╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Ce fel de baiat preferi? ( Topic pentru fete ^^ )

Distribuiti

Mrs Anderson
    Membru
    Membru

Sex : feminin

Data de înscriere : 24/12/2012

Ce fel de baiat preferi? ( Topic pentru fete ^^ )

Mesaj Scris de Mrs Anderson la data de Sam 28 Dec 2013 - 16:34

Buna! Imi pare bine sa va revad! Mi-a venit ideea sa deschid acest topic pentru ca observ in jurul meu tot felul de baieti ce se deosebesc foarte mult intre ei, mai ales prin personalitate. Asa ca, va voi intreba si eu pe voi, fetelor:

1) Va plac tipii romantici?:>

2) Cu totii avem preferinte in privinta aspectului, caci pe majoritatea ne atrage la inceput fizicul. Cum ati vrea sa arate sau cum arata baiatul ideal? :3

3) Unde ati vrea sa fie prima intalnire cu tipul ideal? ^^

4) Ce preferati?

• Baietii cuminti si calmi tot timpul
    • Baietii plini de energie si haiosi
    • Baietii " rai " ( numiti si "golani" ) si misteriosi
    • Baietii romantici si melancolici
    • Ceva intre...

Acum ca tot eu am deschis topicul, sa raspund si eu la intrebari Smile 

1) Va plac tipii romantici?:>
    Cui nu-i plac? Laugh Ce intrebare am mai pus si eu Laughing 

2) Cu totii avem preferinte in privinta aspectului, caci pe majoritatea ne atrage la inceput fizicul. Cum ati vrea sa arate sau cum arata baiatul ideal? :3

Mereu mi-au placut baietii cu ochii albastri Love it Dar acum m-a cucerit unul brunet cu ochi caprui Think Nu prea am preferinte in privinta aspectului, doar sa fie ingrijit si macar la fel de inalt ca mine, in nici un caz mai mic de statura ( am arata ciudat ).

3) Unde ati vrea sa fie prima intalnire cu tipul ideal? ^^

In parc, la un suc, la o prajitura, nu am preferinte de restaurant. Dar de obicei intalnirile noastre au loc in parc.

4) Ce preferati?

• Baietii cuminti si calmi tot timpul
    • Baietii plini de energie si haiosi
    • Baietii " rai " ( numiti si "golani" ) si misteriosi
    • Baietii romantici si melancolici
    • Ceva intre...

Imi plac golanii. Ok, nu la stadiul in care sa fie nesimtiti cu mine sau cu altcineva din anturajul meu, ci sa fie libertini ,haiosi si plini de energie, dar care sa nu uite ca am nevoie de afectiune si ascultare,sa fie protectori cu mine,care in fiecare seara, inainte de culcare, sa imi trimita un mesaj de " noapte buna " Smile

Acum voi Kiss Kiss

Andi
    Critic
    Critic

Data de înscriere : 27/04/2012

Re: Ce fel de baiat preferi? ( Topic pentru fete ^^ )

Mesaj Scris de Andi la data de Dum 29 Dec 2013 - 0:29

Hihi. Interesant topic. Eu, sinceră să fiu, nu mă topesc după băieţii romantici. You can judge me, if you want. Păi băiatul ideal pentru mine arată ca Ricky Horror, dar puţin mai înalt. Şi pentru cei care nu ştiu cum arată dragul meu Ricky, păi este brunet, are părul luuung, ochii albaştri şi e slăbuţ, dar nu exagerat. Prima mea întâlnire cu Ricky ar trebui să fie la un concert sau într-un parc sau oriunde altundeva. Cât timp ar fi Ricky acolo, chiar nu mi-ar păsa de loc:)). Eu prefer băieţii amuzanţi. Păi cam asta ar fi. Have a nice day, everybody. ^^

<Unicorn>
    Banat

Data de înscriere : 17/04/2014

Re: Ce fel de baiat preferi? ( Topic pentru fete ^^ )

Mesaj Scris de <Unicorn> la data de Mar 13 Mai 2014 - 14:11

Hey!
    In general imi plac baietii blonzi cu ochii albastri,mereu m-au atras asemea "specimene" si inca nu mi-am dat seama din ce motiv.Sincera sa fiu nu imi plac tipii romantici,prefer sa fie bad boy,dar asta nu inseamna ca accept ca prietenul meu sa se drogheze sau chestii de genul ala...Prefer sa fie cat de cat inalt,nu vreau un baiat mai scund ca mine,in niciun caz...si cam atat Kiss  Blush  Big Hug 

Acum este: Mier 25 Ian 2017 - 1:18