╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Jocul dragostei

Distribuiti

elenna
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Data de înscriere : 19/05/2014

Re: Jocul dragostei

Mesaj Scris de elenna la data de Lun 30 Iun 2014 - 2:39

Hey sunt atât de fericita ca mai e cineva care imi citește fic-ul Smile Heaven's Calling stiu ca mai am mult de lucrat la acest fic Smile si ai dreptate nu prea am obiceiul de am citi fic-ul după ce il scriu Laugh dar de acum al voi citi Kiss 

Capitolul 11 
    Ieșim din casa insa exact cand sa deschidem ușa o vedem pe Temari care se uita la noi de parca ar vrea sa ne ucida 
    Temari - dece mereu faceți asa ? Am crezut ca imi sunteți prietene . E normal ca am greșit tabăra 
    Hinata - hey ce vrei sa spui ? 
    Temari - trebuia sa aflu de la un tip oarecare ca cea mai buna prietena a mea e vrăjitoare ? Si cealaltă cea mai buna prietena a mea iese cu un vampir ? 
    Sakura - nu am vrut decât sa te protejam , Mai ales ca in ultima vreme nu prea ai mai avut timp de noi . Stai puțin cine ti-a zis chestiile astea
    Temari - un tip care a fost foarte bun cu mine 
    Gaara - cum al cheama ? 
    Temari - nu imi mai amintesc 
    Gaara - nenorocitul ala . Nu înțeleg dece se baga in vietile noastre 

Autor pov 
    In casa sa lăsat o liniște de mormânt toți se uitau unul la altul fără sa stie ce sa spună pana cand Sakura a rupt tacerea " bine hai sa mergem " după ce Sakura spune aceste cuvinte toți ies din casa Gaara si Sakura merg in masina iar Hinata mai sta puțin sa vorbească cu Temari după care merge si ea in masina alături de Gaara si Sakura . La mii de km distanță intr-o pădure se afla un tip bine facut stand  la panda fiind asa isi prinde el " prada " așteaptă momentul potrivit după care iese din pădure si se îndreaptă cu mare viteza înspre o masina scopul fiind-ui sa fie călcat de masina . Sta întins pe jos fără sa respire , 2 fete ies din masina speriata la maxim ducanduse înspre el sa vadă daca mai respira . El se ridica de pe jos rostind " voi oameni sunteți mult prea buni , de acea nu meritati sa traiti " după care se îndreaptă înspre fete apoi le seaca de sânge pe amandoua lasandule pe sosea asiguranduse ca numai respira după care pleaca din acel loc indreptanduse înspre nicăieri , oriunde se ducea lasa numai durere , suferită . Se saturate de viata lui , de absolut orice , dar încă nu avea sa moara , nu pana cand nu vor deveni si alți ca el sa nu fie singurul monstru , nu pana cand nu va deveni rege si va cuceri orice regat , nu pana cand el va deveni Alfa tuturor , nu pana cand lumea va sta la picioarele lui si ii se vor închina lui . Se îndrepta inapoi in pădure după care aude pe cineva , se duce repede sa vadă cine este si observa o femeie cu parul albastru înspre gri , îmbrăcată cu o pereche de blugi rupti , un tricou negru si o pereche de tenesi albi . 
    Konan - cineva se apropie . 
    Naruto - cine ? 
    Konan - nu pot sa imi dau seama , dar sunt 3 si unul din ei practica Magie . Am simțit asta si ... Te cauta pe tine 
    Naruto - încearcă sa vezi cine sunt acești oameni iubire . 
    Konan - bine .   Ex Spiritum In Taculum, En Terrum incendia ,  Ex Spiritum In Taculum, En Terrum Incendium, Phasmatos Salves A Distum!  Ex Spiritum In Taculum, En Terrum Incendium, Phasmatos Salves A Distum! Este un bărbat cu parul roșu la volan si mai sunt 2 fete . O fata sta langa el in fata si cealaltă in spate , cea din spate e o vrajitoare iar cealaltă e om . 
    Naruto - mai sa fie . Se pare ca insfarsit si-au dat seama unde sunt , nu sunt chiar atât de prosti . 

