╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Heyaa!

Distribuiti

RAIN.
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Data de înscriere : 08/09/2013

Heyaa!

Mesaj Scris de RAIN. la data de Dum 8 Sept 2013 - 16:23

Nu prea imi plac descrierile lungi, asa ca voi spune doar cateva lucruri despre mine. In cazul in care vreti sa aflati ceva despre mine, intrebati. Voi raspunde cu cea mai mare placere.
    Ma numesc Claudia, am 15 ani si 7 luni si sunt din Ploiesti. M-am inregistrat la recomandarea scumpei Andreea Schmitt. Forumul este tare dragut, are tot ce imi doresc si da, am citit regulamentul inainte sa postez. Imi place sa cunosc persoane noi, sa discut despre absolut orice subiect si sa ajut oamenii. Imi place sa ascult diverse probleme, sa dau sfaturi, sa incurajez. Momentan, cam atat. Repet: daca aveti intrebari, nu ezitati. Smile 

Okay, bye. ^^

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 18/04/2013

Re: Heyaa!

Mesaj Scris de Pasila la data de Dum 8 Sept 2013 - 16:33

Buuuna, Raaain Big Hug Si pe tine te stiu, esti foarte populara. Trebuie sa recunosc ca mereu am vrut sa te cunosc, dar am avut ezitari... Ma bucur ca Andreei ii place forumul suficient de mult cat sa ti-l recomande si ma bucur si mai mult ca ti-ai facut cont. Oo, ai citit regulamentul, bine asa, eu sigur as fi uitat sa mai spun de el. As avea tone de intrebari, dar nu-mi mai vin acum toate. 
    Care e scriitorul tau preferat?
    Care e cartea care ti-a placut cel mai mult?
    Ce fel de muzica asculti? 
    Preferi imaginile alb-negru sau colorate? 
    Crezi ca Sasuke e naspa? 
    Pictezi, canti sau practici vreun sport?
    Nu, chiar nu-mi mai vin altele acum Think Iti urez "Bun venit" *biig hug* si sper sa-ti placa aici in continuare la fel de mult. 

RAIN.
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 08/09/2013

Mesaj Scris de RAIN. la data de Dum 8 Sept 2013 - 16:48

Buna, Eli. Multumesc pentru primire:hug: Mie imi place sa cunosc persoane noi, deci nu trebuie sa ai retineri. Andreea stiam ca e o mica vedeta, dar nu ma asteptam sa ma cunoasca si pe mine cineva Laugh

Deci:
    Scriitoarea mea favorita in momentul de fata, caci este o ea, este Sandra Brown. Mereu mi-am dorit sa scriu ca ea, dar geniul tot geniu ramane. Are niste idei foarte bune si un stil foarte fluid si deloc plictisitor.
    Cartea care mi-a placut cel mai mult, in mod sigur, este Chimie perfecta, de Simone Elkeles. Mi-au placut toate cele trei volume, insa primul va ramane pentru totdeauna preferatul meu.
    Ascult orice, de la muzica clasica pana la manele si populara Laugh, insa rock-ul imi va ramane mereu in sange si va fi preferatul meu.
    Nu am preferinte in materie de imagini. Imi plac si cele colorate si cele alb-negru. Depinde doar de cel ce face poza, sa stie ce efect sa aleaga. Multe poze isi pierd din farmec cand sunt editate gresit.
    Mie mi-a placut mereu Sasuke, in ciuda faptului ca am inclinatii spre Itachi. Nu este naspa, este puternic, extrem de chipes si are o voce foarte hot. Este un personaj interesant, cu un trecut tulburator, insa a devenit cam idiot odata cu dorinta lui stupida de a deveni Hokage. Vom vedea ce se va intampla cu el.
    Am facut dansuri timp de 6 luni, insa valsul, tangoul si alte asemenea nu erau de mine. M-am lasat, evident. Nu practic niciun sport, insa imi doresc sa fi fost patinatoare. Cant, desenez si dansez, dar cand sunt singura si nimeni nu ma priveste sau nu ma aude.

Imi place foarte mult. Merci din nou pentru primire. *hugs back*

Mrs Anderson
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 24/12/2012

Mesaj Scris de Mrs Anderson la data de Mar 10 Sept 2013 - 15:49

Buna, draga mea Claudia! Bine ai venit pe forum! Sper sa te distrezi si sa iti faci multi prieteni Kiss Daca ai vreo problema, sau vreo nelamurire, nu ezita sa intrebi, te vom ajuta cu drag! Big Hug 
    Si, ca tot Eli nu si-a gasit intrebarile, am sa te mai intreb si eu ceva Big smile 

1. Ai animal de casa? Daca da, ce?
    2. Ai iubit? Love 
    3. Care e ultima carte pe care ai citit-o?
    4. Ai frati/surori?
    5. Ai intrat la liceu? La ce profil si de ce?

Eh, cam atat imi vin si mie.
    Bye Kiss Te-am pupat :3

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Mesaj Scris de Irene. la data de Vin 13 Sept 2013 - 17:08

Bună Claudia. *hug*
    Mă bucur să te cunosc. Mă bucur că Andreea te-a făcut să-ți faci cont aici, chiar doream să te cunosc. :o3 Da, sunt și fana ta. De ceva timp am vrut să te cunosc, mă bucur că am ocazia aici. :o3
    Trebuie să-ți spun că îți ador ficul November Rain și că sunt la zi cu el. Ești talentată. :o3

Sandra Brown. Am câteva cărți de ale ei și din toate doar 2 sau 3 am citit. xD Chiar dacă nu au fost cu subiecte mai pe gustul meu, cărțile au fost bune.

Duminică, când am văzut topicul tău aveam o tonă de întrebări, eram curioasă și fericită că te voi cunoaște. Din păcate, timpul a fost problematic și a trebuit să plec. -__-” 
    -Itachi este un tip interesant - și foarte bun :3 - Am cam rămas în urmă cu animeul deci îți voi pune câteva întrebări.
    Din câte îmi reamintesc, Itachi a reînviat și Kabuto nu-l mai controlează. Cum ai reacționa dacă ar veni să-i ajute pe Naruto, Sakura și Sasuke și ar murii - din nou -.

Cum ai reacționat când Sasuke a spus că vrea să devină Hokage?

La ce seriale te uiți?
    Care este culoarea preferată?
    Ce visuri de viitor ai?
    La ce profil ești?
    La ce animeuri te uiți? 
    Cine sunt actorii tăi preferați?

Ce gen de filme preferi?
    Ce părere ai despre el?

Îți urez un mare și călduros ”Bun venit! ” - din tot suflețelul meu. :o3 Sper să îți placă aici. :o3

Acum este: Mar 6 Dec 2016 - 14:11