╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Soarele de la miezul noptii

Distribuiti

Piticania Ta Dulce<3
    Nou venit
    Nou venit

Sex : feminin

Data de înscriere : 03/05/2013

Re: Soarele de la miezul noptii

Mesaj Scris de Piticania Ta Dulce<3 la data de Dum 23 Feb 2014 - 19:53

Capitolul IX
    Sete nebuna de sange

Setea e cea mai urata perioada din viata unui vampir,inclusiv a mea. Pofta creste,creste si creste pana nu mai poti ajunge sa o opresti. Cam asa era rutina mea. Nu ma mai hranisem de trei zile si ma simteam slabita. Ma gandeam cum putea reactiona un vampir insetat care nu s-a mai hranit de o saptamana.
    Vanatoarea  de animale era cat de cat convenabila,dar pofta tot isi facea existenta.
    Vroiam sa sug sangele cuiva si se pare ca nu aveam de ales,dar trebuia sa mai astepte pana gaseam un loc sigur sa petrecem toata noaptea si apoi sa ne continuam misiunea.
    Naruto se uita cam ciudat la mine. Sigur se prinsese ca nu m-am mai hranit de ceva vreme pentru ca ochii mi se faceau mai verzi si cearcanele mari ca niste vanatai isi facura aparitia. Dupa ce ma hranesc de obicei ochii mei devin rosii. Exista vampiri care traiesc in clanuri si se hranesc cu sange de animale si au ochii aurii,dar eu eram ceva de genu  sa va zic, intr-o criza de rebeliune adolescentina. Eram pe cont propriu. Nu traiam in intr-un loc anume ca alte clanuri de vampiri.
    Naruto se opri si se uita din nou la mine dupa care imi spuse:
    -Sakura,vreau sa vorbim ceva serios!
    Stiam ce vroia sa stie.De  ce nu m-am hranit si de cand. Isi facea griji de mine.
    Ma conduse langa un copac batran si foarte alb si se intoarse catre mine rezemandu-si o palma de trunchiul pomului.
    -Deci?
    Am hotarat sa fac putin pe proasta.
    -Deci ce?
    -De cand nu te-ai mai hranit?intreba el foarte serios si nu era nici un pic de amuzament in tonul lui.
    -De vreo trei zile,presupun,am raspuns eu ducandu-mi mana involuntar catre gatul meu care incepea sa ma arda.
    El imi lua mana de pe gat si o stranse intre a lui. Ce era cu el? Te rog! Pe toti sfintii! Sper ca nu se indragostise de mine.
    Isi desfacu nasturii de la camasa si isi dezgolii gatul lasand sa se vada o vena care pulsa asteptand sa fie muscata.
    Involuntar din nou,mi-am lins buzele pofticioasa. M-am apropiat de el si mi-am apropiat coltii de gatlejul lui. Cand sa fac contactul cu sangele lui ceva m-a facut sa tresar. O imagine infioratoare dar si foarte perversa.

Naruto statea intins in pat. Pieptul bine facut ii era dezgolit si ma astepta cu un zambet foarte pervers pe fata. I-am zambit si eu la fel de pervers. M-am intins langa el si am intins patura peste noi.
    El era decat un om fragil iar eu un vampir foate insetat. Insetata de pielea lui peste a mea Miscarile noastre provocara senzatii interesante. Dar un lucru devenea foarte interesant si aceea era setea mea nestapanita pentru sangele lui.
    De data asta ma asezasem  incat sa stau deasupra lui. L-am mangaiat de la pectorali in jos. El scoase un icnet de placere. Coltii incepeau sa mi se lungeasca si mi-am aplecat capul spre gatul lui unde o vena  zvacnea si am muscat adanc. Sangele navali umplandu-mi gura si era mai gustos decat orice alt vin de al oamenilor.El scoase un geamat de durere in timp ce bausem in continuare. Iubeam vinul. El inca gemea si se incorda. Ii vroiam tot sangele. Ii trageam sufletul cu totul.Am coborat cu coltii la pieptul lui si venea un miros si mai puternic am muscat iar spatele i se arcui si mai tare. Am incercat sa il linistesc masandu-i spatele. El ma stranse in brate mai tare. Am ridicat gura lipicioasa si plina de sange si l-am sarutat. Il muscasem putin in timpul sarutului si ii curse unpic de sange care am avut grija sa il gust cu cea mai mare placere. El se abtinu sa nu strige de durere.Am luat-o mai usor incercand sa ma joc unpic cu sarutul asta.
    -Sakura,opreste-te,gemu el. Doare!
    Dar eu nu vroiam sa il ascult si m-am intors la vena lui delicioasa de la gatulet.El se incorda din nou arcuindu-si tot trupul fragil. Sigur avea sa aiba vanatai. Eram prea puternica si pierdusem controlul. Depasisem limita deja si nu mai aveam ce face.
    Unghiile mele se infipsera in spatele lui facand niste zgarieturi adanci dim care am observat ca picura sange.  El reveni deasupra mea si ma saruta de la gat mai jos si involuntar am scos un geamat de placere. Inca ii sangera pieptul si mi-am apropiat limba de pieptul lui curatand rana  si de am incercat o dezinfectez ca sa nu patrunda in sangele lui si sa il transforme. Era prea bun ca sa il transform. Nu renuntam asa usor la vinul meu favorit. Mai aveam sa il beau. Dorinta mea nebuna ma hranesc din belsug cu sangele lui si sa ma culc cu el crestea din ce in ce mai tare. Asta era destinul meu. Sa vanez orice barbat,dar Naruto era de o mie de ori mai gustos de cate orice alt barbat.