Sasuke pov 
    Ohh iubire , poti sa ma dezlegi puțin ? 
    Anna - nu !  Naruto a ordonat sa nu iti dau drumul . 
    Sasuke - ok .. Hmm viata aici e cam grea . Sunt legat la subsol cu o servitoare foarte sexi care as putea sa imi infig colti in gâtul ei firav sfasaindui pielea si lăsând firicelele de sânge sa se prelinga usor pe gâtul ei , dar nu pot fiind cum am mai spus " sunt legat " 
    Anna - cred ca Naruto te va omorâ . 
    Sasuke - dragoste deja m-ai omorât tu 
    Anna - cum asa ? 
    Sasuke - ai niște sâni asa mari si un f**d asa mare si frumos si porti rochia aia criminal de scurta + ai un decolteu destul de mare lăsând sa iti iasă in evidentă sâni iar eu sunt închis si obligat doar sa te privesc 
    Anna - crezi ca Naruto se va întoarce devreme ? 
    Sasuke - nu prea cred. Spun cuvintele astea si vad cum tipa asta blonda vine si imi da drumul la mâini si la picioare apoi se urca pe mine sarutandu-ma nebuneste . In alte condiți poate as mai fi stat , dar acum nu prea mai am timp . Ma urc peste blonda si încep sa ai sarut gâtul după care imi infig colti in el lasand-o fără pic de sânge , ah chiar imi era foame . Dau sa ies din casa insa o voce ma opreste 
    Sasori - pleci atât de devreme ? 
    Sasuke - am auzit de tine . Tu esti fratele cel nobil 
    Sasori - deci sti ce se va întâmpla daca ieși pe ușa aceea 
    Sasuke - cred ca ar trebui sa ma întorc la locul meu . 
    Sasori - bun baiat 
    Sasuke - nu ai pic de umor 
    Sasori - nu ai pic de seriozitate 
    Sasuke - o ma lași ... 
    Cum indrazneste sa spună ca nu sunt serios ? E tampit ? Vreau sa spun .. La inmormantarea tatului meu cred ca am fost destul de serios . Cu toate ca ma gândeam cum a putut trai atât de mult ? Dece nu a murit mai repede ? Si chestii de astea . Oricum el a întrecut limita , merg inapoi in camera unde am fost sechestrat fără nici un pic de mila după care ma întind in pat , imi iau un pahar , o sticla de vin , telecomanda apoi sar in pat , incep sa schimb canalele pana găsesc un meci de fotbal si las acolo . Ahh imi amintesc cand jucam eu fotbal , am câștigat campionatul . Ma uit la ceas si vad ca e ora [url=x-apple-data-detectors://0]22:30[/url] ok e timpul sa fiu serios si sa las atitudinea asta de om prost si care nu stie nimic pe alta data . Deschid geamul si las aerul rece sa se izbeasca cu putere de fata mea , nu am uitat dece am venit aici , nu am uitat ca tot ce se întâmpla aici e ca asa vreau eu , chiar si cu Naruto eu l-am lăsat sa ma găsească , daca as vrea as putea pleca chiar acum , dar nu ... Vreau sa le aflu secretele , vreau sa pun mana pe acea carte de Magie , vreau sa o vad din nou pe ea si asa se va întâmpla . 

Gaara pov 
    Ma întreb daca Sasuke e bine ? Întotdeauna l-am iubit , insa l-am îndemnat la lucruri rele si de acea ma urasc , urasc faptul ca eu l-am forțat sa devină cea ce este , insa daca nu o făceam el ar fi murit . Am vrut sa ducem amândoi o viata umană fericita , sa avem o familie , sa fim fericiti cu toți , insa destinul nostru a fost altul . Niciodata nu mi-am dorit nimic altceva decât ca el sa nu ma mai urasca , sa fim din nou " frati " insa el ma considera un inamic crede ca eu l-am despărțit de iubirea lui si ma invinovateste ca l-am facut cea ce este el acum , stiu ca am greșit si pentru asta ma urasc,  insa as vrea sa găsesc o cale prin care sa imi rescunpar greșeală . 
    Hinata - Gaara ai grija . 
    Gaara - iesiti din masina , repede ... 

Hey cam atât pentru azi Big smile .. App Ana nu mi-ai trimis nimic .. 

