Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Ultimi ani de liceu

Distribuiti
    Zuzulici :)
    Membru
    Membru

Sex : feminin

Ultimi ani de liceu

Mesaj Scris de Zuzulici :) la data de Joi 30 Iun 2011 - 19:33

Capitolul 1

Ma trezesc cu o durere de cap din cauza ceasului.Ce pisici mei l-a apucat sa sune asa devreme doar e 7.30 si e ultima zi de vacanta.Ma ridic lenesi din pat si ma indrept spre baie pentru a-mi face siesta,dupa ce termin ma duc imi iau un top scurt mov si nijte pantaloni scurti taiati. Mi-am lastat parul desprins m-am dat cu putin rimel creion dermatograf si un luciu de buze si am coborat la masa.
    Acolo ce sa va surpriza fratemi-o sarutandu-se cu o parasuta .In secunda doi o iau de par si o dau afara.
    -Hei surioara ce ai patit?spuse fratemi-o ironic
    -Hai lasa varajala Andy ti-am mai zis de o 1000 de ori sa nu te mai vad cu parasite in casa mea pardon a noastra.
    Andy e fratele meu mai mic are 15 ani e mai mic cu 2 ani decat mine e blond ochii albastrii si un corp bine lucrat.Cu toate aste nu semanam de loc poate ca amandoi suntem perversi si nebuni ca alt ceva nu ar mai avea ce. Imi iau un mar si ma indrept spre usa la care Andy:
    -Unde pleci Saku?
    -Pe plaje.De ce?
    Va ganditi unde pe plaja poi eu si cu Andy locuim in L.A mai exact Malibu.Nici nu ies bine pe usa si vine si el dupa mine se tine ca un scat ma mir ca nu vine cu mine si la baie.Doamne asta mi-ar mai trebi sa vina si la baie cu mine.
    In fine, slava domnului ca m-a sunt Hinata sa ma duc la mall cu ea ca nu mai scapam de enervantul de fratemi-o.
    -Pa fratioare eu ma duc la mall cu Hin.
    -Pot sa vin si eu ?
    -Poi ce sa cauti…..?Lenjerie pe post de parasuta oricum trebuie sa-ti iau si tie ca vad ca tot imi unbli prin dulap! spun eu amuzata.
    Bietul de el s-a enervat atat de tare incat a trintit usa si ce sa vezi a ramas cu clanta-n mana.Dar trebuia sa ma fi asteptatde la un bufon ca el. Il las in pace si ma duc la mall.
    Acolo a vad pe Hin aranjata ma mir ca nu e la o intalnire.
    -Hei Hin ce faci?
    -Bine te-am chemat sa ne cumparam haine pentru ca maine incepem clasa a 11a si trebe sa aratam beton.
    -Bine hai sa mergem.
    Am stat vreo 3 ore pana sa-si alega ea o pereche de pantofi o bluza sexy si niste blugi mulat,dar nu o condemn eu am stat vreo ora sa caut niste amarati de pantofi. Peste vreo 5 ore ajunsesem acasa.Wow atatea cumparaturi sunt extenoante am ajuns acasa la 9 seara nuci nu am apucat sa ma dezbrac ca m-am si culcat……..

Sunt incepatoare sper sa va placa lol!

Ultima editare efectuata de catre Ayanna in Mar 12 Iul 2011 - 18:10, editata de 2 ori
    Membru
    Membru

Re: Ultimi ani de liceu

Mesaj Scris de Zuzulici :) la data de Joi 30 Iun 2011 - 19:34

Ca sa nu va plictisiti am si cap 2

Cap 2

Dimineata veni repede iar eu nici macar nu auzisem soneria de la ceas acum se gasi sa nu mai sune ca ieri mai avea umpic si il aruncam pe geam.Cand ca uit sa vad cat e ceasul va ca e 7.50 ehh....lasa ca nu moare nimeni daca intarzii 10-15 minute.Mai stau vreo 5 minute in pat si dupa ma indrept spre baie sa`mi fac siesta.Dupa ma duc sa imi iau ceva de imbracat ma uit ca la felul 14 si dupa imi aleg un tricou alb pe care scriia "I love you",niste blugi mov,si o pereche de tenesi roz.Dupa ce ma imbrac imi impletesc parul in forma de spic ma dau cu rimel mov,creion dermatograf fond de ten,luciu de buze si fard de culoare roz.Dupa ce stau vero 10 minute sa`mi aleg o genta im aleg una roz cu mov unde imi pun IPhone-ul,mp4 playerul,cheile de la masina si casa si fardurile si niste bani de buzunar.
    Cobor jos sa iau micul-dejun si ce sa vad micul-dejun deja facut.Ce o fi patit clovnul de fratemi-o a uitat ca nu ne suportam sau ce?Dupa ce stau sa ma gandesc cred ca vrea sa-mi inprumute masina.Nici nu ma asez bine la masa ca vine si el.
    -Hei surioara,cum ai dormit?
    -1.Am dormit bine.2.De cand imi faci tu micul-dejun?3.De cand te intereseaza de mine?
    -Doamne...cum pe mine ma intereseaza mereu de tine doar esti sora mea.spuse el cu un zambet smecher.
    -Vai ce dragut.......bine hai lasa vrajala vrei cumva sa`ti imprumut masina ca sa conduci,nu????
    -Poi.....cam da......ma lasi???/
    La cat stie sa se milogeasca si cat de enervant poate fii l`am lasat sa conduca.Doamne era asa de fericit ma mir ca nu s`a aruncat pe geam,nici sa mananc nu ma lasat.
    -Hai surioara o sa intarziam la scoala!!
    -Da poate o sa intrzii tu sa te dai mare in fata fetelor ca aia e masina mea!
    Era atat de enervant incat imi venea sa ma duc pe jos la scoala ca trebuia el sa isi aranjeze parul de vreo 4000 de ori si sa stau sa`si caute ochelarii de soare ca vai doamne ramanea chior daca nu`i purta la ochii.
    In sfarsit dupa 20 de minute am ajuns la scoala,slava domnului.
    -Andy daca vad vreo zgarietura pe masina mea unde`ti stau picioarele`ti va sta si capul.supun eu serioasa
    -Sigur surioara.
    Si chiar am vorbit serios cand am zis nici o zgarietura,va intrebati ce masina am ?poi am un lamborghini mucilagio de culare roz deschis.
    Tocmai ma duceam sa vad in ce sala e clasa a 11-a B cand dau peste Hinata si Tenten.
    -Hei,Saku ce ai patit?
    -Poi...nu stiu la ce sala e clasa noastra.....
    -Cum sa nu stii doar n-ea zis diriga la sfarsitul anului e sala 17 etaj 1.spuse Tenten
    -Saku stii doar ca vom avea un nou coleg si va fi colegul tau de banca nu?
    -Serios...am uitat...ehh daca ar fi un tocilar ar fi mai bine ca asi avea de la cine sa copiez...
    Tocmai atunci ma intrerupse clopotelul care suna de am crezut ca vin pompierii nu alta.Eu si fetele ne indreptam spre clasa cand dau de Karin si mimozele ei.
    -Hei Sakura misto tenesi de unde i-ai luat de la second hand?spuse Karin cu rasul ei isteric.Doamne ce ras are zici ca a inghitit o piuitoare.
    -Nu...dar imi place parul tau peruca e noua sau inchiriata??
    Mimozele ei incep sa rad,Karin avrut sa ma ia de par dar...eu am fost mai rapida si i-am pus piedica,si si`a spart dintele.
    -Uite ce mi-ai facut taranc-o mi-ai spart dintele ?
    -Lasa Karin ca silicoanele tale au fost pe post de perna.supun eu amuzata de sitoatie.Am lasat parasuta sa se parasuteze si am plecat spre clasa ce noroc ca nu venise diriginta,dar nici nu terminai bine fraza ca intra si diriga.
    -Domnisoara Haruno ce cautati in fata clasei?
    -Poi...
    -Lasa explicatile treci la loc in banca.
    -Bine doamna!spun eu putin trista
    -Buna ziua elevii! spune diriga
    -Buna ziua!spun elevi
    -Bun,elevi vom avea un coleg nou Sasuke Uchiha te rog sa te prezini
    -Buna sunt Sasuke Uchiha am 17 ani imi place adrenalina si masinile...si sunt pervers
    La ultima fraza am ramas uimita el pervers?Cred ca seamana cu mine poate a uitat sa zica nebun...etc.
    Incepe o ora plictisitoare de dirigentie in care diriga ne pune sa semnam niste fise cu reguli...blah,blah.blah....
    Dupa ce semnam fisele diriga pleaca si ne lasa in fine toate fetele se dadeau la Sasuke pana si vacuta de Karin a incecat dar nu i`a mers.Eu Hin si Tenten stam linistite pana vine Sasuke
    -Sakura.......

