Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Buna prietenashi ~

Distribuiti
    ~Bunny~
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Buna prietenashi ~

Mesaj Scris de ~Bunny~ la data de Vin 23 Mai 2014 - 13:29

Deci buna!
    Ma numesc Monica-Ramona si m-am gandit sa ma inscriu si eu pe acest forum minunat , sa impartasesc creatiile mele cu voi , chiar daca nu sunt asa reusite . Sunt un mare fan al acestui anime de cand ma stiu , mereu cand eram mai mica ma asezam seara in fata televizorului alaturi de fratele meu si ne certam care e mai puternic "Sasuke sau Naruto " . Dar m-am maturizat , au trecut vreo 3-4 ani de atunci si am ajuns la concluzia ca fiecare personaj in parte din acest anime este special .Eu nu am prea multe pasiuni , deobicei in timpul liber citesc sau joc handbal cu niste fete care imi sunt prietene .Sunt doar pasionata de acest spor , joc doar din placere , in generala am facut parte din echipa de handbal a scolii . Cat despre aspectul fizic , ma consider o fata normal , cu parul blond pana la umeri si ochii caprui , care i-am mostenit de la tatal meu . In general sunt o fire tacuta , calma si uneori chiar lenesa . Tin sa precizez ca sunt baptista ,( o religie neo-protestanta) si locuiesc in Bicaz -Chei , judetul Neamt..nustiu daca a-ti auzit de acest oras . Pe la varsta de 13 ani a inceput sa ma pasioneze fizica cuantica si egiptologia ...Pe langa aceste lucruri imi place si muzica (cam toate genurile inafara de populara)..

daca mai vreti alte  curiozitati despre mine astept intrebari! V-a promit ca cat mai repede voi posta un fic , mai am un pic de lucrat la el Agrement
    Ale-chan
    Membru
    Membru

Re: Buna prietenashi ~

Mesaj Scris de Ale-chan la data de Sam 24 Mai 2014 - 14:32

Bine ai venit, Monica!
    Mă bucur că ai intrat și tu în familie!
    E cam pustiu în ultima vreme, dar acum nu mai e..
    Vrei întrebări? Hai că vreii...

1.Culoarea preferată?
    2. În ce profil te specializezi?
    3. Ce crezi despre J.B. ?
    4. Cartofi prăjiți sau fierți ?
    5. De ce ai ales să fi baptistă? Părinții sunt și eu de religia ta?
    6. Ce păsări îți plac?
    7. Zodia?

Cam atât.
    Sper să devenim prietene sau să ne înțelegem cât de cât.
    Îți urez ședere plăcută și mult noroc pe aici!
    Pupici :3
    ~Bunny~
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de ~Bunny~ la data de Sam 24 Mai 2014 - 16:09

Buna'~~~
    1...Imi place foarte mult albastru ,asa as fi dorit sa fie culoarea ochiilor mei Sad
    2...Acuma sunt la liceu , in clasa a 9-a la profilul Stiinte -sociale ,este un profil interesant , unde se face mai putina matematica si foarte multa istorie ...in semestru intai  doream sa ma transfer de acolo , deoarece nu puteam tine pasul cu ceilalti colegi , dar pe parcurs mi-am revenit si am decis ca acolo e foarte bine , deoarece dau BAC la istorie , romana si am de ales dintre stiinte socio-umane...Smile
    3..nu imi place acest cantaret , nu am nimica cu el , dar pur si simplu nu imi plac oamenii care se drogeaza...si multe altele
    4...nu prea mananc cartofi in general , dar totusi ii prefer prajiti
    5...Nu am ales eu ,asa sunt si parintii mei , nu m-as lepeda niciodata de religia mea , sunt mandra ca sunt baptista si nu imi pasa de parerile altora cand imi spun ca sunt o pacatoasa si voi ajunge in Iad..Colegii mei sunt crestini ortodoxi si din cauza asta sunt unele dispute intre noi..din cate stiu eu cu toti suntemi egali in fata lui Dumnezeu..atata timp cat nu am ucis pe nimeni , nu am furat nu ma consider o pacatoasa
    6...Imi plac toate , dar sunt innebunita dupa canari , cand eram mica am primit si eu de ziua mea doi canaru , dar din nefericire au murit..inca imi mai pare rau dupa ei
    7...fecioara , iar in zodiacul chinezesc sunt pisica :3

Multumesc de intrebari...:3 ^ ^

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Sam 27 Mai 2017 - 5:34