╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Buna seara...

Distribuiti

Nibi
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Data de înscriere : 28/05/2014

Buna seara...

Mesaj Scris de Nibi la data de Mier 28 Mai 2014 - 19:43

Ma numesc Alina-Lavinia si in cele din urma m-am decis sa ma inscriu si eu pe acest forum .De ceva timp citesc ficurile acestui forum si imi plac foarte mult , pur si simplu m-au cucerit . Ador acest anime ,iar personajele mele preferate sunt :Gaara , Kakashi si  Rin..

Eu sunt o fata timida cu parul lung castaniu si ochii verzi spre caprui .Am 1.60 si 48 de kg , imi place sa gatesc prajituri si sa colectionezi jucarii de plusi . Cred ca in camera mea am aproximativ treizeci si ceva de jucarii hihihi Smile ce copilaroasa mai sunt si eu . Imi place muzica hip-hop si cateodata mai cant muzica religioasa la corul biserici din sat ...

daca mai doriti sa mai aflati ceva despre mine intrebati-ma , ca doar nu mananc oameni 
     Laugh     

N  I  B  I   terminat ! 

RR
    Administrator
    Administrator

Data de înscriere : 09/01/2011

Re: Buna seara...

Mesaj Scris de RR la data de Mier 28 Mai 2014 - 20:25

Bună Alina și bine ai venit pe forum Love

Ca de început: Nu uita să treci pe la Regulament și să te distrezi
    Uu, jucării de pluș. Și eu am avut multe. Ce animale ai printre ele? Care animal predomină?
    Întrebări.. Hmm, acum sunt în pană de idei și nu-mi prea vin întrebări.
    Sau stai..
    Ai spus că nu mănânci omanei O.O Atunci, care este desertul tău preferat?
    Poate o să-mi vină câteva întrebări data viitoare Kiss

Te pup și distracție plăcută Big Hug

Nibi
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 28/05/2014

Re: Buna seara...

Mesaj Scris de Nibi la data de Joi 29 Mai 2014 - 13:13

Multumesc de intrebari !

Da am multe animale de plus printre care se regasesc :ursuleti , iepurasi , pisicute , lei , catelusi si doi Kanguri frumosi foc .  .Cred ca am mai multi ursuleti , I-am numarat azi si am 8 ...sper ca o sa am si mai multi de atat...

Desertul meu preferat??hmmm buna intrebare ...cred ca cel mai mult imi place inghetata de ciocolata  

N  I  B  I   terminat... 

Acum este: Sam 3 Dec 2016 - 15:43