╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

SasuSaku-Unde dragostea nu poate exista...+18

Distribuiti

Vizitator
    Vizitator

Re: SasuSaku-Unde dragostea nu poate exista...+18

Mesaj Scris de Vizitator la data de Mier 4 Dec 2013 - 11:02

Hei Kim,se pare ca fata aceea a sters comm-ul sau i-a fost sters...Voi incerca sa adaug mai multa descriere...sper.

Capitolul 18
    Oare s-a schimbat?

Acum chiar ma simteam in siguranta alaturi de el.Deodata...o casnica bate la usa.De ce suntem mereu intrerupti in momente ca acestea.Nu vroiam sa-l las.Il iubeam din tot sufletul meu,dar nu as putea sa ma pun cu el.Sa ridica rapid si deschide usa.Acea femeie ii spuse:
    -Domnule,daca mai doriti ceva eu...
    -N-am nevoie de nimic,acum!ii raspunde el.Tot ce am nevoie sa regaseste in acea fata.
    Cee?Totul sa se regaseasca in mine?Oare s-o fi schimbat putin sau o zice doar ca sunt insarcinata?Imi puneam aceste intrebari,dar cine ar putea sa le raspunda.Ma ridic usor sezut.Ultimul lucur facut de Sasuke a fost sa-i inchida usa in nas acelei menajre.Il vedeam cu se apropie usor de mine.Daca nu poate sa ma iubeasca,atunci de ce sta aici?De ce sta cu mine?Si totusi,cum as putea sa-i demonstrez ca-l iubesc.Simt cum imi atinge pielea fina a obrazului.Isi misca usor mana.Atunci il intreb:
    -De ce faci asta?il intrebai eu pe un ton calm.
    -Ce vrei sa spui?ma intreba el nedumerit.
    -De tot ai grija de mine?il intrebai eu.Daca tu nu poti sa ma iubesti,atunci ce poti sa-mi oferi?Protectie?
    -...Da!imi sopti el la ureche.
    -Atunci protejeaza-ma de tine...
    El ramase surprins la auzul acestor cuvinte.Put si simplu a incremenit.Ochii lui tinteau doar pantecele mele.Sasuke isi dorea numai acel copil.Ma distrugea gandul ca va scapa de mine dupa ce voi naste.Pe obrazul meu se arata o lacrima speriata,care se scurgea pe mana brunetului.El imi atinse usor pantecele.Ma indepartai de el,dar nu mai aveam unde.Ma lipi de perete.Nu vroiam sa ma mai atinga.Pur si simplu nu-l mai suportam.Ma distruge ideea ca nu ma poate iubi.El se uita intr-un fel nervos la mine.Imi era deja frica.In mine,nu mai ramasese nici o picatura de curaj.Se transforma direct in fata mea,din nou.Forma aceea de Demon era ingrozitoare,dar lui ii se potrivea.Se apropie de mine.Ii puteam simti respiratia calda pe gatul meu.Ghearele lui se plimbau pe coapsele mele.Imi era extrem de frica,ca si le va infige din nou in pielea mea.Mainile lui urcara pana la pantecele mele,apoi le pune pe spatele meu si ma strange in brate.Imi saruta obrazul si lobul urechii.Atunci il aud spunand:
    -Ce e dragostea?ma intreba el.Ce inseamna sa iubesti pe cineva?Poti sa-mi explici acest cuvant?
    -Daca nu sti ce e dragoste,inseamna ca nu ai avut vre-o data parte de ea,nu?il intrebai ea.
    -Poti sa-mi explici tu ce este?imi sopti el.
    -,,Iubirea",reprezinta dragostea care i-o porti cuiva,atunci cand vrei sa ai grija de el,sa nu mai vrei sa sufere,sa stie ca esti mereu langa el cand are nevoi de tine.Asta este ,,Dragostea".
    -Hmtp...Este foarte greu...
    -La ce te referi?il intrebai eu.
    -Invata-ma,invata-ma sa te iubesc atunci...doar tu mai puta scoate din acest ,,Iad"!imi zise el.
    Chiar vroia!Incerca sa ma iubeasc!Inima in batea cu putere.Nu puteam sa cred ca un Demon ca el,ar incerca sa faca asta.As fi vrut sa stau mereu alaturi de el.Sa nu ne mai despartim vre-o data.Doar cu el ma simteam in siguranta.Nu trebuie sa ma apar de el,trebuie sa-l accept asa cum este...Ma strangea puternic in brate.Era atat de bine,atat de placut.Caldura corpului sau,era o adevarata magie pentru mine.Imi saruta zona gatului incet.Vroia sa ma faca sa ma simt in siguranta cu el.Imi pusesem usor mana pe capul lui.Nu as mai fi vrut sa se opreasca.Era atat de bine cu el.Acesta urca in saruturi pana la buzele mele.Le saruta apasta si pasional.Era total diferit.Parca Sasuke pune suflet in ceea ce facea.Aripile lui demonice ma inconjurara.Nu puteam sa-l vad decat pe el.Abia ne despartim din acest sarut magic.Imi lasai usor capul pe umarul lui.Ma lua in brate si ma intinse in pat.Zicea ca trebuie sa plece.Nu vroiam sa faca asta.,dar nu-l puteam opri.Sa prefucuse din nou in om si paraseste camera,dar nu inchide usa cu cheia.Ma ridicasem usor din pat.Il auzeam pe Sasuke ca vorbeste cu o casnica:
    -Sa-i dati tot ce are nevoie!Voi sunteti responsabile de ea cat eu sunt plecat!ii spuse acesta.
    -Desigur,domnule!ii raspunse femeia.
    Ma pusesem inapoi in pat.Eram fericita.Chiar vroia sa ma iubeasca,dar gandul ca nu ar fi putut s-o faca ma ingrozea.Am tras patura peste mine si adormi rapid.

Sasuke

Chiar vroiam s-o fac!Vroiam s-o iubesc!Dar cum?Un criminal ca mine,sa iubeasca?Chiar si asa,tot va fi a mea.Nu-mi pasa prin ce voi trecea ca sa o fac.Tot voi incerca sa o iubesc pe Sakura.Acum nu mai avam timp sa ma gandesc la asta.Dorinta de razbunare pe fostii prieteni ma coplesea.Doar asta aveam momentan in minte.Ma indreptam spre masina mea.Urmatoare tinta ,,fostii amici".Conduceam cu vre-o 120km la ora.Ce imi place sa incalt reguli.As fi mers intr-un club,dar...nu vreau.Ma indeptam spre casele prietnilor mei.Cum sa incep oare:
    Sa ii ucid direct!Sau sa le omor ma intai prietenele,pentru un surplus de suferinta.O daaa...Asta am sa fac.Parcasem in fata casei lui Sasori.El nu era,dar prietena lui da.Un baiat si o fata,singuri intr-o casa,ce ma voi distra!Oare cum va reactiona Sasori cand va afla ca i-am violat prietena...

Scurt...scuze,dar ma grabeam...am si eu scoala.

Ultima editare efectuata de catre Sakura Uchiha in Mier 4 Dec 2013 - 18:28, editata de 1 ori

~Kim™~
    Membru
    Membru

Sex : feminin

Data de înscriere : 23/01/2013

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Mier 4 Dec 2013 - 18:20

Edit!

Ma bucur ca ai postat capitolul asa de repede. Smile Deci, acum s-a observat putin mai multa descrie decat in capitolele trecute. Pentru inceput e bine, dar totusi stiu ca poti si mai mult. Smile Se pare ca am observat ca inca nu ai renuntat la acele cuvinte. Nu sunt gresite scrise la " il intrebai eu" sau altele, dar cam suna putin ciudat. Bun, acum nu conteaza daca le faci scurte sau lungi capitolele fiindca vad ca postezi in fiecare zi cate unul, dar dupa scoala ar fi bine sa dai un edit la capitole ca sa-ti corectezi greselile gramaticale sau de tastare pentru ca estetica sa fie destul de buna. Momentan atat am avut de spus. 
    Apropo sa sti ca nu vreau sa te supar prin ce ti-am spus mai sus. Eu vreau sa sti ca incerc sa te imbunatasesc adica sa te perfectionez. Poti sa vezi cum scriu eu ficurile prin cititul macar a unui capitol din ficul meu ca sa-ti dai seama ca vreau sa te ajut si sa vezi cam cum procedez eu cu dialogul si descrierea. 
          Pentru Sasuke am o intrebare sa-i pun: De ce i-ai facut pe spatele Sakurei semnul clanului Uchiha si de ce in semn de cicatrice? 
          Iar pentru Sakura: Iubirea ta fata de el e una doar atractiva adica te-a atras doar aspectul lui sau il iubesti din tot sufletul tau si iti vei da chiar propria viata pentru el?
      Iti multumesc ca m-ai anuntat si spor la scris, Denny! Kiss

Vizitator
    Vizitator

Mesaj Scris de Vizitator la data de Joi 5 Dec 2013 - 10:06

Devreme?Prea devreme Sad  ...am scoala de la 11:00 azi,iar eu nu intru seara...

Capitolul 19
    Ma voi distra!

Oare cum va reactiona Sasori cand va afla ca i-am violat prietena...
    Intru usor in acea casa pe geam.Eram intr-o bucatarie.Mai mica decat a mea,dar avea destule tacamuri de aur si argint.Din bucatarie,ajung in living.Fotolii la greu si 2 canapele uriase,dar nu mai frumos ca la mine.Urc scarile si ma indrept spre acea fata.Era destule camere,dar privirea mea o atinti pe cea din capatul holului.Avea o usa imensa.Ma indrept usor spre ea,ca sa nu ma fac auzit de cineva.Deschid usa camerei si acolo o vad pe Kazura.Pffff...Dormea...E mult mai bine decat ma asteptam.Camera chiar era imensa.Patul pe care statea intinsa fata era cred ca 100% din matase,perdelele nu lasau sa intre nici o micuta raza de soare care sa lumineze putin din camera.Era destul de intunecos pe aici.Ce imi pasa mie de camera,tinta mea este fata.O priveam din cap pana in picioare.Desi era invelita pana la mijloc,i se puteau vedea formele care ma excitau.Parul ei era de un maro inchis,chipul ei angelic,parca ma ispita sa ajung mai repede ,,in ea".Ii leg mainile la spate cu 2 catuse,furate de la niste politisti.Ma bine i-as pune si ceva la ochi.Daca i-ar spune lui Sasori cine sunt...ar chema politia si as fi si mai ,,vanat".O dezvalesc usor,fara s-o trezesc.Ma pun rapid peste ea.In gura mea aparura 2 colti ca de vampir si ghiare,la capatul degetelor.O dezbrac incet.Fata nici nu se trezea...deci puteam continua.Acum ea mai ramasese doar in lenjerie intima.Foremele ei era extrem de apetisante,mai ales la prima vedere.Mai important,stiu ca e si virgina.Ii musc usor gatul,lasand semne insangerate.Fata se trezi rapid.Se panica destul de repede.Hmtp...nu putea sa se miste din cauza catuselor.Eram peste ea intr-o pozitei...speciala.Atunci o aud pe fata:
    -Cine esti?ma intreaba Kazura.
    -Cu siguranta nu iubitul tau,Sasori.Acum ai face bine sa fi cuminte.Nu m-am distrat de mult,iar cu o virgina in pat,cred ca pot uita acele dati fara strop de magie.
    -Da-mi drumul!ma implora ea.
    -Nu mai ai speranta acum!i-am raspuns eu.
    I-am legat gura cu un fel de carpa de prin casa.Acum ea nu mai putea vorbi.Chiar ma enervau acele cuvinte de ajutor scoase din gura ei.Wow,sanii ei erau destul de mari.Cum observ abia acum?Kazura inca se zbatea de frica,dar imi las rapid trupul meu greu pe ea.Fata era paralizata de frica.Imi strecor incet mana pe sub spatele ei.Ii mangaiam usor pielea.Fata putea simti gherutele mele,plimbandu-se pe spatele ei.Fata Kazurei de umplu de lacrimi.Ea ramasese acum doar in chilotei negri.Ii masam sanii moi cu ambele maini...fata incepuse sa geama.Ma aplec si incep sa-i sarut apasat.Mai contunui asa vre-o 5 minute si ma plictisesc.Chiloteii ei de dantele ma enervau si in 2 secunde fata ramasese nuda.Cobor in saruturi pana in acel loc ,,magic".Incep sa ling lacom,introducandu-mi limba in ,,comoara" fetei.O puteam auzi gemand de durere...doar era virgina.Dupa vre-o 2 minute ma plictisesc.Ce noroc ca nu mi-am uitat prezervativele.Aveam vreo 3 la mine.O daaa...ma voi distra la maxim azi.Imi dau jos pantalonii cu tot cu boxeri si ii spotesc fetei:
    -Pregateste-te!
    Imi pusesem deja ,,aparatoarea" si o penetrez extrem de adanc,facand-o pe fata sa tipe de durere.Din interiorul ei se scurgeau 2 firicele de sange,care ma facura sa zambesc dracesc.Incep sa ma misc usor in ea.Faceam miscari lente si adanci de dute-vino in interiorul fetei.Dupa cateva minute,gemetele fetei de durere devenisera de placere.Ea nu se mai zbatea.Imi facea treaba mult mai usoara asa.Incep sa imping din ce in ce mai repede in fata.Gemetele ei de placere continuau mai rapid.Isi arcuia brutal spatele la unele patrunderi prea adanci.Continui asa inca vre-o ora.Imi venea sa-mi dau drumul.Ma protejam,deci era Ok s-o fac in interiorul Kazurei.Incepusem sa impig din ce in ce mai rapid.Ma fac o patrundere adanca si raman acolo.Fata isi daduse capul pe spate la ultima patrundere.Iesi din ea,lasai acel prezervativ acolo in pat...un surplus de groaza pentru Sasori.Ma inbracasem rapid si parasi camera cu un zambet extrem de satisfacut.Cred ca ma duc diseara la Ino.Sunt prea obosit acum.Urc in masina si ma indrept rapid spre casa mea.Ajuns acolo,trec de curte si intru in casa.Ma plimb prin sufragerie pana ajung la scari.Urc rapid si ma indrept spre camera in care era Sakura.Deschid usa si raman uimit.Fata statea intinsa in pat,cu o mana pe pantece,iar cealalta pe perna.Era palida.Ma apropi rapid de ea.Pe fata fetei aparuse un mic zambet cand ma vazuse.Casnicele intrasera rapid in camera.Atunci le aud:
    -Domnule,nu bea,nu mananca si nici nu se ridica din pat!O fi bolnava!imi spusera ele.
    Le spun sa-mi aduca o tava cu ceva de mancare+de baut.O iau pe fata in brate si o ridic.Sakura si puse capul pe pieptul meu.Merg cu ea pana in living si o asez pe canapea.Cand ma uitam in ochii ei,privirea ii era absenta.Atunci ii soptesc:
    -Mananca ceva,trebuie sa ai forta!ii spun eu in timp ce o iau in brate.
    -Stai cum mine...
    -Bine,dar te rog mananca!
    Servitoarea adusese o tava plina cu aperitive si 2 pahare pline ochi cu lapte indulcit.Iau usor tacamurile.Nu-mi placea aici.Trebiua sa merg in camera.Acolo ma simteam mai bine cu rozalie.Le spun casnicelor sa duca mancarea in camera mea.Ma indrept si eu rapid cu Sakura in brate acolo.Pusesem paharele pe noptiera,iar tava in pat.Fata incepuse sa manance din castravetii sarati pe deasupra.Incepui si eu sa mananc,iar dupa ce terminaram,ii dau fetei un pahar cu lapte.Il bause rapid si il pune pe noptiera.O luai in brate si o intind usor in pat.O sarut scurt pe gat.Inca era usor palida.Trebuia sa mai iasa din casa.Atunci o intreb:
    -Vrei sa ne plimbam prin gradina?
    Ea imi daduse din cap aprobator.
    Fata isi puse o rochita de un alb imaculat.Ajunsi in gradina,ne plimbam pana ajungem pe o banca.Fata admira toate tufele de trandafiri.Ne asezam pe banca.O iau pe fata si o pun cu capul pe picioarele mele.Imi zambea.Ambele ei maini incanjurasera abdomelul.Cu o mana ii mangaiam obrazul catifelat,iar cu cealalta pantecele.Ma staturam asa vre-o jumatate de ora.Era totul minunat pana cand...

Raspunsuri la intrebari:
    Sasuke:
    Deci Kimy,daca iti raspund la intrebare,ne distram si noi in noaptea asta?Am facut-o sa ca se vada ca Sakura este proprietatea mea+ca ea sa vada cine e Bossu aici.
    P.S. Vin diseara...

Sakura
    Il iubesc pe Sasuke,trup si suflet!Nu doar pentru care are patratele si...gata.Il iubesc pentru cine este el.

~Kim™~
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Joi 5 Dec 2013 - 16:50

Edit!

Bun...capitolul a fost interesant, incitant si ai avut descrie ceea ce ma bucura. Cam asa ar trebui sa fie scrise. Mi-a placut cum ai dezvoltat ideile si cum s-a petrecut actiunea. Imi place ca Sasuke e grijuliu cu ea si stie cum sa se comporte prin preajma ei sau cu ea.  Nu prea as avea multe de spus ca in celelalte comuri deci pot spune mai pe scurt ca capitolul e minunat. 
    Iar in al doilea rand, Sasuke, nu o sa vi diseara fiindca nu te primesc. Mai bine dute la Ino ca poate ea are chef de actiune nu ca mine. Laugh Eu diseara am treburi mult mai importante decat cele ale tale. Si tu nu-mi zici mie "Kimy" ca nu-s a ta. Si nici "Kimisor" ca acela este deja luat. Laugh 

Intrebari: 
    Sasuke: Esti asa de malefic! >.> Cum poti sa violezi ceva ce nu-ti apartine, mai ales pe biata fata care fusese virgina? 
    P.S: Mai ai pana vei ajunge la mine!!! Laugh

Multumesc ca m-ai anuntat Denny si spor la scris! Kiss

Vizitator
    Vizitator

Mesaj Scris de Vizitator la data de Vin 6 Dec 2013 - 9:30

Asta va fi mai lung...doar asa...de Mos Nicolae

Capitolul 20
    Nu am voie sa iubesc...

Totul era minunat pana cand...a inceput ploaia.Un strop de ploaie se izbi de umarul meu.Am ridicat capul in sus,mi-a picat unul si in ochi.Mi-am scuturat capul si i-am zis Sakurei sa mergm in casa.Ne indreptam rapid,ploaia incepuse deja.Cand ajungem in casa,era foarte putin uzi.Nu aveam de gand sa stam pe hol,asa ca ne indreptam spre camera mea.Fata merse la baie sa se schimbe.Asa putea...dar NU...dar vreau...In cele din urma,am cazut prada instinctelor perverse.Deschid usor usa de la baie.O vad...dar nu vad.Nu vad ce vroiam.Ea se schimbase deja...dar totusi,avea doar pantalonii pusi.Acum incerca sa-si inchida sutienul.Ma apropiai incet de ea,fara sa ma auda.Rozalia,reusi in cele din urma sa si-l prinda.Tresare usor cand simte mainile mele inconjurandu-i pantecele.Avea deja 6 luni de sarcina,iar burta ei parea mai mare.Ce stiu eu despre nasteri si sarcini?Sakura se intoarce rapid cu fata la mine.Deodata,buzele noastre se unesc...chiar era bine.Ii mangaiam usor spatele fetei,in timp ce ea isi punea mainile peste ale mele.Nu i-as mai fi dat drumul.As vrea sa o am langa mine mereu,sa ma invete sa iubesc,doar ea stie acest sentiment.

Sakura

Era magic acest moment.Cand buzele lui fine se uneau de ale mele,parca tot timpul din lume se oprea,parca doar noi 2 mai existam pe pamant.Simt cum ma trage in camera si ma arunca usor in pat.Trebuia sa-l opresc.Nu aveam decat lenjeria intima pe mine si nu as fi vrut sa-i mai treaca acum chesti perverse prin cap.Il vad cum se ridica si se indreapta sper un dulap imens.Cand deschide usa dulapului,acolo sa puteau vedea o multime de haine.Ale lui,dar si ale mele.Il vad cum ia un tricou larg si lung.Mi-l puse mie.Acesta venea cu o palma sub genunchi.Acum pot sa realizez ce mare este Sasuke.Mare si puternic.Ne priveam in ochi ca doi indragostiti.Pe buzele noastre se afla un zambet fin.Din nou...telefonul lui Sasuke suna,era cineva cu numar ascuns,iar el raspunse:
    -Alo?
    -Hey Sasuke!Iti aduci aminte de mine?wow se putea auzi se spune...sigur aceea nu era o fata.
    -Hmtp...nu ma mir ca esti in viata!ii raspunde el.
    -Sasuke,nu fi asa de dur!Vreau doar sa vorbim!
    -Nu am ce sa vorbesc cu tine!
    -Pacat...era legat de acea fata...cum o chema?Sakura Haruno?Ai face bine ca la 23:00 sa fi in fata clubului ,,Sex and-ce?
    -Voi fi...-ii spuse el.
    Cine putea fi?Era ciudat.Daca se ducea,poate patea ceva.Nu cred,el este foarte puternic.Nu vreau sa plece.Vreau sa stea cu mine,cu viitorul nostru copil.Fata mea se intrista rapid.Sasuke observa asta si ma intreba:
    -Ce s-a intamplat?Daca e legat de cine era la telefon,il voi omori cu prima ocazie.O voi face diseara.Acum vreau ca tu sa fi relaxata si sa nu iti faci griji,ok?
    -Bine...dar promite-mi ca vei veni rapid,da?
    -Nu va dura nici o ora.
    Il iau in brate si il strang.Si el si le puse pe spatele meu.Ma saruta usor pe gat.Era 22:00,iar el trebuia sa se pregateasca.Il vedeam cum isi pune la el 2 pistoale incarcate+alta munitie...pe sub tricou,o vesta ani-glont si 1 cutit extrem de ascutit.Atatea arme la el?Acel om trebuia sa fie foarte periculos.Imi era frica.El ma saruta rapid pe buze.Ma intinse in pat si imi zice sa ma culc.Nu vroiam s-o fac.Imi doream sa stau aici cu el.Se va intoarce,asa ca nu trebiue sa-mi fac griji.Parasi camera...ma lasa singura,doar cu veioza aprinsa.Nu vreau sa o sting.Nu sti ce monstri sunt pe sub pat sau in afara lui.Inima imi batea cu putere.Calmeaza-te Sakura...Culca-te...Te vei trezi cu Sasuke langa tine.Fara sa vreau adormi putin...

Sasuke

Afara inca ploua,asa ca ma indreptam spre masina.Odata ajuns acolo,deschid usa si ma urc.Derapez pe toate sosele...era funny.Ma rog...acum trebuia sa merg la clubui ,,Sex and Drugs".Dupa cateva minute ajung in fata lui.Imi parchez masina si ies rapid din ea.In fata clubului nu era nimeni altul decat....Unchiul meu,Orochimaru.Speram sa fi fost mort,chiar de mana mea trebuia sa fie,dar de ce dreq e in viata?Ii vad cum se apropie de mine.Pe mufa avea trasaturi de sarpe.Se explica de la toate experimentele lui cu serpi.M-ar scarbi daca ar naparli acum.Deodata ganduri imi fusera intrerupte de el:
    -Deci Sasuke...De cand te-ai hotarat sa iubesti?ma intreba Orochimaru.
    -Ce-ti pasa?
    -Asta va fi un dezavantaj pentru tine,dragul meu nepot.Cat despre acel copil...
    -De unde sti toate astea?il intreb eu.
    -Am surse sigure,dar tu,esti singurul Uchiha,tu nu ai voie sa iubesti,tu nu poti s-o faci!Daca vei ajunge sa iubesti,acel semn de pe gatul tau va scapa de sub control.Va ucide automat orice particica de dragoste intalnita de tine!
    -Idiotule!ii spunsesem eu.Tu nu vezi ca e sigilat.Cred ca mi s-a facut asa din cauza...Sakurei.
    -Ti-ai pierdut mintile!imi zise el.Iti jur ca intr-o zi,fata aceea nu va mai exista.Va fi ucisa de mana mea.
    Il ignor,urc rapid in masina si ma indrept spre casa.Cum dreq stie de Sakura?Si ca o iubesc...O frateee...Vad eu cum scap de el.Sakura e singura acum.Ma indrept spre casa rapid.Cand ajung,trec de toate camerele si ma indrept spre rozalie.Deschid usor usa.Fata se trezise.O fi adormit macar?Ma apropi de ea.Ma asez in pat langa Sakura.Ea nici nu ma simtea.Era cu spatele la mine.Ii inconjor abdomenul si o apropi pana o lipesc de mine.Fata tresari usor.Ochii ei de smarald se uiatu fix in ai mei.Se intoarce spre mine.Isi ghemuieste capul in scobitura gatului meu.O sarut usor pe frunte.Ma temeam,oarecum,de ce a spus Orochimaru.Incercam sa uit asta pe moment.Acum ma bucuram ca eram langa fata.

*Dimineata*

Nu vreau s-o fac!De ce m-as trezi?O caut cu mana pe rozalie in pat.Unde...e?Intr-un final deschid ochii.Hmtp...ma ridic din pat.Ma uitam prin toata camera.Nu era.Nu era nici la baie.Acum ma panichez.Un dreq e fata aceea.Deodata,o simt inbratisandu-ma pe la spate.Imi pun mainile peste ale ei.Nu putea sa-mi de drumul.Eu o tineam asa.Ii zambesc intr-un fel...mai putin pervers.Intr-un final ii dau durmul si o strang in brate.Ii mangaiam usor obrazul stang.O sarut usor,dar peste cateva secunde acest sarut fin,devine unul apasat si umed.Nu stiu cum facem de cadem amandoi in pat.Dar...cum?Sakura era deasupra mea.S-a facut fetita rea.Amandoi radem,cred ca pana la lacrimi.Imi mangaiam usor pulpele.Tin sa zic ca nu aveam tricou pe mine,doar blugi.Fata se distra doar atingandu-mi abdomnul tare.Vroiam sa ma ridic,dar nu puteam de ea.Ii simt buzele catifelate lipindu-se de obrazul meu.Fata asta.Chiar era cineva cu care ai fi vrut sa stai toata viata...

Raspunsuri la intrebari:

Sasuke:
    Cum pot sa violez orice?Foarte usor...as face-o si cu tine Kimy,dar eu sunt aici,tu esti acolo...
    Ai noroc... 
    As face-o si cu Denny,dar cred ca m-ar calca un autobuz urmatoarea zi,deci...

~Kim™~
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Sam 7 Dec 2013 - 8:28

Imi place ceea ce vad. Smile Evoluezi incetul cu incetul. Acum, nu stiu ce sa zic, fiindca mai lasat fara cuvinte. E bine ca postezi cate un capitol in fiecare zi si nu conteaza daca sunt lungi sau scurte, acum, conteaza sa fie cu interes fata de cititor. 
    Sasuke:
    Uite ca nu-ti poti sa o faci, Tongue asta doar daca nu-i trece lu Denny prin minte, ceva...neobisnuit. Laugh 
    Spor la scris Denny Kiss .

Vizitator
    Vizitator

Mesaj Scris de Vizitator la data de Dum 8 Dec 2013 - 21:08

Lenesa de mine...ma voi chinui ca acest capitol sa fie luuung...nici maine nu pot posta,am teza la ro  Sad  

Capitolul 21
    Nu vreau sa fac asta...

Sasuke
    Chiar era cineva cu care ai fi vrut sa stai toata viata....Ma ridic incet.Ea isi puse mainile pe-dupa gatul meu.Nu-mi dadea drumul,de parca eu as fi facut-o.Imi strecor mainile pe sub rochita ei.Ii mangaiam usor spatele,iar e tresarea uneori.Imi placea,imi placea s-o vad asa.Ca o simpla fetita fara sanse in fata mea.Sa stie cine e seful aici.Telefonul meu suna a mia oara.Nu raspund.Din nou suna.Tot nu raspund.Da sa-l f*ta Dumnezeu pe ala care nu ma lasa in pace.Intr-un final...imi inchid telefonul.Acea alarma enervanta se opri.Puteam sa fiu din nou cu Sakura.Amandoi ne priveam ca doi indragostiti.Ochii ei de smarald faceau contact cu ai mei.Ma trage incet de par in spate.Vina mea ca-l am mai lung.Imi saruta obrazul cu buzele ei fine.O opresc rapid,intorcandu-mi capul intr-o parte.Fara sa vreau,ba am vrut,ne unim buzele.O strang mai tare in brate.Ea imi apasa capul facand acel sarut deja umed si mai adanc.Ii exploram intreaga gura,cautand o comoara.Ce comori sa mai caut,ea era deja comoara mea.Este incredibil!Telefonul fix din sufragerie suna.Nu vreau sa raspund.Cred ca e a 13-a oare cand suna.Ma doare fix in p*la de cel care nu imi da pace!In cele din urma nu mai suport.O dau pe Sakura jos de pe mine.Imi spunea sa stau acolo,sa ignor,dar nu mai puteam suporta.Cobor rapid scarile in cel mai nervos mod.Telefonul inca suna.Ma forteaza sa tai si firul,dar mai bine raspund.Telefonul asta era fix in fata mea,dar parca nu se mai termina holul.Ajung in sfarsit acolo.Il ridic si:
    -Ba!Da mai da-te in p*ul mea de retardat!!!Lasa-ma dreq in pace!!!Indois-ar Dumnezeu p*la in tine!!!ii spun eu.
    Cred ca l-am lasat cu gura deschisa.
    -Fi mai bland,Sasuke!
    -Orochimaru?
    -Deci te-ai prins!Foarte bine.Sa sti ca nu-mi place ce vad.Te indragostesti treptat de acea fata.Ce tot faci?Tu nu esti normal?ma intreba el.
    -Ce dreq iti pasa de ce fac eu?Mai ignorat timp de 18 ani,iar acum crezi ca te pot asculta.Parintii mei m-au lasta in grija ta,dar tu m-ai lasat pe strazi!Ba chiar le-ai spus ca am murit!Cum dreq crezi ca mai pot sta cu cineva ca tine?
    -Asculta-ma Sasuke!Am facut-o pentru binele tau.Daca vei mai continua asa ,iti jur ca acea fata nu va mai naste vre-o data.Eu iti stiu toate miscarile,tot ce faci.Tu nu ma cunosti asa cum trebuie?Vorbeam de Sakura,nu?Acea fata isi va gasi sfarsitul daca nu ma vei asculta!Eu nu ti-am vrut decat binele.Vino maine la 20:00 in fata clubului,unde ne-am intalnit ieri.Ai face bine sa fi acolo!
    -Voi fi!
    Ii inchisei telefonul in nas.Ce dreq?Cum poate sa stie tot ce fac?Stia ca sunt si cu Sakura.Trebuie sa plec din casa asta!Trebuie sa plec din oras.Intr-un loc departe de aici.Un loc unde Sakura ar putea naste linistita,iar eu sa fiu alaturi de ea mereu.Ma indrept spre camera,dar o vad pe fata deja coborand scarile.Ma intreba ce s-a intamplat.I-am spus ca va trebiu sa plecam de aici.O vom face chiar maine sau mai bine acum.Ea se uita destul de speriata la mine.I-am spus sa ne comportam normal in seara asta,nu vreau sa atragem atentia lui Orochimaru.Rozalia era foarte speriata de ceea ca ii spusesem.O luai in brate.Nu i-as mai fi dat drumul.Isi lasa capul pe umarul meu.Cateva lacrimi triste se scurgeau pe obrajii ei.Imi spunea ca nu vrea sa plece de aici.Nu vrea sa se desparta de locul asta unde a trait,unde m-a cunoscut intr-un fel...Dar ma rog.Ii sarut gatul in speranta ca o voi mai relaxa,dar nu.Pana la urma o i-au in brate ca pe o mireasa si o duc in camera.Abai deschid usa cu ea in brate.In cele din urama,intru si o asez pe masa.Ma duc pana la baie.O baie cu o cada imensa,desigur ca e jacuzzi.Dar totusi acolo aveam si dus.Chiuveta era din marmura,la fel si buda.Totul acolo era curat,parca nici nu a fost folosita baia vre-o data.Dau drumul la apa.Apa calda se scurgea in cada pana se umpluse.Intru inapoi in camera.O iau pe Sakura si o duc in baie,o asez pe masina de spalat pana ii dau rochia jos.Ma intreba ce vreua sa fac,dar nu-i raspundeam.In cele din urama si eu ajung doar in boxeri.O ridic de pe masina de spalat si o pun in cada.Fata se lasa pe spate de placere.Ma asezai langa ea si o imbratisez usor.Ea se lasa purtata de bratele mele.Imi zambea de fiecare data.Mai ramanem asa cred ca vreo 5 minute,apoi incepe razboiul.Ne batem cu spuma.Very funny!A reusit,ma umpluse de tot cu spuma.Doar pe cap nu mai aveam.Daca fata joaca dur,ii arat eu.Ma pun pe ea,nelasandu-ma cu corpul s-o strivesc,dar tot o umplu cu spuma.Amandoi randem pana ne dau lacrimile.Era multa spuma in cada si abia ne mai clatim.Ne dam jos rapid,ne uscam si ne aruncam in pat.

Sakura

Era minunat alaturi de Sasuke.Era un om care si-ar fi dat viata pentru un zambet din partea ta.Dupa sute de imbratisari si sarutari,tot nu ne-am saturat.Eu il tineam de gat,in timp ce el isi plimba mainile pe spatele meu.Deja formasem un sarut umed.Ma strangea tot mai tare.Adancea acel sarut tot mai mult.Abia ne mai despartim,desi nu vroiam asta.Orice om trebuie sa respire.Eram obosita,dar nu vroiam sa-i arat asta.El fiind foarte ,,pro" isi daduse seama imediat de asta.Imi cuibarsc capul sub gatul lui.Trase plapuma peste noi.Se simtea caldura corpului lui.Era extrem de bine im bratele lui.Obosita de mine adoarme instantaneu.Ultimul lucru facut,de Sasuke,este sa-mi sarute frunea.Altceva nu-mi mai amintesc.

*Dimineata*

Ma trezeam incet.Ochii mei verzi ca iarba cruda il atintira pe Sasuke.Oricum doar pe el il puteam vedea.Eram in bratele lui,iar el se uita la mine.Deja era treaz sau eu l-am trezit?Ma privea bland.Imi mangaia usor obrazul.Asta ma facea sa uit orice pe moment.O simpla atingere din partea lui este ca o imbratisare pentru mine.Il vad cum se ridica din pat.Era doar in boxeri,iar eu in lenjerie intima.Era destul de Ok ca nu eram mai goala decat sunt deja.Sasuke se intinse si casca adanc.Se puse din nou in pat.Lenesul de el avea nevoie de un ajutor.Il impinsei usor,chiar l-am impin arat de tare cat sa cada din pat?Se uita nervos la mine.Imi era frica.Fara sa-mi dau seama,ajunsese deaspra mea.Nu-si putea gasi locul din cauza burtii mele supraponderane.Deodata el se uita in jos,spre pantecele mele.Imi mangaia incet abdomenul.Era placut.Mainile lui calde se plimbau pe talia mea.Imi inchid ochii,lasandu-l sa continuie.In cele din urma mi deschid si il vad la Sasuke rambindu-mi blad.Gasise el un mod sa stea deaspra mea,caci incepuse sa-mi sarute gatul.In cele din urma sa da jos de pe mine.Mergem amandoi sa luam micul-de-jun.Terminam rapid.Ma plictisisem,nu faceam altceva decat sa ne luam in brate si sa ne sarutam toata ziua.Era ora 14:00.Eram moarta de plictiseala.Sasuke ma intreba daca am chef sa ies prin gradina,dar nu.Pur si simplu era plictisita si obosita.Oare o fi din cauza sarcinii?Probalil.Ma intind in cele din urma in pat.Sasuke se uita la mine nedumerit.Mai statusem 2 minute si cad intr-un somn destul de adanc,pentru vreo cateva ore.Cand ma trezesc ma uit la ceas,era ora 20:10,iar Sasuke nu era nicaieri.Ma dau jos din pat si incep sa-l caut cu privirea.Nu era nicaieri.Am aprins lumina,fiindca nu vedeam nimic.O casnica se apropie de mine si imi spuse ca a plecat si ca o sa vina tarziu.Ea imi aduse cina,cica asa a pus-o Sasuke sa faca.Macar nu uitase de mine.La ce tot ma gandesc?Sa uite de mine?Sigur are un motiv foarte bun pentru care a plecat!Se va intoarce repede!Dupa ce mananc,ma pun din nou in pat si adorm cu greu,ma tot gandeam unde o fi si ce o face.

Sasuke

Eram fata-n fata cu Orochimaru.Dupa privirea mea,in aceasta seara avea sa se verse sange,si nu al meu.Ochii nostri parca sa contopira.In cele din urma,il vad cu se apropie de mine foarte hotarat.Acum era doar la 2 metri de mine.Il aud spunandu-mi:
    -Sasuke,daca mi te alatui,iti jur ca am un viitor foare ,,satisfacut" pentru tine!Tot ce ti-ai dori,poti obtine alaturi de mine.Am o singura conditie,tu nu trebuie sa iubesti!Niciodata!
    -De ce as veni alaturi de tine,Orochimaru?il intreb eu nervos.
    -Credeam ca vrei ca parintii tai sa mai traiasca!
    -...Ce?
    -A da...Tu nu stiai.Parintii tai au supravietuit si ei acelui mascru!Acum sunt la mine.Depinde de tine daca vor mai vedea vre-o data o micuta raza de soare!Deci ce zici?Mi te alaturi sau nu?
    Era imposibil!Sigur ma mintea!Eu am fost informat ca toti pierisera,mai putin Rose.Dar totusi,de unde stiu ca nu Orochimaru i-a obligat sa-mi zica asta?Trebuia sa iau o decizie rapid.Daca as fi ramas cu Sakura,parintii mei ar fi fost ucisi de el,dar daca as scapa de fata,de acel copil,mi-as fi putut revedea parintii,oamenii care mi-au dat viata.As fi vrut sa-i revad,chiar si pentru o secunda.In cele din urma ii raspund:
    -Orochimaru,eu voi...

Extrem,super tare suspans....sper ca va placut.Daca mai aveti intrebari pentru personaje,nu va rusinati,va promit ca ele vor raspunde din inima,mai putin Sasuke.El va raspunde din hormoni. 

Sunako
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 02/03/2013

Mesaj Scris de Sunako la data de Lun 9 Dec 2013 - 17:59

Deci, de ce pu*a mee te opresti cand e mai interesant? Tu vrei sa fac dracului un infarct? Bautura  Adica pe bune, la ce fic misto, daca nu aduci next te bat si il violez pe Sasuke. Evil  
       Ma intreb cat de mult ma crezi ca imi place ficul tau? Ei bine ieri seara citind era sa imi scot ochiul neatenta cu compasul. Eram atenta la fic incat nu mi-am dat deama cand mi-a atins compasul pupila. Pf am supravietui, macar pentru moment. Maine dau un drac de test la Biologie, iar eu in loc sa imi invat lectiile iti citesc tie ficul, miercuri dau teza la cea mai tampita materie " Romana" . Urasc romana, nu am desigur aceasi perere de matematica. Ador matematica, dar hai ca, cu povestitul pierdem din discutie ficul. Deci in loc sa invat eu iti citesc tie ficul, deci fi bucuroasa ai un fic super de ma chinui atat la citit. 

Nu sunt critic sa ti-o spun, dar ai multe greseli, mult dialog sec, multa graba la actiune. Dar la ce interesanta e actiunea, cui ii mai pasa? Ei, nu mie! Bere 

Pe bune, dar m-am gandit ai vrea sa te ajut? Adica sa scriu si eu un cap la fic sa facem impreuna continoareA? Adica am atatea idei incat explodeaza capul, dar de la atatea lene nu le pun in aplicare. Lasa-mi raspunsul in privat daca vrei, dar  tine minte, daca nu ma anunti am un coleg in clasa mai mare ca un butoi are 80de kg si el te poate viola si bantui, te avertizez.  Laughing  Agrement 

Hi! 

Edit Rose: Eu înţeleg că emoticoanele sunt drăguţe, dar sa nu facem abuz. Un singur emoticon care face din mână era suficient. Şi vocabularul. Cu toate că e cenzurat, oarecum. Să fim cilivizaţi până la capăt într-un comentariu.

~Kim™~
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Lun 9 Dec 2013 - 18:33

Edit!

Pe bune? Chiar aici te-ai oprit? TT.TT Vreau sa continui, imi place tot chiar si de moracanosul de Sasuke a inceput sa-mi placa, chiar daca il urasc fiindca stie doar sa le faca rau fetelor >.> Bun, e mult mai bine cum scri, dar am vazut ca nu ai renuntat la acele cuvinte, totusi, daca ignor acele cuvinte capitolul e minunat. Daca o continui tot asa sigur vei reusi sa faci niste capitole grozave. 

Intrebare si discutie:
    Sasuke: Momentan, nu am intrebari legate de capitol. In primul rand eu cred ca ai violato deja pe Denny, ea fiind sora Sakurei, dar cu mine n-ai sa vezi, te asigur ca nu-s genul tau si oricum nu ma poti viola fiindca nu fac parte din lumea ta. Tongue Laugh Iar in al doilea rand, tu chiar crezi ca vei scapa ca prin urechile acului de Orochimaru sau politisti? Iti urez succes in a nu fi prins. Laugh 

Spor la scris Denny! Kiss Kiss Kiss

Vizitator
    Vizitator

Mesaj Scris de Vizitator la data de Mar 10 Dec 2013 - 11:36

Uite si next!

Capitolul 22
    Nu vreau sa ma despart de ea...

-Orochimaru,eu voi...
    Imi era scarba sa scot acele cuvinte pe gura.Ma durea sa fac asta.Daca o faceam,ar fi fost ca si cand mi-as fi taiat vreo vena sau sa ma impusc direct in cap.Sunt nevoit sa-i dau raspunsul tare si raspicat.Nu trebuie sa vada cata frica am in acest moment in mine:
    -Voi veni cu tine!i-am spus pe un ton foarte hotarat.
    -In sfarsit,acum as vrea sa scapi de acea fata.Daca te indragostesti de ea te distrugi singur.Vei suferi mai tarziu.Asculta-ma ori scapi tu de ea ori scap si eu de parintii tai.
    Daca as putea,l-as ucide numaidecat.Momentan nu pot,fiindca are vreo 12 oameni langa el.Pe fata lui aparuse un zambet extrem de malefic si satisfacut de ceea ce zisese.Nu pot sa scap de Sakura,nici nu as putea sa stau departe de ea.Era extrem de dureros acest moment.Frica de o pierde pe fata ma ingrozea.Credeam ca am gasit in sfarsit ingerul care ma va elibera din acest Iad plin de flacari.Nu voi scapa asa usor de ea.Cel mai simplu ar fi s-o trimit departe,pana imi voi salva parintii din ghearele lui Orochimaru si apoi in voi ucide si pe acest criminal.Un gardian ii da unchiului meu vitreg ceva.Un rucsac nergu si mare cu o emblema pe el.Era exact ca Semnul de pe gatul meu.Il dispretuiam,dar el ma facea puternic.Orochimaru imi arunca acel rucsac la picioare.Ma aplec sa-l iau,dar nu-mi deslipesc ochii de el.Il deschid,acolo era un fel de uniforma,nu am de gand a port asa ceva.Nu mi se potrivea mie.Eu nu vreau sa par sluga cuiva.Cand nu se uita pun o micuta bombita in ghiozdan si o arunc in sus.Exploda atat de tare incat si alarma de la masini incepuse sa sune.Orochimaru se uita intr-un fel nervos la mine.Eu ii atini aceeasi privire.Nu eram sluga nimanui si nici nu voi fi vreo data.Il vad cum se apropie de mine si imi sopteste la ureche:
    -Sasuke,inteleg ca nu-ti vrei decat familia,dar iti amintesc ca acea fata nu va face parte din ea.Copilul acela,inteleg ca tu vrei sa-ti refaci clanul,dar chiar trebuie s-o fac acum?Ai tot timpul din lume sa faci asta.Chiar nu pot sa cred ce ai devenit.
    -Voi scapa de Sakura,dar vreau sa ma duci la parintii mei.Sa vad ca nu mai mintit!Nu pot inca sa am incredere in tine.De fapt,nici nu vreau sa am.
    Il vad pe Orochimaru cum isi scoate telefonul si suna pe cineva.Chiar putea fi atat de ignorant.Se uita la mine cand acel om de la capatul firului ii raspunde:
    -Asculta!Da-mi-l pe tatal lui Sasuke la telefon!ii spuse Orochimaru.
    Acesta imi arunca telefonul si il pusesem la ureche.Il auzeam,vocea aceea,era tatal meu.Nu s-a schimbat deloc.Imi doream mai mult decat orica sa-i revad pe amandoi.Dupa lungi discutii,am hotarat ca voi scapa de Sakura si Orochimaru o sa-mi dea parintii inapoi.Intr-un final,urc in masina si plec acasa,o noua casa.Le-am zis acelor casnice s-o duca pe fata acolo.E destul de departe,in afara orasului.Este un loc in care Sakura va putea sa stea linistita,fara pericole in jurul sau.Numai la asta ma gandeam in cele 5ore de condus.Ma uitam de multe ori inapoi,sa ma asigur ca nu-s urmarit.Oricum l-as fi simtit.Parchez masina in fata acelei casa.O vila in mijlocul padurii,alimentata cu apa si detoate pe sub pamant.Intru ingradina,iau un fir trandafir si apoi merg in casa.Ma indreptam spre camera unde era Sakura.Nu mai fusesem de mult pe aici,dar totul era curat.Canapele moi au ramas tot asa,peretii arginti nu s-au decolorat,e pur si simplu ca si noua.Mai aveam cativa pasi pana sa ajung la Sakura.Pasesc in cele din urma in camera.O cautam cu privire si o vad.Fata statea in pat,cu jenunchii la piept si cu capul lasat.Ma apropi de ea si ii pun acel varf de trandafir in par.Sakura isi ridicase capul si ramasese uimita.Dupa spusele ei,credea ca nu mai vin.Cum as fi putut s-o las.O intind in pat si ma pun langa ea.O luasem in brate si nu-i dadeam drumul.Am treas o pilota(patura)peste noi.Mainile mele ii inconjurau Sakurei pantecele.Ea isi pusese bratele peste ale mele.O sarut usor pe gat,dar cand ma uitasem mai bine,fata dormea deja.Era oricum obosita dupa un drum atat de lung.Imi inchid telefonul ca sa ma asigur ca nu ma mai deranja nimeni si adorm si eu.In acea noapte am avut un vis ingrozitor.
    Vedeam sangele cum se scurge neincetat.Continua asa pana sa facuse o balta in forma de semnul Clanului Uchiha.Daca m-as gandi,asta ar fi continuarea acelui cosmar de demult.Il puteam simti pe Orochimaru cum ma atinge pe umar,apoi...

Raspunsuri la intrebari si discutie:
    Sasuke:
    Dupa cum vezi...acum is bine ok.Mai ales ca is cu Sakura acum.Eu sunt norocos decat tine acum.Eu am iubita,dar tu ai iubit?Cum am mai zis,te-as viola si pe tine,dar cum ai zis tu,nu stiu ce ii trece lui Denny prin capsor,cred ca daca as face-o cu tine si ea m-ar viola pe mine,asa ca mai bine nu ma mai risc...
    Am si eu o intrebare pentru tine Kimy.
    Esti virgina?Doar asa de curiozitate.

Sper ca fa placut!

Ultima editare efectuata de catre Sakura Uchiha in Mar 10 Dec 2013 - 20:48, editata de 1 ori

~Kim™~
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Mar 10 Dec 2013 - 18:58

De ce de fiecare data cand capitolul devine din ce in ce mai interesant te opresti. T.T De ce? De ce? De ce? T.T Tocmai cand incepeam si eu sa devin mai curioasa. TT.TT Viata e cruda! 
    Mai bine las aceste crize de suspans de o parte si incepem cu adevaratul comentariu. Sincer ma impresioneaza tot ce fac personajele, dar si ceea ce ma impresioneaza cel mai mult este ca reusesti sa bagi dialogul dintre doua sau mai multe persoane in descriere. Imi place mult cum evoluezi si de abia astept nextul. Smile

Intrebari si discutie:
    Sasuke (ca doar, cu el am de aface Laugh): Ma bucur ca ti la Sakura si ca e iubita ta Smile, dar fiindca eu eram cat pe ce sa am o relatie, tu imi faci in ciuda. >.> Nu-i asa? Totusi is norocoasa ca nu o sa ajungi in veci la mine nici in rpg-ul in care joc, dapai in fic-ul lui Denny. Laugh Si dupa parerea mea ti-as raspunde la intrebare, dar mai bine...afla singur! Tongue A si...sa nu uit. Am o intrebare. Daca tie iti place sa vi***ezi fete, nu ai vrea sa faci asta cu o colega de clasa, care dupa parerea mea e bombata? Hai, spune-mi ca vrei! Laugh

Spor la scris, Denny! Kiss

Sunako
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Sunako la data de Mar 10 Dec 2013 - 20:55

Deci, intr-uin final, dupa secole uriase, aduci si tu nextul? Esti asa un melc, o incapabila, dar este....................................................... Glumesc, stii ca te iubesc!   

Am citit cap in cateva minute si imi vine sa te  spanzur, tu nu esti zdravana la cap? Bausi ceva? Bautura 
       Tu ai idee de cate randuri trebuie sa faci un fic sa imi plac mine? What? 

EI bine sa aiba 99999999999999999999999999999.....999 de randuri. E mult?  Laugh  Neah mie mi se pare putin, dar tu nici macar 9999999999999 nu ai putut face. Esti rea  Very Angry  

Imi pare rau de Sakura ca va ramane sinura, adica asa se va intampla pentru ca Ochimaru este siret si nu ii va lasa sa fie impreuna. Am dreptate?  Sad  iMi pare rau dar eu mereu am  Agrement  trost  Sad  dar asa este  Agrement 

Acum mesaje pentru acel pervers si suli meu, incerasu meu Sakura Haruno, prea marita. Winner 

Sasuke, Iubirea vieti mele? Ai vrea sa violezi pe cineva?Hm m-am gandit sa nu ma violezi pe mine. Te violez eu, am nevoie de un bici          si dai si daoare. Dar se mai numeste viol daca aamndoi vrem? Ba da ca eu voi fi la putere EU: :yes:   TU:  :no: 

Dar e pacat, nu vei ajunge la mine! Trist dar locuiesc departe, trimite un elicopter ca oe jos nu vin dracu. Sasuke aprop ai grija la vocabular ca ma am bine cu autorea si nu iti va fi bine. Ok? Poate daca vrea autorea voi fi si eu un fel de autor si te voi pune sa te bati singur, asta e scenaruiu, iti pierzi puterile, Pe Sakura o fur si i-o dau Lui Akane, cred caa assa il cheama. Tu stii macar ca e intr-o relatie? 

UNA FERICITA   

aPROPO ESTI ASA     DE IMI VINE SA      suntem asa departe dar    alerg eu pana la tine si nu mai scapi   

Reactia mea acum este :     , dar maine dau teza la romana deci reactiile mele vor fi:

Ei urasc romana la mate am luat cea mai mare nota 9.20 

Sasuke TE IUBESC!    

Edit Rose: Hmmm, parcă arată mai bine acum postu.

Vizitator
    Vizitator

Mesaj Scris de Vizitator la data de Mier 11 Dec 2013 - 9:36

Sper se fie mai pe masura astepterilor tale Mei

Capitolul 23
    Zilele trec,iar altele se apropie

Il puteam simti pe Orochimaru cum ma atinge pe umar,apoi...un pistol imi este lipit de tampla.Vroiam sa ma zbat,dar nu puteam.Eram intr-un fel...paralizat.Fata lui ar fi putut sa fie ultima pe care o voi mai vedea.Picioarele mi se facusera de gelatina.Simteam cu aveam sa cad pe jos,dar in cateva secunde voi cadea in lumea spiritelor.Chiar si in momente ca acelea,tot la Sakura ma gandeam,privind acea balta de sange amar.Cand esti langa Orochimaru,niciodata nu poti prezice cand vine ora mortii,dar in acest moment eu as fi putut.Il vad cu apasa pe tragaci.Se auzi o pocnitura imensa.Eram in viata,iar Orochimaru era pe jos.Un om aparuse in fata mea.Ma lua in brate.Nu-i puteam vedea chipul.Era ceva nostalgic...
    Abia in deschid ochii.Iar a fost,iar am avut un cosmar.Mai degraba a fost ceva ciudat.Ma simteam in siguranta.Cum era posibil asa ceva?Ma ridic incet din pat fara s-o trezesc pe Sakura.Zilele trecusera ca apa dintr-un rau,fara sa se opreasca vreo data si sa priveasca inapoi.Burta fetei imi putea asigura continuitatea clanului.Avea fix 9 luni de sarcina si m-ar speria daca ar naste acum.Faptul e deja consumat,iar eu nu pot da timpul inapoi.O sarut usor pe obrazul ei fin si parasesc camera.As fi mers sa mananc ceva.Le spun casnicelor sa-mi pregateasc un aperitiv cu detoate.Aveam ganduri care nu-si puteau gasi raspunsul acum.Imi deschid telefonul...OMG!Vreo 34 de apeluri pierdute.Il apelez pe ultimul,nu cunosteam numarul asa ca trebuia sa fiu pregatit de orice.La telefon imi raspunde Orochimaru extrem de nervos.Era furios fiindca nu scapasem inca de Sakura.Cum dreq stia?Am fost urmarit cumva?El ma ameninta ca-mi ucide parintii daca nu voi scapa de fata cu copil cu tot.I-am zis ca o voi face,dar cu scarba in gat.Nu as putea scapa niciodata de fata pe care o iubesc.Mai ales ca este si insarcinata.Gandul asta ma distrugea.Imi iau un pistol incarcat la maxim cu gloante si ma indrept spre camera unde dormea Sakura.Parca holurile nu se mai treminau,parca fiecare ornament de acolo imi spunea sa nu fac asta.Nu vroiau sa ma lase sa sufar.Am intrat in cele din urma in camera.Rozalia dormea inca linistita.Ma uit inca odata la chipul ei angelic.In acest moment pistolul meu era indreptat spre capul Sakurei.Degetul meu mai avea un centimetru care sa micsora treptat de tragaci.Fix cand sa apas,un fior rece mi se scurge pe spate si fara sa vreau pistolul in scapa din mana,cazand pe gresie.Fara sa-mi dau seama si eu eram in ghenunchi pe jos.Abia ma mai sprijineam cu mainile sa nu cad de tot.O lacrima se scurse din ochiul meu stang.Ce se intampla?Eu niciodata nu am facut asta,nu am plans nici la inmormantari.Gandul de o omori pe Sakura nu e demn de mila.Telefonul imi suna din nou,raspund rapid.Era Orochimaru.El imi zise:
    -Fa-o odata!Ori parintii tai sunt-ii inchid telefonul in nas.
    Iar ma suna:
    -Sasuke,daca tu esti indragostit de ea,nu mai poti scapa din acel Iad-nu-l las sa termine.
    -Orochimaru,Iad este lumea asta in care traiesc,in care ma zbat sa nu ard!!!Iti jur ca voi veni la tine candva,atunci vom fi doar noi doi si sute de arme!i-am zis eu si am inchis telefonul de tot.
    Abia ma ridic de pe jos.Fara sa vreau am trezit-o si pe Sakura in discutia ,,minunata" purtata cu Orochimaru.Cum sa-i pot face rau ei?Ma privea speriata.Vazuse acea lacrima care nu se uscase pe obrazul meu si pistolul pe jos.Fata ei se umplu rapid de lacrimi.Atunci o aud:
    -Sasuke,omoara-ma odata!Tu iti faci rau singur stand cu mine,omoara-ma oda-
    -Daca puteam sa te omor erai asa de mult!i-am raspuns eu rapid.

Sakura

Ma durea foarte mult.Eu ii aducem toata suferinta.Sasuke era fortat sa poarte toate greuatile mele pe umerii lui.De ce?De ce a trebuit sa fiu eu?Din toate fetele eu?Imi las capul jos.Lacrimile abundente inca sa scurgeau de pe fata mea pe pantecele mele.Sasuke se apropie rapid de mine.Se pune si el in pat langa mine.Cu o mana imi atinge abdomenul,iar cu cealalta imi apuca incet barbia si o ridaca.Ochii mei era conectati cu ai lui.Imi sterge rapid lacrimile si imi spune:
    -Nu mai plange!Nu mai vreau sa faci asta.Ma ranesti in acest fel.Ma faci sa cred ca am esuat in tot ce am facut,ca am esuat in propria-mi viata.
    -...Dar...tu nu vrei sa-ti salvezi parintii?Te-am auzit cum vorbeai cu un tip Orochimaru parca.Salveaza-i pe ei.Lasa-ma pe mine aici.Lasa-ma sa mor daca tu nu ma poti ucide.
    -Nu mai zi asta!!!Nu pot sa te omor!Nu vreau sa te omor!Tu esti cea care ma poate scapa de toata lume asta!Tu...esti cea pe care o iubesc.Cea care mi-a oferit pentru prima data dragostea!Cum se pot scapa de tine?
    Vorbele lui ma lasara fara nici un cuvant.Imi zambeste bland si ma saruta usor pe buze.Era perfect alaturi de el.Ma facea sa ma simt in siguranta,dar imi parea rau pentru parintii lui.Sa ma aleaga pe mine si nu pe cei care i-au dat viata?Oamenii pot avea uneori cele mai ciudate decizii.Chiar imi parea rau ca m-a ales pe mine si nu pe ai sai.Cand ma lua in brate,uitasem tot ce gandeam.Deodata o durele imensa de burta ma prinse.Cateva firicele de sange se scurgeu abundent din interiorul meu.Nu!Nu pot sa nasc acum.Imi era frica.Sasuke isi daduse foarte repede seama despre ce e vorba.Ma lua in brate si cobori cu mine pana intr-o camera.Era ca un de spital.Eram panicate.Gandul ca as putea naste ma ingrozea.Nu pot da inapoi.Acolo era un doctor cu in halat imaculat.Parea om de incredere.Ii spuse lui Sasuke sa ma puna pe masa.Nu ma mai puteam abtine sa nu tip.Durerea era imensa.Doctorul il gonise pe Sasuke si inchise usa.Deja nu mai rezistam.Respiram alert.

Sasuke

-Deschide nenorocitule!!!Vreau sa fiu acolo!!!
    Ce sens avea sa mai zic asta,oricum nu-mi deschidea.O sa-l -.Sakura moare de durere acolo si eu sunt aici.Ma izbesc brutal de usa in speranta ca o voi sparge.Nu pot,e prea dura.Vreau sa fiu prezen la nasterea ei,asa ca sunt nevoit sa ma transform iar.Acum usa nu mai avea nici o sansa.F*ck my life!!!Dure le-am mai luat si eu.Ok,o mai fac inca o data.Deja ma invinetisem.Atunci tip la doctor:
    -Daca nu deschizi usa o sparg eu!
    -Ai face bine sa taci ca o sperii mai rau pe fata!imi raspunde el.
    Cu inca o loviura extrem de dura sparg usa si intru.
    ...Sakura...state intinsa pe acel pat de spital si...avea 2 copii in maini.Ma apropii rapid de ea si ma pun langa ea.Fata abia isi deschide ochii.Cand ma vede imi zambeste fericita.Burta ei scazuse considerabil asa ca puteam s-o iau in brate usor.Isi lasa usor capul pe umarul meu.Doctorul imi spuse ca nu a avut probleme la nastere.Ma uit la acei copii.Sakura imi zise ca a nascut o fata si un baiat.O sarut usor pe gat si nu-i dau drumul.O las pe ea sa le puna nume,mie nu-mi pasa in acest moment.Sunt fericit ca a nascut!O iau in brate si o duc in camera mea,dar nu inainte sa-i las doctorului vreo 10000 de dolari.Ajuns in camera o pun pe Sakura in cel mai usor mod in pat.Imi spuse sa-i pun eu nume baiatului,dar nu vroiam s-o fac.Vreau s-o faca ea.Numai Sakura stie prin ce a trecut la nastere si inainte de ea.Ne stresam destul de mult in alegerea numelui.Rozalia a hotarat ca la fata sa-i spunem Fabia.E un nume curajos.Pe mine ma pune sa aleg la baiat.Ar trebui sa fie un nume puternic asa ca...fuuuu...aaa...nu am nimic in minte,dar ma trasni Dumnezeu cu un nume super tare!
    -O sa-i spunem...

Asa imi place sa le fac,cu suspans!

Raspunsuri la intrebari si discutii:
    Kim:
    Sasuke (ca doar, cu el am de aface Laugh): Ma bucur ca ti la Sakura si ca e iubita ta Smile, dar fiindca eu eram cat pe ce sa am o relatie, tu imi faci in ciuda. >.> Nu-i asa? Totusi is norocoasa ca nu o sa ajungi in veci la mine nici in rpg-ul in care joc, dapai in fic-ul lui Denny. Laugh Si dupa parerea mea ti-as raspunde la intrebare, dar mai bine...afla singur! Tongue A si...sa nu uit. Am o intrebare. Daca tie iti place sa vi***ezi fete, nu ai vrea sa faci asta cu o colega de clasa, care dupa parerea mea e bombata? Hai, spune-mi ca vrei! Laugh
    Sasuke:
    O colega de clasa?Pe bune?Ma dezgusti!!!Eu nu pot sa fac asa la comanda,mai intai sa vad cu arata,big boobs,big ass,detoate.Poate daca e ,,bombata" cu ai zis tu...Nu,inainte sa fac cu ea,voi face cu tine si hai sa nu fim rai,de acum la viol ii spunem ,,sex surpriza"   Laugh 
    Da pe mine ma doare fix in p*la de colega ta.Pana nu am de aface cu tine nu-ti mai vorbesc  Very Angry  !!!
    Neaaa...am copii si nu pot acum,poate noaptea...si daca rpg-ul ala al tau e metin,ne vedem acolo!

Mei:
    Mdea...acum o am pe Kimy,asteapta-ti randul.Daca vrei sex surpriza imi zici doar.Apropo,eu nu is dragostea vietii tale,is dragostea vietii mele.Si eu m-as viola la cat de frumusel sunt.Te dai mare ca ejti prietena buna cu autoarea,Denny,nu-mi pasa,eu sunt si mai bun cu ea   .Inca imi amintsc noaptea in care ne-am cunoscut.Am vrut s-o violez candva,    dar ai sai erau acasa.Deci...fara deci.
    Am si eu o intrebare pentru tine?
    Esti virgina?Kimy nu vrea sa-mi zica...   

Ultima editare efectuata de catre Sakura Uchiha in Mier 11 Dec 2013 - 19:06, editata de 2 ori

The Last Uchiha
    Inactiv
    Inactiv

Sex : masculin

Data de înscriere : 20/09/2013

Mesaj Scris de The Last Uchiha la data de Mier 11 Dec 2013 - 12:16

Mdeaaa...copii,cu drq sa aiba copii?Si 2.Frateee...Deci pana la urma care e numele baiatului?Andrei,Bob,Cristi?Laugh)))))Ma lasi in suspans mereu,nu vreu sa-mi zici contunuarea inainte sa scri ca imi tragi si cate una.Iti urez noroc in continuare sa-l faci pe Sasuke cel mai amoros de aici.Daca te prind c-o faci pe Sakura sa mai nasca inca vreo 7 copii...aaaaa...nu stiu inca ce voi face,imi vine mie o idee pana la urmatorul capitol scris de tine.Deci...Orochimaru stie mereu unde e Sasuke,e obsedat de el,e gay???Soro...opreste-te!!!Glumeam,acum mai lipseste ca Sasuke sa devina si el gay,Sakura sa se faca lesbi si The End!

Vizitator
    Vizitator

Mesaj Scris de Vizitator la data de Joi 12 Dec 2013 - 10:46

Capitolul 24
    Totul se destrama...

O sa-i spunem Dan,ma rog,se scrie Dan si se pronunta ,,Den".Nu ar fi calumea?
    -E perfect!imi zise Sakura si ma saruta usor pe obraz.
    Ok,copii dormeau,iar eu cu fata puteam fi singuri in sfarsit.Doamneee...ce ganduri.Atat de mult o vreau din nou.Chiar nu-mi va pasa daca ea nu este de acord cu asta.Ma tot gandeam la asta,iar Sakura ma privea sub semnul intrebarii.Sper sa nu stia la ce ma gandesc.Deodata,face fata aia de fata dura.Ooo,cu mine nu merge asa.O apuc de talie,o trantesc in pat,eu fiind deasupra ei,in pozitia mea preferata pentru...distractie.Fata incerca sa se ridice,dar nu putea,nu putea sa se puna cu mine.Incep sa-i sarut ceva mai apasat gatul.As fi facut-o zi si noapte.Era pur si simplu perfecta.Nici un defect la exterior,dar nici in interior.Totul ar fi fost perfect daca nu se trezeau copiii.Nu as fi vreu sa invete de mici asta.Poate de la 10 ani,dar nu de acum.Se uitau la noi si radeau.Si pe mine ma facusera sa scot un micut incet amuzat.Sakura se uita la mine cu un zambet atat de fin pe fata.Imi strecor mainile pe sub spatele ei.Pe sub tricou si sutien.Ii mangaiam spatele incet,dar palma fetei atinsa putin de obrazul meu ma trezi,copiii inca ne priveau.Sakura imi facuse semn sa ma dau jos de pe ea.Alta data nu mai scapa.Se indrepta spre micutele fapturi care incepusera sa planga.Rozalia imi spuse ca le e foame.Atunci sa-i hraneasca.Se uita la mine.Astepta sa plec,dar de c-...Aaaa!Si ce daca trebuie sa le dea la san,ce?Nu am vazut sute de tate la viata mea.In special pe ale ei?De ce ar trebui sa ies?,,Iesi",imi spuse ea pe un ton mai agresiv.Am scos in ,,Hmtp" si am iesit din camera.I-am zis fetei ca plec sa ma intalnesc cu cineva,dar vroiam sa merg printr-un club.Ma imbrac rapid in cele mai sexy haine pentru mine si parasesc casa.Prin gradina,ciresul inflorit imi distrase atentia.Imi amintea de Sakura tot mai mult.Petelele se dezlipeau din mijlocul floricelelor formand un dans nemaipomenit in zbor.Mica briza a vantului le facu se treaca prin fata,parul,tot corpul meu.Mirosul lor era incredibil.Toate astea ma faceau sa ma gandesc la fata.Ma tot gandeam daca asta m-ar putea distruge pe interior cum mi-a zis unchiul meu.Fata devenise ca un drog pentru mine.Un drog pe care vroiai sa-l iei mereu.Ceva de care nu te poti desparti niciodata.Rozalia devenise slabiciunea mea.In loc sa plec,ma asez pe banca de sub cires.Scot o tigara si o aprind.Fumul toxic imi linistea gandurile care nu-si puteau gasi raspuns pe aici.Deodata imi amintesc tot de am zis mai demult.,,Daca se va naste baiat il voi pastra,daca va fi fata,o voi ucide atat pe ea,cat si pe mama ei".Am scos acel fum taxic din interiorul meu.Acest ma facu sa-mi amintesc din nou totul.Ma temeam,oarecum.Mi-o doram pe Sakura,dar asa pot ajunge sa sufar,sa fiu distrus daca va pati ceva.Este o muritoare.E imposibil sa fie ca mine acea fata nascuta de ea.Pur si simplu nu stiu ce sa fac.Nu stiu.Trag din acea tigara pana o termin.O arunc pe jos si o calc.Am vazut baiatul,pe Dan,era ca mine.Avea acelasi semn pe gat.Era si el un pui de Demon.Abia ma ridic de pe banca.O i-au pe poteca si ajung la masina.Ma urc in ea si imi las capul pe spate oftand.Ma durea,ceva in interiorul meu imi zicea sa o pastrez pe fata,iar restul corpului imi soptea sa scap de ea.Sa nu ma mai fac sa sufar singur.Oare Orochimaru avea dreptate?Oare eu chiar nu pot iubi?Sakura mi-a arata mereu acest sentiment,iar eu nu-l puteam recunoaste.O lacrima,una dupa alta se scurgeau pe fata mea.Parca nu se mai opreau.Atunci telefonul imi suna.De ce as raspunde,o fi iar Orochimaru care ma bate la cap.Ma uit la cine ma apela.Macar am salvat numarul cu numele lui.Ii raspund in cele din urma.Atunci il aud:
    -Sasuke,ti-am spus,fata aceea te va face sa suferi.Acum esti bine?Normal ca nu esti!Ti-am zis sa scapi de ea.Daca tu nu poti sa faci asta,macar timite-o departe,departe de aici.Intr-un loc,uriunde,dar nu in inima ta!imi spuse acesta pe un ton calm.
    -Voi face asta,dar unde s-o trimit sa nu ma mai gandesc la ea?abia reusisem sa-l intreb.
    -Scapa de acei copii si trimite-o la fostul ei iubit.El inca ii duce dorul.
    -Asa voi face!ii spun aceste cuvinte lui Orochimaru cu scarba in gura.
    Tot interesul pentru club disparuse,acum dorinta de a ucide ma coplesea.Imi las capul pe volan si raman cateva secunde.Ies in cele din urma din masina.Ma plimb pe micuta poteca(virgula)care ma conduse pana in casa.Casnicele ma uitau la mine.Ma vedeau ca am ceva pe inima.Le ignor si ma indrept spre Sakura.Holul era atat de lung,insa misiunea mea era batuta-n cuie.Deschid usor usa camerei.O vad pe Sakura dormind cu micutii mostenitori in brate.Abia reusec sa iau fata si sa ies din camera.Odata ajuns afara,ma transform din nou in Demon,cu micuta mea fata in mana.Imi i-au zborul pana ajung mai adunc in padure.Fata mea deschise ochii.Era prima si ultima data cand ii voi vedea.Erau ca ai memei sale,erau de un verde crud.Imi inchid ochii.Nici eu nu vroiam sa vad ceea ce voi face.In cateva secunde,fata statea intr-o balta de sange pe pamantul rece.Manuta ei intinsa parca iti cerea ajutorul.De acum in colo nu puteai sa-i mai oferi ceva.Mai arunc o privire la acea balta de sange.Era pur si simplu incredibil.Sangele luase forma ,,Uchiha".Cum naiba?O lacrima de sange se prescurgea din ochiul micutei.Aceasta curse pana ajunse jos.Tot sangele ma facea sa-mi amintesc ce eram eu.Un criminal,un doritor de sange.Ma grabesc in drumul meu spre casa.Cand ajung la Sakura,aceasta ma privea speriata,desi nu mai eram transformat acum.Nu-si gasea fata,era sigura ca a adormit cu ea.Toata agitati fetei ma facuse sa-i spun adevarul.Sakura cazuse in genunci la auzul acelor cuvinte.Rauri intregi de lacrimi se scurgeau din ochii ei.Nici mie nu-mi placea ce am facut,dar ea m-a obligat.Atunci ii spun:
    -Sakura,te vei intoarce acasa,la sora te,la iubitul tau real!Vei fi depatrte de mine,departe pentru totdeauna.
    -Dar Dan,nu vreau sa fiu departe de el,trebuie sa ramana cu mama lui!imi spuse aceasta cu sute de lacrimi in ochi.
    -Poti sa-l iei!Maine te duc acasa,ai face bine sa te pregatesti.
    Desi era seara,rozalia isi facea bagajele.Cand a terminat se puse in pat si ii daduse drumul lacrimilor.Ma apropii de ea.Ma pun si eu in pat,inconjurandui fetei abdomenul.Intr-un final ma lipisem de ea.Sakura nu ma respingea,nu se misca,dar lacrimile ei continuau sa se scurga tot mai mult.Rozalia abia adormise.Intr-un final ma lua somnul si pe mine.

*Dimineata*

Era ora 08:00.Eram deja treaz,iar Sakura gata de plecare cu copilul mostenitor in mana.Nu o voi lasa sa plece cu el.Nu stiu ce se va intampla.Totul imi amintea de acel vis de demult.Chestia pe care o avea in mana atunci,in vis,putea fi chiar copilul meu.Mai bine ramane cu mine.Sakura ma implora sa nu fac asta,dar eu de acum nu mai cunosc cuvantul mila,dragoste,familie.Tot ce stiu este ce o faceam ca sa-mi regasesc cuvanutul ,,familie",fiindca ,,dragoste" era imposibil.O urc pe fata intr-o masina condusa de Kiba(gayul),nu putea sa se indragosteasca de Sakura ca era bisexual,deci era bine.Sakura imi facuse cu mana pe geam in timp ce o lacrima de scurgea din ochiul ei.Puteam sa-i citesc pe buze un ,,adio" abia scos.Ii fac cu mana ca semn de ,,la revedere" si intru in casa.Le-am zis casnicelor sa aiba cea mai mare grija de Dan.Acum el insemna totul pentru mine.

Sakura

Deja imi era dor de el.Stiam ca ma va parasi intr-o zi,el nu era ca mine,nu ea un simplu muritor.Era un Demon,un Divol adus pe lume de cineva.Ochii lui imi aminteau prin tot ce am trecut in viata,saruturile ma faceau sa uit tot,iar imbratisarile m-ar fi facut sa iert totul la el,sa-l iubesc din nou.Intr-un final Kiba ajunse in fata casei mele.Parasesc masina,facandui  baiatului cu mana.Bat la usa.Ma stau cateva secunde ca usa se fie dechisa de sora mea.Cand ma vazuse incremeni.O luasem in brate.Muream de dorul ei.Nu ne-am mai vazut cred ca de aproape un an.Abia intram in casa.Nu ne puteam da drumul.Ne asezam pe canepea.Incepem sa ne povestim tot.Ea imi zise a fost violata de Sasuke.Ce idiot!!!Nu-i puteam zice ca am nascut.Era imposibil.Nu-i zic asta si nici nu-i voi zice candva.Imi despachetez bagajele in camera mea.Denisa ma ajuta.Cand imi aranja lucrurile,imi zise ca Asuke era aproape mort.In fiecare zis imi ducea dorul.De multe ori o vizita pe sora mea ca sa intrebe de mine.In momentul acela,Denisa scoase telefonul si-l apelase pe Asuke.El ii raspunse pe un ton extrem de trist si ingandurat.Sora mea ii spuse sa vina imediat la ea.Imi zise ca in 5 minute avea sa fie aici.Ma imbracase in niste haine frumose,pe gustul lui Asuke.Batuse la usa.Nu l-am mai vazut de un an si nu mai puteam de dorul lui.Denisa il pofti in living si ii zise sa mearga in camera mea.Nu prea ii pasa,dar intr-un final ajunse in fata usi.Paseste in camera si ma vede.Atunci il aud:
    -Sa-Sakura...

Plin de intamplari...sper ca va placut!

Vizitator
    Vizitator

Mesaj Scris de Vizitator la data de Vin 13 Dec 2013 - 9:37

Capitolul 25
    Te iubesc

Paseste in camera si ma vede.Atunci il aud:
    -Sa-Sakura...
    -Asuke...
    Ce cuvinte sa mai scoatem si noi ca totul este exprimat prin imbratisari si sarutari.Asuke ma strangea atat de tare incat aproape ma durea.Dar tot imi placea.A ramas la fel,aceeasi ochi albastri ca marea,parun negru,parca a mai crescut putin,dar e la fel,nu s-a schimbat de loc.Il iubeam,dar ma gandeam la Sasuke.Trebuie sa-l uit,daca el nu ma iubeste,daca nu ma poate iubi,trebuie sa am pe cineva care poate s-o faca,pe Asuke.Nici nu stiu cum ne dezechilibram si cadem in pat.Eu eram deasupra lui intr-o pozitie speciala.Simteam cum isi misca mainile pe coapsele mele.Ma apropii de el sa-l sarut pe obraz,dar fix cand sa-i ating pielea,ma trase si buzele noastre sa unira.Nici nu stiu cum a ajuns el deasupra mea.Ma simteam in siguranta.Ma simteam iubita.Era perfect pana cand sora mea intrase in camera.
    -Deja?ne intreba ea.
    -Dap!ii raspunde brunetul.
    Cum adica ,,Dap" ca eu nu m-am prins?Ce vrea sa zica?Suntem prieteni sau mai mult de atat?Nici nu-mi amintesc ultima oara cand l-am vazut.Chiar il iubeam mai mult ca orice.
    -Acum ne lasi singuri?o intreba Asuke pe Denisa.
    -Pfff...bine!zise sora mea si parasi camera.
    Acum eu si Asuke puteam fi singuri.Brunetul ma privea intr-un fel...indragostit,in timp ce isi plimba mainile pe spatele meu.Se mai asigura odata ca usa este inchisa ca sa nu mai avem surprize.Daca el vrea asta,il vad cum incuie usa si arunca cheia intr-un colt al camerei unde eu nu puteam ajunge momentan.Acum eram cam fara scapare.Putea sa-mi faca tot ce vroia,tot ce-i venea prin minte si dupa cum il stiu si pe el...frateee...se apropie de mine cu un zambet pervers ca al lui Sasuke.Ce tot zic?Trebuie sa uit de Sasuke!El deja m-o fi uitat.Nu are sens sa ma mai gandesc la el acum.Eram cu Asuke,el putea avea grija de mine.El era extrem de puternic,popular si stie sa iubeasca.Ma uitam la el sub un semn de intrebare.Isi daduse tricoul jos,ceva ce nu am mai vazut din partea lui.Avea trupul exact ca al lui...aaa...trebuie sa uit de Sasuke,dar semanau atat de mult,nici nu puteai zice cine este cel mai frumos,frumos pe naiba,poate sexy!Ma ridic in genunchi.Acum el era lipit de mine,nici nu stiu cand s-a apropiat atat de mult de mine,sunt pierduta in ganduri.Ma apuca de talie si nu-mi da drumul,dar nu-l respingeam nici eu.Imi pun mainile pe pieptul lui.Era atat de perfect,o senzatie care nu am mai avut-o.Inchid si eu ochii doar o secundica pentru a savura momentul ca apare altul si mai bun.Brunetul isi lipi buzele de ale male.Mainile mele ii incojurasera gatul baiatului,iar el facuse acelasi lucru cu spatele meu.Un simplu sarut de transforma in unul umed si magic.Isi strecoara limba in gura mea si o provoaca pe a mea la un duel.Nu aveam de gand sa renunt,dar in cele din urma a mea oboseste si se lasa in jos permitandu-i lui sa-mi exploreze fiecare colt al guri.Se lasa pe mine.Din cauza greutatii corpului lui ma lasase sa cad pe spate.Eram intinsa in pat cu Asuke deasupra mea exact ca la inceput.Nu are de gand sa se dea jos de pe mine prea curand.Nici nu stiu ce ii trece prin cap acum.

Asuke

Deja puteam prezice ca rozalia s-a plictisit de asta.Ar trebui sa continui diferit.Mai pervers,dar ma durea trecutul ei.Ce naiba s-a intamplat intre ea si Sasuke.Imi este greu de crezut ca a scapat asa de usor.A tinut-o un an acolo,fara sa-i de drumul si a aparut asa brusc.Aceste intrebari nu-si puteau gasi raspunsul,dar o fata sensibila ca ea nu se pute indragosti de un criminal ca el,nu?Alte intrebari fara pic de logica imi trec prin minte.Trezeste-te Asuke,acum ai cel mai frumos moment din viata,ba cred ca va fi al doilea fiindca,habar nu am cand voi avea parte de ea cu adevarat.As prefera la mine acasa,intr-o cada plin cu spuma si...aaa!Ce tot zic?O voi avea candva de tot.As vrea acum,dar e sora-sa acasa.Gandeste Asuke,gandeste!Cel mai pervers gand imi trecuse prin minte.Abia incepuse vacanta de vara,au trecut doar cateva zile si am parte de cel mai frumos cadou.Atunci o intreb pe Sakura:
    -Vrei sa locuiesti cu mine?
    -...Ce ai zis?ma intrba ea confuza.
    -Sa traiesti cu mine,nu vreau sa te mai las singura vreo data!
    -Dar...nu vreau sa zic ca nu imi doresc asta,dar sora mea?
    -Are iubit,are el grija de ea.
    Sakura se uita atat de confuza,nu stia ca sora-sa are iubit.
    -Deci vrei sa stai cu mine?Doar asa pentru informare,nu stau cu ai mei si am putea fi singuri mereu.Nu ti-ar place?
    -Vreau sa stau cu tine!imi raspunse ea zambind.

*Seara*

Sakura deja se mutase cu mine.Sora-sa a lasat-o deci era a mea acum.E timpul sa intru in actiune.Acum facea dus,dar lasase usa deschisa,nu stia ca are incuietoare.Ce ganduri in trec prin minte.Ce as putea face?S-o astept sa termine sau sa intru peste ea?Daca as intra poate s-ar supara,puate m-ar si lovi asa ca stau cuminte ascuns dupa usa.E mai bine asa,pijamalele ei sunt in camera deci va iesi in halat.Ce ganduri,ce ganduri...vad cum deschide usa si paseste pe hol.Nu ma simtea in spatele ei.Ajunse in camera si ma incuie afara.Ce naiba?
    -Asuke!Sa sti ca te-am vazut!tipa ea camera razand.
    -Deschide usa!
    -Dupa ce ma imbrac!imi raspunse ea.
    -Lasa ca diseara nu va mai exista nici o sosetuta intre noi.
    -Ceeee?!?
    -Nimic!
    Era sa ma dau de gol,sa-mi dau planurile de gol.Deschise usa dupa ce se imbracase.Acum putea fi a mea.Eu eram deja in pijamale cu un prezervativ in buzunar.Ma uitam in cel mai pervers mod la ea si incuiam usa cand nu se uita.Mi-am pus cheia in buzunar.Sa inceapa distractia!

In urmatorul capitol nu va fi nici un viol,nu-l putem nu-mi viol!Sa-i spunem...Dragoste.

Intrebari si discurii:
    Sasuke:
    -De ce ma lasi singur?Adica Kimy nu ii si nici Mei.Acum cu cine imi mai petrec eu noptile?Kimy daca nu vei vedea acest mesaj o pun pe Denny sa te bage in fic,sa te faca o dansatoare la bar si eu sa fiu prin preajma,ai grija!

Sunako
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Sunako la data de Vin 13 Dec 2013 - 15:37

Hei, hei, scritorul meu micut. Ce rea am devenit, nu am trecut de cateva capitole. Imi place, dar acum ca Sakura e cu Asuke, Sasuke e simplu. Pacat ca nu imi mai pasa de el. Orcum am pe alt cineva, cineva mult mai frumos decat tine, pun ca muschi nai si un corp oribil. Adica, cand am fost interesata nu ai vreu, acum nu mai vreau eu. 
      Deci papusel, dute la alta, ca pe Kimmy nu o ai, pe Sakura nu, Pe Rose nu  deci teroretic esti singr, a pardon nici pe mine. 
       Ai zis ca vrei sa vazi cum arat? Iti voi pune o poza cu caracterul meu. 
       O cheama Mei Yoruichi si are 21 de ani.

Ei nu arat rau? ACU E treaba ta!

~Kim™~
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Sam 14 Dec 2013 - 13:57

Imi cer mii de scuze ca nu am sosit mai demult cu comul, dar mi s-a stricat pc-ul si inca il am stricat. Totusi mie imi palc capitolele sunt minunate si incantatoare cand le citesti. De abia astept sa citesc next-ul. E minunat sa vad ca te stradui ceea ce ma bucura. Smile

~Intrebari si discutie~

Sasuke: Na, ca nu mai ai iubita! Laugh Ce bine ma simt sa te vad si pe tine odata trist si fara suparare, dar ti-o meritai nu gluma. Vezi cum e sa suferi dupa o persoana? Vezi? Oricum sunt sigura ca iti vei dori moartea pentru ca ai pierdut-o, dar cred ca asa se va simti si ea. Si apropo, nu vei reusi sa ma atingi nici macar cu un deget, deoarece te vei trezi cu o frumoasa palma, si zdravana, peste fata. Acum, daca am terminat discutia te intreb: Boule! De ce ai lasat-o sa plece?

~Termiant~

Cam atat, te-am pupat Denny! Kiss

Ultima editare efectuata de catre ☆Kim☆ in Sam 14 Dec 2013 - 19:25, editata de 4 ori

Vizitator
    Vizitator

Mesaj Scris de Vizitator la data de Sam 14 Dec 2013 - 14:03

Capitolul 26
    O dragoste falsa?

Mi-am pus cheia in buzunar.Sa inceapa distractia!
    Sakura ma privea destul de speriata,habar n-avea ce voi face in continuare.Nu avea decat pijamalele,fara sutien sau chilotei.Bluza care ii scotea in evidenta sanii rotunzi care ma excita.E atat de...daca ma simt asa inca de acum,cum o fi cand o voi simti cu adevarat?Ce rost mai au aceste intrebari,vreau sa aflu cat mai curand.Ma apropii rapid de ea si o iau in brate.Vroia s-o las in pace,asta am auzit din spusele ei,dar parca pe buzele ei se citea un ,,continua".Era intuneric in camera deoarece am stins lumina.Ma simt mai bine asa,cred ca va fi mult mai distractiv.Sakura se zbatea deja,era cam speriata.Era cu vreo 5 centimetri mai scunda decat mine,daca eu eram mai mare in inaltime,dar si in muschi nu are scapare pisicuta.O trantesc in pat,eu fiind deasupta ei si incep sa-i sarut gatul.Pielea ei era atat de fina.As prefera sa fie asa si pe interior.Ce ganduri...Urc cu saruturile pana la buzele ei moi si carnoase.Se sarut extrem de apasat, fortand-o pe fata sa-si deschida gura.Fix cand nu se astepta imi introduc limba in cavitatea ei bucala.Ii iau mainile fetei si le pun peste capul meu.Speram sa continue si ea,sa adanceasca si mai mult sarutul,dar vad cu se scurge o lacrima din ochiul ei.Atunci ma opresc.Dar de ce?Am grasit ca am facut asta?In ce dreq am gresit?Chiar sunt speriat,am ranit-o cu ceva vreo data sau a fost prea repede?Atunci o aud pe Sakura:
    -Nu p-pot sa fac asta...
    -De ce?o intreb eu putin cam iritat.
    -Pur si simplu nu pot,imi...este frica!imi zise ea cu lacrimi in ochi.Nu vreau sa te fac sa te simti prost,ca si cand ai fi facut ceva gresit,dar pur si simplu imi este frica.
    -Este vina mea ca te-am grabit!ii spun eu in timp ce-i inconjor talia cu bratele.Mai bine te acomodezi intai,apoi dupa ce esti sigura imi spui,dar as prefera prin semne.
    -B-bine.
    Desi eram cam suparat de ce a spus,nu vreau sa-i arat asta.O voi face cand este pregatita.Aaaa...atat de mult vroiam.Imi vine sa...Ma intind in pat cu Sakura in brate.Trag patura peste noi.Fata statea cu spatele la mine.O vad cum isi ghemuieste capul si adoarme rapid.O mai strang o data in brate si nu-i mai dau drumul.In scurt timp cand si eu in lumea viselor perverse,sa speram.

Sakura

Nu pot dormi,imi este greu sa stau cu Asuke.Imi este dor de Sasuke.Imi amintesc mereu de el,pur si simplu nu-l pot uita.Am si un copil cu el si imi este si mai greu asa.Lacrimile se scurgeau treptat din ochii mei.Nu simt pentru Asuke ce simt pentru Sasuke.Este ca si cand nu l-as iubi pe el.Este imposibil!Sasuke mi-a rupt inima in doua si doar el poate s-o mai vindece.Pe el il iubesc.Chiar daca m-a facut sa sufar violandu-mi sora si ucigandu-mi fata.Tot il iubeam mai mult ca orice.Cand eram cu el ma proteja astfel incat nimeni sa nu mai puna mana pe mine,pur si simplu nu-i pasa de cei din jurul lui,dar daca este acel Orochimaru in viata lui,nu mai exista nici o speranta pentru mine.Daca ar afla Asuke toate aceste ganduri m-ar da usor afara,m-ar lasa pe stada sau mai rau.Cum as putea sa-i spun asta?Ca nu-l iubesc?Numai la asta ma gandeam.Era 22:00 trebuia sa dorm acum,dar cum s-o fac cu atatea griji pe cap?In cele din urma ma cuibaresc in bratele calduroase ale brunetului si adorm greu cu gandul la Sasuke.

Sasuke

Ma simt fara viata.Nu mai am pic de putere in mine,toata se regasea in Sakura.Ce pot eu sa mai fac,ea a devenit slabiciunea mea.Ma durea sa stau departe de ea,dar ma distrugeam singur daca stateam alaturi de rozalie.Atat de mult o vroiam,dar nu puteam sa o am.Acum ma aflam in casa lui Orochimaru,asteptend sa-mi inapoieze parintii.Nici nu o puteai numi casa,era mai mult ca o inchisoare doar cu cateva ornamente prin camere.Avea sute de gardieni cu el.Chiar nu ma credea de incredere?Ce intrebare prosteasca.Oricum las gandurile pe de-o parte in timp de Orochimaru deschide o usa imensa.Ii vad...Ei erau,erau parintii mei,nu pot sa cred!Erau legati.Ma priveau cu lacrimi in ochi.Nu i-am mai vazut de cativa ani,iar unchi-mi-o ii trateaza asta!Pur si simplu imi pot pierde controlul pe moment.Ma mai uit o data la Orochimaru care zambea malefic.Zambetul acel a fost picatura care a umplut paharul.Nu ma mai pot controla si ma transform chiar in fata lor.Parintii mei raman uimiti cand ma vad ucigand aproape toti gardienii.In acel moment Orochimaru scoate un pistol incarcat si-l indreapta spre parintii mei.Atunci il aud:
    -Sasuke,fi cuminte daca vrei ca parintii tai sa mai vada ziua de maine!imi zise acesta razand.
    Nu-l mai suport.Acum ma ameninta?Am trimis-o pe Sakura departe de locul asta si el imi amentinta parintii?Va vedea el,dar acum nu ma pot risca,e prea periculos.Ma schimb la loc in om.Unchimi-o pune pistolul jos.Nu-mi i-au ochii de la el.Eram prea distras de parintii mei legati si speriati.Fug la ei si ma chinui sa-i dezleg.Ma luara amandoi in brate.Le raspund rapid la imbratisare.Eram fericit ca i-am regasit in sfarsit,dar parca a fost prea usor.Nu este genul lui Orochimaru sa faca asa,dar nu-mi pasa pe moment.Atunci ii spun unchiului meu vitreg:
    -Acum imi voi duce parintii acasa,iar tu nu te vei mai lua de ei,m-ai inteles?il intreb eu nervos.
    -Calm,calm Sasuke,iti promit ca nu le voi face rau.
    -Hmtp!
    Imi iau parintii din acea casa si ii duc undeva in oras.Aveam mai mult casa si apartamente acolo.Ii voi duce intr-un apartament urias.Acolo pot sti ca se voi afla in siguranta.Totul e facut pentru a proteja.Urc in masina impreuna cu ei.Ma intrebau mereu unde mergem si ce s-a intamplat.Odata ajunsi in noua lor casa incepem sa vorbim.Eram prea fericit ca i-am regasit incat abia le mai raspundeam la intrebari.Chiar si asa tot ma gandeam la Sakura.Oare ea s-o mai gandi la mine?

Sasuke(dedicat lui Mei,ignora cerceii din ureche,o varsta mai speciala)

Sakura(pe ea nu am pus-o)

Asuke

Intrebari si discutii:
    Kim:Boule!De ce ai lasat-o sa plece?
    Sasuke:Auch...Ca sa te am pe tine   
    Deci...pana la urma ejti sau nu virgina?Vreau sa stiu ce planuri imi fac.   

Ultima editare efectuata de catre Sakura Uchiha in Dum 15 Dec 2013 - 20:49, editata de 1 ori

Vizitator
    Vizitator

Mesaj Scris de Vizitator la data de Dum 15 Dec 2013 - 12:31

Fac 2 capitole azi.Maine nu pot posta,sorry.Apropo,sper sa nu plangeti ca ambele vor fi foarte triste...

Capitolul 27
    Crima neasteptata

Oare ea s-o mai gandi la mine?De ce sa se gandeasca?Il are pe Asuke.Nu inteleg de ce ma pot gandi tot la ea in momente ca acestea.Imi redav in sfarsit parintii si mie nici nu prea imi pasa.Sunt bucuros ca ii am din nou,dar parca a costat prea mult pretul eliberarii lor.Parintii mei vedeau ca nu ma simt bine si ma intrebau mereu ce am.Cum sa le spun ca sufar din dragoste pentru o persoana pierduta?Trebuie sa uit de ea.Trebuie sa merg mai departe asa.In fiecare secunda ma gandeam la ea,imi este imposibil sa mai gandesc in felul acesta si alte probleme,sa-mi mai continui viata,daca o pot numi asa.Le-am zis parintilor mei cum am ajuns eu la Orochimaru,dar nu m-am atins de povestea cu Sakura sau cu copilul ramas in viata.Ei abia ca m-am inteles.Le-am promis ca voi scapa de Orochimaru odata pentru totdeauna,sa speram.Chem o menajera din 3,trebuia sa ingrijeasca cineva acest apartement urias.Ii spun sa aiba grija de ai mei,i-am mai zis ca daca vor pati ceva pe ele le voi trage la raspundere.Atunci le spun alor mei:
    -Ramaneti aici,macar va voi putea sti pe voi in siguranta!
    -Dar tu unde vei fi?Ce vei face?ma intreba mama mea cu lacrimi in ochi.
    -Voi fi bine,dar trebuie sa plec.Nu ma simt bine!ii raspund pe un ton calm.
    -Sa ai grija!Am auzit foarte multe despre tine chiar daca eram prizonierii lui Orochimaru.Esti un criminal international,cum ai ajuns asa?
    -De cand voi m-ati lasat pe strazi,de atunci am devenit asa!
    -Sasuke,noi nu am vrut sa te lasam asa,dar nu mai aveam bani sa ne intretinem.A fost cea mai dureroasa alegere din viata noastra.Vreu sa sti ca noi te iubim ma mult ca orice!imi raspunse mama speriata.
    -Stiu ca ma iubiti,dar eu va las aici ca sa fiti protejati.Acum nu va mai faceti griji,ca voi fi bine!le spun amandurora si parasesc noul lor apartament.
    Atetea scari...i-au mai bine liftul.De la etajul 5 la parter cine naiba mai coboara?Dar si sa urce?Recunosc ca i-am mintit cand le-am zis ca nu ma simt bine,dar chiar ma simteam asa,ceva se intamplase,ceva rau.Ce naiba putea fi?Totul era Ok pentru mine,dar e ceva...De ce dreq?Ce nabia e?Nu mai pot sta linistit.Urc rapid in masina si ma indrept spre casa.Conduceam cu vreo 120km/h si parca nu ajungea.Mai repede nu poate?Odata ajuns acasa,trec alergand prin gradina si intru in casa.Nu...totul era...distrus.Casnicele erau moarte toate.Era sange peste tot.Ce naiba s-a intamplat aici?Este o stare de nostalgie.Parca am mai trecut prin asa ceva,dar nu-mi amintesc.Pasesc rapid prin tot sangele de pe jos.Urc in cel mai rapid mod scarile alunecoase.De ce pe toate usile este sange?Cine a fost aici?Deja alergam spre camera mea.Usile nici nu mai erau,iar peretii erau toti rosii.Imi caut copilul cu privirea,dar nu era.Deja eram panicat!Unde dreq e?Nici nu mi-am dat seama ca era deja in forma de Demon.Asa se intampla cand ma pierd in spatiu.Deschi rapid usa baii.Nu era,nu era nici un strop de sange pe jos sau pe pereti.Un lichid de culoare sangerie inca se prescurgea din cada.Ma apropii rapid si vad.Era Dan.Racea mort inmuiat tot in sange.Deja respiram alert.Il voi ucide pe cel care mi-a facut asta!In acel moment imi priveam copilul dus in lumea ingerilor.Cad in genunchi.Noroc ca mai aveam putere sa ma sprijin de marginea cazii.Cum s-a putut intampla una ca asta?In mijlocul cazii era facut cu sangele copilului meu semnul Uchiha.Dar de ce il vad peste tot?Numai acea emblema din sange ma facea sa ma simt fara viata.Orochimaru...jur ca-l voi ucide imediat ce-l voi gasi.Voi scapa cu totul de el.M-a distrus.Mainile mele erau pline de sangele lui Dan.Am strans atat de tare in pumn acel lichid incat si firicele din sangele meu curgeu neincetat pe chipul lui.Sangele acela contopit ma distrugea pe interior.Abia ajug la chiuveta sa ma spal.Ce sens avea sa mai traiesc acum.Prea multe am in inima.Daca m-as intoarce la Sakura,poate si ea ar avea aceeasi soarta,deci urmatoarea mea tinta este Orochimaru.Parasesc acea vila acuncand o bomba in ea.In acea zona din mijlocul padurii nu mai era decat focul care nu se mai oprea.Cand ma gandesc ca Dan nici nu a vazut soarele vreo data.Nu-mi pasa de cat rau fac naturi,acum ma indrept spre Orochimaru.Cand zburam,observ peste tot urme de sange.Le urmez.Era destul de infricosator.Aceste dare m-au condus la casa lui Orochimaru.Stiu ca acolo sa afla el,probabil cu sute de gardieni,dar nu-mi pasa.Pur si simplu sparg acel perete care era chiar unul din biroul lui.Il vad zambindu-mi foarte satisfacut.Atunci il intreb incercan sa nu explodez de nervi:
    -Tu...mi-ai ucis mostenitorul?
    -Sasuke,da,eu am facut-o,doar pen-ma reped la el gata sa-l ucid.
    Erau sute de gardieni langa el,dar nu-mi pasa.Il ucid pe fiecate in parte.Nu-mi pasa cati ucideam,vroiam ca Orochimaru sa fie printre ei.Fara sa-mi dau seama toti erau ucisi,iar Orochimaru indrepta un pistol imens spre mine.Era imposibil sa ma ucida.Nu-mi putea trece prin piele acel glont.Deodata il aud pe unchi-mio:
    -Aceasta arma te poate trimite in Iad pana si pe tine.Acum chiar nu-mi pasa de cate puteai sa-mi oferi.Pur si simplu te cred o amentintare.Ar trebui sa scap de tine cat mai pot.
    Acea arma din fata mea,era uriasa.Chiar m-ar fi putut omori.Eram panicat,am venit sa-l ucid pe Orochimaru si el ma va omori pe mine.Nici nu am vazut cand s-a apropiat atat de mult de mine,ca-mi lipise pistolul de tampla.Mai avea doar 1 centumetru de tragaci si puteam fi mort.Mai clipesc o singura data.Se aude un zgomot asurzitor,iar sangele se scurgea neincetat pe jos...

Capitolul 28
    Sunt mort pe dinauntru

Se aude un zgomot asurzitor,iar sangele se scurgea neincetat pe jos...O presoana mi-a aparut in fata,speram sa fie Dumnezeu,dar nici marca nu eram mort.Cum de sunt in viata?Ma uit in jos si-l vad pe Orochimaru zacad intr-o balta de sange.Imi ridic capul.Nu cunosteam acea persoana,dar era un sentiment nostaligic,prea nostalgic.Parca am mai vazut-o undeva de mult,dar unde si cand?Acesta un zambi ca si cand am fi rude.Atunci imi spune:
    -Sasuke,cred ca m-ai uitat.Sunt Itachi,fratele tau!imi spuse acesta.
    -Este imposibil!Cine esti?Cum sa fi tu Itachi?El a fost ucis chiar in fata mea.
    -Ei bine am supravietuit pana acum!Frate.
    Nu pot sa cred ca el m-a salvat.Era ca si cand Cel de Sus te-ar fi scos din Iad.Imi iau fratele de mult pierdut in brate.Nu puteam sa cred ca si el a supravietuit.Eram mai fericit ca oricand.Fara sa-mi dau seama,Orochimaru era inca in viata.Eu nici nu-l vedeam,dar in urmatorul moment,Itachi se arunca in fata mea protejandu-ma de acel glont care insemna moartea.Am scos rapid un pistol si ii rburai creierii lui Orochimaru.Fratele meu era intins pe jos.Abia mai avea puterea sa-mi mai zica ultimele cuvinte.De ce?Abia imi revad fratele si in 2 secunde el dispare pentru totdeauna?Atunci imi spune:
    -Sasuke,te rog sa nu mai fi asa,te rog sa ai grija de parintii nostri si de Sakura!Stiu ca o iubesti,du-te la ea.Ramai alaturi de ea si uita de mine.
    -Cum se uit de tine,tu mi-ai salvat viata de 2 ori si vrei sa uit de tine?
    -Amintindu-ti mereu de mine te-ar intrista,te rog sa nu le spul a lor nostri ce am pastit,mai bine sa creada ca sunt deja mort.Un ultim lucru am sa-ti mai spun:Te v-voi iubi m-mereu!
    Itachi isi stinse ochii odata pentru totdeauna zambindu-mi.Cum se poate asa ceva?Totul,absolut totul mi se intampla mie.Gandundu-ma la ce a spus,trebuie sa ma intorc la Sakura.Daca el isi doreste asta,o voi face,nepasandu-mi de consecinte.Nu ma simt bine deloc.Scuip sangea din gura fara vreo rana pe corp.Prin tot ce am trecut azi era mai bine sa mor decat sa-l vad pe fratele meu pierind asa.Nu mai are sens.M-a salvat dandu-si viata pentru mine.Lacrimile se scurgeau pe fata mea neincetat.Ii iau cadavrul lui Itachi si-l duc undeva adanc in padure.Il duc la vechea casa.Acolo unde este Dan va fi si Itachi.Focul se stinse.Nu mai ramasese nimic cand am ajuns acolo.Il intind pe fratele meu in cenusa si-l las acolo.Una,doua,trei lacrimi din cer se scurgeau.Continuara sa se scura peste mine si Itachi.Peste tot ce am trait si ce voi trai.Speram ca ele sa stearga tot trecutul meu murdat si sa inceapa altul in schimb,dar era imposibil.Tot ce am facut pana acum era batut in cuie.Era imposibil sa uiti cand ai ucis prima si ultima data pe cineva.Am incercat sa fiu un om bun,care iubeste,dar asta ma facut doar sa am parte de suferinta.Daca nu as fi incercat sa iubesc fratele meu mai era in viata,iar acei copii nu erau inca nascuti,nu as fi stiut niciodata de parintii mei si mi-as fi continuat viata de criminal.Pur si simplu nu mai are sens dragostea.Nu o voi ma cunoaste vreo data si nici nu o voi mai lasa sa ma indrume.Voi deveni ce am fost menit sa fiu.Un Demon adevarat.Nu voi mai avea pic de mila de acum inainte.Oricine imi va mai gresi vreo data,a doua zi nu va mai exista.Planurile mele sunt hotarate,iar destinul batut in cuie.

Mikoto(mama lui Sasuke)

Fugaku(tatal lui Sasuke)

Itachi

Intrebari si discutii:

Sasuke:
    Daaaaaaaaaa!Stiam eu!!!Kimy daca ejti virgina,asa cum mi-a spus Denny,ar fi bine sa-ti faci bagajele.Destinatia: ~Lumea lui Sasuke~ O lume cu tate zburatoare si curve mancandu-mi din palma.Iti promit ca intr-o zi voi veni la tine si te voi lua cu trenul ,,Pervers",ca asa se numeste si te voi duce acolo.

~Kim™~
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Dum 15 Dec 2013 - 21:43

Capitolele au fost grozave. Triste, dar grozave. Ceea ce ma intristeaza fiindca maine nu vei mai posta. TT.TT Crud? De ce? De ce trebuie sa astept pana marti ca sa postezi. Viata e cruda. T_T
    Bun, sa uitam de tristetea mea si sa ne intoarcem la adevarata tragedie "Viata lu Sasuke". Intr-un fel imi pare rau pentru el fiindca si-a pierdut fratele, atunci cand el la salvat. Nu-mi vine sa cred ca recunosc, dar...are sprijinul meu ca se va face bine, daca nu se mai gandeste la asta. Chiar e trist capitolul, dar se ajunge la un moment dat la o parte trista.
    Sper sa o continui tot asa Denny si sper ca vei reusi sa postezi marti, urmatorul capitol. Smile

-Intrebari si discutii-

Sasuke: Haham, vezi ca te-a durut cand ti-am zis "bou", deoarece asta esti. Sincer imi pare rau si cred ca ar fi bine sa lasi pe de-o parte perversitatea si sa incepi, ca un om normal, ~ceea ce nu esti :-"~ sa-ti creezi propria viata, dar nu cu o afacere de criminal. Pff...cine si-ar dori asta? Ok, acum sa revenim la adevarata mea discutie cu tine. Ma bucur ca ti-a zis Denny ce i-am spus, dar nu cred ca ti-a zis toata fraza. Inafara de "da", i-am mai zis si ca tu, ar trebui sa au grija cum te comporti ca sar putea sa ti-o iei ~nu-s sigura fiindca nu te cunosc in totalitate, deci probabil ti-o vei lua~ si apropo daca stiai de ce m-ai mai intrebat? Smile)Oricum acel "trenulet" al tau, nu va sosi prea curand, deci nu trebuie sa ma grabesc cu facutul bagajelor si ~Lumea lui Sasuke~ asa cum mi-ai zis tu ca se numeste, nu cred ca va fi prea bucuroasa ca sa ma vada, ca doar nu-s asa de "speciala". Laugh
    Deci pe acolo ai si intrebari asa ca am incheiat discutia, si...ai grija de tine, Sasuke. Smile Kiss Smile

-Terminat-

Te-am pupat Denny, spor la scris si multa inspiratie.

Vizitator
    Vizitator

Mesaj Scris de Vizitator la data de Lun 16 Dec 2013 - 11:38

Cine isi mai invata?Surpriza pentru azi   Kiss !!!

Capitolul 29
    Nu mai sunt la fel

Planurile mele sunt hotarate,iar destinul batut in cuie.Ma voi intoarce la fosta mea viata,cea de criminal si Sef al Mafiei.Dupa cate mi s-au intamplat acum am nevoie de o pauza.Cerul inca plangea cu lacrimi abundente si triste.Parca acolo cineva ar fi plans pentru mine.Cineva mi-ar duce dorul,dar cine?Cine sa ma mai poata iubi?Nimeni nu imi va mai oferi acest sentiment interzis.Acum sunt singur.Singur,fara nimeni in jurul meu care sa ma sprijine sau sa ma ajute.Trebuie sa accept ce sunt si sa continui asa.Sufar mereu din cauza trecutului meu,dar cu durere sau nu voi continua.Singurul lucru care il vreau acum este...Sakura.Doar ea ma putea satisface cum trebuie.Nu-mi pasa daca are iubit sau nu.Acum ea este ce conteaza.Va deveni animalutul meu.Nu va mai trebui sa-i arat vreo particica de dragoste sau sa ma prefac in fata ei ca o iubesc.Pur si simplu nu mai simt asta pentru nimeni.
    Cand ma gandesc ca fratele meu dorea sa ma ajute,sa invat ce inseamna dragostea,dar totul a fost spulberat intr-o secunda.Toate speranta mea s-a dus si a fost inlocuita cu ura si dispret.Ura mi-a facut viata asa cum e,iar parca dispretul ma ghideaza acum.Trebuie sa plec de aici.Ma indepartam cu pasi marunti de locul unde era Itachi,aruncand o ultima privire la el.Sangele lui amestecat cu cenusa imi amintea toate crimele precedente.Toti oamenii ucisi de mine si probabil in Rai acum.Imi intorc privirea.Nu ma mai puteam uita la el.Imi era foarte greu.A fost numai vina mea ca el a fost omorat.Numai vina mea ca am incercat sa iubesc.Ma prefac din nou in om si merg prin padure spre oras.Mergem calm prin padure.Deodata ma opresc.Vedeam lupii cum inconjoara o prada speriata si se napustesc asupra ei.Zbieretele de durele ale prazii imi incantau urechea.Sangele care se scurgea,lupii atat de satisfacuti ca si-au gasit masa.Totul imi amintea de mine.Asa sunt si eu.Ma folosec de toti ca sa supravietuiesc,ma agat de multi.Dar asta se va schimba.Eu nu voi mai avea vreo data prieteni ci doar supusi.Vor exista doar cei care ma servesc si ma satisfac in viata.Lupii continuau sa-si devoreze hrana.Era pur si simplu o imagine de neuitat.Chiar imi placea ce vad.Atat suferinta adusa unei simple caprioare,ea nu va mai vedea ziua de maine,la fel o va face si cea mai mica parte din mine de mila.Ma indreptam spre casa Sakurei.Odata ajuns acolo privesc pe geam si aud:
    -Vai Yahiko!Ce ma bucur ca am scapat de Sakura!Era o adevarata povara!
    -Pana la urma unde ai trimis-o?o intreba Yahiko,ce dreq cauta el acolo,pe sora Sakurei.
    -E la Asuke,iubitul ei,cam la vreo cateva strazi de aici.Blocul 313.Sta la primul etaj,deci o mai vizitez din cand in cand,nu ca mi-ar pasa.
    Ok,credeam ca va trebui sa-i trag eu de limba sa sa-mi spuna unde este.Deci blocul 313 si primu etaj.Acolo ma indrept.Paseam pe strazile inca uzi de la ploaie rapid.Era ora 23:00,e perfecta pentru un viol reusit.Am ajuns rapid la bloc.O vad pe Sakura udand florile de la geam.Era trista,foatre trista.De ce?Are iubit si credeam ca e fericita cu el.Ma apropii de geam fara sa ma vada.Vedeam cum se baga in pat si se culca.Ocazia perfecta!Intru rapid pe geam si-l inchid la loc.Eu+Sakura+un pat moale.Ma voi distra imediat ce voi scapa de ,,iubitelul" ei.Parasesc camera.Ce casa urata mai avea,nu se compara deloc cu a mea.Il vad pe Asuke,parca asa il chema,cum iese din dus.Avea doar halatul pe el.Atat de mult il uram,daca o fi facut si sex cu Sakura il trimit direct in Iad.Ma reped de la el si-l strang de gat ridicandu-l.Abia putea sa-mi zica:
    -...Ci...ne e-esti?
    -Sunt cel care a venit dupa Sakura!Pe scurt,Sasuke Uchiha!ii raspund si-l arunc pe podea.
    Scot un pistol si il indrept spre capul lui.Nu mai avea scapare.Ma implora sa nu fac asta,dar cine il asculta?Intr-o secunda sufletul in parasi,ramanand cadavrul lui in loc.Sper ca Sakura nu s-a trezit.Deschid usa camerei incet.Fata inca dormea dusa.Mai arunc o privire asupra cadavrului baiatului.Acum doar de Sakura imi pasa.Nu se schimbase de loc in timpul in care am fost plecat.A ramas aceeasi fata cu par roz si chip nemaivazut.Sa inceapa jocurile +18!!!Aveam 2 catuse furate din casa lui Orochimaru.Ii prind mainile in ele.Nu se mai putea misca.Acum eram doar eu si ea,in curand si tipetele ei de frica.Dormea intr-o rochita de noapte scurta.Incercad sa i-o dau jos fata se trezeste.Era panicata fiindca nu se putea misca.O aud spunandu-mi speriata:
    -Cine esti?Da-mi drumul!imi spusese fata cu lacrimi in ochi.
    Era lumina stinsa si nu putea vedea bine.Doar farul de afara mai arunca o lumina acea imi batuse pe fata.Atunci rozalia ma vede:
    -Sasu...Sasuke?
    -Nu te mai mira atat,nu am venit din dragoste aici.
    -Ce vrei sa spui?
    -Am venit la tine doar pentru ca tu ma poti satisface cum trebuie.Sa nu crezi ca sunt fostul om care te iubea din toate inima.Acum eu nu-mi mai iubesc nici macar parintii!i-am raspuns la intrebare si i-am legat ceva la gura ca sa nu ma implore s-o las.
    Imi strecor mainile pe sub micuta ei rochita.In cateva scunde fata ramane doar in lenjerie intima.Puteam simti pe spatele ei cicatricea din mult facuta.Ma chinui sa-i deschid sutienul.Ma infurii din cauza acelei ,,incuietori" si rup numaidecat.Pe fata imi aparu un zambet malefic.Ma apropii de sanii fetei.

Sakura

Stop!!!Nuuu!!!Il simteam cum imi linge,suge,ba chiar si imi musca sanii lasand mici semne.Nu puteam sa ma tip din cauza materialului cu care imi laga gura.Imi dadea chiloteii mei visini jos.Acum eram goala in fata lui.Ma introsi rapid.Continua sa-mi sarute apasat sanii coborand incet in jos pana in locul ,,ascuns".Deodata si baga limba acolo si incepuse sa si-o miste in toate directiile.Facea asta pana cand ma excita.Atunci se opreste.Il vedeam cum isi de tricoul jos.Inchid repede ochii,fiindca nu vroiam sa vad mai mult.Simp cum se impinge incet in mine,fortandu-ma sa-mi arcuiesc spatele de durere.Asta e a doua oara cand fac sex si tot cu el.Nu eram obisnuita de loc.Acea patrundere era extrem de adanca,era ,,imposibila".Il simt cum se misca incet in mine.Facea miscari de dute-vino lente si adanci.Continua pe acest ritm lent pana m-am obijnuit cu miscarile lui.Acum chiar ma facea sa scot gemete de placere.Imi daduse acel material de la gura jos.Imi spuse sa nu ma abtin.Simt cum ma mai patrunde o data extrem de adunc si ma forteaza sa scot un gemat prelung.Incepuse sa se miste mai rapid in intriorul meu,fortandu-ma sa maresc viteza gemetelor.Deja simteam ca nu mai rezist,adanc,prea adunc.Impingea ca un animal salbatic,parca nu ar mai fi facut-o de in milion de ani si asta e prima data.Mai face cateva patrunderi urmate de o penetrare extrem de adanca si ramane acolo.Nu-l mai suportam in interior.Nu mai puteam rezista.Purta prezervativ deci nu trebuia sa-mi fac grija ca voi ramane din nou insarcinata.Cum Dan ce s-o fi intamplat?Atunci il intreb:
    -Dan unde e?
    -Nu mai e printre noi!imi spuse el iesind din mine.
    Il vad cum cade frant in pat.Dupa vreo 2 ore de actiune e si normal,dar de ce?Ce a patit copilul meu?Daca nu mai e printere noi,a pierit sau ce naiba.Fata mea se umplu rapid de lacrimi,iar brunetul observa.Imi sterse rapid acele lacrimi si imi sopteste la ureche:
    -Sakura,daca mai plangi vreo data...iti jur ca te voi ucide!
    De ce?Ce a devenit?Nu mai e Sasuke.Brunetul care ma iubea la inceput a disparut si a aparut fostul Demon.De ce?De ce eu?Tot raul mi se intampla doar mie.Ii simt o mana plimbandu-se pe spatele meu,iar cealalta masandu-mi un san.Sasuke imi spuse...

In viitor:
    -Vom pleca de aici!
    -Ce???
    -Nu mai ai scapare!
    -Da-mi drumul!Nu face asta!!!

Pam,pam,pam sper ca va placut!

Intrebari si discutii:
    Kimy:Haham, vezi ca te-a durut cand ti-am zis "bou", deoarece asta esti. Sincer imi pare rau si cred ca ar fi bine sa lasi pe de-o parte perversitatea si sa incepi, ca un om normal, ~ceea ce nu esti :-"~ sa-ti creezi propria viata, dar nu cu o afacere de criminal. Pff...cine si-ar dori asta? Ok, acum sa revenim la adevarata mea discutie cu tine. Ma bucur ca ti-a zis Denny ce i-am spus, dar nu cred ca ti-a zis toata fraza. Inafara de "da", i-am mai zis si ca tu, ar trebui sa au grija cum te comporti ca sar putea sa ti-o iei ~nu-s sigura fiindca nu te cunosc in totalitate, deci probabil ti-o vei lua~ si apropo daca stiai de ce m-ai mai intrebat? Smile)Oricum acel "trenulet" al tau, nu va sosi prea curand, deci nu trebuie sa ma grabesc cu facutul bagajelor si ~Lumea lui Sasuke~ asa cum mi-ai zis tu ca se numeste, nu cred ca va fi prea bucuroasa ca sa ma vada, ca doar nu-s asa de "speciala". Laugh
    Deci pe acolo ai si intrebari asa ca am incheiat discutia, si...ai grija de tine, Sasuke. SmileKissSmile
     Sasuke:
    Lasa ca te va durea si pe tine cand voi veni!!!Si eu bou?Fa cu**o,vezi ca nu merge asa cu mine    !!!Si ce ai cu viata mea?Eu am vreu sa fie asa!Probleme?Is raspunzator de ceea ce fac!De fapt mi-a zis si asta,dar de ce mi-as face griji  ?O virginica ca tine sa ma bata pe mine?Vroiam sa fiu sigur sa ejti virgina,doar asa,trebuie sa fiu precaut.
    Baaaaa!!!,,Trenulet"    ???Chestia aia e ca o racheta care te va rapi noaptea!!!Si ejti speciala!!!Sper ca in pat.  

UchihaItama
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 16/12/2013

Mesaj Scris de UchihaItama la data de Joi 19 Dec 2013 - 8:48

Sorry guys...ai mei stiu de contul ala cu Sakura si verifica mereu daca mai scriu ceva...voi continua pe acesta!

Capitolul 30
    Nu o face!

Sasuke imi spuse...
    -Maine vom pleca de aici!Nu-mi pasa daca iti place sau nu alegerea mea,dar vom parasi locul asta intr-un fel sau altul.
    -B-Bine...ii spun cu ezitari.
    Ma intoarce cu spatele la el,ma prinde de abdomen cu o mana,iar cealalta o pun peste bratele mele ca sa se asigure ca nu ma pot misca.Trege plapuma peste noi si nu-mi da drumul.Imi era frica.De ce mi se intampla mie toate asta?De ce ma doreste atat de mult,de ce?Cine sa mai raspunda la aceste intrebari,ca nu mai e nimeni in jurul meu,decat brunetul.Ce i s-a intamplat de a ajuns asa?Cat o fi suferit?Acum voi pleca din acest oras,voi pleca de langa prietenii mei,ma voi desparti de sora mea si de tot ce am trait aici.Nimeni nu ma mai poate salva din acest Iad in flacari eterne.Sasuke deja adormise,dar eu nu puteam s-o fac.Cum sa mai pot dormi linistita seara de seara?Cum sa-mi mai continui viata in ritmul asta,exilata de tot ce e in jurul meu?Simt cum inima mi se sparge in mi de bucatele fara viata,fara trup sau suflet.Totul se transforma in durere infinita.O durere care te distruge cu timpul.Nu mai are sens sa lupti contra ei deoarece,nimeni nu o poate opri.Una...Doua...Trei lacrimi amare se scurg pe obrajii mei pana pe mana brunetului.Da Domne sa nu se fi trezit,dar a facut-o.Defapt eu l-am trezit.Nu vreau sa-l vad,nu vreau sa-l privesc in ochii aceia care iti aduceau moartea.Nu!Ma intoarce cu fata spre el.Nu-mi deschideam ochii,pur si simplu nu puteam face asta.Sasuke imi sterge lacrimile si imi sopteste la ureche:
    -Ce ti-am zis eu?
    -Omoara-ma odata!Asa as scapa de tine si de orice rau adus asupra mea.Totul s-ar termina asa!tip eu.
    -Daca asta doresti...
    Nu!!!Ii simt ghiarele plimbandu-se pe spatele meu,pe cicatrucea aceea.Imi zgaria usor pielea,lasand acele locuri...insangerate si dureroase.Sangele se surgea de pe spatele meu in pat,pe mainile brunetului foarte satisfacut.Chiar daca imi facea asta tot il iubeam,Asuke nu-mi oferea aceeasi placere cum o facea Sasuke,dar el ma ranea cel mai mult.Brunetul este durerea,dar si leacul meu.In acest moment sunt nevoita sa tip de durere din cauza ranilor adanci,extrem de adanci,cred ca pana la os.Sasuke ma intoarce invers si incepe sa curete ranile.Lua fiecare particica din sangele meu si o inghitea.Nu stiu de ce,dar era placut acest sentiment,aceasta placere ma facea sa uit totul,dar cum?Ce imi tot face?Deodata simt coltii lui infiganu-se in spatele meu.Toata rana creata de el imi disparuse,dar cicatricea nu.Atunci il aud:
    -As putea sa te ucid cand vreau,dar esti a mea,vei fi animalutul meu.Nu-mi pasa ce parere ai despre mine,eu nu mai iubesc si nici nu o voi mai face vreo data.
    Deodata se urca pe mine si incepe sa-mi sarute apasat gatul.Bine ca purta pantaloni,dar ar putea sa si dea jos oricand.Se lasa usor pe mine,eu,neputand sa ma mai misc.Continua sa-mi sarute gatul,uracad incet in sus.Odata ajuns la fata mea,incepe sa-mi sarute maxilarul.Urcase pana la buzele mele fine.Cand se unesc de ale lui,este un sarut magic,etern.Simt cum incearca sa-si strecoare limba in gura mea,dar rup acel sarut intorcandu-mi capul intr-o parte,care oi fi nimerit-o.Sasuke ma privea furios!M-ar fi ucis pe loc,ar fi scapat de mine usor,dar de ce nu vrea?De ce nu ma lasa in pace,de ce?Intrebari peste intrebari fara raspuns.Nu!!!Nu face asta!!!Stop!!!Da-mi drumul!!!Il vad cum isi deschide stilul pantalonilor si se lasa tare pe mine.Nu vroaim sa faca asta,nu din nou,nu!!!Odata ramas in boxeri ma pune pe mine sa-i dau jos.Nu vreau sa fac asta,nu vreau sa ma foloseasca din nou,nu!!!Mai bine m-as sinucide decat sa-mi continui viata in acest ritm.Incep sa-i dau jos boxerii...

Scurt...stiu,dar...am teme.

~Kim™~
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Vin 20 Dec 2013 - 8:31

In primul rand, vreau sa-mi cer scuze pentru comentariul anterior, deoarece am observat ca Sasuke sa suparat pe mine adica se pare ca i-am starnit toti draci si imi pare rau. De acum inainte nu voi mai face aceeasi greseala si voi lasa catotul sa se intample de la sine si sa nu mai intervin cu vruo discutie sau intrebare.
    Capitolele mi s-au parut mai grozave acum, avand in vedere ca Sasuke si-a schimbat sentimentele de dragoste in unele care numai persoana lui le poate emana. Imi place fiecare cuvintel pe care il scri si de abia iti astept next-ul.
    Iti urez spor la scris si ulta inspiratie.

UchihaItama
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 16/12/2013

Mesaj Scris de UchihaItama la data de Vin 20 Dec 2013 - 11:14

Capitolul 31
    Plecarea

Incep sa-i dau boxerii jos.Era clar ce sa va intampla,ce imi va face.Nu vroiam s-o faca din nou,pur si simplu nu mai rezist langa o persoala ca el.Lacrimile continuau sa se scurga de pe fata mea trista si speriata in patul la fel de ingrozit.Nici macar nu-l puteam vedea bine pe Sasuke,fiindca era intuneric.Abia daca farul de afara imi lumina un colt de camera. I-am nimerit cu greu boxerii si ii dadeam jos cu tragere de inima.Imediat ce i-am dat jos,se prefacuse din nou in acea forma ingrozitoare de Demon.Ghiarere lui se plimbau pe fata mea.Nici nu mi-am dat bine seama cand imi deschide gura si isi introduce ,,amicul" acolo.Ma punea pe mine sa continui acea ,,treaba".Nu pot sa cred ca imi este sortit sa fac in fiecare zi sau ora,ba chiar minut pentru Sasuke.Brunetul scotea destule inchete de placere ca sa-mi dau seama ca-i place.Cred ca o sa fiu nevoita sa fac asta mereu.Lacrimile mele ajungeau pana pe penisul lui fara sa-i pese.Deodata imi prinse capul si mi-l tinea pe loc.Nu puteam sa mi-l mai misc.Incercam sa-l fac sa-mi de drumul,zgariindui mainile pana la sange.Era clar ca este nervos pe mine.Incepea el sa se miste acum.Chiar nu-i pasa de loc de cum ma simt,nu pasa de semtimentele mele,de tot ce e in jur.El vroia numai satisfactie.Nu se proteja si imi era frica,putea sa-si dea drumul in orice moment pe gatul meu.Bine ca nu a facut-o,dar ma intinde din nou pe spate si se pune peste mine.Mainile lui erau puse pe umerii mei,impingandui in jos ca sa nu ma clintesc.Tip cand simt patrunderea lui adanca si neavertizata.Se misca brutal in interiorul meu.Nu mai puteam sa rezist acolo.Ma abtineam,incercam sa ma abtin,dar nu puteam.Gemetele mele care ii incanta urechea brunetului se acuzeau in toata camera.Nu era nici unul de placere,dar nici de durere,de suferinta.Imi indeparta mai mult picioarele si se pozitiona mai bine intre ele.Acum miscarile care la facea erau mai lente,dar extream de adanci.Imi arcuiam brutal spatele la fiecare dintre ele,in speranta ca nu le va putea face atat de adanci,dar o faceam degeaba.Impingea asa in interorul meu de vreo ora si nu se saturase.Imi venea sa mor aici,sub corul lui de Monstru.Incepe sa impinga din ce in ce mai rapid,accelarandu-mi gemete,care devenisera oarecum de placere.Ma prinde de talie si ma ridica pana corpurile noaste sunt unite formand unul.Nu ma mai miscam,nu mai aveam motiv s-o fac.Isi dedea drumul abundent in mine.Nu se misca din interiorul meu.Nu mai suportam,dar ce aveam sa fac?Numai suferinta imi este adusa.Adusa de Sasuke.Dupa cateva minute de neclintire din mine,iese.,,Prietenul" lui nu era deloc murdar.Insemna ca totul a intrat,absolut totul.Ma pune incet jos si incepe sa-mi sarute din nou gatul.Imi tinea barbia ridicata ca 2 dejete ,urcand in sus.Nu vroiam ca buzele lui scarboase sa faca iar contact cu ale mele.Continua sa urce,dar nu vroia sa ma sarute.El doar lua acele lacrimi de pe fata mea palida.Atunci il aud soptindu-mi:
    -Sakurita...ai face bine sa te culci daca nu vrei s-o facem din nou!
    -...B-bine!
    Sasuke se puse langa mine si ma lua din nou in brate.Cred ca va trebui sa-mi accept aceasta soarta cruda.Va trebui sa ma obisnuiesc cu ceea ce imi face.Nu mai are sens sa ma zbat atata timp cat sunt ,,legata" aici,tinuta prizoniera.Ma ghiemuiesc in bratele lui in incerc sa adorm.Daca voi pleca de aici,ar trebui sa-mi fie stearsa toata memoria,absolut tot si sa fie toate sentimentele mele inlocuite cu satisfactie,ca Sasuke.Abia dupa vreo 10 minute adorm.

*Dimineata*

Nu vreau sa ma trezesc,nici sa-mi deschid ochii,dar tot o fac.Il vad pe brunet gata de plecare.Ceee???Bagajele mele erau deja facute si eu eram imbracata.Dar cum?Chiar asa de mult dorm?Am somnul extrem de profund?Se pare ca da.Sasuke ma trase rapid din pat si imi zise sa plecam de aici.Dar unde sa mergem?Ce idei mai avea si el?,,O sa mergem in New York,la unchi-mio Madara",doar atat aud de la el,ca ma trage de mana si parasim casa lui Asuke.M-am despartit de acel apartament cu cateva traume.Una este Sasuke,iar cealalta este cadavrul lui Asuke de pe hol,zacand intr-o balta de sange amar.Brunetul ma pune in masina si derapeaza pe toare soselele pana ajunge la aeroport.A condus vreo cateva ore cu vreo 100km/h.Cand urcam in avion,mi-am intors capul pentru ultima oara ca sa vad rasaritul soarelui din orasul meu natal...

Intrebari si discutii:

Sasuke:
    De ce sa ma lasi singur?De ce sa-mi asta?Si apropo,am draci?Eu draci?Tu ai draci...Stai...tu nu mai vrei sa vorbesti cu mine?De ce?De ce te doare?Ma lasi singur nu?O sa vin noaptea la tine,nu o sa te trezesc si peste 2 luni vei vedea ca ejti gravida!

Acum este: Mier 7 Dec 2016 - 18:14