╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Hello! Sasuke is here!

Distribuiti

Sasuke ♡ Sakura
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Data de înscriere : 23/02/2014

Hello! Sasuke is here!

Mesaj Scris de Sasuke ♡ Sakura la data de Dum 23 Feb 2014 - 19:35

Hei! Ma numesc Denisa, am 15 ani si sunt zodia scorpion. Iubesc muzica si arta. Animal favorit.. nu am doar unul ci mai multe. Fiecare imi transmite cate o alta stare, ma fac sa ma simt bine. Stiu, pare ciudat. In rest, animeurile mele preferate sunt Naruto\Naruto Shippuden, Freezing(I & II), Inuyasha, Diabolik Lovers, Brothers Conflict si multe altele. Cam atat. In rest, daca aveti intrebari.. o sa va raspund la ele cu mare placere.  Big smile 
    Anata ni kisu, Ja na! Kiss

~Kim™~
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 23/01/2013

Re: Hello! Sasuke is here!

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Mier 26 Feb 2014 - 10:01

Hei Denisa, ma bucur sa te cunosc. :hug:Eu sunt Irina, dar imi poti spune Kim, si iti urez un calduros "Bine ai venit pe forum!". :*Sper sa-ti faci multi prieteni, sa intri pe chat, sa fi activa si sa iti faci multi prieteni. Si am cateva intrebari pentru a te cunoaste mai bine. Smile

1. Care este culoarea ta preferata?
    2. Citesti sau scrii fic-uri?
    3. Iti place forumul?
    4. Cum ai descoperit forumul?
    5. Care este mancarea ta preferata?
    6. Ai vizionat Kuroko No Basket? Mie imi place tare mult.   Big smile  <3 :3 Love it
    7. Vrei sa fim prietene? *goo*

Ale-chan
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 26/06/2013

Re: Hello! Sasuke is here!

Mesaj Scris de Ale-chan la data de Mier 26 Feb 2014 - 21:50

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:Hei! Ma numesc Denisa, am 15 ani si sunt zodia scorpion. Iubesc muzica si arta. Animal favorit.. nu am doar unul ci mai multe. Fiecare imi transmite cate o alta stare, ma fac sa ma simt bine. Stiu, pare ciudat. In rest, animeurile mele preferate sunt Naruto\Naruto Shippuden, Freezing(I & II), Inuyasha, Diabolik Lovers, Brothers Conflict si multe altele. Cam atat. In rest, daca aveti intrebari.. o sa va raspund la ele cu mare placere.  Big smile 
    Anata ni kisu, Ja na! Kiss

Bine ai venit pe forum, Denisa !
    Mă bucur să te cunosc, eu sunt Ale-chan !
    Mnoo...dacă ai ști cât semănăm Laugh
    Și eu sunt zodia scorpion
    Și mie îmi place Diabolik lovers și alte anime.
    Și îmi place muzica și arta Laugh
    Dacă îți place ciocolata , suntem surori de cruce Smile
    Eh...eu îți urez ședere plăcută pe forum, prieteni cât mai mulți și have fun pe aici !
    Ja na Kiss

Acum este: Sam 21 Ian 2017 - 6:23