Conexiunea Inimi

Distribuiti

Nana
    Inactiv
    Inactiv

Conexiunea Inimi

Mesaj Scris de Nana la data de Dum 15 Sept 2013 - 15:36

Buna sunt noua pe acest forum si m-am gândit sa fac un fic . Sper mult sa va placa Kiss

Nu detin nici un personaj din manga/anime-ul Naruto si nu fac profit de pe urma lor

Capitolul 1
    P.O.V Sakura
    Ce nu poți cumpara cu banii ? Nu exista ceva ce nu poți cumpara cu ei . Sunt o fata din Tokio dar m-am mutat acum mulți anii in America fac parte dintr-o familie foarte bogata si respectata , Azi ma mut de lângă prieteni mei dragi nu pot sa cred ca voi renunța la ei . La acest gând 2 orele mi se prelungit ușor pe obraji ma sterg repede si urc in avion facand cu mana prietenilor si iubitului meu . Ma Asez pe scaun si aștept ca avionul sa decoleze . O voce enervanta ma face sa tresar
    Stuardeza- legativa genturile de siguranță si lasativa calm pe spate avionul va decola in 30 de secunde.
    De parca m-ar interesa pe mine ! Ma uit pe geam si vad pasarile zburand . Mi-as dori sa fiu si eu o pasare sa calatoresc unde vreau eu dar de acum nu va mai fii așa nu voi mai fii fata ascultatoare care am fost , m-am saturat sa ma iau după alții . La las ușor pe spate si îmi închid ochii intrând in lumea viselor.
    Stuardeza- atenție pasageri avionul va ateriza in Koorea de sud in 5 minunte asigurativa ca genturile sunt legate bine.
    Sa te ia naiba de stuardeza ! Când doream si eu m-ai bine m-ai trezit tu ! Pff oare cum sunt oamenii in Koorea ? Nu am mai fost acolo decand aveam 5 anii si nu îmi mai amintesc prea multe . Cobor din avion împreuna cu părinți mei Aruno si Kira Haruno
    Kira- Sakura Draga știu ca este greu pentru tine acum dar o sa îți placa mult aici iubito
    Sakura-

Irene.
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Re: Conexiunea Inimi

Mesaj Scris de Irene. la data de Dum 15 Sept 2013 - 16:40

Bună. Bine ai venit pe forum. Te rog să treci pe la Regulament - cel al ficurilor - deoarece ai încălcat o regulă. Un capitol trebuie să conțină minim 30 de rânduri! Te rog să-ți editezi capitolul!

Ella ♣
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Re: Conexiunea Inimi

Mesaj Scris de Ella ♣ la data de Mier 1 Ian 2014 - 16:07

Din cauza inactivităţii acest fic se închide. În cazul în care doreşti să continui povestea îmi poţi da un mesaj privat şi voi rezolva în cel mai scurt timp cu putinţă. ^_^

Acum este: Lun 27 Feb 2017 - 11:29