╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Prezentare AndreiLemon

Distribuiti

AndreiLemon
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 01/11/2013

Prezentare AndreiLemon

Mesaj Scris de AndreiLemon la data de Sam 2 Noi 2013 - 13:43

Ma numesc Andrei:* ,am 13 ani:two: ,imi place sa ma joc counter-strike:whip:  si sa ma uit la Naruto:win:  ,personajul meu preferat este Naruto,dar imi place foarte mult si de Jyraia.

BerryHD
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Re: Prezentare AndreiLemon

Mesaj Scris de BerryHD la data de Sam 2 Noi 2013 - 13:58

Bine ai venit Andrei. Poti sa ne spui mai multe despre tine?
    Ai de gand sa scrii vreun fic sau sa participi la concursuri? Desenezi sau faci GFX-uri? De ce ti-ai facut cont?
    Distractie placuta pe forum.

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 18/04/2013

Mesaj Scris de Pasila la data de Sam 2 Noi 2013 - 15:17

BUna, Andrei. Ma bucur sa te avem pe aici. Asta e super. ^^ 
    Am intrebari pentru tine:
    1- Cum iti place aici?
    2- Ai frati sau surori?
    3- Mancarea preferata?
    4- Crezi in unicorni?
    5-Daca te rog, ma inveti si pe mine Counter Strike?
    Sedere placuta, dear. - iti da o punguta cu magie -
    Liz terminat, pace :3

AndreiLemon
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de AndreiLemon la data de Dum 3 Noi 2013 - 0:27

Inca nu stiu in ce constauconcursurile,da voi incerca sa scriu un fic,de desenat am desenate vreo 5-6 personaje fictive..care acum imi dau seama ca habar n-am unde sunt:nu stiu ce este un GFX,mi-am facut cont "deoarece pentru ca fiindca" cautam cred ca poze Naruto si am dat de acest forum si mi-a placut.
    1-Mult.
    2-Am avut un frate cactus si ai mei mi-au spus ca am iesit dintr-o varza cand m=am nascut(glumesc).Nu am frati.
    3-Pff..grea intrebare.Pai imi plac cartofii prajiti cu friptura si salata (orice fel),sarmalele,salata de beof,salata de vinete,ciorba de perisoare,supa de galusti,torturile si multe altele:)).
    4-Normaaal,ba chiar am cativa care sunt ingrijiti de elfii lui Mos Craciun langa un curcubeu unde este un pitic cu o oala de aur,langa un lac unde sunt sirene si langa o pestera unde se ascunde cainele meu cu 3 capete Cerberus (iara-si glumesc)
    5-Pai,nu prea stiu ce-ar trebui sa te invat..trebuie doar sa iti iei arma potrivita si sa omori adversari daca vrei putem vorbi pe mess (id-ul meu fiind (mdea deabia dupa 7 zile pot pune)
    Pai alte informatii despre mine ar fi:am o catelusa si o pisicuta,facebookul meu este (mdea,deabia dupa 7 zile pot pune) si cam atat..sper sa ne intelegem bine!
    Imi pare rau daca glumitele mele au fost neadecvate sau daca am avut greseli gramaticale,toate astea le-am scris la ora 12 noaptea si nici nu prea imi place limba romana.

EDIT Kyo: Citeste Regulamentul, ai facut double-post. Postul l-am sters, dar ti-am salvat mesajul:

aa da,imi place foarte mult rockul! Winner
    Reeditare:Genurile rock care-mi plac: Tanzmetal,hard rock,industrial rock,progressive rock,death metal,trash metal cam toate genurile de rock imi plac depinde de ce dispozitie am cand vad prea multa frumusete,iubire si nu mai stiu ce in lume bag trash metal,cand sunt enervat rap metal...mai ascult rap,house,electronic,dar in general muzica veche pana-n 80 si nu foarte mult dupa.

BerryHD
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de BerryHD la data de Dum 3 Noi 2013 - 0:44

Heheh, mie mi-au placut glumitele. Si pe mine ma sacaie ca nu pot posta decat peste 6 zile, ca eu am contul facut de ieri xD.

Abia asteptam sa vedem ficul si desenele, si cu ocazia acestui forum  inveti si ce e acela un GFX, gasesti explicatii la categoria corespunzatoare.
    Noapte bunaaa!

AndreiLemon
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de AndreiLemon la data de Dum 3 Noi 2013 - 9:02

Am desenat niste personaje...numele lor ar fi:Gica Marineru(unu cu basca cu craniu pe ea,curea cu catarama cu vasle,picior de lemn,hainele-s albastre..);Franken-Gigel (are cateva chestii de arata ca un mort putrezit,cuzaturila cap,gat,maini,pantaloni verzi,dinti cu gauri in ei,suruburi in cap si catarama cu un sicriu);primul pe care l-am facut Varu` Sandel (este un taran cocalar,are o cruce de aur pe piept,ceas pe mana stanga si bratara cu semnul doralului pe mana dreapta,pu un deget are cheia de la "Mertzan",intr-o mana punga de seminte,tricou cu "sunt serif la minen sat",curea cu "boss",cercel de aur,basca e cioban,ghete cu crampoane);Fane Aventurierul (basca de indiana Jones,tatuaj cu un craniu multicolor facut de dastia din triburi,rana de la lupta cu un leu,tatuaj cu o bratara multicolora tot de daia din triburi facuta,maceta cu sange pe lama,cutit la curea,catarama la cureacu un soare,bici de Indiana Jones,pantaloni si ghete de camuflaj) si ultimul facut Gogu de la grau (este un taran roman,basca din paie,fara un dinte,camasa rosie si deschisa,curea cu catarama cu grau si secera,are o secera la mana dreapta si furca la mana stanga,sandale de piele) astia au fost,vreau sa incep si cateva desene cu Naruto dar nu am timp deloc.In continuare o sa fac neaparat ceva cu Naruto si mai am idei pentru cateva personaje :Flacara (taganca vrajitoare sotia lui Varu` Sandel,o sa fac si un arbore genealogic pentru ca mai toti sunt rude sau se cunosc);un tagan,poate o caruta pentru tagan,un mos  dasta ninja adica dala cocosat,mic,barba impletita,baston...si ce idei mi-or mai veni..si acuma am cateva idei pentru un fic si incerc sa-l incep.

EDIT Kyo: Ai facut Double-Post. Postul a fost sters, dar uite-l aici:

Aaa da, nu prea am posibilitatea de a pune desenele sa le vedeti,o sa incerc cu camera web sa le pozez.Pff,mereu uit sa zic ceva:wall: .Cumva mi se vede semnatura?

BerryHD
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de BerryHD la data de Dum 3 Noi 2013 - 13:48

Foarte geniale descrierile personajelor, am ras cu lacrimi. Genial.
    Nu ti se vede semnatura, probabil nu ai dat save.

Acum este: Mar 6 Dec 2016 - 14:08