Blek angel
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 17/05/2014

Mesaj Scris de Blek angel la data de Mar 1 Iul 2014 - 14:27

Ou scuze atunci ! Smile
    Păi atunci o săţi spun acum câteva animeu-ri chiar dacă nu cred că ai nevoie :
    -Vampire knight(este un anime cu vampiri la un moment dat eram obsedată de el )
    -Shugo chara(este foarte tare are și romanţă și faze hazli)
    -Inuyasha
    -Earl and fairi
    -Spul eater(este foarte frumos)
    -Brothers conflict(il ador mai ales că personajele sunt drăguţe)
    -Amnesia(nimic nu este cea ce pare in acest anime dar este frumos)
    -Fruits basket(este amuzant , cu băieţii care dacă sunt inbrăţișaţi de o fată se transformă in animalele din zodiacul Japonez, este și sentimental este minunat)
    -Hooly knight (păi pe ăsta lam găsit ieri și am văzut decât primul episod dar după câte văd are o tentă cam perversă deci nu prea știu )

Ok am terminat apropo am văzut cam mai mult de jumătate din cele pe care mi leai trimis dar celelalte rămase par interesante , oricum nu ţi leam spus pe toate pe care leam văzut de exemplu toată lumea a văzut Naruto sau Naruto shippuden !

Acum să trecem la ficuri , nu știu cum să iau faptul că numele unui personaj seamănă cu al meu dar oricum cred că este doar o coincidenţă , eu sunt genul de persoană care analizează mult deci nu loa tot ce spun in seamă ! Mia placut acest capitol mult de tot , mai ales fazele alea cu convordirea dintre Sasuke și "Anna" ! Hei tu te pricepi la chestiile astea amuzante ceai zice dacă la sfârșitul fiecărui capitol să pui convorbiri amuzante intre tine și personaje ar fi foarte funny ! Oricum imi place mult abea aștept nextul ! Mult noroc la scris !
    Paaa...! Smile

Heaven's Calling
    Membru
    Membru

Sex : masculin

Data de înscriere : 22/07/2013

Mesaj Scris de Heaven's Calling la data de Sam 5 Iul 2014 - 18:49

Scuze ca am lasat comm'ul asa tarziu, am citit o carte zilele astea si am uitat sa mai intru pe forum. ^^" Dar o sa ma revansez. Imi place mult capitolul si ca sa vezi, Sasuke nu'i atat de cretin precum pare. o.o Mi'e mila de Gaara, vrea doar sa'si protejeze fratele talamb. T.T Abia astept sa vad next'ul, deja sunt curios. Laugh Se pare ca Sasuke are un plan. Think Sper sa'i reuseasca. Laugh
    Astept nextul asa ca pune'te pe scris. :o3 Spor la idei! Big Hug Apropo, de data asta anunta'ma si pe mine! :-w

elenna
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 19/05/2014

Mesaj Scris de elenna la data de Mar 8 Iul 2014 - 1:19

Hey am venit cu next-ul

Capitolul 12
    Hinata - Gaara ai grija
    Gaara - iesiti din masina ... Repede

