╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

14&pregnant +18

Distribuiti

lola_skate
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Data de înscriere : 01/08/2013

14&pregnant +18

Mesaj Scris de lola_skate la data de Sam 28 Sept 2013 - 0:46

Capitolul 1

In fiecare noapte suspin si sufar dupa el. Dar degeaba. Leon nicodata nu o sa ma observe. In fiecare zi isi bate joc de mine.La scoala, aproape tot timpul in  pauze  imi repeta ca sunt urata desi stie foarte bine ca nu are dreptate. Niciodata nu m-am crezut cea mai frumoasa fata dar toti prietenii pe care-i am imi spun ca sunt draguta. Dar cine stie? Poate imi zic doar din politete. Oare chiar sunt urata? Si acasa am probleme: parinti divortati, mama recasatorita cu un barbat pe care nu-l suport deloc deoarece vorbeste urat, bea multa bere si ma bate. Din cauza asta am inceput sa ma si tai cu lama. Stiu ca nu este bine dar cand simt sangele acela curgandu-mi pe mana ma simt libera de tot ce mi se intampla.
        Trrrr! S-a sunat de pauza. Uf! Ii spun colegei mele de banca sa iesim in curtea scoli. Maria da din cap afirmativ dupa care iesim pe hol. Din urma il aud pe Liam cum vorbeste cu baietii:
        - Ba, a plecat ciudata din clasa. Ha-ha-ha!
          Si toata gasca i-a luat exemplul, incepand sa rada. O lacrima imi cade pe obrazul drept dar mi-o sterg repede ca sa nu observe amica mea.
        - Nu-l lua in seama. Asa se comporta toti baietii de bani gata: injura, isi bat joc de cele mai timide fete din clasa si se cred cei mai tari de pe pamantul asta. Esti ok?
        Chiar este o prietena buna. Acum ma simt mai bine. Ii zambesc larg si mergem in curtea scolii.
       - Apropo, prieteno, tie iti place de cineva?
         M-am inrosit toata si dau din cap negativ. Se vede de pe expresia fetei ca nu ma crede.
          Trrr! S-a sunat de intrare in clasa.
         Facem intrecere pana la clasa noastra si ca de obicei eu castig. Bravo mie! Yeah! Se pare ca profa nu a venit.
         - Urato, ce faci?
         Imi intorc capul si il vad pe Liam. De ce imi spune tot timpul "urato" sau "ciudato"? Mi-ar placea sa-mi zica pe nume.
        - Scarbos! Ai paduchi si matreata. Mai spala-te si tu pe par.
          Isi bate joc de mine, iarasi. Ies din clasa si incep sa alerg spre baie cu lacrimile in ochi si cu lama in buzunar. Am ajuns. Incep sa plang in hohote. De ce spune mereu lucruri nasoale despre mine? Este un baiat de bani gata doar. Imi scot lama din buzunar si mi-o duc spre mana stanga. In oglinda se reflecta un baiat cu par negru, ochi caprui de un metru optezi si ceva. O nu! Acesta este Leon. Ce cauta el aici? Daca va spune tuturor ca ma tai? Imi este frica si rusine. Picioarele mi s-au inmuiat si tot corpul a inceput sa-mi tremure. O lacrima imi aluneca pe obrazul stang. Mi-o sterg rapid dar degeaba deoarece incep sa plang in hohote.
         - De ce faci asta? Uite...mie chiar nu-mi pasa de tine dar pe parintii tai ii intereseaza ce faci acum asa ca daca nu le spui tu le zic eu. Iti dau la dispozitie o saptamana.
        - Te rog, Leon nu le spune. Totul a inceput acum o luna cand tatal meu vitreg a inceput sa ma bata. Te implor! Daca ii spui mamei va afla si el si atunci cine stie ce voi pati. Te rog. Macar atata fa pentru mine.
        Liam se indreapta spre mine si ma ia in brate. Ma strange atat de tare la pieptul lui incat ii simt si inima cum ii bate. Nu vreau mila lui. Il iubesc dar nu doresc sa ma considere un copil neajutorat chiar daca asta sunt. Ma desprind de el usor si fug in clasa urmata de Leon, bineinteles. Si surpriza: acolo este profesoara. Probabil ea l-a trimis sa ma caute.
        - Scuzati-ma ca am intarziat la ora.
         Profa imi spune "ia loc si sa nu se mai intample". De parca ar fi asa usor. Ma asez in banca si il vad pe Leon cum se indreapta spre Maria.
        - Asta este locul meu de acum. Misca-te!
           Ce? Nu putem fi colegi de banca. Cum ma voi putea concentra la ora daca asta o sa ma injure in fiecare secunda? Uf! Ma uit spre prietena mea si observ cum se da la oparte lasandu-l pe el sa-i ocupe locul. O nu! Asta nu este deloc bine. La naiba! Toti baietii din clasa se uitau la noi ca la "caii verzi pe pereti". Ce incearca sa faca baiatul acesta? Sa ma simt mai bine sau sa lesin de emotii? Acum probabil sunt rosie ca racul. Picioarele mi s-au inmuiat. Imi duc mana stanga pe fata si observ ca sunt foarte fierbinte. Imi las capul in jos pana cand sunt sigura ca nu mai sunt rosie dupa care mi-l ridic si incep sa scriu pe caiet lectia pe care ne-o preda profesoara.
         Dar el de ce face asta? Oare si-a dat seama ca il plac si vrea sa ma tortureze  sau doar incearca sa-mi fie prieten? Prea multe intrebari si prea putine raspunsuri. Uf!