Spar la citit

Ultima editare efectuata de catre Ayanna in Mar 12 Iul 2011 - 18:08, editata de 1 ori
    RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Joi 30 Iun 2011 - 19:45

Un nou fic...
    Yupy...deci imi place muult,dar este cam mult dialog,
    Incearca sa pui mai mult descriere, dar in rest ii bine Wink Big smile
    Vino cu nextul... te looog... pupici Kiss:
    Next

Ultima editare efectuata de catre Rallu in Lun 23 Iul 2012 - 19:33, editata de 1 ori
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Zuzulici :) la data de Joi 30 Iun 2011 - 23:09

Capitolul 3

-Sakura...ai cumva un lamborghini murcielago de culoare roz?
    -Da...de ce a pati ceva?
    -Poi....e geamul spart si...uitate si tu.....
    Ma duc in curte scolii cu o viteza de zici ca aveam motor fixat in fund.Nimic nu ma mai oprea il mananc pe fratemi-o.Cand ajung langa masina va...aolo cred ca delirez urme de maini pe parbriz?!?!usa soferului zgariata?!?!...doamne dumnezeule in ce hal era masina mea imi venea sa il omor pe ala care a facut asta....
    Ma duc repede in clasa imi iau Iphone-ul si-l sun pe fratemi-o cred ca in singurul loc in care va fi in siguranta va fi la politie sau cred ca mai bine la F.B.I.Astept si astept dar "desteptul" tot nu raspunde,lasa ca vine el acasa.
    Cand ma intorc o vad pe Karin si parasutistele ei.
    -Hei Sakura ce frumoasa e masina ta ar trebui sa-mi multumesti ca ti-am imbunatatit-o.
    In nici doua secunde eram calare pe Karin pentru ce i-a facut masinii mele.Mama ce imi venea s-o omor.Vad ca veverita asta pe care ea o numeste par ar fi buna pentru spalat pe jos.Se uitau toti colegi la noi de parca am fi fost dintr-o alta lume.Dupa ce am terminat cu Karin arata "super" avea o coafiura de zici ca era electrocutata si normal sa nu crede-ti ca am uita s-o machiez avea un ochi mov si unu negru se asortau de minune.Lasand-o pe Karin cu buza umflata ma indreptam spre clasa cand m`am intalnit cu Andy.
    -De ce m`ai sunat Saku????Ai patit ceva??!?!
    -CE AM PATIT?POI HAI SA ZIC EU CE AM PATI....SA TE DUCI SA VEZI CUM ARATA MASINA MEA PARCA AVEAI GRIJA DE EA?NU?urlam eu cat ma tineau puterile.
    Din intaplare trecea si Sasuke pe acolo daca nu se baga intre mine si fratemi-o Andy era deja in spital la terapie intensiva.
    Noroc ca suna-se ca fratemi-o nu mai avea scapare.In timp eu si Sasuke mergeam spre clasa m-am intalnit pe Hinata si Tenten.Dupa ce m-au intrebat de 100 de ori de ce eram nervoasa mai bine zis furioasa pe carin.Cand l-eam spus ce s-a intamplat s-au uitat toti la mine ca mata-n calenda.Nici nu intraram bine in clasa ca veni profa de mate,mama ce slaba era ma mir ca n-au pus-o pe post de scobitoare.Dupa ce am trecut la loc a inceput sa faca o morala de toata frumusetea si bine-nteles o lectie de vreo 8 pangini ca e si "frumoasa" matematica asta.Normal ca eu am scris doar primele 2 pagini si m-am apucat sa ascult muzica si sa ma joc la telefon,urmandu-mi exeplul si Durex(sasuke).Ce noroc ca nu l-a prins profa,dar pe mine cum sa nu ma priada,cica vorbeam la telefon stiiam ca vazul se duce primul da la ea se duce auzul.
    -Domnisoara Haruno de ce nu iesiti la tabla sa rezolvati acest exercitiu?spuse profa` foarte furiasa
    -Of...doar stim cu totii ca nu sunt buna la mate mai bine imi puneti un 4 decat sa ma ridic sa ma uit la exercitiu ca mata-n calendar.
    Profa se duce la catedra imi tranteste un 4 in catalog,dupa ne`a dat vreo 5 exerciti dar cine le`o fi rezolvat cu sigurnta ca eu voi veni cu tema incompleta dar ce sa`i fac soarta.Bine ca era ultima ora ca nu mai stateam nici daca imi ofereai 1.000.000$.Ma duc sa`mi iau geanta dar cu cine ma intalnesc cu Sasuke normal care era logic ca vroia sa ma invite undeva.
    -Saku vrei sa vii disera in club????spuse el pe un ton pervers
    -Poi...bine...dar cine mai vine??
    -Narto,Neji,Hinata,Tenten,Temari,Dei.....etc
    -Ok poti sa vii sa ma iei pe la 10.30.spun eu cu un zambet pervers.
    Dupa ce termin de vorbit cu Sasuke ma intalnesc cu fetele care ma invita sa merg in seara asta cu ele in club.Iar eu accept automat supunandu-le ca oricum ma invitase Sasuke.Imi iau la revedere de la fete si sun un mecanic auto sa vina sa-mi ia masina si sa o duca la reparat.In timp ce ma pregatesc sa ies din curtea scolii ma intalnesc cu Sasuke care se ofera sa ma duca acasa cu masina.
    Nimeni nu scoase un cuvant decat atunci cand am ajuns.
    -Sasuke...multumesc ca m-ai condus acasa.spun eu putin rosie la fata.Ma apropii de el si il pup pe obraz, la care el se inrosii si ramase nemiscat vreo 2-3 secunde.Dupa il salut pe Sasuke intru in casa la care fratemi-o bagacios cu e s-a apucat sau faca misto.Iar eu la cat de nervoasa eram pe el si oricum nu imi placea sa ma ia nimeni la misto l-am facut in toate felurile dupa care val-vartej m-am dus la mine in camera trantind usa bine-nteles.
    Ma duc imi fac un baie fierbinte si relaxanta,dar normal ca am stat doar 20 de minute ca sa ma demachiez.Din intamplareintra fratemi-o cand l-am vazut in baie era sa fac infarct,cred ca i-oi si spart capul cu sapunul ala care l-am arunt dupa el.Faza e ca nici nu il nimerisc bine si deja alunecase prin baie.Era rosu la fata ma mir ca nu a da in mine ca, cam asta stie sa faca.Imi venea sa ma duc sa-l iau la misto cum a facu el cu mine dar imi era o lene de nici cu bani ghiata nu ma mai ridicam.
    Dupa ce termin ma duc imi dau drumul la calculator si si stau si vorbesc pe mess pana mi-se face acru.......

Ultima editare efectuata de catre Ayanna in Mar 12 Iul 2011 - 18:06, editata de 3 ori
    RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Joi 30 Iun 2011 - 23:27

devine interesting....ma intreb oare ce se va mai intampla???Oricum vreau nextul si membri dragi mai lasati si voi comm-uri nu fiti zgarciti... Evil

Ultima editare efectuata de catre Rallu in Lun 23 Iul 2012 - 19:37, editata de 1 ori
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Zuzulici :) la data de Joi 30 Iun 2011 - 23:44

Hei lume va postez maine capitolul ca nu stiu ce naibi are calculatorul de tot se blocheaza pe saitul asta si nu vrea sa ia capitolul. Scuzati-ma! Voi incerca sa rezolv problema cat mai repede Wink
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Zuzulici :) la data de Sam 2 Iul 2011 - 18:31

