Buna ziua

Distribuiti

Barrel
    Inactiv
    Inactiv

Buna ziua

Mesaj Scris de Barrel la data de Lun 26 Ian 2015 - 17:35

Buna ziua tuturor.Eu sunt Barrel si sunt un nou utilizator al forumului vostru.As vrea mai intai sa ma prezint.Sunt un baiat de 16 ani,din Baia Mare mai precis,hobiurile mele sunt Gamingul,statul pe calculator toata ziua si cititul de CreepyPastas.Am parul blond ochii albastrii si ma imbrac casual.Nu ca ar conta la ceva dar v-am dat acum o vaga idee despre mine.
    Am decis sa intru pe acest forum din cauza ca o prietena de a mea a inceput de curand sa scrie "fic-uri" ce mi se par destul de interesante.
    Un lucru as vrea sa va intreb.Acest forum este dedicat in special ficurilor sau povestilor legate de Anime/Manga ?Pentru ca am multe povesti ce nu au nici o legatura cu acele topicuri si pe care as vrea sa le impartasesc cu voi.
    Multumesc de atentie si va doresc o zi buna.

Irene.
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Re: Buna ziua

Mesaj Scris de Irene. la data de Sam 9 Iul 2016 - 15:35

Bună! Bine ai venit! Chiar mă bucur că prietena ta te-a făcut să-ți faci cont. Mă întreb cine este? :> Blond și ochi albaștri? Unde ai fost până acum? Laugh
    La început acest forum a fost unul anime, Naruto, dar după multe discuții am decis să-l facem universal. Există și ficuri anime, și ficuri ce nu au nici o legătură cu animeurile. Dacă ai povești ce dorești să ni le arăți și nouă  poți să le postezi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] . 
    Ei bine, sper să-ți placă aici. ^^

Acum este: Mier 1 Mar 2017 - 21:55