╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Wizardly Craft

Distribuiti

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Sex : feminin

Data de înscriere : 18/04/2013

Re: Wizardly Craft

Mesaj Scris de Pasila la data de Dum 27 Apr 2014 - 23:59

Doamne, Doamne, Doamneeee. Sunt asa de fabuloase. Ca orice alta creatie de-a ta. Sincer? Sunt un mare fan de cam... habar n-am, ceva luni. Iti urmaresc munca de ceva timp si, Satana mi-e martor, sunt mai impresioanata de la o creatie la alta.
    iti ador stilul, ador cum fiecare gfx transmite ceva, nu e facut de ochii lumii, e facut de ochii sufletului si..si...si... asdfghjkl.
    Multumesc ca-mi oferi astfel de momente frumoase in care pot admira o arta de o asemenea calitate.

WeAreDevils
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 17/12/2011

Mesaj Scris de WeAreDevils la data de Dum 4 Mai 2014 - 21:36

Lucrări noi. Mă bucur că va plăcut fetelor. ^-^

I , II , III , IV

~Kim™~
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 23/01/2013

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Lun 29 Aug 2016 - 7:53

Omg da ce avem noi aici? :> Mi se pare mie sau cineva a vizionat anime-uri. Laugh Deci să trecem la subiect. După părerea mea au ieșit foarte bine și imi plac toate. *-* Dar cel mai mult imi place a doua fiindcă îi dintr-un anime, dar acum nu îi mai știu numele. Laugh Sper să ne mai aduci creații în continuare și vreau mai multe de genul. Sunt foarte faine. *-* 
    Spor la editat. ^^

Heaven's Calling
    Membru
    Membru

Sex : masculin

Data de înscriere : 22/07/2013

Mesaj Scris de Heaven's Calling la data de Lun 29 Aug 2016 - 12:52

Sunt atât de reușite. *-* Mă mir cum de nu am trecut pe aici mai devreme, de obicei ochii mei sunt atrași de ceva frumos. Laugh
    Anyway, Kim, și eu știu că e un anime în a doua dar nu mai știu cum se numește. ;-; Îmi semăna cu Dengeki Daisy, dar personajul feminin nu are păr așa lung și personajul masculin e blond. Laughing Dar, pe de altă parte, recunosc personajul din a patra imagine, Shuu *parcă?* din Diabolik Lovers. *-*
    Mai spun odată cât îți ador creațiile și sper să mai postezi câteva cât mai curând. ^^ Spor la editat. *-*

Ciocolată
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 18/07/2016

Mesaj Scris de Ciocolată la data de Lun 29 Aug 2016 - 13:45

Blimey, nu cred să mai fi văzut GFX atât de reușit de... foarte mulți ani. În special pe forumuri. Îmi place cum lucrezi, ai compoziție bună, elementele nu sunt în plus sau puse doar de dragul de a fi, and for goodness's sake, în sfârșit cineva care e în stare să facă taguri cu text bun! I love that in a tag, mai ales că e ceva ce mie-mi iese doar din an în Paște. Anyway, se vede o evoluție clară, și sper să mai postezi, because I do love me some nice GFX; aproape că mă face și pe mine să vreau să mă reapuc.

So yeah. Nice work. Keep it up.

Best,
    C.

Acum este: Lun 16 Ian 2017 - 14:55