Autor pov
    Un bărbat cu parul blond si ochii albastri ca marea sta in fata unei masini roși cu ochii plini de ura si cu un zâmbet malefic pe fata . Nu simtea nimic altceva inafara de ura , el era facut din ura , ura era el , el era ura . Blondul se îndrepta cu pași mici spre masina si rosteste " se pare ca nu sunteți atât de prosti " se uita la cerul instelat iar fata ai era una de speriat , pe fata ia aparut imediat un zâmbet malefic la gândul ca toata lumea joaca după cum canta el , el era papusarul care tragea corzile si toți ceilalți erau doar niște papusi amarate .
    Gaara - deci .. Ce vrei de la noi ? Dece ne-ai adus in New Orleans ?
    Naruto - nu cred ca esti in măsura sa te rostesti la mine sau sa imi pui mie întrebări având in vedere ca tu esti doar un vampir amarat care nu are nici o forța împotriva mea iar eu sunt un original si pe deasupra un hibrid
    Gaara - voi omorâ toata familia de originali , jur !
    Naruto - ai omis un mic detaliu . Pe mine nimeni nu ma poate ucide nimeni si daca încerci vreo mișcare cu familia mea sau cu mine capul tau va fi un trofeu
    Gaara - habar'n-ai câte pot face eu !
    Naruto - chiar daca ar fii asa daca noi originali murim toata creatia noastră moare .
    Gaara - poftim ?
    Naruto - ohh numai pofti ca ti se apleaca
    Gaara - răspunde la întrebare .. Te rog
    Naruto - se pare ca nu ai auzit , dar daca un original moare mor si ceilalți vampiri pe care ei i-au creat .
    O liniște de mormânt sa lăsat in acel loc , acel loc abandonat si pustiu in care nu domnea nimic altceva decât banii , puterea si ... Vampiri , niște animale cu 2 picioare , niște besti , creaturi ale nopți in care oameni normali nu cred , insa cine ar fi crezut ca ei chiar exista ? Oameni umani se gândesc la aceste creaturi ca la ceva amuzant , ca la un mit care nu exista , ca la niște creaturi inventate , insa ei habar'n-au ca acele creaturi trăiesc chiar sub nasul lor influentandui negativ , secandui nu numai de putere ci si de sânge . Privirile din ochii lor se pregateau de lupta , insa unii din ei știau ca nu au nici-o șansa si mai bine isi cauta de treaba lor " unde e fratele meu " aceste cuvinte au spart liniștea cutremuratoare . După încă 2 minunte un blond le face cu mana celorlanti sa ai urmeze , după 30 de minunte de mers aceștia se opresc in fata unui " conac " blondul le spune celorlanti sa intre după care merg intr-o camera atât de intunecata încât daca ai fi om nu ai putea vedea nimic prin acel întuneric . Cele 2 fete rămân in living fiind nu vroiau sa isi pună viata in joc stiind cat e de Siret blondul , cei 2 bărbați se îndreaptă cu pași mici in acea camera după care se opresc iar unul din ei spune " ok mai adus pana aici si nu înțeleg dece ? Dece tot acest joc ? Dar fiind am intrat in el vreau sa ma duci exact la fratele meu " cei 2 mai merg puțin după care se intrept înspre alta ușa , o deschid si intra in ea , acolo se afla un bărbat nici prea înalt nici prea scund , cu parul negru ca o noapte fără stele si niște ochii negri ucigatori care stătea întins pe un pat de 2 persoane cu lenjerie neagră de matase puțin " sifonata " uitanduse la televizor nepasandui de persoanele care au intrat in camera
    Gaara - Sasuke esti bine ?
    Sasuke - da , dece n-as fi ?
    Gaara - probabil fiind Naruto te-a rapit !
    Sasuke - Ooo stai fără griji frațioare am avut tot ce mi-a trebuit : mâncare , liniște , distracție , feteee !
    Gaara - hai sa plecam de aici !
    Sasuke - ceeee ? Si sa pierd eu acest menaj incredibil ?
    Gaara - preferi sa Ramai aici ?
    Sasuke - pff ... O sa imi fie atât de greu sa las toate bunatatile astea in urma , dar daca inzisti atât voi merge cu tine ... Pa blondule
    Naruto - Ooo stai nu asa de repede ... Crezi ca va las sa plecați atât de usor ?
    Gaara - ce vrei de la noi ?
    Naruto - vreau sa ramaneti in New Orleans , vreau sa ramaneti in orașul meu .
    Gaara - cu ce te avantajeaza pe tine chestia asta ?
    Naruto - vreau doar sa fim prieteni , sa am noi prietenii , dar daca nu ascultati de mine sar putea ca doar cenușă voastra sa ajungă inapoi in Konoha .
    Din nou o liniște insuportabila se lasa in acea camera , 2 bărbați stau si se gândesc preț de câteva minunte după care unul din ei răspunde " ok vom rămâne in New Orleans " apoi ies din camera rămânând doar blondul care se aseaza in pat si sta pe gânduri pana intra in camera un roscat cu un caracter nobil de invidiat care se uita la blond si ai spune " Dece le-ai spus sa rămână ?
    Naruto - nu e treaba ta !
    Sasori - cred ca ai uitat ca m-ai lăsat închis in cosciug cu un pumnul in piept anii buni iar acum imi datorezi niște explicați .
    Naruto - ok ... Le-am zis sa rămână in New Orleans sa ai pot distruge psihic pe fiecare dintre ei. E mai mult pentru distracție
    Sasori - si cum ai de gând sa faci asta ?
    Naruto - nu ti-ai dat seama ? Nu iti mai amintești de ei ? Ohh dar cum sa iti amintești daca tu erai închis in cosgiug , in fine . Eu si Gaara eram buni prieteni acum ceva timp insa a fost nevoie sa al constrang sa ma uita si pe mine si pe surioara noastră Draga . Ai cunosc toate secretele , stiu ca el a fost un spintecator înainte si mai stiu si ca el si cu fratiorul lui Sasuke au fost îndrăgostiți de Methline iar fata acea Sakura seamănă identic cu Methline iar Gaara e cu ea insa si lui Sasuke ai place de ea fiind ai seamănă leid lui Methline fata pe care el a iubit-o toata viata lui , daca voi reuși sa al fac pe Sasuke sa isi dee seama ca o iubeste pe Sakura iar Methline nu l-a iubit niciodata atunci Gaara va fii distrus la fel si Sasuke si Sakura .
    Sasori - hmm ... Bun plan
    Roscatul iese din camera lasandusi fratele sa se gândească la planurile lui diabolice . Nu ai venea sa creadă câte s-au schimbat in ultimi anii in care el a stat închis in acel cosgiug , multe se schimbasera de atunci inafara de inima fratelui sau , inima lui de gheata pe care nimeni si nimic nu o puteau dezgheta , se uita pe balcon si vede tot felul de oameni si de vampiri care dau tarcoale Prin cartier uitanduse cu ura unii la alți si unii chiar batanduse si omoranduse intre ei , roscatul era dezgustat de toate aceste chestii , el nu dorea nimic altceva decât pace . Usor , usor privirea ai fusese atrasa de câte o fata cu parul roz ca vata pe bat care ai făcea cu mana , el se duce imediat la ea si o saluta " Cum te simți surioara ? " aceste cuvinte ieși din lacusorul lui umed făcând ochii mari vazand cat de fericita era surioara lui , nu o mai vazuse de mult fericita .
    Caroline - sunt bine frațioare , dar tu ce faci pe aici ?
    Gaara - ma plimbam .
    Conversatia celor doi continua dandusi replici banale si amintindusi de timpurile de demult cand toata familia lor trăia in liniște si pace .

Sakura pov
    Insfarsit l-am găsit pe Sasuke , dar acum eu si Hinata trebuie sa plecam insa nu avem cum , as vrea sa existe o cale de scapare si sa pot merge acasa , dar daca indraznesc sa ies din oraș voi fi moarta insa cui ai pasa ? In ultima vreme m-am simțit atât de folosită , oameni ma cauta doar cand au nevoie de mine , toți ! M-am saturat de viata mea , m-am saturat de absolut tot ... M-ai bine muream impreuna cu părinți mei . Oare atât de rea sunt încât nici măcar Satana nu ma vrea ? Ohh Doamne iarta-ma ca am înebunit de tot vorbesc numai tampeni . Totuși imi e atât de dor de matusa si fratele meu , oare ce fac ? Cred ca matusa Jena e foarte speriata si îngrijorata pentru faptul ca nu am dat pe acasa zilele astea .
    Sasuke - serios ? Culoarea asta ? Nu puteai sa te vopsesti si tu altfel ?
    Sakura - serios ? Fata asta ? Nu puteai sa iti alegi alta ?
    Sasuke - nu te lua de fata mea doar pentru ca a ta e atât de hidoasa încât si omul păduri s-ar speria de ea
    Sakura - daca nu ai fi fratele lui Gaara ti-as da un sut in fund sa ma pomenesti
    Sasuke - dece Draga ? Iti e ciuda pe fundul meu ?
    Sakura - ce sa zic ...
    Ahhh mi-as dori ca persoana asta sa dispară de pe aceasta planeta ! E atât de greu ? Nu pot sa cred ca am riscat atât de multe pentru el si nu aud nici măcar un multumesc , e atât de trist . " Cred ca nu ne-am cunoscut " aceste cuvinte se aud in spatele meu , ma întorc si observ ... Suspans ...

