╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Hei, hei, hei!

Distribuiti

Henzada
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 28/10/2014

Hei, hei, hei!

Mesaj Scris de Henzada la data de Mar 28 Oct 2014 - 20:14

Salutare! Eu sunt Andra, deși user-name-ul meu e Henzada. Henzada este numele pe care mi l-aș fi pus dacă îmi puteam schimba numele. Am 14 ani, sunt din Botoșani, pe langă Iași și nu prea. Sunt la liceu, profil științele naturii.
      Am dat de acest forum deoarece căutam un forum pe care sunt, deasemenea, înscrisă și m-am mirat că a fost detronat. Forum-ul Nr. 1 este al vostru și m-am gândit să văd cum e. Și m-am decis să mă înregistrez  Big smile 
      Sunt mare fană de muzică rock, în special metal și black metal. Îmi place muuuuult să citesc, câteva titluri de cărți bune sunt Se numea Sarah, Hunger Games, Divergent, Crima fără cadavru etc. Nu sunt prea sociabilă, dar chiar aș vrea să vă cunosc. <> Deasemenea, sunt pasionată de ultimele cuvinte ale oamenilor. deabia aștept să mă distrez!  Smile

"Andra"
    Nou venit
    Nou venit

Sex : feminin

Data de înscriere : 10/06/2012

Hei. ^^

Mesaj Scris de "Andra" la data de Joi 30 Oct 2014 - 18:17

Bună! Numele meu e Andra. Laugh)))
    Sunt din Campulung. Am 16 ani. Imi place sa scriu poezii si nu numai si sa desenez. Acesta e facebook-ul meu: 

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Daca vrei si ai imi poti trimite cerere de prietenie. Smile

Hidan
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Data de înscriere : 21/09/2014

Re: Hei, hei, hei!

Mesaj Scris de Hidan la data de Lun 10 Noi 2014 - 13:28

Buna Andra bine ai venit pe forum 

Eu sunt Andreea-Lavinia , dar prieteni imi spun Dede ..hmm se pare ca iti plac lucrurile stranii sau ma insel..? Si de ce spui ca nu esti prea sociabila..? Iti place sa fii mai retrasa , singuratica..?
     Oricum  am si eu cateva intrebari pentru tine:

1.Care este culoarea ta preferata ?
    2.Crezi in unicorni (lipsa de inspiratie)
    3.Care este ficul tau preferat ?  

Sayonara ! 
    H A T I C E

Acum este: Vin 2 Dec 2016 - 19:59