Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Strania poveste a lui Benjamin Button

Distribuiti
    Diamond Sky A.D.
    Nou venit
    Nou venit

Sex : feminin

Strania poveste a lui Benjamin Button

Mesaj Scris de Diamond Sky A.D. la data de Lun 2 Ian 2012 - 23:27

Este o poveste foarte frumoasa. ste vorba de un baiat ce se naste batran, traind altfel decat un om normal. El in loc sa imbatraneasca, intinereste.
    Va recomand acest film. Este o minunatie. Mi-au dat si lacrimile la el [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Daca e.. va pot da si linkul catre aceasta poveste [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Re: Strania poveste a lui Benjamin Button

Mesaj Scris de Reeah la data de Mier 4 Ian 2012 - 13:41

Da l-am vazut c-am pana cand Benjamin intinerise si s-a intalnit cu aceea fata roscata. Imi era mila de el si tot ma intreb cum era pozibil sa se nasca mic si batran si sa creasca tanar si cum ar ajunge el sa moara? In copil abia nascut? Cred ca avea legatura si cu acel ceas de la inceput care mergea invers acelor de ceas iar omul care l-a construit a fost intrebat de ce la facut sa merarga asa si raspunsul sau a fost ca poate timpul s-ar intoarce inapoi si toti copiii care nu sau mia intors din razboi. Este foarte frumoas si mi-era mila si de aceea femeie batrana pe moarte care l-a iubit pe Benjamin. A fost acum vreo doua saptamani dar a fost difuzat seara si era vre unu noaptea asa ca am renunat si am adormit. Chiar as fi bucuroasa daca mi-ai da un link sa-l vad pe tot.
    Kanya
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Kanya la data de Lun 16 Ian 2012 - 20:30

Ehh l-am vizionat si eu .E ata de frumos am plans in continuu imi place a cea dragoste oarecum interzisa si acea intersectie a destinelor lor .Foarte frumos si foarte bine jucat de catre toti actorii.Pupici
    Mrs Anderson
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Mrs Anderson la data de Lun 27 Mai 2013 - 17:19

L-vam vazut... Mi-a placut foarte, foarte mult. Mai ales cand el era batran si s-a indragistit de Roscata cand era mica, iar peste ani s-au reintalnit la varsta apropiata:X Am plans la filmul acesta, este asa de induiosator...
    Andi
    Critic
    Critic

Mesaj Scris de Andi la data de Mar 20 Aug 2013 - 15:19

De departe, a fost un film foarte interesant. La început aveam dubii serioase în ceea ce priveşte ideea filmului, dar pe parcurs a început să îmi pară rău de prima impresie. Povestea de dragoste dintre el şi roşcată a fost destul de internsă, dar foarte tristă în acelaşi timp. Ea îmbătrânea, iar el continua să întinerească şi să uite lucruri. E un film bun, dar nu m-aş uita la el de două ori.

Acum este: Dum 26 Mar 2017 - 10:12