Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
Itachi.
Inactiv
Inactiv
Sex : feminin

Hei hei

la data de Dum 30 Mar 2014 - 12:12
Bună! În ciuda faptului că am la nick „Itachi” sunt fată. (Am amintit asta fiindcă pe alte forumuri cu nick-uri de tipi utilizatorii aveau obișnuința să mă confunde cu un băiat, hehe). Bun, acum că m-am făcut înțeleasă în privința aceasta, o să-mi continui scurta prezentare. Mă cheamă Alexandra, dar puteți să-mi spuneți Ale, Lexx' ori Lexxu Agrement . În curând o să împlinesc 18 ani *în mai* și momentan locuiesc în frumosul oraș Cluj - Napoca. Ador anime-urile, să desenez, să scriu și să citesc -cu toate că n-am mai desenat de ceva vreme-. Încă n-am văzut dacă e voie să se facă ficuri yaoi pe aici așa că mi-ar plăcea dacă cineva se oferă să mă lămurească... 
Dacă aveți și alte întrebări, simțiți-vă liber să mi le puneți. Ja neee ~  Hi! 
Ale-chan
Membru
Membru

Re: Hei hei

la data de Dum 30 Mar 2014 - 17:51
Ohayo, Lexxu !
Bine ai venit pe forum !
Uite încă o Alexandra în familie :3
Și pe mine mă cheamă la fel...deci nu am cum să nu te uit :3
Îți urez ședere plăcută și mulți prieteni pe forum !
Apropo, poți să postezi fan ficuri yaoi aici.
Link : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Have fun here !
P.S. Citește și regulamentul :3
Itachi.
Inactiv
Inactiv

la data de Dum 30 Mar 2014 - 17:53
Mulțumesc, Ale-chan :3 - ce nume frumos b-) -
Am citit regulamentul deja, și-n plus, oricum nu mă cobor eu la nivelul ăla în care să mă iau în gură cu vreun membru de pe aici. Smile 
>Big smile<
Jossephine
Membru
Membru

la data de Sam 5 Apr 2014 - 19:40

Bunăăă

Omfg, omfg. Cât mă bucur să te cunosc ;3

Eu o să aleg să-ţi zic Lexx, sună atât de la modă ;3. Iartă păgânii ăştia care nu salută. M-au dezamăgit complet x(

Dragă Lexx, eu sunt Corina ;3 *am stricat şirul de Alexandre* Te cunosc, oarecum, am citit multe ficuri de-ale tale pe ăăă, celălalt forum *;D* şi m-am îndrăgostit de fiecare şi încă le urmăresc. Îmi place felul în care scrii, de fapt îl ador, ideile, totul. E perfect. A trebuit să-ţi laud talentul neapărat ;3

Oh, dar vai ;3 În mai :3 Îţi zic la mulţi ani de pe acum, în caz că nu nimeresc atunci.

Întrebări? Vai, Doamnie, Doamnie, Doamnie, dar am atâtea :3
1. Ian Somerhalder sau Brad Pitt?
2. Îngheţata, ciocolata, îngheţata cu ciocolată sau ciocolata cu înghetaţă?
3. Tu crezi în oamenii cu mai multe capete?
4. Ce îţi place să citeşti în general?
5. Ce fel de filme îţi plac?
6. Care a fost primul tău gând când ai văzut forumul?
7. Care e culoarea ta preferată?
8. Ai un vis anormal? Dacă da, care?
9. Crezi că într-o zi o să vină şi sfârşitul lumii?
10. Dacă ai fi în camera ta în momentul în care ar începe un cutremur puternic, care ar fi lucrul pe care l-ai lua cu tine înainte să ieşi?

Ehm, cam atât cred ;-? Îmi pare chiar rău că nu am zis ceva mai devreme, abia acum am reuşit să văd ;D *ashamed* Totuşi sper că ai reuşit să simţi îmbrăţişarea călduroasă pe care ţi-am trimis-o în gând şi mai sper să-ţi placă pe aici ;3

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum