Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
MirunaXD
Inactiv
Inactiv
Sex : feminin

Salut! :)

la data de Mar 24 Dec 2013 - 15:11
    Aloha! Bine v'am gasit! ^^

Eu sunt Miruna, am 14 anisori si sunt dintr'un orasel magic si frumos numit Bucuresti.  Big smile  Stiu ca ar trebui sa mai spun cate ceva despre mine, dar habar n'am ce sa mai zic..  Think 
Am dat peste forum acum vreo 4 zile, in cautare de ficuri, iar atunci cand am vazut ce'i aici mi'am spus ca nu plec pana nu citesc tot. Deci nu veti scapa prea repede de mine.   Laugh  
In fine, sper ca ne vom intelege! 
TiipicPie
Inactiv
Inactiv

Re: Salut! :)

la data de Mar 24 Dec 2013 - 20:40
~Konban wa~

Bine ai venit ,sper sa te distrezi alaturi de noi , si sa iti faci multi prieteni : 3

Ca de obicei .. daca ai mai citit prezentari sa stii ca urmeaza o runda de intrebari,deci :

1. Care este culoarea ta preferata

2. Lucrezi momentan la vreun fic?Daca da, abea astept sa il postezi

3. Te uiti la Anime'uri?Daca da,enumera cateva din cele pe care le-ai vazut deja.

4. Asculti rock ?
MirunaXD
Inactiv
Inactiv

la data de Mier 25 Dec 2013 - 14:57
Bine v'am gasit! ^^

1. Mi'e destul de greu sa aleg o singura culoare. Imi plac in egala masura culorile albastru si mov. 

2. Nu, nu lucrez la nici un fic. Momentan, citesc, ma documentez; cand voi fi pregatita, ma voi apuca de scris. 

3. Pana acum am vazut Naruto, Naruto Shippuden, Death Note, Tonari no Kaibutsu-kun, Brothers Conflict si tocmai ce am terminat primul sezon din Kuroshitsuji.

4. Da, ascult.
Sunako
Nou venit
Nou venit

la data de Joi 2 Ian 2014 - 19:09
Bun venit pe forum ! Sper sa e distrezi! Sa respecti regulamentul si sa fi cat mai activa. Ma bucur ca ai venit si tu ca nou membru in aceasta mare familie. Sper sa te simti bine printre noi. Sper ca anul 2014 sa iti aduca numai bucuri!
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum