╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Organizarea concursurilor fan fiction

Distribuiti

Rose
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Data de înscriere : 08/04/2011

Topic Important Organizarea concursurilor fan fiction

Mesaj Scris de Rose la data de Sam 30 Noi 2013 - 17:09

Bună!
    Am observat că unii nu ştiu care e modul de desfăşurare al concursurilor fan fiction. Deci îmi permit să deschid acest topic pentru a vă lămuri.
    Din anul 2012, luna iunie s-a schimbat modul de organizare la ficul lunii. De la înscrierea cu ficuri existente pe forum am trecut la teme date de membri. Aşadar:
    persoana ce câştigă ficul lunii iulie [spre exemplu] trebuie să ofere tema pentru ficul lunii august, adică a următoarei luni. 

În schimb la ficul anotimpului nu suntem pe această organizare. Aici staff-ul decide tema ce este universală, largă pentru mii de idei şi alte combinaţii de teme mici. 

Acum sper că nu mai sunt probleme în ce priveşte modul de desfăcurare al concursurilor fan fiction. Aleg să las topicul deschis pentru eventuale nelămuriri.
    Seară faină!

Acum este: Vin 9 Dec 2016 - 21:21