╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Iubirea noastra e reala

Distribuiti

Yume-chan
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 13/09/2013

Iubirea noastra e reala

Mesaj Scris de Yume-chan la data de Vin 13 Sept 2013 - 21:49

Iubirea noastra e reala
        Trecusera  4  luni  de  cand  Itachi  si  Yume   au  devenit  un  cuplu. Era 14  Februarie, Ziua  Indragostilor, dar  Yume  stia ca  este  inutil  sa  se  gandeasca  ca  putea  petrece  aceasta  zi  cu  el,  puteau  fi  descoperiti. Aceasta  merge  la  bucatarie  sa  ia  micul  dejun, dar  simtea  ca este  urmarita. Banuiala  ei  se  confirma  atunci  cand  se  intoarce  si vede  in spatele  ei  un ANBU. Fata  tresari  si  se  intoarse  la  ceea  ce  facea.
    -Ce  vrei?  De  ce  esti  aici?
    ANBU  nu  ii  raspunse  fetei, dar  se  apropie  de  ea  si  ii  cuprinde  mijlocul  cu  bratele  sale. Yume  ramane  socata. Oare  ce  vrea  acest  ANBU  de  la  ea? Nu  apuca  sa  intrebe  nimic  ca ANBU  isi  dadu  masca  jos  si saruta  gatul  fetei  spunand:
    -                Mi-a  fost  un dor  nebun  de tine! Yume  clar  nu se astepta la  acest  lucru.
    -                Itachi? Cum ai? Nu conteaza nu poti fi aici. Putem fi descoperiti.
    -                Asta nu se va intampla! Sa inteleg ca am fost singurul care a suferit de dor?
    -                Nu ai dreptate! Mi-a fost dor de tine! Si se intoarce cu fata la el: foarte dor, zise mangaindu-i  fata. Acesta inchide usor ochii din cauza senzatiei si pentru a trai momentul. Dar e periculos.
    -                Nu-mi pasa de pericol!  Vreau sa-mi petrec aceasta zi cu tine si doar cu tine, iubirea mea! Mergem in Satul Cascadei de Ziua Indragostitilor. Vom fi doar noi doi, atat.
       Ajunsi in Satul Cascadei, se plimba, vorbesc, se tin de mana si se comporta ca toti ceilalti indragostiti, fara ca cineva sa-si dea seama de identitatile lor, iau masa impreuna, rad, se distreaza, iar seara se cazeaza la un han.
    -Ar trebui sa ma intorc in Konoha.
    - Nici sa nu te gandesti! Noi doi, iti amintesti? Si ii prinde fata intre mainile sale, sarutand-o apasat, dar totodata, tandru. O ridica in bratele sale si o aseaza pe pat, stand deasupra ei, sprijint in coate. Se uita la ea cu admiratie, o alinta, o saruta, la un moment dat, o musca de ureche, Yume gemand usor, dar neintentionat.
    -C…Ce faci?
    - Nu voi face nimic care sa te raneasca…te iubesc prea mult si te respect. Vreau sa iti dovedesc cat de mult te iubesc si ce mult te pretuiesc.
    -Itachi… si …si eu …te iubesc… foarte mult…
    Acesta zambeste si continua sa-i sarute gatul, mangaindu-i cu o mana unul din brate si cu cealalta tinand-o de mijloc. Respiratia ei era tot mai accelerata, facand ca pieptul sa i se ridice si sa coboare cu rapiditate, fata ii era rosie si corpul ii tremura. El revine la acelasi nivel cu ea si zambeste cand o vede rosie toata.
    -                Esti asa dulce! Rase usor din cuaza gestului ei de a se bosumfla.
    -                Inceteaza! Nu mai rade de mine!
    -                Suparacioasa mica.
    -                Nu-s mica!
    -                Yume-mic cu pieptul mare.
    -                HENTAI!! Si-i arunca o perna in fata.
    -                Ouch! Da perna la o parte si o saruta, maraind ca un caine. Ai fost rautaciosa.
    -                Daca nu ai fi asa de pervers nu te-as fi lovit.