Am venit k nextu sper sa va placa Sad

Cap 4

Dupa ce am stat la pc vreo 5 ore pe pc observ ca este 9.30.Aolo asa de tarziu e cum sa ma pregatesc in jumatate de ora.Dupa ce am stins pc-ul m-am dus intr-o viteza la baie dar ce noroc era fratemi-o care facea dus.Mama ce enervate e abia acum s-a gasit el sa faca baie ca mai devreme sau mai tarziu nu putea.Am batut de vreo 2-3 ori dar tot nu raspunde pana la urma m-am gandit la o solutie.
    -Andy misca-ti fudu si iesi odata ca am nevoie la baie sau vrei sa sparg usa cu toporul
    -Ia sa te vad ? spuse el ironic
    Am impins de usa si s-a deschis imdediat,doamne copilu asta nu-si incuie usa cand intra in baie.Daca nu as fie u acasa o fi uitat si usa deschisa sa intre hotii ca pe el nu-l intereseaza.Cand am intrat ce sa vad pe “desteptul” de fratimi-o gol, la care a urlat ca o fetita dupa ce m-a vazut.Eu nu mai puteam de ras si el mai avea umpic si lesina de atat frica.
    -“Desteptule”iesi afara ca mai are si alt cineva nevoie sa foloseasca baia ca nu esti numai tu in casa asta.
    -Daca nu iesi in doua secunde,iti fac o poza si o pun pe Facebook.Cand a auzit ca ii fac o poza si i-o pun pe Facebook a iest di baie mai repede decat mi-a luat mie sa vin.Ma uit la ceas era 9.40,in 2 minute am si iesit din baie.Dupa m-am dus sa-mi iau o rochie neagra scurta si mulata care imi scoate in evidenta sanii si cu spatele gol,si o pereche de pantofi cu toc inalt negrii.Dupa m-am dat cu rimel,creiondermatograf,fond de ten,luciu de buze si fard alb,cred ca am stat cam 10 minute sa-mi intind parul cu placa,l-am lasat desfacut.Nici nu ma aranjasem bine si il aud pe Andy:
    -Surioara,a venit un baiat Sasuke!spuse el ironic
    -Spune-i ca vin imediat.
    Nici nu a mai stat pe ganduri m-am lat poseta si telefonul si am coborat cine stie ce bazaconie i-o spune Andy despre mine.Cand am coborat l-am vazut pe Sasuke arata super sexy!!Dar cred ca o fi patit ceva ca se uita la mine de zici ca eram dezbracata,la cat de pervers e nu ma astept la nimic alt ceva.Dupa Sasuke isi indreapta privirea alt undeva fratemi-o incepe sa chicoteasca.In fine il ignore si ma indrept spre iesire cu Sasuke care dup ace iesiram eram sigura ca imi va pune mana pe fund.Pe drum nu scoase nimeni nici un cuvant dar normal sa nu scoata numeni nici un cuvant daca Sasuke mergea de zici ca era la intrecere si trebuia sa castige.Dupa ce am ajuns i-am vazut si pe Hinata si Naruto.O fi ceva ce Hin nu-mi spune dar voi afla eu ce.
    Dupa ce am intrat noi fetele ne-am luat un suc de portocale si baieti si-au luat cate un whisky.Dupa ce am stat de vorba cu Hin si am barfit,Sasuke m-a invitat la dans,era si mai misto ca era o melodie romantica.Era super ma simteam in al 9 cer,ma pierdeam in ochii lui negrii de onix,mai aveam umpic si ne arutam pana vine tampita de Karin cum puii mei stiie ea ca Sasuke si cu mine suntem aici.Cand am vazut cu cine si cu ce au venit mi-a cazut fata.
    Se uita Sasuke la mine de zici ca nu m-a vazut nici odata asa.Poi dar logic kum sa nu fiu suparata daca a venit insotida chiar de propriul meu frate cu propria mea masina o fi vina lu fratemi-o.
    Ma duc la fratemi-oil trag intr-un colti si-i zic:
    -Ce cauti tu aici cu Karin?!!?!Si mai exact de unde ai luat masina?!?!spun eu nervoasa.
    -Poi Karin m-a invitat si chiar arata beton,si masina ta a adus-o un mecanic.In fine il las pe fratemi-o in pace ca stiiu de ce e in stare Karin.
    Cand ma intorc o vad pe Karin sarutandu-l pe Sasuke.M-am dus repede si i-am dat o poalma de a cazut pe spate.Karin se ridica sa-mi dea un pumn
    -Ce vrei sa-mi dai un pumn?Daca-ti dau eu un pumn zbori.spun eu furioasa,iar Durex se uita la fundul meu si zambea pervers.Mama ce-mi venea sa-i dau una.
    -Teci fa pitipoanco…Sasuke ma iubeste pe mine pe tine te-a adus din mila tu nu vezi ce haine ai?spuse Karin dupa care il saruta pe Sasuke de fata cu mine.Nu m-a mai abtinut si i-am dat una de am fost mortal impactul dintre ia si geamul care acum era spart.
    -MI-AI STRICAT SEARA TREBUIA TU SA O ADUCI PE KARIN…CE VROIA SA FACI SA TE FACI DE RUSINE CU EA?urlu eu la fratemi-o lasandu-l pe Sasuke si pe ceilalti cu gurile cascate.Nici n-am mai stat i-am cerut cheile de la masina lu` Andy si am plecat…

Skz dake e prea scurt:(

Ultima editare efectuata de catre Ayanna in Mar 12 Iul 2011 - 18:05, editata de 1 ori
    RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Sam 2 Iul 2011 - 18:43

:lol: :lol: :lol: Deci...Nu mai pot de ras....ai simtul umorului...imi place Agrement
    Deci...nu ii chiar asa scurt...daca vrei iti arat eu scurt...in fine....revenind la fic
    Interesant...cam grabesti actiunea...si mai pune mai multa descriere... Tongue
    Mai ai niste greseli de tastatura, dar in rest e bine...pune nextul ca de nu te bat Te rog! Wink Next

Ultima editare efectuata de catre Rallu in Lun 23 Iul 2012 - 19:39, editata de 2 ori
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Zuzulici :) la data de Mar 12 Iul 2011 - 16:44

Cap 5

M-am trezit de dimineata cu o durere de cap ingrozitoare parca, camera se invartea cu mine.Ma ridic din pat si ma indrept spre baie.Cand ajung acolo dau de tradatoriul de Andy.Nici nu vreau sa-mi amintesc ce s-a intamplat aseara, ca imi vine sa vomit.Cand ajung in dreptul baii vine fratemi-o sa ma stranga in brate.L-am respins si i-am scos limba.
    -Hei,Saku ce-ai patit,mica printetsa s-a sculat cu fata la cearceaf?
    -Ce-ti pasa tie?Lasa-ma dracu-npace si vezi-ti de viata.
    L-am ignorat si am intrat in baie,am facut dus m-am dat cu creme si toate alea.Dupa ce am stat vreo 20 de minute sa-mi fac siesta, m-am dus sa ma imbrac.Am ales un tricou mulat de culoare galbena pe cares scriia “SEXY GIRL” care-mi scoate sanii in evidenta,o pereche de pantaloni albi cu niste lanturi,si o pereche de tenesi galbeni.Mi-am intins parul cu placa si l-am lasat desfacut.M-am dat cu putin luciu de buze,creion dermatograf,rimel,fard galben si fond de ten.Nici nu ies bine din camera si ma suna cineva.
    -Alo,Saku vi la petrecerea organizata de Tenten?
    -Mda…poi nu am nimic de fac, o sa fiu acoolo.spun eu posomorata
    -Bine ne vedem la scoala
    -Pa…
    Dupa ce termin de vorbit cu Hin ma indrept spre bucatarie…o vad pe KARIN?!?!din nefericire pentru mine.Vroiam sa mananc si eu ceva dar acuma imi era greata cand l-am vazut pe Andy sarutandu-se cu Karin.
    -Hei, printes-o nu vrei sa mananci nu noi?spuse el cu un zambet fals
    -1.Deja mi-sa facut gratasi 2.Nu sunt asa de proasta incat sa nu stiiu ca vrei sa-mi folosesti masina din nou si raspunsul e NU!
    -Nu i-a devaat vroiam doar sa…
    -Mda..mai scuteste-ma.spun eu plictisita
    Il las in plata domnului cu pitipoanca lui sa ma duc cu masina la scoala.Aveam o viteza de cred ca ma prinsese si radaru eh…lasa radarul ca e mai rapida masina decat el.Cand am ajuns acolo am fost intampinata de Hin si de Tenten care tot ma intrebau ce sa poarte sip e cine sa invite.Nici nu terminaram bine de vorbit si suna clopotelul,care anunta ca vine ora de spaniola.Unii elevi sunt asa de batuti in cap cand zic ca sapaniola e grea dar ce tot zic eu mie mi-se pare usoara pentru ca am locuit 5 ani in Spania inainte sa ma mut in L.A.Cand am intrat in clasa profa de spaniola mi-a facut o morala de toata frumusetea si m-a si ascultat si normal ca am luat 10 lasand-o masca pe profa sip e colegi.In fine dupa ce m-a ascultat m-am dus in banca langa Sasuke care se tot uita la sanii mei perversu` ,daca nu era asa dragut ii dadeam una de zbura.Dupa ce m-am asezat profa a inceput sa ne predea nustiu ce lectie dar normal ca pe mine si pe Durex nu ne-a interesat.Noral la cata boala avea pe mine sip e Sasuke ne-a dat 2 ore de detentie dupa scoala.Dupa ce s-a terminat ora am primit un mesaj de la mama in care zicea ca verisoara mea Ino v-a sta cu mine si Andy 2 saptamani.Aolo am facut o fata de zici ca eram dusa cu pluta
    -Hei,Saku ce sa-ntamplat?spuse Hin
    -Poi... o stii pe vara-mea Ino?
    -Da…?
    -Poi… sta la noi 2 saptamani!spun eu de-a dreptul nervoasa
    Dupa ce ii explic Hinatei despre Ino se baga si Durex inseama, il ignor si ii dau telefon lui Andy.Dupa ce a auzit ca vine Ino aolo nu mai zice nimic o fi asa de nervos ca si mine.Am inchis telefonul si am incercat s-o sun pe mama,dar logic ca o fi la o intalnire de afaceri si are telefonul inchis.Orele au trecut foarte repede logic daca eu am chiulit de la toate.Dar trebuia sa ma duc la detentie sis a stau 2 ore cu Durex mai bine stateam 5 ore cu Karin.Dupa o jumatate de ora de stat la detentie primesc untelefon de la fratemi-o
    -Da Andy ce mai vrei sunt in detentie vino pana acasa te rog.spune el ingrijorat.
    -Bine vina acum.spun eu in timp ce-mi fac bagajele.
    Cand sa ies dau de Durex care nu ma lasa sa ies.
    -Unde pleci papusa? spuse el peun ton pervers.
    -1. nu`s papusa ta si 2.Nu te intereseaza.
    -Te parasc papusa daca nu ma iei si pe mine cu tine.
    Stiam ca daca am sa fiu spusa ca nu am stat la detentie voi fi suspendata asa ca l-am luat sip e el cu mine.Ceea ce a fost o greseala uriasa sa-l las sa-mi conduca masina nici din 5 in 5 minute tot ii spuneam sa ia mana de pe miciorul meu sis a fie atent in traffic dar el sigur ca nu.
    Cand am ajuns acasa imi venea sa lesin bine ca ma tinea Durex ca ii dadeam una lu Ino de ma tinea minte toata viata.
    -Hei verisoara!spuse Ino vesela
    -CE S-A INTAMPLAT AICI STAI SINGURA DE 1 ORA SI AI FACUT CASA VARZA.urlu eu la ea
    -Hei papusa ce ai ?spuse Durex amuzat
    -Daca nu taci iti va parea rau.
    Aolo ce ma fac eu cu asta doi imi manaca zilele, i-am spus lu fratemi-o sa stea cu ia .In timp ce eu ma prefaceam ca ma duc la detentie dar ma duceam la petrecerea organizata de Hin si Tenten.

