╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Awesome Gallery Of Awesomeness

Distribuiti

Gekiro
    Inactiv
    Inactiv

Sex : masculin

Data de înscriere : 17/09/2013

Awesome Gallery Of Awesomeness

Mesaj Scris de Gekiro la data de Mier 18 Sept 2013 - 15:51

Din cauza motivului ca nu am unde sa postez, Whistling am sa imi arat creatiile tuturor.Nu ca ar fi cele mai bune de pe forum,sau ca as fi eu un PRO in ale Photoshop-ului,dar,na.Astept critici,pareri,si chiar cereri.

Update'uri:
    ~ 18/9/2013 - Am creat galeria.
    ~ 18/9/2013 - Am adaugat avatarul facut pentru Lenalee :3.
    ~ 18/9/2013 - Am adaugat semnatura GIF (Manga #2)
    ~ 18/9/2013 - Am adaugat avatarele pentru Liz :3.

Prima semnatura in care am folosit smudge.

Inca o semnatura printre primele cu smudge.

Tot un fel de smudge xD. :3 Pentru Yoko.

Prima semnatura in care am inclus Texturi + Smudge + C4D

Ceva mai abstract Laugh,tot pentru Yoko :3.

Tot vreun fel de smudge Think 

Hao cel sexy :3. 

Semnatura gen Manga :3.

Semnatura gen Manga #2

Cateva avatare,diferite stiluri :3.

Ultima editare efectuata de catre Gekiro in Mier 18 Sept 2013 - 19:04, editata de 4 ori

Haru
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Data de înscriere : 13/09/2013

Re: Awesome Gallery Of Awesomeness

Mesaj Scris de Haru la data de Mier 18 Sept 2013 - 17:40

Uhlala ~
    Me first please.

Ador lucrările tale! Recunosc sunt absolut înnebunită după stilul simplu, banal care în mare parte pune mare accentz pe evidenţierea personajului în sine şi culorilor utilizate. Felicitări, tocmai te-ai ales c-o fană .-.
    Îmi plac la nebunie semnăturile stil manga, ţi-au ieşit grozav. Posibil cea de-a 5-a semnătură nu e tocmai în regulă, având un mic "defect", ca să-i zic aşa, după mine, la background. dacă şi partea dreaptă ar fii fost tot neagră, consider că dădea mult mai bine ochişorilor ;3
    Într-un total, chiar doresc un avatar făcut de tine ,___, (Am să postez cât mai curând şi cererea în forumul destinat lucrurilor de genu`).

Aştept noi lucrări, cât mai multe dacă se poate, îmi place ceea ce realizezi <33
    Chu~

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 18/04/2013

Mesaj Scris de Pasila la data de Mier 18 Sept 2013 - 18:23

Oooooo, buuuuna^^ Speram eu sa vad niste creatii noi azi, si ete cu ce m-am ales. o.o bun titlu, chiar voiam sa zis ca sunt awesome. Imi plac maxim, mai ales textul si semnaturile manga, la avatare am salivat. Sper sa mai pui si pe aici, ca sa le vad mai usor si oo da, ca-s o adormita, cumva sa-mi spui ca ai pus, ca sigur nu vad eu din prima. Si cereri... pai, daca esti dragut, imi poti face mie avatar cu orice personaj anime baiat, pe care sa scrie Eli. 
    ps: inca salivez de la ce am vazut mai sus. 

lNicoleta
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 11/02/2013

Mesaj Scris de lNicoleta la data de Mier 18 Sept 2013 - 18:27

Gekii :3. Scuze de intarziere, dar blestemate fie temele.
    Deci, ti-am mai zis de multe ori ca imi plac si inca iti spun. Ma uimesti, esti mult maii bun decat mine. Semnaturile iti ies foarte bine, ai talent, ce pot sa zic, esti genial. Avatarele.. imi place stilu, adica sunt minunate. Ai un stil deosebit, ceva ce nu prea vad in fiecare zi, si tot continuii sa-l dezvolti, bravo!

Bubu Uchiha
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 26/06/2013

Mesaj Scris de Bubu Uchiha la data de Mier 18 Sept 2013 - 19:20

Buna, Gekiro!
    Am trecut si eu pe-aici, dupa cum mi-ai zis s-o fac. Sunt dragute, imi plac chiar mult, cele manga cu gif. Te pricepi, imi place mult. Le-am mai vazut, deci deja imi stii parerea. Avatarele sunt furmoase si bine lucrate, renderul este peste tot bine integrat,m iar fontul este dragut, iar la semnaturi la fel. Nu cred ca mai am ce comenta, deci kisses form Pikachu.

Gekiro
    Inactiv
    Inactiv

Sex : masculin

Data de înscriere : 17/09/2013

Mesaj Scris de Gekiro la data de Vin 20 Sept 2013 - 20:05

Lucrari noi xD,mi-a fost lene sa le postez ieri,si na,am facut doar una ieri,deci le postez cand am mai multe adunate :3.

Semnatura pentru Pikachu xD.

Alta semnatura cu Mikoto cel sexy :3.

Acum este: Mar 24 Ian 2017 - 21:13