Mi-am infipt dintii in pielea lui sfasiind si lasand sangele sa curga liber. el scoase un icnet de durere. Exact ca in imaginea din mintea mea i-am masat spatele si el ma stranse in brate.
    "Ia atat cat e suficient.Nu il vrei sa il omori,nu-i asa?"
    Nu! Nu vroiam sa il omor! Era ca un frate pentru mine. Dar stai asa! Atunci de ce imaginea aia imi venise in minte? Eu culcandu-ma cu Naruto si baundu-i tot sangele. Durerea care puse stapanire pe el cand l-am muscat adanc.
    Lichidul rosu inchis imi patrundea de la limba in tot corpul si imi dadea energie dar si o dorinta nebuna de bea mai mult. Vroiam sa fiecare particica din Naruto fiecare vena disponibila.
    -Aaa, Sakura,ai terminat?
    M-am trezit la realitate cand mi-am ridicat capul si am vazut ca Naruto era foarte slabit.
    -Aa scuze,am balmajit eu acolo aiurea.
    M-am ridicat toata rosie la fata si mi-am continuat misiunea. Era penibil din partea mea. Daca ar afla Sasuke ar fi dezamagit.
    Sunt groaznica!

Piticania Ta Dulce<3
    Nou venit
    Nou venit

Sex : feminin

Data de înscriere : 03/05/2013

Re: Soarele de la miezul noptii

Mesaj Scris de Piticania Ta Dulce<3 la data de Dum 23 Mar 2014 - 14:52

Capitolul X

Complicatii

Misiunea asta era periculoasa,asa ca trebuia sa am grija. Setea mi se potolise si acum eram in stare de orice.

Simteam ceva in neregula. cineva ne urmarea. Zburatul in copaci in copaci era rapid si acum ii puteam depasi pe colegii mei de echipa.

Naruto era mai binedispus acum si mai energic decat de obicei.

Sasuke in schimb era rece,misterios ca de obicei. Oare a mai fost in sat si nu mai tin minte? Pentru ca aveam o presimtire ca il cunosc de mai mult timp si ii il stiam deja ca pe o carte recitita de mai multe ori.

~Naruto~

Vreau sa dau tot ce pot in misiunea asta. Trebuie sa reusesc in misiunea asta. Nu pot pierde! Voi deveni Hokage si nimeni nu se va mai uita ciudat.

Pe Pain l-am invins si ajunsesem eroul satului Konoha. Nu voi permite nimanui sa imi fure scaunul de Hokage.

O sa apar satul asta cu pretul vietii mele. Nu vreau sa mai vad oamenii suferind.

Asta este sansa mea! Visul meu!

Am prieteni buni alaturi de mine. Voi lupta alaturi de ei. Desi intr-un fel imi doresc sa lupt cu Sasuke. Vreau sa vad cat de puternic este.

Sakura-chan nu va accepta niciodata lupta asta,deci trebuie sa am grija sa il invit pe Sasuke la lupta fara Sakura prin preajma. Nu este nevoie sa isi vada colegii luptandu-se mai ales pentru putere..

-Opriti-va! striga sensei.

-Ce s-a intamplat, Kakashi? intreba Sasuke.

-Nu e bine,suntem urmariti!

Urmariti? De cine? De ce?

-Repede! Ascundeti-va in tufisuri!

Am facut ce ni s-a cerut. M-am ascuns in tufis cu kunaiul pregatit.

Pasii deveneau din ce in ce mai zgomotosi,ceea ce ma facu sa intru un defensiva.

"Kagen Bunshin no Jutsu!"

O clona aparu si deja imi activasem Rasenganul. O figura plina de solzi si cu ochelari imi parea cunoscuta. Nu putea fi el! Deidara

-Acum! Atacati!

Am sarit din tufis cu rasenganul activat iar Sasuke cu Lama Fulger activata incercand sa il nimereasca din toate partile.

Deidara se apara cu abilitate de tehnicile noastre. Era puternic! Asta era clar. Nu ma puteam minti atat de rau.

Era un nimic pe langa el. Decat cu rasenganul si Sage Mode ce puteam face mai mult?

-Naruto! Fa ceva!

Am intors capu lenes. Era Sakura foarte ingrijorata.

-Naruto,esti puternic! Tu nu te dai batut niciodata. De ce renunti tocmai acum cand avem nevoie de tine? Intoarcete-te la lupta! Nu o sa permit sa te vad asa. Tu ai fi un Hokage adevarat,dar nu si acum cand te dau batut.

Am inchis ochii si m-am concentrate.

Am deschis ochii. Ma aflam intr-un loc cunoscut.  Era inchisoare lui Kurama.

Creatura se trezi din somn privindu-ma cu atentie si scoase un ranjet dezvelindu-si coltii.

-Interesant sa te revad,Naruto..O onoare,continua el razand.

-Mai taci dracu din gura! Vreau sa imi dai din puterea ta si acum. Nu am timp de pierdut,Kyuubi,si stii asta foarte bine.

-Cu cine ai de a face? Intreba Kyuubi interesat.

-Unu din membrii Akatsuki,am raspuns eu nervos de-a dreptul.

-Daca tu zici,raspunse plictisita bestia.

Un lichis rosu si fierbinte iesi din inchisoare si ma cuprinse. Ardea destul de tare dar aveam nevoie. Nu aveam de gand sa pierd. Nu acuma!

“Naruto-kun, tu m-ai schimbat”.

Vorbele astea aparineau Hinatei cand incerca sa ma salveze din lupta cu Pain si era pe cale sa moara daca nu o salva Sakura.

O lacrima mi s-a prelins pe obraz. Era o amintire dureroasa si totusi era folositoare. Eram trist si mai mult de atat ,nervos.

Eu nu sunt un nimic! Eu sunt viitor Hokage dattebayo!  Voi castiga! Va promit oameni buni.

Acum este: Mier 7 Dec 2016 - 18:17