Sper sa va placa... lol! lol!
    Scz de mikile greseli

Ultima editare efectuata de catre Ayanna in Mar 12 Iul 2011 - 18:03, editata de 2 ori
    RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Mar 12 Iul 2011 - 17:54

Foarte dragutz...
    Mie-mi place... Big smile...
    Asa Sakura!! nu te lasa la aceste persoane!
    Da-i inainte cu tupeu...vreau nextul ca de nu te pap toata Laugh Smile Kiss:

Ultima editare efectuata de catre Rallu in Lun 23 Iul 2012 - 19:41, editata de 2 ori
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Zuzulici :) la data de Mier 13 Iul 2011 - 12:56

Capitolul 6

Dupa ce l-am pacalit pe fratemi-o m-am furisat in casa si mi-am luat o rochie alba mulata scurta fara bretele care-mi scote sanii in evidenta,o pereche de pantofi cu toc cui de culoare argintie si o poset argintie in care mi-am bagat IPhone-ul nuste bani si farduri.M-am dat cu fond de ten, rimel,creion drematrograf si luciu de buze.Dupa m-am facut din nou parul cu placa,l-am lasat desfacut m-am dat cu parfum.Aratam superb zici ca eram Bianca Dragusanu,in varianta mai tanara.Trebuia sa ies cumva din casa asa ca i-am dat telefon lui Durex.
    -Hei ma poti ajuta te rog sa scap de fratemi-o si de varamea?
    -Mda...si mie ce-mi iese?spuse el pe un ton pervers
    -Vezi tu!spun eu provocator
    -Hai papusa zi odata nu ma du pe mine cu presu?M-a lasi sa-ti conduc masina.
    -Mda...bine dar ajutama odata!
    Dupa ce termin de vorbit cu Durex aud ca bate cineva la usa.Sigur era Sasuke,dupa cat vorbea puteam sa pariez ca e el.Dupa ce ma strecurai afara din casa pe usa din spate ma intalnesc cu Durex.Care se uita la mine de parca as fi goala.
    -Ce e?Ce tot te uiti la mine sunt cumva goala?
    -Nu...dar as vrea sa fi.spune el cu un zambet pervers pe fata
    -Mda...nu mai fi pervers ca asta e sarcina mea.
    -Hai,lasa talentele papusa si da cheia de la masina sau mai stii ca asa ai zis?
    -Mi-as fi dorit sa zic alt ceva dar in fine.
    Dupa ce ii dau cheia,Durex imi deschide usa pentru a putea intra.Un gest foarte cidat dupa parerea mea.Dar in fine il las cu ale lui.Pariez pe orice ca nici 5 minute nu poate sta fara sa-mi puna mana pe picior sau pe fund.Dupa ce urcam in masina pornim spre casa lui?!?!
    -Hei Durex...app adica Sasuke de ce mergem spre locuinta ta?Petrecerea pe plaja e in partea opusa
    - Po…1.Eu sunt Sasuke,Durex e o firma de facut prezervative sau vrei s-o faci cu mine?si 2.Trebe sa-mi iau ceva de-acasa.
    N-am mai zis nimic decat cand am ajuns acasa la el era super avea o piscina super ceea ce eu nu aveam o vila cu 3 etaje,un garaj mai mare.O gradina super era totul amenajat hamace...etc.
    -Hei Sasuke?
    -Da papusa ce e?
    -Ala e fratele tau?
    -A da...el e Itachi e mai mic decat mine cu 2 ani si se crede cel mai tare dar credema nu e asa...si inca ceva se va da la tine,daca te vede spuse el amuzat.
    -Mda...imi imaginez ca a invatat asta de la tine nu?
    -Ce nuuu, l-au invatat prietenii cu care umbla
    -Mda...tu nu faci bietul de tine tu esti cuminte rau,decat imi pui mana pe picior si la scoala si cand stau langa tine,sau imi dai palme la fund
    Nu mai zise nimic se duse si isi lua ce avea de luat si in nici 1 minut s-a intors.
    Arata super un maieu alb mulat niste tenesi negrii si o pereche de pantaloni scurti albi.Era super sexy imi venea sa sar pe el dar m-am abtinut cu greu.In fine drumul a fost foarte scurt deoarece merge cu o viteza cred ca se gandea ca nu mai ajungem.Cand am ajuns acolo am fost intampinata de Hin care se tinea de mana din nou cu Naruto.Ma bucur pentru ea si chiar imi place cum le sta impreuna.
    -Hei,Saku e o petrecere pe plaja nu ti-ai adus costumul de baie ?
    -Ce eu sa-mi aduc costumul de baie eu il am deja pe mine.spune eu amuzata
    Dupa ce mi-am dat jos rochia si am ramas in costumul meu de baie rosu,se uitau toti baietii la mine de parca eram dezbracata mai ales Durex care nu se abtinu sa nu-mi dea o palma peste fund.Dar logic ca si el avea costum de baie arata super la bustul gol ne-am distrat pe cinste am jucat volei,baieti,ne-au aruncat in apa si multe altele.Ne-am distrat super pana am vazut-o pe Ino
    -Ino ce cauti tu aici?spun eu mirata
    -Buna verisoara,poi Andy m-a trimis aici a zis sa nu ma plictisec singura deoarece el e plecat cu o tipa roscata parca,Karin o chema nu?
    -Ma scuzi trebuie sa dau un telefon.
    -Ok...intre timp ma duc sa dansez cu brumetul ala sexy.
    -A...acela e parteneru meu!spune eu invidioasa
    Mama imi vine sa-l omor pe Andy a iesit cu tar*a de Karin si desteapta de Ino se da la Durex.Formez numarul si astept vreo 5 secunde,doamne frate raspunde odata e asa de greu sa raspunzi la telefon.
    -Alo?Saku tu esti?
    -Da idiotule,de ce nu ai avut grija de Ino e o pacoste care se tot da la Sasuke.
    -Oooo…am inteles iti place de Sasuke.spuse el amuzat.
    -Termina-te zi unde esti?
    -Poi sunt cu Karin la o petrecere.
    -Parca stateai cu ea nu cu tar*a de Karin.
    -Auzi stii ceva daca tu esti la petrecere eu de ce sa nu ma duc.spuse el nervos si-mi inchise telefonul.Mama ce nervi aveam imi venea sa mor mai ales cand i-am vazut pe Ino si Durex dansand…

Scuze daca mai sunt greseli :d

Melodia capitolului:
    RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Mier 13 Iul 2011 - 13:47

uuu interesant...ce as zmotocio pe Ino... :x
    revenind la fic...e frumos dar incearca sa mai reduci din dialog si sa mai adaugi mai multa descriere, figuri de stil..etc
    sper ca nu te-a suparat comm-ul meu...vreu next... Next
    Te rog!

