Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
Ella ♣
Moderator
Moderator
Sex : feminin

Bolt [Bolt]

la data de Joi 12 Sept 2013 - 20:09
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Pentru super-cainele Bolt, fiecare zi este plina de aventura, pericole si intrigi - cel putin pana cand camerele de luat vederi se opresc, caci Bolt este starul unui serial TV de succes. Cand el este transportat din greseala la New York, vom avea parte de cea mai mare aventura: una pe bune, in lumea reala. Inarmat numai cu convingerea ca toate faptele sale nemaipomenite sunt in acelasi timp si reale si insotit de doi improbabil companioni (o pisica de casa si un hamster), Bolt va descoperi ca nu are nevoie de super-puteri pentru a fi erou.

Daca nu ma insel, l-am vazut in premiera pe Disney chiar pe 31 decembrie. Initial nu am aveam niciun interes, dar nu aveam nimic mai bun de facut asa ca mi-am spus de ce nu? Mi-a placut foarte mult, mai ales ca el credea ca ce se intampla in serial e real si chiar lupta cu raufacatorii. Au fost unele faze prea penale, dar si unele care m-au emotionat. Foarte frumos filmu. ^^
Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum