Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Ultimi ani de liceu

Distribuiti
    ღAlℓஐ
    Nou venit
    Nou venit

Sex : feminin

Re: Ultimi ani de liceu

Mesaj Scris de ღAlℓஐ la data de Sam 10 Sept 2011 - 14:59

Buna Este asa de frumos capitolul Il ador:X Ce ma bucur ca Andy s-a impacat cu Sakura. Astept next-ul:X Spor la scris si multa imaginatie! Ai un fic grozav!
    AndyUchiha
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de AndyUchiha la data de Sam 10 Sept 2011 - 15:05

OMG..she thaare,...si ce trist..pacat de Saku...
    o intrebare :Aici :
    "ii poftesc sa ia loc si ii poftesc cu niste suc "
    Nar fi sunat mai bine : ii poftesc sa ia loc si ii servesc cu niste suc?...zic si eu...
    sper sa nu the supi...
    Mia placut mult si sper sa pui nextul repede
    RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Sam 10 Sept 2011 - 15:20

Crying de cee? saraca Sakura... adoptata? ce trist...Sad
    mi-a placut capitolul, dar actiunea a fost cam grabita, mai incetineosteo Wink
    in rest mi-ar placea daca ai aduce nextul Love it sa vad ce se mai intampla Love
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Sam 10 Sept 2011 - 15:24

Saracuta Sakura

Adoptata?

Mai rau decat alegerea intre mama si tata.

off.A fost cam trist pe la sfarsit.

Mada,de unde iti vin ideile astea geniale.

Of.Iubesc ficul tau si vreau next-ul cat mai repede.

Te pupacesc dulce de tot.
    Zuzulici :)
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Zuzulici :) la data de Mar 13 Sept 2011 - 18:54