Ultima editare efectuata de catre Rallu in Lun 23 Iul 2012 - 20:18, editata de 1 ori
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Vin 15 Iul 2011 - 9:02

Buna Smile
    Ma bucur ca ai adus next-ul Smile Este foarte interesant. Foarte frumos Wink Foarte tare Big smile Imi place la nebunie Laugh Sunt nebuna dupa el Astept next-ul si te rog sa-l pui mai repede. Spor la scris si multa imagintie!

Ultima editare efectuata de catre •Kira™ in Joi 2 Aug 2012 - 11:54, editata de 1 ori
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Zuzulici :) la data de Vin 15 Iul 2011 - 15:58

Capitolul 7

Tocmai visam ceva frumos cand…se apuca ceasul sa sune .Atat de speriata am fost incat am cazut din pat. Eram super nervoasa din cauza ceasului, asa ca l-am aruncat pe fereastra. Dupa ce am stat 5-6 mintute in pat gandindu-ma la sarutul primit de la Sasuke imi venea sa sar de la etaj 3 al casei de atata fericire. Ma ridic lenes din pat si ma indrept spre baie.Cand ajung acolo ciocan,vad ca nu raspunde nimeni. Eh..daca nu raspunzi frate dau cu pumnu. Astept vreo 2 minute si dupa imi raspunde boul de fratetmi-o:
    -Da cine e?spuse el ironic
    -Dracu` a venit sa te ia!spun eu amuzata.
    -Stai sa pap?
    -Hai ca mergem taitai?bufnesc eu in ras. Acum serios Andy hai ca am si eu nevoie.
    -Mda…mai scutestema.
    -Sti ca fac Karate, daca nu iesi sparg usa si mai vin si cu prietenii!spun eu serioasa.
    -Vin acum!spuse el nervos.
    Dupa ce il pacali pe fratemi-o intrai in baie si imi facui siesta. Am stat cred ca vreo jumatate de ora sa ma fardez sa fac dus sa ma dau cu crème, sa ma epilez…etc.Dupa ce imi termin treaba ma duc la dulap si imi aleg un tricou galben mulat pe care scria ’’I love you” , o pereche de blugi portocali, si o pereche de tenesi negri cu sireturi portocalii.
    Dupa ce termin cobor sa iau micul dejun, dar ce sa vezi nu mai era nimeni…ciudat fratemi-o nu-i place asa de mult scoala incat sa se duca primul dar in fine, daca nu mai e sunt si eu linistita.Mi-am luat o felie de pizza din frigider si am mancat linistita.
    Cand sa ies pe usa dau de Sasuke…ce-o cauta el aici?
    -Hei, Saku vrei sa vi cu mine,Naruto si Hinata pe plaja sa facem surf?
    -Ooo…stai umpic ai zis si Hinata, ea nu lipseste niciodata de la ore.
    -Mda…ma surprinde si pe mine, dar de cand e cu Naruto e schimbata. In fine, vrei sa vii cu noi sau vrei sa mergi la tampita de scoala?
    -Oricum eu nu mergeam la ore toata ziua, dar e si asta o ideie buna.
    Ma urc eu si Sasu in masina si pornim pe plaja nu era departe decat la vreo 1-2 km distanta.Cand am ajuns acolo am ramas masca Hin stia sa faca surf?!?! Nu-mi venea sa cred, ce indrazneata e Hinata am crezut ca visez nici macar eu nu stiu sa ma dau cu placa de surf.
    Dupa eu am ramas in costumul de baie albastru cu buline galbene care imi scotea in evidenta sanii si fundul, dupa toti am ramas in costum de baie. Aolo ce bine arata brunetul in bustul gol imi venea sa-l mananc, dar si el se uita dupa mine de zici ca era nebun. Dupa ce baietii s-au dus sa faca surf eu si Hinata am stat de vorba.
    -Hei, Hin de cand ai invatat tu sa faci surf si mai exact cand ai devenit asa rebela?!?!spun eu foarte mirata.
    -Poi…de cand am inceput sa ies cu Naru am devenit mai rebela m-am gandit ca daca ma vede asa de timida o sa se desparta da mine. Sunt prea indrazneata?Te deranjez?spuse fata putin timida .
    -Doamne fereste cum sa ma deranjezi sunt chiar fericita ca ai devenit asa rebela si nu-ti face griji Naruto te iubeste mult.
    -Deci…cum e cu cuplul SasuSaku?spuse ea perversa
    -Eh…nu suntem un cuplu ne-am sarutat la petrecerea organizata de Tenten. Daca la tine asta inseamna cuplu te inseli. Tocmai atunci venisera si baietii.
    -Hei fetelor ce mai face-ti?spuse Naruto foarte energic.
    -Bine barfeam putin.spuse Hin
    -Hei Saku esti bine ai ramas blocata.spuse blondul foarte amuzat.
    Dar eu nici nu auzisem ce zisase eram cu ochii pe brunetul meu care incerca sa se usuce pe par cu un prosop. Era asa de sexy mai ales tatuajul de la umarul lui seamana cu trei picaturi de apa.
    -Apropo…da sunt bine ma gandeam…spun eu putin rusinata.
    Vad ca se apropie Sasuke si se aseaza langa mine si zice:
    -Vreti sa jucati “Urmatoarea carte”
    -Logic! spun eu facandu-I cu ochiul. Nici nu incepem bine jocul ca imi suna telefonul aolo e tata o fi aflat ca am plecat din detentie.
    -Alo tati ce mai faci ?
    -Bine vroiam sa-ti spun ca maine dupa-amiaza tu si fratele tau veti veni in Spania cu avionul meu privat,nu e o pedeapsa vreu sa sarbatorim impreuna ziua de nastere a lui Anne Uchiha o prietena de familie.Va puteti aduce in plus 2 prieteni.Va las am o sedinta importanta.Anunta-l pe fratele tau.
    -Saku esti bine ?ma intreaba Hin
    -Da sunt absolute ok,Sasuke trebe sa vorbim.spun eu si il trag pe Sasu dupa mine.
    -Da papusa zi ce vrei ?spune brunetul traganduma spre el.Sanii mei perfectii se lipeu de abdomenul lui bine lucrat.
    -Vrei sa vii cu mine si cu fratemi-o in Spania la tatal meu meu o poti aduce si pe sora ta Layla.Scuze am uitat sa ve-o prezint pe Layle.Ea este sora mai mica al lui Sasuke e de-o seama cu Andy.
    -Oricum trebuie sa plec acolo isi sarbatoreste mama ziua niste prieteni familia Haruno.spuse el foarte serios
    -Pe mama ta o chiama Anne Uchiha?
    -Da?? Spuse brunetul socat.
    -Poi tata m-a sunat si a zis sa venim si noi la petrecerea mamei tale.
    Atat de socat era brunetu incat l-am pupat pe obra si si-a revenit.Dar el smcher cum e a vrut sa ma sarute iar eu l-am respins si i-am facut cu ochiu…

Melodia capitolului
    Nicki Minaj-Super Bass

Ultima editare efectuata de catre ♥Ẵÿαииα™ღ in Sam 16 Iul 2011 - 20:20, editata de 1 ori
    RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Vin 15 Iul 2011 - 17:19

scz eu am avut treaba....nu ca nu ne place, ne e lene sa dam comm Smile ca deobicei la tine dialogul predomina...mai pune descriere...ce simte Sakura cand il vede pe Sasuke, nu mai grabi actiunea
    bun...vreau next ca-mi place...NEXT Big smile

Ultima editare efectuata de catre Rallu in Lun 23 Iul 2012 - 20:24, editata de 2 ori
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Zuzulici :) la data de Dum 17 Iul 2011 - 16:50

Capitolul 8

Nu puteam sa cred Anne e Mama lui Sasuke.Ea e o femeie asa de treaba si el asa de pervers.Problema e ca nu stiiu cum e Layla rea,proasta,perversa,nebuna…etc.Stau si ma gandesc la asta vreo 10-15 minute pana primesc un telefon de la fratemi-o.Ce-o mai vrea si asta,nu sta cu tar*a aia de Karin?Aolo am uitat sa-i zic ca vom merge maine dimineata in Spania.
    -Hei Saku unde esti ca te-am cautat la scoala si mi-au zis ca nu ai fost azi la scoala?
    -E o poveste lunga…vroiam sa-ti zic ca maine vom merge in Spania cu avionul privat al lui tata,deoarece e ziua unei prietene de familie Anne Uchiha.
    -Serios?!?Cine mai vine cu noi?!?!
    -Poi….frati Uchiha,de ce?
    -Vrei sa zici Layla si fratele ei.
    -Da cretinule.
    -A.....ok.spuse Andy putin abatut.
    -Ce s-a intamplat frate?!?!spun eu curioasa.
    -Ehhh…m-am despartit de Karin……spuse el trist si-mi inchise telefonul.Eu nu mai puteam de fericire sa n-o mai vad paia saream p`acolo da zici ca eram curentata.Se uitau toti la mine s-or fi gandit “Biata o fi facut insolatie!”.Le-am spus lu` Hin si Naruto ca nu mai pot sta deoarece trebuia sa-mi fac bagajele si eu si fratemi-o pentru plecarea in Spania.Si l-am Sasuke sa vina diseara pe la mine si ca poate s-o aduca si pe sora-sa.
    Am mers acasa cu o viteza “medie” drumul a fost foarte aglomerat ma injurau toti soferii ca depasam pe unu si pe altul,dar mi-e nu-mi pasa le aratam la fiecare degetul din mijloc.Big smile
    Cand am ajuns acasa,am parcat masina,si am intrat in casa.Acolo l-am vazut pe fratemi-o mancand inghetata cu biscuiti.El nu mananca nici odata inghetata cambinata cu biscuiti e foarte ciudat pare foarte abatut.Chiar daca ne mai sicanam e tot fratele meu mai mic si trebuie sa am grija de el din spusele mamei dar oricum trebuie sa aflu ce s-a intamplat.Ma asez langa el il imbratisez vad ca imi raspunde si el la imbratisare.Il tot intreb ce s-a intamplat de e suparat,l-am sacait atata de mi-a raspuns la intrebare.Nu-mi venea sa cred ca Karin s-a desparit de el doar ca era mai mic si ca nu avea masina,dar eu l-am atentionat sa nu fie cu ea ca ii va frange inima,dar cum e el incapatanat nu mai ascultat.Dar in fine i-am spus ca vor veni aici colega lui de clasa Layla si Sasuke,a reactionat uimitor era asa de fericit dar logic ca din cauza Laylei cred ca o placea.Am stat la televizor si n-eam uitat la showul “Castigi in 60 de secude”.Defapt el s-a uitata mai mult eu am butonat ore insir pe computer pana am vazut ca era 20.00 mai era cam o jumatate de ora si veneau invitati nostril.Aolo,asa de tarziu e am sarit ca arsa de la calculator si i-am spus lu fratemi-o sa aranjeze putin livingul.
    In timp ce el facea treaba p`acolo e ma imbracasem intr-o pereche de pantaloni scurti verzi,si un tricou galben decoltat.Mi-am impletit parul intr-o parte si m-am apucat sa fac putina ordine prin camera.Dupa m-am dus la baie sa ma aranjez dar surpriza era fratemi-o care se dadea cu gel sau nustiu ce naiba facea.L-am lasat cu treaba lui si m-am dus sa ma uit la televizor.Nici nu ma asezai bine si am auzit pe cineva la usa.Eu si fratemi-o ne tot impingeam cine sa deschida usa.Am decis sa deschidem amandoi.Cand am vazut-o pe Layla era asa de draguta.Avea ochii albastrii ca apa marii,parul auriu.Avea parul desfacut,o pereche de blugi albi trei sperturi,un tricou gri mulat pe care era un craniu alb si o perche de tenesi negri cu sireturi gri.Pe Sasuke nici nu mai trebuia descries,el arata bine in orice char si gol Tongue:.
    I-am invitat in living,am stat de vorba,mai mult cu Layla.Am aflat ca-I plac cam acelas lucruri ca si mine.Adica sa stea ore insir sa se aranjeze,sa stea cu fetele,sa mearga la mall,si multe altele.
    Chiar nu imi venea sa cred ce bine ma intelegeam cu ea paraca am fi suriri.Si ma bucura si mai mult faptul,ca se intelegeu asa de bine Sasuke si Andy.Nu stiu ce tot vorbeau cred ca despre masini,sau alt ceva plictisitor dupa parerea mea.In fine il las cu masinile lor.Si o invite pe Layla la mine in camera unde povestim tot felul de chestii.Cum a fi ce facem in Spania,daca agatam niste baieti draguti.Cand am spus de asta a parut putin abatuta si trista.
    -Hei…Layly ce ai patit?Am spus ceva gresit?!?!spun eu putin vinovata ca am facut-o sa se simta asa.
    -App…..nu esti tu de vina ca m-am despartit….spuse ea abatuta si vru` sa plece.Dar eu o prinsa-I de mana si i-am spus:
    -Hei,hei nu te necaji mai sunt o multime de baieti draguti…o sa mai gasesti si altii.spun eu vesela sa nu cumva s-o fac sa se simta rau.
    -Poi da dar…tu nu intelegi fosutl meu iubit a aflat ca-l plac pe fratele tau…spuse ea lasand capul in jos.Crezi ca ma va placea acum ca sa despartit de Karin???
    -Poi nu pot sa-ti confirm…..dar a devenit foarte bucuros cand a auzit ca vi pe la noi.S-ar putea sa te placa.
    -Serios…?!?!
    -Uite,mai tarziu ne vom uita la un film de groaza,trebuie sa te prefaci speriata si te va lua in brate.
    Nici nu terminai bine fraza ca intrara baieti peste noi,nu au si ei putin de bun simt dar ce zic eu baieti cu bun simt gasesti foarte rar.
    -Hei,fetelor vreti sa va uitat la un film de groaza ?spuse Sasuke cu un zambet pervers.
    -Normal…spuseram noi.
    Ne-am dus cu toti in sufragerie,am pus filmul “Vineri 13”era foarte inspaimantator mai ales ca noi nu aveam peste 18 ani,aveam 15 si 17.Am pus popcornul la cuptorul cu microunde.M-am asezat pe canapea si repede veni Sasuke langa mine.Noroc ca suna cuporul ca alfel nu mai scapam de el.In fine am adus popcornul,scul,si in fine m-am asezat langa Sasuke,daca nu mai aveam unde sta pentru ca fratemi-o sa bagat langa Layly.Sper sa fie impreuna,se potrivesc.
    Doamne ce pervers e baiatul asta ba imi pune mana pe picior ba pe sani dar nu pot zice ca nu-mi placea Big smile.
    Aolo a fost o faza atat de ingrozitoare incat eu si Layly am urlat asa de tare si i-am strans asa de tare pe baieti in brate.Se vede ca lui Sasu ii placea.Ca se uita mereu la mine si zambea pervers.Mai departe nu stiu ce s-a intamplat pentru ca eu si Layly am adormit.Ce-or fi facut baieti nu stiu dar imi placea sa stau la Sasuke in brate Big smile

SCZ DAK MAI SUNT GRESELI Tongue

Layla= http://karanak.deviantart.com/art/Simple-Blonde-Girl-134810562?q=boost%3Apopular%20anime%20girl%20sexy&qo=31

Flo Rida-Right Round
    RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Mar 19 Iul 2011 - 19:50

Pai uite inca un comm tot de la mine... Imi place foarte mult ficul Love it Este superb Big smile Sa pui nextul ca vreau sa vad ce se mai intampla...domnisoara moderator :-w
    Spor la scris si multa imaginatie!
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Zuzulici :) la data de Joi 21 Iul 2011 - 15:32

