Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Hey, young blood

Distribuiti
    Wuthziirahgot
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Hey, young blood

Mesaj Scris de Wuthziirahgot la data de Dum 22 Feb 2015 - 17:21

Umm, ok, nu ştiu ce să scriu.
    Sunt un membru mai vechi al forumului, dar cum nu mi-am putut aminti parola celuilalt cont iar mail-urile cu noua parolă nu sosesc, am fost silită să-mi creez un nou cont. Fan Art, dacă mai ţine cineva minte. < am scris asta şi pe profil, căci nu cred că va sta toată lumea să citească ce am scris aici.

Numele meu e Marina, am 13 ani, sunt din Buzău. Îmi place să scriu, să desenez,
    dunno.

Îmi plac persoanele. Pisicile. Personalitățile diferite, pe care le pot studia în timp. Buzunarele largi. Ceasurile de buzunar. Motivele. Cărțile. Exuberanții. Liniștea. Suprarealismul. Cuvintele noi. Iscusiții. Ploaia torențială. Primăvara. NSFW and geeky stuff. Ardeleneasca. Shingeki no Kyojin. Plușurile. Istoria. Inocenții. The booty. Desenele neîndemânatice și abstracte. Toată muzica. Da, chiar și manelele. Dar în general ascult rock/metal. Ignoranții. Alte chestii de care cel mai probabil nu-ți pasă. ;-;

Urăsc dentiștii. Spitalele. Locurile bolnăvicioase. Iarna. SĂ CALC CU ȘOSETA ÎN CEVA UD. Două persoane. Lucrurile prea simple. Matematica. Persoanele care se îngrijorează prea mult de greutatea lor, când sunt perfect normale. Joffrey. Numele "David". Din nou, alte chestii de care cel mai probabil nu-ți pasă.

Am o listă foarte mare de seriale pe care trebuie să le văd, dar pe moment trebuie să termin Game of Thrones şi The Walking Dead. Stau prost cu timpul, nu apuc niciodată să termin nimic.

Erm.. da.
    Pisica mea are 4 nume.
    Informaţii inutile.

Mă bucur că m-am gândit să mă întorc pe acest forum, chiar dacă probabil înainte nu am fost o prezenţă foarte plăcută. Sper să ne înţelegem bine. Smile

Acum este: Lun 24 Apr 2017 - 10:25