    -                Pervers? Iti arat eu pervers! Si-i atinge unul din sani. Yume se inroseste la fata si da sa-l plesneasca, dar el ii prinde mana. Ajunge cu fata in directia sanului pe care l-a atins si-si apropie capul usor de el, sarutandu-l prin bluza ei. Un alt geamat paraseste gura fetei. El continua sa se joace cu sanii ei prin bluza, apoi se ridica usor si incepe sa o ridice pe Yume pentru a-i da jos bluza.
    -                Nu! Stai… eu …
    -                E in regula … nu trebuie sa-ti fie rusine. Ii da jos bluza si ramane socat cand ii vede pieptul, chiar daca era in sutien: wow!
    -                Nu te mai uita asa! Ma incomodeaza …
    -                Scuze, doar ca … sunt perfecti… spuse rosu la fata. Yume rosi si ea si se uita in alta parte. Itachi o prinde in brate si o saruta pasional, lasandu-si usor trupul peste al ei. Se ridica din nou, dar de aceasta data pentru a-si da jos tricoul. Yume inghiti in sec cand il vazu in bustul gol. El se lasa la loc peste ea, iar contactul dintre pielea lor a facut-o pe Yume sa tremure. Era clar ca se iubeau foarte mult, amandoi ar fi dorit sa opreasca timpul in loc si sa stea asa, imbratisati pentru totdeauna.  Yume ii prinse fata in mainile sale, facandu-l sa o priveasca:
    -                Te iubesc mai presus de toate!
    -                Si eu te iubesc, Yume … nici nu pot exprima in cuvinte cat de mult … nu stiu ce-mi faci, dar ma simt linistit si fericit in preajma ta. Nu vreau sa te pierd!
    -                Nu se va intampla. Si-l saruta tandru. Nu se astepta la asta. Ii raspunde la sarut si o cuprinde cu pasiune in bratele sale puternice.  Aceasta isi duse mainile in jurul gatului lui, lasandu-l sa o sarute si sa o iubeasca. Ma simt asa de ciudat, ce e acest sentiment? Corpul meu parca se topeste in bratele lui… daca lucrurile merg mai departe atunci… nu! Asta e gresit, dar pare asa de normal ce se intampla. Chiar e normal? Nu e doar atractie fizica, corporala… e iubire, e pasiune, pot sa simt asta in fiecare gest pe care-l face, fiecare sarut, fiecare atingere… corpul meu arde sub atingerile si sarutarile lui… e de ajuns sa ma priveasca si ma topesc. Ce-mi face? Sunt in stare sa-i dau totul, dar povestea asta nu are un final fericit… el…va muri de mainile fratelui mai mic, pt a-i crea un viitor… Yume era asa de prinsa in propriile ganduri ca nu si-a dat seama ca Itachi o strigase de cateva ori si o privea ingrijorat:
    -                Yume… esti bine? Am facut ceva ce te-a suparat? Te simti bine?
    -                Sunt ok…
    -                Minti! Te cunosc, Yume. Nu uita cu cine stai de vorba! Inteleg ca am impins lucrurile cam departe, dar nu am avut nici o secunda intentia sa te ranesc… cred ca mai bine ma opresc aici, inainte sa nu ma mai pot controla deloc.
    -                Itachi…
    -                E nou pentru amandoi… asta… si… stiu de ce esti retinuta. Nu te invinovatesc. La urma urmei eu sunt singurul vinovat… dar… daca lucrurile nu decurgeau asa, mult rau s-ar fi intamplat si poate acum nu mai aveam sansa sa simt cum e sa iubesc cu adevarat, sa-mi gasesc dragostea adevarata… eu am gasit-o si desi regret multe, asta nu regret. Tu esti prima si singura, tu esti viata mea, ingerul meu pazitor, cu tine pot fi eu insumi, Yume, tu esti dragostea mea adevarata si daca vreodata vei dori sa renunti la a fi cu mine, nu te voi blama… nu te merit, dar nu pot sa fac nimic…sunt prea indragostit de tine, puterea cu care te iubesc e peste puterea mea de intelegere. Yume avea lacrimi in ochi. El tocmai si-a pus inima pe tava si mi-a incredintat-o mie, isi spuse in gand.
    -                De ce te-as blama?
    -                Huh?!
    -                Sunt aici cu tine orice ar fi, nu mi-e usor, dar stiu cat de mult ai suferit… chiar si pentru putin… vreau sa te vad fericit,  sa te vad zambind… chiar daca stiu ca inima ta plange. Dragostea adevarata se intalneste o data in viata… iar eu am intalnit-o prin tine… nu stiu cum sa-mi exprim sentimentele… asta ma depaseste… dar stiu ca te iubesc mai presus de toate… nu poate…stiu ca nu e de ajuns pentru tine… vreau sa-ti dovedesc cat de mult insemni pentru mine… ezit pentru ca mi-e teama, ar fi prima data si judecand dupa ce era sa patesc atunci… nu mi-e usor, dar stiu ca tu nu imi vei face rau… tu incerci sa-i protejezi pe toti… pentru tine sunt in stare sa fac orice… sunt doar … a ta… mereu voi fi…numai si numai a … ta…
    Itachi o prinde in brate si o saruta cu pasiune, ca si cand ceva i-ar fi putut separa in secunda urmatoare.
    -                Multumesc Yume, pentru tot… de asemenea, sunt doar al tau…
    -                Umm.. tentant!
    -                Perversa mica!
    -                Hey! M-ai jignit! Cere-ti scuze!
    -                Nu! Si cu asta, acesta o saruta din nou, lasand-o usor pe pat si apoi incepand sa-i sarute usor si tandru trupul.  Yume, daca vrei sa incetez… spune-mi acum… Yume face ceva ce nici prin cap nu i-ar fi trecut lui Itachi si sincer…si ea era surprinsa de propriile actiuni: il ademeneste peste trupul ei intr-un sarut nebun si plin de pasiune. Itachi facuse ochii cat cepele, dar nu ezita mai mult si onora invitatia fetei. Parca era beat, dar beat de iubire. Isi duce mainile usor la spatele ei si ii descheie sutienul. Yume geme in surpriza. Profitand de ocazie, brunetul intensifica sarutul imbiindu-si iubita intr-un sarut frantuzesc, un sarut al explorarii, cu o pasiune nebuna. Usor, usor, Itachi incepe sa-i dea jos sutienul… Yume isi acopera sanii cu mainile…
    -                Yume.. nu trebuie sa te ascunzi… e ok… si ii lua usor mainile si i le tinea in maini. Corpul ei tremura mai intens ca niciodata, era rosie ca racul la fata, dar spre mirarea ei si el avea roseata in obraji..
    -                E.. prima data cand te vad .. rosu la fata… kawai!
    -                Iti place sa ma chinui, nu?
    -                Stii ca te iubesc. De ce as vrea sa te chinui?! Itachi nu-i raspunse, dar in schimb ii mangaie usor picioarele… cu blandete, ii descheie pantalonii si-i da jos de pe ea. Yume isi strange picioarele incercand sa se ascunda de privirea lui.
    -                Nu face asta…relaxeaza-te…e posibil sa nu ma crezi, dar sunt la fel de speriat ca tine… e prima data…
    -                Ce?! Stii… nu e nevoie sa minti incercand sa ma faci pe mine sa ma simt mai bine…e ok…
    -                Yume, nu mint…sunt in aceeasi situatie ca si tine…chiar vrei sa iti spun ca sunt … v…
    -                Esti v?!
    -                Yume…te rog… spuse rosu la fata…
    -                Esti asa cute si sexy in acelasi timp, dar mai important, asa de inocent cand rosesti.
    -                Sunt … virgin…fericita? Spuse uitandu-se in alta parte. Yume ii prinde fata intre maini si-si apropie fruntea de-a lui:
    -                Nu conteaza asta, te iubesc oricum ar fi, dar asta e … nu stiu… asa de … cum sa zic?... e pur. Amandoi suntem asa…
    -                Yume…hn… te iubesc, inimioara mea!
    -                Si eu te iubesc… sufletul meu! Itachi isi descheie pantalonii, ii da jos de pe el si-i arunca pe jos, ramanand doar in boxeri. Yume inghite in sec.
    -                Va fi bine! Si-i zambeste tandru. O imbratiseaza si in acelasi timp ii indeparteaza lenjeria intima. Ii maseaza usor corpul, lasand mici sarutari si semne ale iubirii pe corpul ei suav, apoi ii saruta usor sanii, acordandu-le egala atentie, plimbandu-si senzual limba umeda si calda in jurul sfarcurilor fetei, Yume era rosie ca racul…fara sa gadeasca isi onduleaza corpul si-l impinge si mai mult pe Itachi cu capul in directia sanului, punandu-si mainile in parul lui lung desprinzandu-l tot odata.
    -                Ahh… mmh..Ita…chi…mm.. Gemetele ei dulci erau muzica pentru urechile lui si il innebuneau si mai tare. Acesta coboara tot mai jos, sarutand abdomenul fetei si oprindu-se intre picioarele ei..Itachi…nu.. te uita..e jenant..si incearca sa se acopere, insa el ii prinde usor mainile si le saruta dupa care le tine cu ale sale pentru a nu se mai acoperi. Yume era acum in fata lui complet descoperita.
    -                Nu e jenant… si cu asta incepe sa sarute usor pielea extrem de sensibila din acea zona. Fata gemea incontrolabil, dar tot odata dulce. In incercarea de a potoli acea senzatie de placere extrema fata isi impreuneaza picioarele, impingandu-l pe Itachi, cu capul mai mult in zona ei delicata, intima. Acesta geme din cauza gestului ei si zambeste in acelasi timp, continuand sa sarute clitorisul si vaginul lui Yume. Nu peste mult timp, aceasta are primul ei orgasm, dar unul puternic. Respiratia ii era accelerata si corpul ii tremura. Itachi se ridica usor si ajunge la nivelul ei:
    -                De …huh…ce...huh.. facut…astah..?! intreba fata.
    -                Shhh!! Si o saruta prinzandu-i  capul cu o mana si cu cealalta dandu-si boxerii jos de pe el. Yume vede fara sa vrea monstrul din pantalonii baiatului si-si spuse in gand: nu va incapea…oh, doamne…e …e urias…
    -                Itachi?!
    -                Da?!
    -                Mi-e teama…nu cred ca va incapea…e urias..spuse rosie in obraji.
    -                Promit ca voi fi bland, nu te voi rani. Niciodata! Cu aceasta, Itachi isi fixeaza trupul deasupra ei, se uita in ochii ei zambindu-i: te iubesc, ingeras! O saruta si ii mangaie trupul pentru a o face sa se relaxeze, patrunzand-o usor si treptat. Din ochii lui Yume se prelingeau lacrimi. Itachi ii saruta lacrimile si o imbratiseaza, introducandu-si membrul complet in interiorul ei.
    -                Ahhh…ghh..d…doare…asa de rau... Sangele se prelingea usor pe membrul lui si pe asternut.
    -                Vrei sa ma opresc?! Intreba tanarul cu o privire intelegatoare.
    -                Nu…nu am ajuns asa departe sa renuntam…
    -                Te voi lasa sa te acomodezi…e asa de tare si cald… mmh…nu stiu cat mai rezist. Yume... pot sa ma misc?
    -                Dah…mmhh..
    -                Yume-mic…nhhh..
    -                Itachi…mmh.. El incepura sa faca miscari de du-te - vino, la inceput usoare, apoi, din ce in ce mai rapide, pana cand amandoi ajung la orgasm gemandu-si unul altuia numele.
    Acum erau unul. Nimic nu-i mai putea separa…doar… moartea. Adorm imbratisati, Yume cu capul pe pieptul lui, cu zambete pe chipurile lor.
                                     SFARSIT

Irene.
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Data de înscriere : 15/07/2011

Re: Iubirea noastra e reala

Mesaj Scris de Irene. la data de Vin 13 Sept 2013 - 23:31

Bună. Bine ai venit pe forum. Mă bucur că te-ai decis să scrii un fic.
    Am schimbat eu font-ul deoarece era prea mic și nu se putea citi. Ce este acesta? Un fic sau un one-shot. Ai scris la sfârșitul capitolului ”Sfârșit” ceea ce mă face să mă gândesc că această creație a ta este terminată.
    Dacă da, ar fi trebuit mutată la One- Shot. Aici sunt ficuri, povești ce au mai multe capitole. Aștept un pm din partea ta unde îmi vei spune dacă este one-shot sau fic, ca să știu dacă îl mut sau nu.
    O seară bună!

Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Dum 15 Sept 2013 - 8:57

"Fic" mutat la One-Shot. Te rog ca atunci când vrei să mai postezi ceva la One-Shot să postezi în acest topic, cum cere regulamentul de acolo. O zi bună!

Yume-chan
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 13/09/2013

Liceul Konoha

Mesaj Scris de Yume-chan la data de Dum 15 Sept 2013 - 12:45

HIGH SCHOOL KONOHA

A trecut o luna de la sfarsitul celui de-Al Patrulea Mare Razboi Shinobi. In Konohagakure no Sato s-au pus bazele unei institutii moderne de invatamant si anume, Liceul Konoha. Cu alte cuvinte trebuie sa ne apucam de invatat. Nu e o idee rea, dar dupa un razboi atat de crancen, cu totii avem nevoie de ceva mai multa odihna. Eu una sunt franta.
     Eu sunt Yume. S-au intamplat multe lucruri dupa moartea lui Itachi si in razboi. Eu si Uchiha Itachi am avut o relatie foarte apropiata. Eram  mult mai mult decat prieteni. Eram iubiti de trei ani de zile. Stiam de la inceput cum stau lucrurile, dar am intrat in lupta. Dragostea nu iarta si suferinta provocata de ea lasa urme si rani imposibil de vindecat, sufletului nostru. Stiam ca trebuie sa merg inainte asa ca asta am facut. Corectie! Am incercat. Totusi, oricat de mult ma prefaceam ca am trecut peste, era clar ca lumina zilei ca nu era asa. Cei care ma cunosteau foarte bine, ma citeau ca pe o carte deschisa. Cinci luni de zile am incercat sa ma mint ca voi putea sa o iau de la capat. Doua persoane aproape in aceeasi situatie: el inselat de cea care era totul pentru el si eu, ramasa cu rani adanci in suflet dupa moartea celei mai importante persoane din viata mea, Itachi. Numele lui este Kenta. Este membru al echipei 17, impreuna cu Taki, Katori si o au ca sensei pe Sachiko. Echipa din care fac eu parte, adica echipa 2 formata din Yurioka, Tatsu si cu mine, condusa de Jounin-ul Miroku si echipa 17 au colaborat foarte des in ultima vreme. Asa se face ca senseii nostri au ajuns sa se indragosteasca unul de celalalt, iar eu si Kenta ne-am apropiat tot mai mult pana in punctul in care am inceput o relatie. Dupa cum am spus, au fost 5 luni in care amandoi cautam pe cineva care sa ne aline sufletul bolnav de suferinta si dor. Nu ne-am indragostit unul de altul. Nici nu as fi putut. Nici el. Intre timp, a inceput liceul, mai exact de 2 saptamani, Akatsuki au fost reinviati si acum, surpriza: sunt de partea noastra, cel putin asa se pare, familia Uchiha a revenit printre noi si alti membri din clan, printre care Uchiha Kira si Uchiha Shisui, primii 4 Hokage, de asemenea, Madara, Obito, Kushina-sama, Jiraiya-sama, Asuma-sensei si … tatal meu, Hatake Sakumo, cunoscut de toti ca fiind Coltul Alb din Konoha, Sasuke e teafar si nevatamat si, e cu noi, Naru e in regula si se pare ca ar fi inceput sa iasa cu Hinata. A dat Domnul sa-i vina mintile la cap. Eu si Kenta am rupt relatia fiindca era inutil sa continuam sa ne chinuim reciproc, dupa care el s-a indragostit de o fata, dar nu are curajul sa ii  confeseze acest lucru. Am ramas prieteni, in schimb.
     Acum suntem la ora de geografie si o facem cu Madara. La un moment dat, se opreste brusc din predat si isi indreapta atentia catre mana pusa in gips a Kirei. Nu intrebati ce a patit. S-a impiedicat la balul de debut al liceului si acum e asa cum o vedeti. Acesta ii adreseaza urmatoarea intrebare, dar serios … putea sa se adreseze altfel:
    -     Te-a durut cand ti-a tras-o? referindu-se, bineinteles la mana ei, dar ce asteptari sa ai de la cineva ca ea?! Aceasta ii raspunde in felul urmator:
    -     Da, da … a durut rau!
    -     Nu, nu … ma refeream la mana ta. Daca atunci cand a fost asezat osul la loc te-a durut rau. Nu ma intereseaza activitatile tale extrascolare necenzurate.
    -     Ow … si se face ca ridichea la fata.
    Toti au inceput a rade in hohote inca din momentul in care ea a raspuns intrebarii prima data. Se intoarce catre clasa si se uita urat.
    -     Vezi sa nu ne fulgeri, tricolorule! Spuse Mukuro catre Kira. Tricolor pentru ca in fiecare zi isi vopseste suvite in cate 3 culori diferite.
    Ora s-a terminat. As fi vrut sa mai dureze, tinand cont ca urmeaza ora de sport a lui Gai-sensei si suntem obligati sa purtam costume de latex, verzi si mulate. Cel putin ne-a dat voie sa purtam pe de-asupra, pantaloni scurti si tricou. Merg in vestiar cu fetele din clasa si ne schimbam. Pe drum spre terenul de sport sunt oprita de … Itachi? De ce trebuia sa fie el? Oare ce vrea de la mine? Fetele o iau inainte si-mi fac cu ochiul. Astazi avem sportul in acelasi timp si clasa mea si a lui Naruto. Ma intorc cu fata spre Itachi:
    -     Ce este? De ce m-ai oprit? Trebuie sa … nu apuc sa termin din cauza ca buzele imi sunt acaparate de ale sale. Nu pot sa cred ca a facut asta! Am inceput sa tremur din toate incheieturile, picioarele simt cum aproape imi cedeaza. Noroc ca m-a prins in brate. Mi-a fost atat de dor de el. L-am prins de tricou si il tineam strans in timp ce sarutul devenea tot mai pasional.
    -     Te iubesc, pufosenie mica. Mi-a fost dor de tine. Un dor cumplit.
    -     Si mie de tine … Itachi …Stai o clipa! Mortii sufera de dor si ei?
    -     Da … mai ales daca nu au liniste …
    -     Oh … imi pare rau.
    -     Pentru ca sunt aici din nou si pentru ca in sfarsit putem sa fim impreuna?!
    -     Esti un baka! Imi pare rau pentru ca nu ai avut liniste.
    -     Acum am. Ma prinde in brate din nou. Mi-a lipsit acest lucru si sunt convinsa ca si lui.
    -     Serios acum, chiar trebuie sa mergem la ora. Apropo: te prinde bine verdele. Spun eu razand pentru ca e imbracat in costumul ala nenorocit de latex. Noroc ca are tricou si pantaloni peste. Nu ca nu vreau sa revad ce ascunde, dar … poate alta data.
    -     Ha ha! Foarte amuzant. Hai la sport, fundulet!
    -     Oh! N-ai spus asta!
    -     Ba da. Ce-o sa-mi faci? Ma bati?
    -     Hm. Plec si-l las in urma fara a-l baga in seama. Ma ajunge din urma si ma saruta pe obraz. Ca de obicei, rosesc si se pare ca fetele au vazut scena din moment ce eram deja pe teren, dar si Kira vazuse si imi trimite o privire plina de venin.
    -     Ignor-o. imi sopteste el usor.
    -     Nu stiu daca va fi usor sa-ti ignor toate fanele.
    -     Geloasa?
    -     Nu. Poate … dar …
    -     Fara dar. Sunt doar al tau si tu doar a mea. Iti mai amintesti?
    -     Da… Cum as putea uita?
    -     Ai shiteru!
    -     Ai shiteru!
    Ora de sport trecuse. Trecuse si ziua. Eram acasa, tocmai imi terminasem temele si dintr-o data aud usa de la dormitor deschizandu-se si inchizandu-se la loc. O fi Heki sau unul din ceilalti membri ai familiei mele. Locuiesc singura unde a fost inainte ca Pain sa spulbere Konoha, casa bunicilor. A fost reconstruita impreuna cu celelalte case. Casa este una de Uchiha, deci, este asezata undeva la periferia Konohai. Nu ma deranjeaza. Nici pe ceilalti, mai putin pe Fufu. Sa clarificam asta: Fufu este porecla sau mai bine zis numele de alint pe care il foloseste Mikoto-sama cand isi striga sotul. Se pare ca a facut-o si in public de cateva ori, asa se face ca toti colegii lui de la Politie si ceilalti profesori din Liceul Konoha il striga acum asa. Auzind zgomotele produse de usa, m-am intors sa vad cine le-a cauzat. Surpriza: era Itachi care, ma privea intens. Singura cu el intre patru pereti nu e bine pentru mine.
    -     M-ai speriat de moarte. Ar trebui sa te dau afara in suturi.
    -     Dar nu vrei asta, nu-i asa? Intreba el seducator.
    -     E tarziu si maine avem scoala … Vorbim maine … trebuie sa merg la somn acum … spun repede incercand sa gasesc o cale de scapare din aceasta situatie.
    -     Nu esti convingatoare cand minti. Spuse el apropiindu-se de mine usor, precum un leu flamand care se pregateste sa-si atace prada: Esti foarte frumoasa, Yume … continua el pe un ton plin de afectiune.
    -     C … ce vrei? Intreb eu, dandu-ma cu cativa pasi inapoi. Nu-mi raspunde, in schimb ma prinde dintr-o data in bratele sale si ma saruta cu putere si pasiune. Ma ridica in brate si se indreapta spre pat. Imi duc mainile in jurul gatului sau si-l sarut apasat. Mi-a lipsit. Am nevoie de el. Il iubesc enorm si il doresc cum n-am mai dorit vreodata. Ma aseaza usor pe pat, dupa care se ridica si-si da jos tricoul de pe el. Se indreapta usor spre mine si isi aseaza trupul peste al meu, incepand sa ma dezbrace: Eram sigura ca de asta ai venit. El se opreste brusc din actiunile sale si ma priveste:
    -     Nu de asta. Stii ca nu o fac ca sa-mi satisfac nevoile, ci pentru ca vreau sa-ti arat ce simt. Vreau sa incetezi sa crezi ca sunt dupa sex. Nu sunt. Asta nu e sex. Te voi iubi si voi face dragoste cu tine. Iti voi arata ce dor mi-a fost de tine. Toate acestea fiind spuse, el continua sa dea tot jos de pe mine pana nu mai aveam decat lenjeria intima sa ma acopere. Continua sa ma devoreze cu sarutarile si atingerile lui. E uimitor cum doar un sarut de-al sau ma face sa simt un amalgam atat de complex de trairi. Imi atinge usor cu mana sa, zona intima: Si tie ti-a fost dor de mine … vad … si ranjeste. Eu rosesc mai ceva ca rosia coapta si emit gemete incontrolabile: Imi place sa-ti ascult gemetele. Sunt sexy si ma innebunesc. Il gasesc in secunda urmatoare dandu-mi sutienul jos si rupandu-mi indispensabilii. Imi apropii picioarele si imi acopar sanii cu o mana, iar cu cealalta, zona intima.
    -     Nu te uita! E jenant … te rog … il rog evitand sa-l privesc direct.
    -     Ce este jenant? Si imi saruta urechea, muscand-o din cand in cand. Coboara incet spre gat, dupa care imi saruta sanii, in timp ce-mi mangaia burtica si picioarele.
    -     Nu face asta! Prea tarziu. Deja ajunsese unde dorea. Peste putin timp ajunge la nivelul meu si ma saruta in timp ce ma patrundea bland: ahh…mhh..d.. doare..
    -     Imi cer iertare. Relaxeaza-te. Va fi mai rau daca nu o faci… Incepe sa-mi sarute iar gatul si urechea, soptindu-mi in ea, facandu-ma sa ma relaxez. Functiona.

Dupa atata timp, suntem iar amandoi! 

Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Mar 19 Iul 2016 - 22:14

Bună! ^^
    Toate poveștiile One Shot trebuie postate într-un singur topic, nu n topicuri. Înainte de a deschide un topic vă răg să citiți regulile. Reguli-One shot 
    Voi fuziona acest topic cu topicul Iubirea noastra e reala  .
    Mai multă atenție, vă rog!

Acum este: Vin 2 Dec 2016 - 19:55