Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
Heaven's Calling
Membru
Membru
Sex : masculin

My gfx

la data de Mier 18 Dec 2013 - 20:13
Imi pun si eu capodoperele pe aici Laughing Sunt facute chiar azi Blush Ce face omul de plictiseala Laughing sper sa va placa Blush

Unele au iesit mai bine altele mai aiurea. =))Astept pareri sincere sa vad ce ar trebui sa mai perfectionez Think Smile
RR
Administrator
Administrator
Sex : feminin

Re: My gfx

la data de Sam 20 Aug 2016 - 21:43
Uaa, de când sunt postate! Iar eu numai acum trec... noroc că ai zis tu ceva că altfel nici nu știam că există. Mie îmi plac, cel puțin prima și ultima. Restul mi se par cam întunecate... nu știu... pare că ori ai folosit prea multe efecte, ori ai folosit doar unul.
Oricum eu vreau să văd mai multe, după trei ani! Laugh
Heaven's Calling
Membru
Membru

la data de Sam 20 Aug 2016 - 22:49
În sfârșit pot posta și eu ceva aici, după 3 ani. Laughing Yaaaay. *-* Btw, alea sunt de când învățam să editez, așa că majoritatea au ieșit cam aiurea, deci da. ^^” Acu m-am perfecționat. Laughing Sper. Laughing

~Kim™~
Membru
Membru
Sex : feminin

la data de Lun 29 Aug 2016 - 7:46
Ce om. Laugh Se pare că ești mai experimentat ca-nainte. Cum a sunat asta.   Laughing Mă întreb cât îți ia doar pentru o singură poză dapăi pentru toate la un loc. Adică te-ai perfecționat singur sau te-ai mai uitat la tutoriale? Te întreb fiindcă am vrut să mă apuc și eu la un moment dat, dar am cam dat-o-n bară și m-am lăsat. Sad Se vede că te descurci foarte bine și sper să mai postezi în continuare. 
Spor la lucru. ^^
Heaven's Calling
Membru
Membru

la data de Lun 29 Aug 2016 - 12:43
Dacă tot ai dat comentariu, mai pun câteva. Laughing Și îmi ia foarte puțin, maxim 5 minute, 10 dacă am de căutat imagini pentru background și m-am perfecționat singur, nu m-am uitat niciodată la un tutorial, deși m-am gândit să fac asta.

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum