╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Hey!

Distribuiti

☆Kohaku☆
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 01/12/2013

Hey!

Mesaj Scris de ☆Kohaku☆ la data de Dum 1 Dec 2013 - 11:14

Ma numesc Adiy, am 9 ani, sunt din comuna Blejoi, sat Ploiestori am aflat de acest sait si este misto. Verisoara mea pe nume Irina care pe forum o cheama Kim. Mi-la aratat si imi place foarte mult Agrement . Momentan atat va pot spune, dar daca vreti sa stiti mai multe despre mine ma puteti intreba. Smile

Miss me
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Data de înscriere : 13/08/2013

Re: Hey!

Mesaj Scris de Miss me la data de Dum 1 Dec 2013 - 12:00

Bine ai venit Kohaku!!Sper sa iti faci muuulti prieteni,sa ne incanti cu viitoarele tale ficuri si sa te distrezi aici!Am cateva intrebari,daca nu te superi...
    1.Care e ultima carte citita?
    2.Rock sau pop?
    3.Cum te distrezi in timpul liber?
    4.Vrei sa fim prieteni?
    5.Ai animale de companie?

sakura chan
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 21/02/2012

Mesaj Scris de sakura chan la data de Dum 1 Dec 2013 - 22:03

Hello! Bine ai venit Kohaku, eu sunt sakura chan, incantata. Eu nu prea am intrebari pentru tine. Sper sa iti faci foarte multi prieteni,sa te distrezi pe aici si sa faci multe postari okay?? Bye Bye!

~Kim™~
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 23/01/2013

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Lun 2 Dec 2013 - 16:45

In sfarsit, te-ai decis si tu sa ni te alaturi! Laugh Ce pot spune. Ma bucur ca vei fi si tu pe chat ca sa vezi cat de nebune si perverse, sa nu uitam, sunt Ralu -Kyo- si Clau -Isabella- (pentru asta sigur mi-o iau:))) Deci, iti urez un mare "Bun Venit pe forum!" vere si sper sa ni te alaturi in distractiile, rasetele si zambetele noastre pe chat. Te-am pupat Kiss!

Sunako
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 02/03/2013

Mesaj Scris de Sunako la data de Joi 2 Ian 2014 - 19:27

Bun venit pe forum ! Sper sa e distrezi! Sa respecti regulamentul si sa fi cat mai activ. Ma bucur ca ai venit si tu ca nou membru in aceasta mare familie. Sper sa te simti bine printre noi. Sper ca anul 2014 sa iti aduca numai bucuri!

Acum este: Lun 23 Ian 2017 - 14:34