╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Descrierea mea.

Distribuiti

Yuko Maya
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Data de înscriere : 23/03/2014

Descrierea mea.

Mesaj Scris de Yuko Maya la data de Mar 25 Mar 2014 - 10:20

Sunt noua pe aici si nu stiu prea multe asa ca scuzati-ma daca mai fac si gafe.
    Eu ma numesc Maya Roberta , am 14 ani sunt mai scunda de statura , siubesc tot ce inseamna anime si creativitate , si as dori sa am sprijinul aori carui jucator ca sa ma pot descuraca si eu.
    Acum am un minte un fic original pe care nu cred ca l-ati mai vazut , dar nu stiu unde sa postez si cum de aceea as dori ajutor din partea voastra  Big smile  Smile 

RR
    Administrator
    Administrator

Data de înscriere : 09/01/2011

Re: Descrierea mea.

Mesaj Scris de RR la data de Mar 25 Mar 2014 - 14:59

Buna Maya si bine ai venit in micuta noastra familie Big Hug
    Eu ma numesc Raluca ^.^
    In legatura cu problema ta. Cum se deschide un topic, vad ca sti. Iar daca vrei sa-ti regasesti topicul, te duci in sectiunea unde l-ai postat. Iar ca sa ajungi in acea sectiune, te poti duce mai intai pe pagina de start: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] , apoi cauti categoria de FanFiction - ? - Ficuri In Desfasurare . Depinde unde ai postat.

Uite aici un topic cu sfaturi pentru scrierea unui fic: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] , iar daca doresti sa te perfectionezi, uite un topic unde poti face cerere de critica: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
    Avem si o categorie cu tutoriale pentru incepatori. Sper sa te ajute cu ceva ^.^ [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Iar in rest, sper sa te distrezi. Daca ai vreo problema, nu ezita sa ma contactezi in continuare Big Hug
    Intrebarile pentru tine le las celorlalti membri <.<

~Kim™~
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 23/01/2013

Re: Descrierea mea.

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Mier 26 Mar 2014 - 7:37

Hey Maya! :hug:Ma bucur ca te-ai inscris pe forum. ^.^ De abia astept sa-ti faci prieteni si sa te distrezi alaturi de noi. Pentru un moment am cateva intrebari de pus. Smile

1. Ce te-a facut sa te inscri pe forum?
    2. Care este mancarea ta preferata?
    3. Ce anotimp preferi dintre iarna si primivara?
    4. Care sunt culorile tale preferate?
    5. Iti place sa scrii fic-uri?
    6. Ai o lista cu anime-urile vizionate pana acum? *goo*
    7. Ai vrea sa fim prietene?

Cam atat. ^^ Iti urez o zi buna si sa fi activa. Smile

Yuko Maya
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 23/03/2014

Heii Heii

Mesaj Scris de Yuko Maya la data de Mier 26 Mar 2014 - 12:54

1.Cautam persoane care auveau aceiasi dragoste pentru Anime sau mai bine spus Naruto, iar aici am gasit locul potrivit.
    2.Am incercat o data ramenul si il ador.
    3.Prefer vara si primavara.
    4.Roz , Albastru, Verde.
    5.Ador sa scriu ficuri ,pentru ca in ele pot sa imi exprim toata imaginatia mea, pe care nu cred ca o pot scrie pe toata la cat e de mare.
    6.Naruto , Vamire Night.
    7.De sigur , iubesc sa imi fac prieteni noi. Big smile

Acum este: Mier 7 Dec 2016 - 18:21