Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Hey :3

Distribuiti
    Ioana :D
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Hey :3

Mesaj Scris de Ioana :D la data de Vin 15 Noi 2013 - 21:11

Well hey. Eu sunt Ioana *3*. Am 12 ani - da stiu, asa mica xD -, parul scurt, ochi caprui si gropite xD. Sunt din Giurgiu, un oras mediu de care aproape mai nimeni nu stie de el q_q. Am o pisica, e fata si .. Asteapta.. O cheama Saske. Da, Saske xD. Adoram si inca ador Naruto, iar pe atunci Sasuke era preferatul meu, si cand am primit pisica, m-am gandit, why not? 

Nu prea sunt o persoana care se uita la filme, dar daca ma uit, comediile is pe primul loc Big smile. Imi place sa desenez si sa cant chiar daca nu am voce Laugh. Imi plac tot felu de melodii, dar trupele mele favorite sunt Paramore, Little Mix si Ghost Town. Mai ascult si Katy Perry, Kerli, Rihanna si Simon Curtis.

Daca-ar fi un loc unde m-as duce ar fi Londra sau Paris Big smile. Urmaresc destule anime-uri. Deocamdata ma uit la Fairy Tail, Naruto si Vampire Knights. Citesc tot felu de ff-uri nu conteaza de care sunt, atata timp cat contin anime-uri. 

Eh personalitatea mea e ciudata. Pot fi amuzanta si .. Care e cuvantu.. Distantata? Nu stiu, sunt putin depresiva din cauza unor probleme, dar nu prea las sa se vada asta. Urasc mila, sincer nu o suport xD. Sunt si destul de secretiva, si nu prea am incredere in persoane, doar daca stiu ca pot avea incredere in respectivul/respectiva.

Meh cam atat Big smile. Daca mai vreti sa ma intrebati ceva, go ahead. Oh, ma voi apuca de un ff in jumatate de ora - o ora. Depinde de idei Big smile. Pana atunci, see ya :3.
    Akashi
    Nou venit
    Nou venit

Re: Hey :3

Mesaj Scris de Akashi la data de Dum 22 Dec 2013 - 16:14

He'Ya Ioana.
    Niciun comentariu.. nimic.. nada.
    Nu te simti mica pentru ca si eu am aceasi varsta (mama nu m-a putut naste mai devreme) -_-"
    Ei bine, eu sunt Akashi (Andreea) .
    Imi mai poti spune si Unicorn celest al Lunii (Selene), dar nu cred ca vei dorii (sry).
    Interesanta descriere a ta.. Think 
    Probabil ca daca TippicPie iti va vedea descrierea, va zice ca te iubeste. 
    Imi amintesti de ea Smile .
    Intrebari? Desigur:
    1.Cum ai venit aici?
    2. Iti place aici?
    3. Vei face un fic?
    4. Luna sau Soare?
    5. Vrei sa fii in Grupa Unicornilor?
    Respecta regulamentul si distreaza-te!
    Ja ne!  

Sunako
    Nou venit
    Nou venit

Re: Hey :3

Mesaj Scris de Sunako la data de Joi 2 Ian 2014 - 19:14

Bun venit pe forum ! Sper sa e distrezi! Sa respecti regulamentul si sa fi cat mai activa. Ma bucur ca ai venit si tu ca nou membru in aceasta mare familie. Sper sa te simti bine printre noi. Sper ca anul 2014 sa iti aduca numai bucuri!

Acum este: Joi 23 Mar 2017 - 14:12