Capitolul 9

[Sakura]
    Ma trezesc in bratele brunetului,in camera mea?in patu meu ce-I ata?cum am ajuns aici?Intrebarile astea ma cam incuiau.In fine ma ridic incet fara sa-l trezesc pe Sasuke dar n-a functionat pentru ca nici nu ma ridicasem bine din pat ca ma prinse de inchetura mainii si ma trnti in pat zambind pervers.
    -Hei papusa unde pleci?spuse el
    -Probleme…nu-ti zic.spun eu putin amuzata.
    Se urca pe mine si incepu sa ma sarute sensual pe gat pana a ajuns sa ma sarute pe buze eu raspuzand sarutului.Avea niste buze dulci dar sa nu ma creada usuratica intrerupsem sarutul.
    -Ti-a placut papu…nici nu termina bine de spus propozitia ca il dadui jos din pat.
    -Asta pentru ca nu stii sa te comporti.spun eu razand.M-am apropiat de el si l-am sarutat apasat.Dupa ma indrept spre dulap si imi iau o fusta mini de blugi,un tricou….etc.Imi dau tricoul jos si raman doar in sutien si-n panatalonoii scurti.Se uita brunetu la mine de zici ca eram goala dar eu eram pe jumatate goala.
    -Ce te uiti sunt goala sau ce?!?!Nu stii ca atunci cand se schimba o fata nu trebe sa stai cu ea.
    -As vrea eu sa fi goala,si stau cand fac s*x.spuse el cu un zambet pervers pe fata.
    -Iesi ca daca nu zbori.
    -Bine,bine nu te ambala asa.spuse el cu gura pana la urechi si facandu-mi cu ochiu.Doamne cate odata e asa de romantic si dragut si ala data e pervers si…aolo nu vreau sa-mi amintesc ca dau cu el de cred ca-l fac poster si-l agat pe perete.Nici nu raman bine in sutien ca intra cineva.
    -Nu ti-am zis sa nu intri mai…copile sau ce?urlu eu.
    -A…scuze Sakura ca n-am batut dar am vrut sa-ti zic ceva spuse Layla.
    -Ok am crezut ca e tampitu de frateto.spun eu amuzata.Nu-mi venea sa cred ca s-au sarutat e de necrezut dar in fine in timp ce eu imi mai facem bagajele bagam laptopul ruguri Ipod-ul incarcatorul telefonului placa de par…etc.Eu si Layla vorbeam despre baieti defectele lor si toate cele au intrat in camera baietii in persoana.
    -Hei fetelor ce faceti?spuse tampitul de fratemi-o
    -A…poi Layla se simte cam rau va duceti la farmacie sa luati niste servetele umede si un Nurofen.eu dandui un codt Layley.In timp ce baieti s-au dus sa cumpere ce le-am cerut eu si Layly me fardam,machiam,mai exact ne aranjam.

[Sasuke]
    Aolo de ce ma trimit pe mine sa le cumpar sevetele si medicamente ca doar au si ele 2 picioare si 2 maini se pot descurca si ele.Mai ales ca trebe sa vina si frates-o.
    -Hei Andy sa nu incerci sa te dai la soramea ca alt fel zbori ca titrezu.spun eu plin de mandrie.
    -Daca tut e dai la sor`mea am si eu voie daci inchide gura ca intra musca.spuse el cu un zambet fals.
    In timp ce mergeam spre farmacie am vazut doua fete mama ce bune erau imi venue numai fantezii,pana cand m-am trezit cu o palma peste cap.
    -Ce tot ai ca nu ti-am facut nimic?
    -Nu te mai uita dupa fete ca iesi cu sor`mea.
    -parca tu nu te uitai bre…spun eu plictisit.
    In sfarsit am ajuns la farmacie,am luat niste servetele umede Always si un pachiet de medicamente Durex.

[Sakura]
    Alolo cat le ia baietilor sa ia ce le-am cerut.Eu si Layla deja am si mancat si am si facut paturile.Stateam asa de bine si ne uitam la show-ul “Burlacul”.Cand au sosit baietii,nesimti erau nici pe picioare nu s-au sters plus ca au pus picioarele pe masa.
    -Baieti ne-ati adus ce v-am cerut?spun eu cu gura pana la urachi.
    -Da.spuse fratemi-o care schimba pe programul de sport.Nu-mi venea sa cred ce-au cuparat idioti astia 2,tampoane Always!?Si preservative durex?!.
    -Ba oamenilor voi sunteti nebuni ne-ati cumparat tampoane si preservative,alea sa le cumparati cur*elor cand va duceti in baruri.
    -Ce`s alea tampoane?!?spusra ei in acelas timp.
    Doamne mai bine trimitem un copil de 5 ani decat sa-I trimit pa-ia 2.Eu si Layla plecaram la mine in camera si ne-am uitat la TV.Ca baieti s-au apucat sa se uite la football,si logic ca nici cu mancare nu-I mai luai d`acolo…….

Skz de greseli
    RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Joi 21 Iul 2011 - 15:43

moama baietii astia...firati voi sa fiti :-w ....ce pot spune cateva greseli de tastare is mai pune descriere ca sa mai lungesti povestea Wink...in rest vreau next Kiss: pupici si spor la scris
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Zuzulici :) la data de Vin 22 Iul 2011 - 21:13

Capitolul 10

Eu si Layly stateam linistite si ascultam muzicala Ipod,dezavantajul nostrum era ca aveam casile in urechi si nu puteam auzi nimic.Iar prostii de baieti au intrat pe furisi in camera si n-eau speriat.Eu si Layla am urlat asa de tare de cred ca au surzit de tot,iar dupa eu am cazut din pat si buff si ea dupa mine.Mama ce nervoasa eram cred ca scoteam fum si pe nas si pe urechi.
    -Iesiti naibi afara papagalilor ce sunteti!!!ulu eu cat ma tin plamanii.
    Fratemi-o a iesit intr-o viteza de cred ca s-a impiedicat si a cazut,dar Sasuke papgalu sef,statea acolo si facea pe smcheru.Cand am aruncat cu perna dupa el zici ca era argint viu.Ce credea el ca daca sta acolo ma impresioneaza.Daca ma infig putin in el nu mai zice nici “pas”.Ma uit discret la Layla si vad ca facuse ochii cat cepele cred ca o-I fi speriat-o,pe saraca fata.
    -Scuze daca te-am speriat dar daca nu se infice cineva in ei se cred buricu pamantului.
    -Doamne,nu m-ai speriat am fost chiar impresionata n-a mai vazut pe nimeni sa-l puna asa la punct pe Sasuke.Trebe sa ma inveti si pe mine asta.
    -Draga,secretul e in incheetura si cu ce viteza arunci.spun eu cu gura pana la urechi.Dupa eu si Layly ne-am dus la Jacuzzi, sa ne relaxam umpic dupa sperietura pe care ne-au dat-o baieti .
    Cand ma intorc sa-mi inchid PC-ul ce sa fad…imi venea sa lesin.Fratemi-o cotrobaia prin geanta mea?!?!Cred ca nu vad bine dar asa era.
    -Ce papuci lu`Eminescu cauti in geanta mea?tip eu la Andy
    -A…scuze vroiam doar sa…dar nici nu termina bine de zis ca intervene eu
    -Ce sa cauti in geamta mea nu te-a invatat nimeni ca nu ai voie sa umbli in geanta unei femei?Ce vroiai sa cauti?Servetele umede Always sau pastile pentru dureri de cap Durex?
    -Vroiam sa-ti cer cheile de la masina,ca trebuie sa le aducem bagajele si dupa sa plecam la aeroport.
    -Ia stai putin mai e 1 ora pana la plecare de ce va grabiti si in plus nu vei conduce tu, va conduce Sasuke.Dupa incidental de la scoala si de la club nuci s-o atingi nu meriti.Si sa nu cumva sa mai umbli in geanta mea si al orcarei alte femei.Ma duc jos si ii dau cheile lui Sasuke.
    -Sa ai grija de masina mea, ai inteles brunetule?
    -Sigur papusa.spuse el cu un zambet pervers pe fata si vru sa ma sarute.
    -Nea…s-o crezi tu nici macar nu vreau sa te mai vad dar sa te mai si sarut.spun eu foarte suparata pe el.
    Doamne ce fata a facut Sasuke parca l-a lovit cineva in fata,nu mai avea chef de nimic era foarte abatut dupa ce i-am spus ca sunt suparata pe el.Inseamna ca tine mult la mine ca din atata sa se simta asa de vinovat.Dar chiar imi parea rau de el dar nu iam zis nimic.
    Dupa eu ma intorc in Jacuzzi unde ma asteapta Layla.
    -Hei Saku ce a durat asa de mult sa stingi Pc-ul?
    -Poi nu ti-ar veni sa crezi ce s-a intamplat.spun eu in timp ce intram in Jacuzzi.
    -Zi fat`o odata nu ma mai tine in suspans.spuse ea foarte nerabdatoare.
    -Poi…m-am dus in camera si l-am vazut pe fratemi-o ca-mi umbla prin geanta.Cica vroia sa ia cheile sa se duca acasa la voi si sa-l ajute pe fratet-o.Dar logic ca i-am dat cheile lu Sasuke si dupa…
    -Zi ce ?
    -Nu mai intrerupe.spun eu amuzata.Deci a vrut sa ma sarute dupa ce i-am dat cheile,dar l-am respins si –am zis ca nu vreau sa-l sarut pentru ca sunt foarte suparata pe el.Daca ai stii ce abatut a fost dup ace i-am zis ca sunt suparata pe el?!?!
    -Poi logic ca te place,numai despre tine vorbeste in ultimul timp.
    -Hai mai taci.
    -Vorbesc serios chiar daca mai e el asa mai pervrs,cred ca te place.Deci fratet-o ma place?!?
    -Pai nu stiu inca dar cred ca da ca numai despre tine vorbste de cand s-a despartit de cur*a de Karin.
    Dupa ce am stat in Jacuzzi 15 mintute.M-am dus si mi-am luat o pereche de blugi lungi mulati de culoare albastru deschis cu mai mult de 20 de taieturi,un tricou lila cu dungi albe cu decolteu generos. pe care scriia “Sexy Bich”,o jacheta scurta pana la sani de culoare alba si o pereche de balerini negri.Mi-am intins parul cu placa si l-am impletit intr-o parte.M-am dat cu putin creion dermatograf rimel..ect.
    Dupa ce m-am regat de o groaza de ori de Layla sa-si aleaga cu ce sa se imbrace,s-a ales o perche de blugi negri mulati cu peste 20 de taieturi,un maeu roz pe care scriia “My World” si perechia ei de tenesi negi.I-am intins parul cu plac si am machiat-o putin.Dupa ce am aranjat-o arata super cred ca-o sa-I dap pe baieti pe spate.
    M-a ajutat sa cobor valiza in living si i-am asteptat pe baieti.Doamne cat de greu e sa te duci 50 de metri sa iei 2 valize.Noi fetele ii asteptam ca proastele si ei cine stie pe unde erau.Am stat vreo 5 min si dupa l-am sunat pe fratemi-o.
    -Hei frate unde misici mei sunteti au trecut 45 de min de cand ati plecat?!?!
    -Suntem pe drum dar traficul este foarte aglomerat.
    Ultima fraza nu am auzit-o bine pentru ca s-a interupt. Din nu stiu ce motiv in fine i-am asteptat si dupa inca 15 min au ajuns.

