Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

GFX by Anderson^.^

Distribuiti
    Mrs Anderson
    Membru
    Membru

Sex : feminin

GFX by Anderson^.^

Mesaj Scris de Mrs Anderson la data de Joi 12 Sept 2013 - 17:38

Bun, deci vin si eu cu ceva GFX-uri. Voi posta acum doar doua, dar mai tarziu voi veni cu mai multe, sau le voi posta pe rand, depinde cum le lucrez. Sa stiti ca nu sunt genul care ofera efecte stralucite si face sa straluceasca photoshop-ul  de bubuie ecranul la cat am modificat fotografia, pur si simplu o modificat cat sa imi placa mie. No, acum eu sper sa va placa si voua Smile 

P.S. Nu folosesc programe stralucite de editat, rar folosesc PhotoFiltre7, in rest ma folosesc de programe simple:) 
    Accept critici de orice fel si sfaturi, daca este nevoie, le accept cu placere.

Ceva de toamna:
    Imaginea originala:

Imaginea editata:

Si ceva, asa, ca sa muriti de dragalasenie absoluta Laugh

Imaginea originala:

Imaginea editata:

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Re: GFX by Anderson^.^

Mesaj Scris de Pasila la data de Mier 18 Sept 2013 - 9:29

UUuuu, imi place :3 Nu stiu de ce am intarziat atata, dar ce ai facut tu aici e chiar dragut Think Cred ca te-ai descurca super in photoshop. Si da, aproape am murit de dragalasenie. Laugh Sper sa mai faci, poate si cu alte efecte decat primele, bye! 
    Mrs Anderson
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Mrs Anderson la data de Joi 19 Sept 2013 - 16:09

Heii, mai vin cu un GIX. Sorry ca e doar unul, dar a inceput scoala si vreau sa scot medie mare, plus ca am pregatire la mate, deci... Sorry inca o data.

Imaginea originala:

Imaginea editata:

Mrs Anderson
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Mrs Anderson la data de Vin 20 Sept 2013 - 18:06

Si mai bag unul Laugh 

Imaginea originala

Imaginea editata:

Acum este: Dum 26 Mar 2017 - 16:05