╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Um, hei?

Distribuiti

Llama
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Data de înscriere : 01/01/2015

Um, hei?

Mesaj Scris de Llama la data de Joi 1 Ian 2015 - 17:26

Hey ;D.

Eu sunt Ioana, um.. Da. Nu am nici o idee cum sa ma introduc x3. Sunt o persoana destul de hiperactiva :3. Imi place sa fac glume, -care sunt de foarte prost gust dar nu stiu de ce- si sa mananc o-o. 

Imi place sa citesc carti de actiune si Sci-fi si sa ascult muzica :3. Oh si sa ma joc jocuri. M-am inscris aici pentru ca nu am viata sociala -ba nu, nu m-am inscris din cauza aia-. M-am inscris aici pentru a citi fanficuri legate de Naruto si poate pentru a scrie si eu unul.

Nu am nici o idee ce sa mai zic deci um.. Da...

•°•Andy Quinn•°•
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 10/11/2011

Re: Um, hei?

Mesaj Scris de •°•Andy Quinn•°• la data de Dum 4 Ian 2015 - 11:12

Hei!!! Big Hug Bine ai venit, draga mea! Kiss
    Eu sunt Andreea, dar multi ma stiu drept Blacky Big smile
    Sper sa iti placa pe la noi :3
    Am si eu o intrebare, care e cuplul tau preferat din Naruto? Tongue Eu personal mor dupa Itasaku Love
    Iti urez inca o data bun venit si spor la scoala, ca doar incepe maine! Love it

Diablo
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 06/01/2015

Mesaj Scris de Diablo la data de Lun 12 Ian 2015 - 14:48

Buna Ioana..bun venit pe acest minunat forum  Big smile , din cauza lipsei de inspiratie am sa iti adresez doar o intrebare " La ce varsta te-ai uitat prima data la Naruto ? "

Llama
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 01/01/2015

Mesaj Scris de Llama la data de Joi 15 Ian 2015 - 22:48

Awww scoala asta nu m-a lasat deloc sa intru :c. Dar dupa doua saptamani in sfarsit am si eu putin timp liber :3. Ma bucur sa va cunosc pe amandoua Big smile 

Eu asa is mai seaca, dar hai sa va raspund la intrebari :3

Care e cuplul tau preferat din Naruto? 
    Vaaaai, dar am atatea x3. Mor dupa Konan si Pein dar dar GaaraSaku e atat de perf~

La ce varsta te-ai uitat prima data la Naruto ?

Hmmm... Cred ca aveam cinci sau sase ani cand m-am uitat prima data x3. Tin minte ca ma uitam in fiecare seara :3. Acum nu prea mai am timp, dar sper ca intr-un timp ma voi apuca din nou :3

Acum este: Sam 3 Dec 2016 - 15:43