Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Hey-Yo!

Distribuiti
    Rux Ushihira
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Hey-Yo!

Mesaj Scris de Rux Ushihira la data de Joi 2 Ian 2014 - 0:12

Hey-Yoo, lume!
    Ma numesc Ruxandra, sunt o fata cam ciudata spun unele. Eu prefer lucrurile Horror, CreepyPastas, filmele Horror, Horrorcore(un gen de muzica in care se vorbeste de Satana, draci, etc.), nu-mi place sa ma machez, sa-mi fac unchiile sau sa ma rujez...Deodorant si parfum e suficient pentru mine! Tongue Nu stau in preajma a multor fete. Iubesc sportul, fotbalul il si practic. Am un caine pe nume Yamo( stiu ciudat), e un lup, nu sta locului, ca mine Big smile Daca vreti sa stiti mai multe despre mine intrebati Wink.
    RR
    Administrator
    Administrator

Re: Hey-Yo!

Mesaj Scris de RR la data de Joi 2 Ian 2014 - 13:29

Buna Ruxandra :hug:Frumos nume, este prima data cand aud de el Love
    Bine ai venit Bine ai venit
    Sper sa-ti placa la noi, desi e cam pustiu -.-'
    Nu uita sa treci pe la Regulament si sa-l citesti, respectandu-l mai apoi Wink
    Hmm, Horror? o.o Ce are toata lumea cu filmele horror O.O Eu fac pe mine de la ele Laugh

Intrebari Think

1. Mancarea ta preferata?
    2. Cum ai dat de noi?
    3. Personajele preferate din Naruto?
    4. De unde esti?
    5. Mai ai frati sau surori?

Zici ca nu prea stai in preajma a multor fete. Ia ghici, eu is fata si baiat, merge asa, nu?.. Defapt eu is fata - din pacate- dar imi place sa ma dau drept baiat. I'm weird, I know...
    Daca vrei sa mai vorbim, poti intra pe chat-ul forumului, pe care il gasesti la Portal.

Have fun ^.^

Sunako
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Sunako la data de Joi 2 Ian 2014 - 19:09

Bun venit pe forum ! Sper sa e distrezi! Sa respecti regulamentul si sa fi cat mai activa. Ma bucur ca ai venit si tu ca nou membru in aceasta mare familie. Sper sa te simti bine printre noi. Sper ca anul 2014 sa iti aduca numai bucuri!

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Mar 23 Mai 2017 - 0:26