         Imi las mana libera pe langa corp iar perversul de langa mine mi-o atinge si mi-o strange in mana lui puternica. Imi ridic privirea si ma uit direct in ochii lui caprui care in momentul acesta ma hipnotizeaza. Imi cobor un pic privirea si vad un zambet pe fata lui. Dupa cum se spune daca ochii nu sunt veseli atunci buzele degeaba zambesc dar el zambeste din tot sufletul. Isi misca ochii in jos pe banca si-mi arata o fituica. Oare ce scrie acolo? Imi desprind mana dintr-a lui si desfac scrisorica. In aceasta scrie: "Hey, ce faci?". Nu-l mai inteleg deloc pe Leon. Adica la inceput ma injura si-si bate joc de mine iar acum ma ia de mana si incearca sa ma faca sa ma simt bine. Ii raspund tot prin biletel ca sunt bine si il intreb ce face.
          Trrr! Pauza. Toti prietenii lui o sa vina la el la banca ca sa-l intrebe ce s-a intamplat ca s-a mutat in banca cu mine. Of! Chiar nu vreau asta.  Ma simt asa de prost. Dar Liam le raspunde baietilor la intrebari linistit dupa care isi aduna lucrurile, eu luandu-i exemplul deoarece ultima ora este sporul iar eu sunt scutita de el deoarece am scolioza deci pot sa plec acasa. Uraa!
        - Tu unde pleci?
        - Acasa. Sunt scutita de sport.
          Nici nu ma asteptam ca el sa-si dea seama ca colega lui de banca de aproximativ o ora pleaca la fiecare ora de sport acasa.
        - Daca vrei poti sa vi acasa la mine ca sa ne facem temele impreuna la matematica. Oricum tu nu te descurci prea bine la materia asta deci vi la mine chiar daca vrei sau nu.
         Are dreptate. Si in plus ce am de pierdut? Leon are doar 8 si 9 la mate iar eu doar 6 si 7 la materia asta. Dau din cap afirmativ si mergem pe jos acasa la el. Pe drum n-am scos nici un cuvant desi Liam ma intreba tot felul de chestii probabil ca sa lege o conversatie. Imi ridic privirea si vad o casa exact ca un palat. Il intreb daca acolo sta si el imi raspunde un da sec. Ciudat! Ar trebui sa fie fericit ca este bogat si ca sta intr-o casa ca asta. Dar nu, el este suparat. Am intrat in casa daca o pot numi asa si ne ducem direct in dormitorul lui. Se vede ca este o camera de baieti. Boxeri pe jos, minge de football in pat, tricouri aruncate peste tot si blugi aruncati pe jos la nimereala. Servitoarele n-ar trebui sa se ocupe de casa asta si mai ales de camera lui ca sa fie curat? Nu este treaba mea. Dar totusi unde ne asezam?
        - Este cam necurat aici, nu? Servitoarele alea sunt platite degeaba. Nu-si fac treaba deloc.
          Dar el? Normal ar fi ca fiecare sa-si faca curat in camera lui. Imi zambeste fermecator si se apropie de mine incepand sa ma sarute temator  Incepe un joc tandru si pasional in care buzele si limba se lupta pentru suprematie. Leon invingand, desigur. De ce face asta? Oare chiar are sentimente pentru mine sau doar se joaca cum face cu toate fetele din scoala? Merita sa incerc, nu? Ah! Ma simt asa de bine. Isi dezlipeste usor buzele de ale mele ducandu-se la gatul meu incepand sa ma sarute si sa ma muste si de lobul urechii. Imi da jos bluza ramanand doar in sutienul alb. Leon se uita la mine uimit de formele mele dupa care imi da si sutienul jos, pantaloni si la urma chilotii ramanand complet goala el facand la fel. M-am inrosit foarte tare. Imi este rusine dar acum trebuie sa terminam ce am inceput. Imi mangaie sanii dupa care cu degetul mijlociu intra in mine. Fara sa-mi dau seama am inceput sa tip de placere. Dupa trei minute de sus-jos isi baga jucaria in mine. Ma doare foarte tare. Auuuu!! Probabil din moment in moment trebuie sa fiu dezvirginata. Auci! Dupa putin timp am inceput sa simt placerea iar el a gemut doar o data fata de mine care gemeam in continuare. Dupa cinci minute ne-am oprit si-am intrat intr-un sarut pasional eu fiind intinsa pe pat iar el peste mine.

Pe baiat il cheama Leon dar prorecla lui este Liam de acea fata ii mai spune asa.

Ultima editare efectuata de catre lola_skate in Sam 28 Sept 2013 - 22:30, editata de 1 ori

Akashi
    Nou venit
    Nou venit

Sex : feminin

Data de înscriere : 20/12/2013

Re: 14&pregnant +18

Mesaj Scris de Akashi la data de Vin 20 Dec 2013 - 21:31

Destul de interesant. Insa am un lucru de obiectat:
    Baiatul de care ei ii place este Liam sau Leon? Ori este aceasi persoana si ai incuract tu numele ? 
    Mie imi place. Ideea de fata suferinda care nu are pe nimeni si vrea sprojinul oricarei persoane. 
    Draguta a fost imbratisarea lor. Mi-ar placea ca cei doi sa fie impreuna si sa lase batjocoreala pentru alta data.
    Astept next'ul si sper sa ma anunti si pe mine printr-un P.M. 
    Ja ne!  

Acum este: Joi 8 Dec 2016 - 7:54