Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
Sasuke ♡ Sakura
Inactiv
Inactiv
Sex : feminin

Hello! Sasuke is here!

la data de Dum 23 Feb 2014 - 19:35
Hei! Ma numesc Denisa, am 15 ani si sunt zodia scorpion. Iubesc muzica si arta. Animal favorit.. nu am doar unul ci mai multe. Fiecare imi transmite cate o alta stare, ma fac sa ma simt bine. Stiu, pare ciudat. In rest, animeurile mele preferate sunt Naruto\Naruto Shippuden, Freezing(I & II), Inuyasha, Diabolik Lovers, Brothers Conflict si multe altele. Cam atat. In rest, daca aveti intrebari.. o sa va raspund la ele cu mare placere.  Big smile 
Anata ni kisu, Ja na! Kiss
~Kim™~
Membru
Membru

Re: Hello! Sasuke is here!

la data de Mier 26 Feb 2014 - 10:01
Hei Denisa, ma bucur sa te cunosc. :hug:Eu sunt Irina, dar imi poti spune Kim, si iti urez un calduros "Bine ai venit pe forum!". :*Sper sa-ti faci multi prieteni, sa intri pe chat, sa fi activa si sa iti faci multi prieteni. Si am cateva intrebari pentru a te cunoaste mai bine. Smile

1. Care este culoarea ta preferata?
2. Citesti sau scrii fic-uri?
3. Iti place forumul?
4. Cum ai descoperit forumul?
5. Care este mancarea ta preferata?
6. Ai vizionat Kuroko No Basket? Mie imi place tare mult.   Big smile  <3 :3 Love it
7. Vrei sa fim prietene? *goo*
Ale-chan
Membru
Membru

la data de Mier 26 Feb 2014 - 21:50
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:Hei! Ma numesc Denisa, am 15 ani si sunt zodia scorpion. Iubesc muzica si arta. Animal favorit.. nu am doar unul ci mai multe. Fiecare imi transmite cate o alta stare, ma fac sa ma simt bine. Stiu, pare ciudat. In rest, animeurile mele preferate sunt Naruto\Naruto Shippuden, Freezing(I & II), Inuyasha, Diabolik Lovers, Brothers Conflict si multe altele. Cam atat. In rest, daca aveti intrebari.. o sa va raspund la ele cu mare placere.  Big smile 
Anata ni kisu, Ja na! Kiss

Bine ai venit pe forum, Denisa !
Mă bucur să te cunosc, eu sunt Ale-chan !
Mnoo...dacă ai ști cât semănăm Laugh
Și eu sunt zodia scorpion
Și mie îmi place Diabolik lovers și alte anime.
Și îmi place muzica și arta Laugh
Dacă îți place ciocolata , suntem surori de cruce Smile
Eh...eu îți urez ședere plăcută pe forum, prieteni cât mai mulți și have fun pe aici !
Ja na Kiss
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum