YELLO - Adica um.. Hey c;

Distribuiti

Cataclysmal
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 22/02/2014

YELLO - Adica um.. Hey c;

Mesaj Scris de Cataclysmal la data de Sam 22 Feb 2014 - 19:10

Pai pai hey c:. Eu sunt Andreea :3. Well am 13 ani, si sunt din Giurgiu. Am parul saten inchis si ochii caprui. Imi place sa desenez si sa ma joc jocuri de actiune. Um imi plac multe animeuri dar cel mai mult Naruto. Trupa preferata nu am inca Laugh dar cantaretul meu preferat este Ed Sheeran. Si um da.. Cam atat :3. Daca aveti intrebari despre mine, raspund cu drag >Big smile<. Sper sa ne imprietenim ;3.

Ale-chan
    Membru
    Membru

Sex : feminin

Data de înscriere : 26/06/2013

Re: YELLO - Adica um.. Hey c;

Mesaj Scris de Ale-chan la data de Dum 23 Feb 2014 - 15:01

Bine ai venit, Andreea !
    Îți urez ședere plăcută pe forum.
    Cum eu sunt curioasă de fel, aș vrea să îți pun cât mai multe întrebări....sau 3, 4...
    Întrebări :
    1. Ce faci când ești plictisită ?
    2. Fineti sau Nutella ?
    3. Alb sau albastru ?
    Cam atât.
    Sper să te distrezi pe aici și să îți faci cât mai mulți prieteni !
    Ja ne !

Cataclysmal
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 22/02/2014

Mesaj Scris de Cataclysmal la data de Dum 23 Feb 2014 - 20:06

Hey :3. Mersi de bun-venit, apreciez asta :"3. Eh si eu mai sunt curioasa din cand in cand [ Tot timpul, dar shh e un secret Laugh ]. 
    Well ca sa iti raspund la intrebari :3.

1. Pai acum nu stiu, nu ma plictisesc atat de repede. Adica, de obicei daca e sa ma plictisesc fie ma joc la calculator sau citesc ff-uri. Depinde sincer. In unele zile mai si desenez, dar aia rar cand ma apuca cheful si sunt plictisita foarte rau. 

2. Forta Nutella. Sincer nu prea vad diferenta dintre cele doua, dar nu stiu, imi place mai mult Nutella Laugh .

3. Albastru. E culoarea mea preferata :3. 

Uh um,si eu sper sa-mi fac multi prieteni pe aici :3. Normal, daca vrei sa fi prietena mea, eu m-as bucura .//.

Andi
    Critic
    Critic

Data de înscriere : 27/04/2012

Mesaj Scris de Andi la data de Lun 24 Feb 2014 - 20:00

Iooi, Doamne. Numele ăsta poate fi mai comun de atât? Bună Andreea. Bine-ai venit pe forum. Eu mă numesc tot Andreea şi pe lângă noi două mai sunt cel puţin 3 Andree. Ca se ne mai diferenţiem, poţi să-mi spui Andy. Am şi eu câteva întrebări, deci să începem.
    1. Ce te-a determinat să îţi faci cont pe forum?
    2. Îţi place să desenezi sau scrii? 
    3. Ce anime-uri ai văzut?
    4. Ce gen de muzică asculţi?
    Cam atât momentan. Sper să îţi faci mulţi prieteni şi să te distrezi pe forum. Have a nice day. ^^

Ale-chan
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 26/06/2013

Mesaj Scris de Ale-chan la data de Mier 26 Feb 2014 - 21:56

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:Hey :3. Mersi de bun-venit, apreciez asta :"3. Eh si eu mai sunt curioasa din cand in cand [ Tot timpul, dar shh e un secret Laugh ]. 
    Well ca sa iti raspund la intrebari :3.

1. Pai acum nu stiu, nu ma plictisesc atat de repede. Adica, de obicei daca e sa ma plictisesc fie ma joc la calculator sau citesc ff-uri. Depinde sincer. In unele zile mai si desenez, dar aia rar cand ma apuca cheful si sunt plictisita foarte rau. 

2. Forta Nutella. Sincer nu prea vad diferenta dintre cele doua, dar nu stiu, imi place mai mult Nutella Laugh .

3. Albastru. E culoarea mea preferata :3. 

Uh um,si eu sper sa-mi fac multi prieteni pe aici :3. Normal, daca vrei sa fi prietena mea, eu m-as bucura .//.

Normal că vreau să fim prietene !
    Și nu numai pentru că m-ai rugat tu , dar și pentru că semănăm foarte mult  Big Hug 
    Sper să devi cât mai activă și poate ne vedem pe chat.
    Fortza Nuttela ! Laugh
    Ja na Urs Panda 

Acum este: Sam 25 Feb 2017 - 4:26