Cam atât Big smile sper sa va place deși e cam scurt Kiss

Sasuke - hello ce e cu capitolul asta de c**at ?
    Eu - ce ai ma ai dat in boala copiilor ?
    Sasuke - eu nu , dar daca ma mai faci mult sa arat ca un idiot in fic o sa te fac pe tine copil inconștient minor pe viata
    Eu - replica asta ai scoso dintr-un film si acum mi-o spui mie sau cum ?
    Sasuke - sa vezi ce iti dau eu tie
    Eu - hmm ... Comentezi cam mult , Ai uitat cumva cine e șeful aici ?
    Sasuke - nu , Doamne fereste . Cine anume ? Si nu imi spune ca tu
    Eu - hmm... Cred ca in următorul capitol al voi pune pe Naruto sa iti infinge un tepus in inima
    Sasuke - CEE ? Ratatul ala ? Crezi ca imi e frica de el sau ce ?
    Eu - bine atunci mai vedem noi !
    Sasuke - știi ce ... Daca ma gândesc mai bine eu sunt un om prezentabil si nu am timp de copilarii de astea , dar il poti pune pe Naruto sa al ucida pe fratele meu nu am nici-o problema cu asta
    Eu - mai vedem noi ...

Blek angel
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Blek angel la data de Mar 8 Iul 2014 - 10:10

Deci a fost super tare capitolul ăsta! Muream de răs mai ales la sfârșit , iar convorbirea aia dintre tine și Sasuke a fost penală rău!
    Mia plăcut și cum lai caracterizat pe Naruto cu "el este răul și răul este el",Abea aștept capitolul următor ! Te roooog să il aduci repede!
    Paaa...! Smile

Heaven's Calling
    Membru
    Membru

Sex : masculin

Data de înscriere : 22/07/2013

Mesaj Scris de Heaven's Calling la data de Mier 16 Iul 2014 - 13:11

Scuze că am venit cu un com atât de târziu. T.T Scuzeeeee! :o3
    Îți ador ficul și chiar e interesant. De ce mă lași în suspans? (d) Ce ți-am făcut eu ție? (d) Vreau next! Acum! (d) Pune-te pe scris. (d) Îl postezi zilele astea nu? (d) Așa ziceam si eu. (goo) Spor la scris și la idei! Big Hug

Blek angel
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Blek angel la data de Mar 29 Iul 2014 - 0:24

Ooo... doamne ! Nu-mi spune că vrei să renunţi la fic ! Scri așa de bine și ești foarte amuzantă ar fi foarte păcat să nu continui ficul ! Imi rupi inima de tot ! Te rooogg... spunemi că nu renunţi ! Sper că nu sa intâmplat ceva rău de nu mai vrei să il continui , ești bine nu ? Este un fic așa de frumos iar acum că sunt și alte persoane care il urmăresc este o motivaţie ! Ei eu abea aștept capitolul următor !
    tot ce mai am de spus este NEXT !
    Paaa... ! Smile

Blek angel
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Blek angel la data de Joi 14 Aug 2014 - 21:41

Sper să pui nextul , și da stiu că sunt două comentarii unul după  altul dar nu mai știu ce să fac !   Sper din toată inima să il aduci repede!
    Paaa....! Smile Wink Kiss 

Elenaa
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 21/08/2014

Mesaj Scris de Elenaa la data de Joi 21 Aug 2014 - 2:05

Hey .. Imi cer scuze ca nu am mai postat pe forum , dar mi-am uitat parola de la site Sad regret foarte tare ca nu am mai postat in ultimele saptamâni ... Mi-am facut alt cont fiind nu știam
    Ce sa mai fac Sad imi pare foarte rau ! Acum Nustiiu ce sa fac ? Nustiiu daca pot sa pun continuarea eu de pe contul asta ...

Blek angel
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Blek angel la data de Lun 1 Sept 2014 - 10:20

Hei nu este nimic dacă nu pui continoarea !
    mia plăcut foarte mult să iţi urmăresc ficul și ești o bună scriitoare ! 
    Dar să  nu dea sfântuleţul să nu mă anunţi cum se numește celălalt fic   !
    Sper să imi spui cum se numește ! Smile
    paaa...! Wink

Acum este: Sam 3 Dec 2016 - 15:40