Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Watashi wa...

Distribuiti
    Sherry ♥
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Watashi wa...

Mesaj Scris de Sherry ♥ la data de Dum 1 Dec 2013 - 0:46

Watashi wa, Sherry!Numele meu de pe forum este inspirat din Fairy Tail, imi place mai mult numele decat tipa, deci...
    Pfoi, sa va zic ceva despre mine, nu?
    Va zic din start ca...nu-mi mai place Naruto, nu ma mai atrage ca inainte, acest anime si-a pierdut farmecul din cauza miilor de episoade...gomenasai.Anime-ul meu preferat este Fairy Tail, eu sunt doar la episodul 96, dar il ador.Personajul meu preferat este Erza Scarlet( Putea fi si Edo-Erza Smile )
    Oricum, dupa Fairy Tail vine cu siguranta Lovely Complex, m-am regasit foarte mult in acel anime.(Mda, eu fiind Koizumi[Risa]).M-am uitat la ale anime-uri, dar sincer mi se pare cam insignifiante pe langa ele.A, da...Shaman King, este defapt preferatul meu, iubirea mea fiind Hao-kun^^, deci il ador, e genial.(Am citit manga-urile).
    Trecand peste astea...am 14 ani deci am venit aici sa exersez Smile si sa ma perfectionez.
    Daca vreti sa ma intrebati ceva, intrebati-ma...
    A da...Hathor, va spune ceva?
    Invader Lamu
    Inactiv
    Inactiv

Re: Watashi wa...

Mesaj Scris de Invader Lamu la data de Dum 1 Dec 2013 - 1:08

Salut, Welcome! mda, intradevar Naruto tinde spre longevitatea celui mai vechi serial serial de pe PRO TV Laugh Pai serialul ala a aparut chiar din prima zi de cand a aparut PRO TV, de prin 1 Decembrie 1995 si nici acum nu a ajuns la final. O sa ajunga la final dupa calculul meu, dupa Pastele din 2047. M-am documentat pe wiki de nr de ep al respectivului serial, Tanar si nelinistit Laugh Sa speram ca Naruto nu va avea la fel, peste 10 000 ep ca sa prinda finalul doar nepotii nostri Laugh
    Sherry ♥
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Sherry ♥ la data de Dum 1 Dec 2013 - 1:53

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:Salut, Welcome! mda, intradevar Naruto tinde spre longevitatea celui mai vechi serial serial de pe PRO TV Laugh Pai serialul ala a aparut chiar din prima zi de cand a aparut PRO TV, de prin 1 Decembrie 1995 si nici acum nu a ajuns la final. O sa ajunga la final dupa calculul meu, dupa Pastele din 2047. M-am documentat pe wiki de nr de ep al respectivului serial, Tanar si nelinistit Laugh Sa speram ca Naruto nu va avea la fel, peste 10 000 ep ca sa prinda finalul doar nepotii nostri Laugh
    Ce ma bucur ca nu-s singura somnabula de pe site, daca vreti sa ma intrebati ceva, sunteti invitatii mei.Apropo, sunt o fire destul de calma in general, dar tot la fel de nebuna, deci eu sunt OMU'PAIANGAN!
    sakura chan
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de sakura chan la data de Dum 1 Dec 2013 - 22:08

Hi dear! Bine ai venit pe la noi. Incantata sa te cunosc eu sunt Sakura chan, pai eu nu prea sunt de acord cu tine fata de Naruto, dar in fine fiecare are punctul lui de vedere. Sincera sa fiu am cateva intrebari. So:
    1.  Care este anotimpul tau preferat?
    2. Rock sau Pop?
    3. Iti place sa citesti?
    4. Care este visul tau cel mai mare?
    Cam acestea sunt intrebarile.
    Bye Bye!

Sunako
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Sunako la data de Joi 2 Ian 2014 - 19:26

Bun venit pe forum ! Sper sa e distrezi! Sa respecti regulamentul si sa fi cat mai activa. Ma bucur ca ai venit si tu ca nou membru in aceasta mare familie. Sper sa te simti bine printre noi. Sper ca anul 2014 sa iti aduca numai bucuri!

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Lun 24 Apr 2017 - 10:20