Capitolul 20

Stau la mine in camera , intinsa pe pat foarte suparata, necajita si inacelas timp si foarte confuza nici nu mai stiiu ce sa cred.De la “desteptul meu de frate” nu pot scote nimic de la el, pana la urma el e mai mic decat mine, poate i-au povestit parintii putin despre mine.Nu ma mai pot baza pe nimeni in lume asta.E atat de frustrant sa stii ca in toti anii astia n-ai avut o mama si un tata.Dar defapt am avut , dar sunt ca s cum n-ar mai fi.Nici odata n-au fost langa noi cand am avut nevoie , ne-au lasat mai mult cu dadacele cand eram eu si Andy mici.Adica dragostea nu se cumpara cu bani.Daca nu esti langa acel copil si ii oferi dragostea pe care i-o porti si afectiune ,atunci acel copil e fericit.Nu ca noi care ii vedeam pe parinti de cat seara tarziu cand veneau de la lucru la 11-12 noapte.Ma doare undeva de banii...daca ai banii si nu ai parinti care sa te iubeasca si care sa-ti dea un pupic inainte de culcare.Dar asta nu mai conteaza ce-a fost a fost nu putem schimba trecutul nici daca am vrea.
    Ma gandesc oare parintii mei m-or fi abandonat??Ce le-oi fi facut eram un copil mic??Acest gand imi dadea fiori , dintr-o data incep sa plang, din nou.Chiar in acel moment intra pe usa scumpul si dragul meu brunet cu un pahar de apa si niste calmante.Cum ma vede ca plang din nou lasa paharul si calmantele pe noptiera vine langa mine ma strange in brate imi da un sarut lung si dulce si imi zice ca totul va fi bine si ca n-am de ce sa-mi fac griji.Il iubesc pe baiatu asta e asa de romantic amabil dragut si dulce si se poarta asa de frumos cu mine , ma face sa ma simt iubita si ina acelas timp protejata si apreciata ,dar imi place si cealalta latura a lui pervers si nebunatic.Ce tot vorbesc aici iubesc totul la el.Mai ales saruturile acelea lungi si dulci parca imi fuge pamantul de sub picioare.Cand sunt cu el parca toti baietii sunt invizibili pentru mine.De la atata plans a inceput sa ma doara rau de tot capul zici ca acuma e gata sa explodeze.Iau repede calmantele si paharul de apa , iau calmantele si doua inghutituri de apa iar dupa ma intind din nou pe pat.Aud un ciocanit la usa si il aud pe fratemi-o cu zice "Pot sa intru??"...ii zic da dar mai mult era eu mmdeah....Intra se asaza pe pat si dupa se uita insistent la mine chiar devene enrevant , Sasuke se uita putin confuz iar dupa ma pupa pe obraz si iese din camera.
    -Deci...zi mai repede ce vrei...spun eu cu amaraciune
    -Poi sa vorbim despre...dar ma bag eu peste el
    -Nu vreau sa vorbesc cu tine despre asta inca sunt furioasa oe tine...
    -Stiiu surioara si imi pare rau....n-ar fi trebuit sa te mintim dar am vrut sa te protejam pentru ca te iubimi faci parte din familia noastra chiar daca nu esti sora mea bilogica.
    -Nu-i adevarat eu n-am fost nici odata sora ta a fost decat o minciuna , care acum ma face sa sufar.Andy imi da incet o palma si apoi zice:
    -Sa nu mai zici asemenea bazaconie in viata ta , tu esti sora mea char daca nu esti cu adevarat ruda te iubesc, te iubim foarte mult si n-am vrut nici odata sa te facem sa suferi.Daca iti spuneam te-ai fi simtit diferita si exclusa.Esti o fata super de gasca chiar daca nu mai certam cate odata trebuie sa vezi si partea buna a lucrurilor nu mai fi asa negativista.Tu esti cea care pute lucrurile in miscare chiar daca gresesti sau faci lucruri bune nu esti perfecta si te iubim cu totii asa cu esti.
    Ma vede cum incep sa plang din ce in ce mai mult ma consoleaza si ca ar trebui sa nu puna la suflet suferinta l-am strans im brate si i-am spus ca il iubesc si ca ma bucur ca le pasa atata de mine.Plang de bucurie , dar trebuie sa-mi gasesc parintii adevarati. Dupa aproximativ 15 minute bate din nou cineva la usa.Spun un simplu "intra" iar dupa intra Sas`ke si Layla care parea si ea destul de trista din cauza mea.Ne strangem in brate si incep sa ma simt mai bine ca toti sunt alaturi de mine si ca incearca sa ma faca sa ma simt mai bine.Imi fac curaj si le zic:
    -Uitati imi pare atat de rau ca suferiti atata din cauza mea dar nu pot uita ca parintii mei m-au minti pana la urama nu e vina lu Andy ca pan` la urma nu e el de vina...spun eu lasand capul in jos.
    -Hey,hey Sakura nu te mai necaji atata si eu as fi plans si as fi fost furioasa in sitoatia ta.Cred ca nu e simplu si e greu sa de simti bine cand ai fost tradata dar noi suntem aici pentru tine sa te ajutam sa te simti mai bine.Mereu poti conta pe noi.Mai ales ca domnu din colt te iubeste foarte mult.spuse Layla , il ia pe Andy si ies din camera.Si raman doar eu si Sasuke.E atat de superb are niste ochii atat de patrunzatorii negrii incat te pierzi in ei.Ma trezesc repede din visare si ma uit in colt dar supriza nici urma de brunet unde s-o fi dus?
    Simt doua maini calde care ma prind de talie ma intorc si vad ca e Sasuke, sunt total topita dupa el il ador dar nici el nu poate nega ca nu ma place.Se uita fix in ochii mei si ma saruta pe neasteptate eu nu-l resping ci ma aprpii cat mai mult de el.Cand deschid gura sa iau o gura de aier isi baga limba in lacasul meu umed e atat de dulce si pervers in acelas timp incat imi da fiorii.Il iubesc atat de mult incat mi-as da si viata pentru el.Dar oare el simte acelas lucru?Acesta intrerupe sarutul acela dulce, cu buzele acelea catifelate si carnoase mmm... sunt ca si un drog pentru mine.
    -Te iubesc !spune acesta asa de dulce si senzoal in acelas timp.
    -Poftim?? spun eu mirata
    -Da, te iubesc enorm de mult esti asa fr angelica finuta dulce amuzanta indrasneata sensibila si tot odata perversa ma inebunesti acum daca nu simti acelas lucru pentru mine nu-i nimic eu tot te voi iubi.Il fac sa taca cu un sarut apast pe buze si ii zic:
    -Taci prostutule cum sa nu te iubesc chiar nu simti ca sunt ca suntem cuplu perfect.Spun eu si il sarut din nou vad ca-i place ca vad din nou privirea aceea perversac care m-a facut sa ma indragostesc de el.Poate ca nu-i perfect dar e perfect pentru mine si ma bucur ca simte acelas lucru pentru mine....
    I`m sorry ca e mic dar incedrc sal fac mai mare
    AndyUchiha
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de AndyUchiha la data de Mar 13 Sept 2011 - 23:02

Ce cooooool...offf.....perversa saku si pervers sasu...imi plashee
    si ....ce triiist...inceputu-i trist rau de tot...
    adica pentru mine ii trist ca eu nam avut parintii langa mine niciodata de la varsta de 6 ani...
    deci..mie miau dat lacrimile...
    dar oricum no mai lungesc si-ti spun ca abia astept next
    RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Mier 14 Sept 2011 - 19:29

minunat capitol Big Hug ...plin de sentimente Love it ai evoluat, mai ales la descriere Tongue Felicitari Kiss, dar eu vreeau mai multa descriere, mult mai multa, desi ii bine cum ai scris...eu is mai cu coarne si vreau mai multa Evil si ai grija la semnele de punctuatie!!!!!! Dupa PUNCT se lasa spatiu, si unde este enumerare se pune virgula Big smile ... in rest vreau nextul...ai deja doua commuri Tongue iti mai trebuie unul Big smile
    Lucifer
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Lucifer la data de Vin 16 Sept 2011 - 19:44

Te rog frumos sa pui nextu si daca nu eeeeeee hentei eu mor dea adevaratelea oricum anuntama cand pui nextul. Spor la scris si multa imaginatie! >> Next << Love it
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Vin 16 Sept 2011 - 21:58

Hey perversa mea.

Mi-a placut foarte mult si vreau continoarea.

ce bine este acasa(forum)

Mi-a fost dor de povestea ta si vreau contnoarea.

sa o aduci ca ne suparam daca nu.
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Zuzulici :) la data de Dum 18 Sept 2011 - 18:50

Capitolul 21

P.O.V by Sasuke

Stau pe canapea alaturi de scumpa mea reozalie , foarte distanta retrasa.E asa de frumoasa sic and e indiferenta si suparata, imi vine s-o sarut in fiecare minut.Tanjesc dupa acele buze dulci si catifelate.Si are niste forme de mama-mama cu greu ma abtin sa nu sar pe ea sis a incepem ‘joca’.Dar intr-un fel nu vreau s-o fac sa sufere a suferit destul.Vreau s-o vad dinnou zambind, sa rada sa se distreze sa fie aceea Sakura de mai demult , perversa smechera uneori putin increzuta , dar si dulce si sensibila in acelas timp.Chiar daca nu vrea s-o arate e foarte sensibila.Mai ales acum cand a aflat ca nu face parte din acea famile.Imi pare asa de rau pentru ea incat sitoatia asta ma deprima si pe mine.Dar ar trebui sa fiu vezel, si s-o inveselesc sa uite de suferinta de regrete si tradare.Cum poate cineva sa nu iubeasca asa o fiinta speciala frumoasa…nu pot sa cred ca o fiinta fara inima ar abandona o fata asa de dulce si dragastoasa ca Sakura.
    Ma uit din cand in cand la ea cu coada ochului.Nu face nimic alt ceva decat schimba programele si se uita plictisita la televizor.Atat de plictisita era incat mai aveam putin si adormea.Imi verific Iphone-ul sa vad cat e ceasu, sincer sa fiu m-am cam plictisit si eu.Cand imi intorc privirea sa vad ce face rozalia mea, nu mai era acolo.Unde s-o fi dus?
    Ma ridic si incep s-o caut peste tot prin living dar nu e de gasit.Simt o mana calda care ma impinge pe canapea, asra cu siguranta e Saku.Se urca pe mine si incepe sa ma sarute apasat si in acelas timp foarte pervers.Imi strecor mainile prin bluza ei i-o dau jos ramanand doar in sutien si in pantalonii foste scurti de culoare galben inchis.O iau de mijloc si o intend pe canapea iar eu peste ea.Saruturile ei dulci si pasionale ma face sa ma simt excitat , dar daca vrea sa ne jucam ii arat eu iei .O sarut apasat si totusi pervers pe gat coborand incet si lent spre sanii ei apetosantii.Ii dau sutienul de culoare rosie mai in jos de sani si ma joc cu sfarcurile ei dupa care incep sa gust din ei .Se vede ca era deja foarte exitata pentru ca gemea de placere, abia daca mai putea respire printe acele gemete , pe care le aud si prin care imi dau seama ca imi fac bine treaba.

