Keith

Distribuiti

Cheshire Cat
    Nou venit
    Nou venit

Sex : feminin

Data de înscriere : 14/04/2011

Keith

Mesaj Scris de Cheshire Cat la data de Mier 11 Ian 2012 - 11:02

Este filmul meu preferat. Merita vazut. O poveste de iubire complicata si un sfarsit dureros. Ma jur ca am plans o ora si mami se uita la mine si se inchina. Laugh
    Este suuperb Love .
    Natalie, o populara eleva de 17 ani, traieste ca si cand viata nu ar mai avea taine pentru ea. Cel putin pana ce in peisaj apare Keith Zetterstrom, un baiat de care tanara se indragosteste nebuneste.
    Disperata ca nu primeste din partea lui Keith atentia cu care a fost obisnuita, Natalie se apropie de el si afla ca ascunde un secret intunecat, ce anunta un sfarsit tragic...

Ultima editare efectuata de catre Cheshire Cat in Sam 1 Dec 2012 - 22:14, editata de 1 ori

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Sex : feminin

Data de înscriere : 26/11/2011

Re: Keith

Mesaj Scris de Reeah la data de Mier 11 Ian 2012 - 11:29

Ar fi mult ami frumos daca ati aduce mai multe informati despre aceste filme, nu numai ca e de dragoste si ati plans mult. Poate un fel de rezumat mic, povestesti pana intr-un anumit loc unde ne lasi in suspans. Ar arata mult mai bine, adica asta e parerea mea. Osa-l vizionez cand o sa am timp, am cautat informati si nu le-am postat deoarece am crezuit ca te superi, si ii place foarte mult ideea si aceea descirere m-a lasa in suspans. Multumesc de recomandare, esti o scumpa. Kiss

Acum este: Sam 25 Feb 2017 - 4:28