Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Hellow :3

Distribuiti
    Dark Angel
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Hellow :3

Mesaj Scris de Dark Angel la data de Joi 6 Mar 2014 - 18:11

Salutare tuturor!  Smile 
    Ma numesc Daniela (mi se spune mai mult Danuta pe net) , am 15 ani si sunt o fire prietenoasa, cam rar vesela Laughing , sunt mai pe toate Big smile 
    Imi place sa lucrez in PS, in HTML si CSS si am slabiciune pentru RPG si fic-uri romantice Laugh 
    Eh, nu-s buna la prezentari. Daca aveti intrebari, va astept. Eu sper sa ne intelegem >Big smile<
    RR
    Administrator
    Administrator

Re: Hellow :3

Mesaj Scris de RR la data de Joi 6 Mar 2014 - 18:32

O buna Danuta. Hmm, te sti in HTML, CSS si PS. Interesant, chiar mi-ai atras atentia *hehe* 
    Lasa-ma sa ghicesc: Doresti sa devi cumva Web Designer? (GOO) 
    A da, Bun venit in micuta noastra familie Big Hug
    Eu sper sa te simti bine la noi, iar daca ai vreo problema, conteacteaza-ne, iar noi te vom ajuta cat de repede vom putea.
    Avem si RPG. Dar nu cum e pe multe forumuri. E mai compact si cu mai multe reguli. http://lcpf.fanforum.biz/f63-role-play-game Sper totusi sa-ti placa. Iar daca nu-ti convine ceva la povesti, te rog sa-mi spui.

Hmm, daca vrei sa mai vorbim uite skype-ul meu: ralucared97 si adresa de mess: bravogirl00
    Intrebari as avea cateva Think

1. Cum ai dat de forum?
    2. La ce gen de filme te uiti?
    3. Ai vreun blog?
    4. De cand ai inceput sa inveti/lucrezi cu HTMl, CSS si PS?
    5. Ce culoare au ochii tai?

Pup si mai vorbim Big Hug
    Dark Angel
    Inactiv
    Inactiv

Re: Hellow :3

Mesaj Scris de Dark Angel la data de Joi 6 Mar 2014 - 18:51

Hey >Big smile<
    Doresc sa devin programatoare dar am pretentia sa stiu si tot ce inseamna HTML si sa ma si pricep la creare de pagini (fiindca asta mi-a si intarit dorinta pentru programator, sa ma pricep in php, java si software ^^ )

1. Cum ai dat de forum?
    Il stiu de mult. Era o membra pe aici, pe care eu o stiu cu nick-ul de "Diavola".
    Am contul din 2012.

2. La ce gen de filme te uiti?
    Nu prea ma uit :"> Dar ador fantasy, aventura, horror si dragoste.

3. Ai vreun blog?
    Nuuuh... niciodata nu mi-a reusit Laughing

4. De cand ai inceput sa inveti/lucrezi cu HTMl, CSS si PS?
    In PS din clasa a 6-a (sunt a 10-a acum) , in HTML din a 7-a sper a 8-a si CSS, desi stiu ce-i ala din a 6-a, pot spune ca am inceput de prin a 8-a spre a 9-a. Smile

5. Ce culoare au ochii tai?
    La apropiere - Verzi cu o dunga grosoooara pe margine care e albastra
    La soare - Albastrii
    La departare (cel putin asa ii vad eu) - gri Laughing) Smecher, nu? :3 Laugh

Acum este: Dum 26 Mar 2017 - 15:58