P.O.V by Sakura

Ahhhh…doamne ce bine e , baiatu astaa chiar stiie sa inpresioneze o fata cred ca nu e prima uara cand face asta.Baiatu asata ma face sa simt forii pe sira spinarii doar la o atingere sau doar la un sarut.Ma inebuneste imi vine sa- pun firsca pe el sis a-l mananc, nici nu stiiu cum sa reactionez cand il vad.Ii zambesc, si il darut de fiecare data cand il vad.Ma face sa ma simt protejata iubita apreciata dar si in acelas timp si respectata.Intr-o relatie iti trebuie si respect unu fata de altul.Nici odata nu m-am indragostit asa de un baiat pe neasteptate.Cred ca am spuso de 10.000 de ori si o voi mai spune de inca vreo 10.000 de ori il iubesc, il ador, iubesc totul la el, zambetul acela pervers, saruturile acelea dulci si totusi erotice.Nici imi pot exprima dragoste pentru el prin cuvinte , dragostea mea pentru el e infinita sis per sa simta acelas lucru si el pentru mine.Dragostea exprimat prin cuvinte sau scriis ci prin fapte.
    Tocmai in timpul ce eu si Sasuke ne “jucam” intra pe usa ca o vijelie Andy si Layla sarutandu-se foarte pasional.Cand ne-au itat unii la altii nu mai puteam de rusine, mai ales eu eram rosie ca racu.Stiiam eu ca am uitat sa fac ceva acel ceva de care zic era sa uit sa incui usa.Nu se stiie cand apare un musafir nepoftit in moment nepotrivit cum s-a intamplat acum.Dar ce sa-I faci nu pot face nimic sa schimb asta…
    RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Dum 18 Sept 2011 - 19:04

minunat, superb...nu am cuvinte Love it
    se vede ca ai evoluat Zuzulici Wink bravo, felicitari Agrement
    nu e nicio problema ca e scurt, fiecare cat timp are Wink
    mi-a placut foarte mult capitolul, nu numai ca ai avut perversitati(oricui ii plac) dar si cum ai descris Kiss sper sa nu ti de urce la cap, ca nu stiu ce IMI fac Laugh
    pupici si spor la scris si scoala Hi!
    dydy
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de dydy la data de Dum 18 Sept 2011 - 19:16

Si mie mi-a placut tare mult nextul dar cand era totul mai excitant si minunat au aparut aia doi Very Angry
    De ce nu au mers mai bine la hotel? Si nu e nici o problema daca e scurt sti ca imi place la nebunie ficul dar Bici ca la-i terminat cand era partea cea mai buna si te mai Bici inca o data ca o aparut Andy si Layla si te mai Kiss ca ai bagat nextul
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Zuzulici :) la data de Vin 23 Sept 2011 - 14:53

Dragii mei prieteni azi sau maine aduc nextu asa cum v-am promis
    sper sa ma revansez pt cap acela minuscul pe care l-am postat KissKiss

Va pupa Mada
    Domino
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de Domino la data de Vin 7 Oct 2011 - 21:39

Buna Imi place mult cum descri totul. Exprimi sentimentele foarte bine. Si actiunile pe care le fac personajele. Deci felicitari. Tine-o tot asa. Spor la scris si multa imaginatie!
    dydy
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de dydy la data de Dum 16 Oct 2011 - 15:27

ok deci te iau si pe tina la cearta Evil
    Stiu ca e scoal, teme, teste etc dar macar sa bagi odata in luna next te implor femeie te implor cum voi implora si pe ceilalti care nu si-au bagat nasul in ficurile lor de zeci de zile Very Angry
    Ai pus cateva capitole si eu zic ca e pacat sa nu te mai ocupi de acest fic la jumatatea drumului
    Deci il astept....si astept...si astept, bag seama pana ce voi avea 80 de ani Big smile
    RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Dum 16 Oct 2011 - 22:19

Deci la cererea autoarei acest fic va fi blocat pentru o perioada nedefinita

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Dum 28 Mai 2017 - 13:37