Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Salutare!

Distribuiti
    Chae-rin
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Salutare!

Mesaj Scris de Chae-rin la data de Dum 25 Ian 2015 - 21:26

Salutare tuturor! Ma numesc Denissa. Insa colegii imi spun Gisi. (Ciudat, da, stiu) Insa imi place sa mi se spuna Chae-rin. Am 16 ani. Sunt otaku. Ma pasioneaza foarte mult Japonia, Coreea si China. Hobby: desen. Sunt o fire impulsiva, incapatanata. De obicei ii pun pe ceilalti inaintea nevoilor mele. Ajut pe oricine are probleme si merita, in primul rand. Nu imi place sa fiu subestimata, ca oricarei alte persoane de altfel. Si imi place sa imi fac prieteni, desi uneori mi-e putin cam greu din cauza ca in trecut eram intr-un fel exact opusul unei persoane sociabile. Cam atat. Daca vreti sa stiti si altceva, doar intrebati. ^_^
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Re: Salutare!

Mesaj Scris de Irene. la data de Sam 9 Iul 2016 - 17:03

Bună si bine ai venit pe forum! Nici nu știi cât mă bucur că te-ai decis să ni te alături. ^^ Presimt că ne vom înțelegem foarte, foarte bine având în vedere că și pe mine mă pasionează Coreea de Sud, Japonia și China. Unul din visele mele este să vizitez Seul, Tokyo și Beijing și, poate chiar, să mă mut în Seul sau Tokyo. ^^ Bănuiesc că-țl place k-pop, după semnătura ta cu Taemin. Am câteva întrebări. ^^
    De ce te pasionează Japonia, Coreea de Sud și China?
    Care este trupa ta preferată? *k-pop*
    Cine este cântăreața/cântărețul tău preferat/ă? *k-pop*
    Care este serialul tău preferat și la ce seriale te mai uiți? *k-pop*

Acum este: Dum 30 Apr 2017 - 4:14