╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Top 5 postatori ai lunii Decembrie ~2013~

Distribuiti

Ella ♣
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Data de înscriere : 16/04/2012

Topic Închis Top 5 postatori ai lunii Decembrie ~2013~

Mesaj Scris de Ella ♣ la data de Lun 30 Dec 2013 - 20:23

Am venit cu cei mai harnici postatori ai acestei luni.  Smile 
    Să vedem care sunt cei 5 norocoși.

Locul 1: ●♥KIM♥● cu 46 mesaje.
    Locul 2: Kyo cu 42 mesaje.
    Locul 3: Akashi cu 42 mesaje.
    Locul 4: Isabella cu 27 mesaje.
    Locul 5: Rose<3 cu 23 mesaje.

Felicitări fetelor, deși a mers destul de slăbuț luna asta. :-?Sper ca data viitoare să crească cât mai mult! ^^ Ne revedem și luna viitoare cu cei mai activi membriii. ~Bye! ^_^

Ultima editare efectuata de catre Isabella in Joi 30 Ian 2014 - 12:32, editata de 1 ori

~Kim™~
    Membru
    Membru

Sex : feminin

Data de înscriere : 23/01/2013

Topic Închis Re: Top 5 postatori ai lunii Decembrie ~2013~

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Mar 31 Dec 2013 - 22:41

C-c-ce? o.o Eu prima?! Neutru Nu cred... Adica, niciodata nu am fost pe primul loc, iar acum vad numele meu scris acolo, la primul loc, de catre Isa. Asta este un miracol!  Winner Trebuie sa sarbatoresc.  Bautura Cine se ofera sa se imbete impreuna cu mine? Laugh  Cine, cine, cine?!  *goo* Ei bine...daca nu vrea nimeni, atunci invit eu pe toata lumea, dar prima persoana care primeste invitatia este...ce sa mai ca Isa stie deja. Laugh Deci, intrebati-o pe ea. 
    Bravo fetelor, mai ales tu Ralu, ~am vazut ca ai fost activa luna asta si meriti sa fi felicitata~ ati reusit sa fiti in top. Este adevarat ca a fost cam slabut, dar pentru unii au fost perioada cu simularile si inca mai sunt, mai ales cu noi, cei din clasa a VIII a, dar trebuie sa muncim din greu pentru a ajunge unde ne-am propus. Va felicit pentru munca depusa din aceasta luna si sper sa o tineti tot asa. Smile

Acum este: Joi 8 Dec 2016 - 7:55