Sper sa va plaka Kiss Kiss

Ultima editare efectuata de catre Aya^.^ in Sam 23 Iul 2011 - 13:29, editata de 1 ori
    RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Vin 22 Iul 2011 - 21:19

Buna :)Foarte frumos! Oooo Sakura asta, de ce i-a zis asa ceva?...In fine vreau next-ul urgent! Spor la scris si multa imaginatie! Si next repede :-w Te mananc cu fulgi cu tot Laugh
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Zuzulici :) la data de Dum 24 Iul 2011 - 16:10

Capitolul 11
    [Sakura]

Stateam pe canapea si ma gandeam cum am putut sa spun un asemenea lucru lui Sasuke,recunosc eram nervoasa dar nu trebuia sa imi descarc nervii pe el.Simt un sentiment foarte ciudat numit “vinovatie” e cel mai naspa sentiment posibil…simt un gol in stomac picioarele mi-sau imuiat si imi pun tot felul de intrebari stupide fara nici un raspuns:De ce nu am putut sa ma abtin?Oare ma va ierta?...
    Dar aceste ganduri au fost intrerupte de baieti,bine ca Layla le-a deschis ca alt fel ramaneau p`afara.Fratemi-o a venit intr-o viteza a luat valiza si-a bagat-o in masina.Cand sa ies primesc un telefon de la…tata?!?
    -Alo,tati s-a intamplat ceva?Esti bine?!E totu-nregula?!spun eu ingrijorata
    -Da scumpo totul este in regula numai ca nu veti putea petrece vacanta cu mine imi pare foarte rau,eu si Anne avem niste afceri foarte importante de rezolvat…si….
    -Si…?? Ce?
    -Poi o stii pe mama lui Karin colega cu tine?
    -Da…?zi ca ma tot ti in suspans
    -Ne-am logodit…spune el repede si inchide telefonul
    Nu imi venea sa cred,simt cum pamantul se invarte cu mine mi-se imoaie picoarele si mai rau decat atunci nu mai vad nimic e totul in ceata am auzit decat :”Sakura esti bine??!?”.

[Layla]

Off…mai Sakura ce ai patit?!?!Sper ca nu e grav?!?!O fi facut infarct ce i-o fi spus tatal ei?Intr-un fel nu ma simteam bine,chiar imi parea rau de ea ca era o fata glumeata de treaba ,frumoasa desteapta si putin mai nebuna cateodata.Nici nu ma pot uita ca imi vine sa plang.Ma indrept spre Andy:
    -Ce-a patit?spun eu foarte suparata
    -Poi cred ca a lesinat, i-se intampla foarte des in ultimul timp si mi-e teama sa nu fie ceva grav.Ma duc pana la farmacie,vrei sa vi?
    -Da sigur,Sasuke stai tu cu ea ca poate sa se trezeasca si…nici nu vreau sa stiu ce s-ar nputea intampla.
    -Ok stai linistita o sa stau cu ea.spuse Sasuke.
    Eu si Andy plecam pana la farmacie sa luam niste medicamente…etc ceva care sa-I faca bine.

[Sasuke]
    Doamne ce s-o fi intamplat cu ea o fi din cauza ca nu am mai bagat-o in seama si ca m-am prefacut ca nu mai vreu s-o vad?Poate nu trebuia sa fac si eu acel gest, era destul de suparata pe frates-o trebuia sa o mai supar si eu.Dar problema e ca nu stiu ce s-a intaplat in comvorbirea telefonica dintre ea si tatal ei.O fi spus ceva care a socato?

[Sakura]

Ma trezesc in patul meu si cu Sasuke langa mine,nu prea imi amintesc multe decat convorbirea aia ingrozitoare si in rest negru si cam atat.
    -Hei Sakura esti bine? mi-am facut griji pentru tine, si imi pare rau ca te-am trata cu raceala trebuia sa te las in pace atunci cand erai nervoasa.Chiar imi pare rau!spuse brunetul
    -Da acum ma simt mai bine,si nu e nevoie sa-ti ceri scuze eu sunt de vina,imi pare foarte rau eram nervoasa pe fratemi-o nu trebuia sa-mi descarc nervii pe tine.N-am stiut cat ti la mine.Unde e Layla si Andy??spun eu rosind in obtaji
    -S-au dus sa-ti ia niste medicamente…nu situ ce tot indruga soramea.Saraca a crezut ca ai facut infarct.
    -Mi-as fi dorit eu sa fac…spun eu cu ochii rosi si cu fata umeda.
    -Hei nu mai plange…ce s-a intaplat?spune el cu o voce calda.Si na strange in brate lui puternice
    -Poi…tata si mama lui Karin s-au logodit…spun eu scurt si la subiect
    -Poftim…?!?!spune el foarte socat
    -Si au si anulat venirea noastra in Spania.A spus ca el si mama tau au niste afaceri de rezolvat.
    Tocmai cand am spus ultimele cuvinte au intrat si Layla si Andy in amera parand foarte socati de ca am zis.
    -Cum nu mai mergem in Spania?
    -Nu…tata si Anne au niste afaceri de rezolvat plus ca tata si mama lui Karin s-au logodit si noua abia acum ne zic
    -Ce?!?!spuse fratemi-o cu o fata de “wtf?!?!’’
    Dupa am inceput din nou sa plang nu-mi venea sac red ca nu ne-a zis pana acum ca s-au logodit.Ma doare undeva ca voi fi sor vitrega cu tar*a de Karin puteau sa zica mai intai.Toti incercand sa ma consoleze nu m-am oprit din plans vreo 1 si ceva daca ma vedeai ziceai ca abia acuma am iesit din mormant.Dar chiar nu ma mai intereseaza ce face tata in viata lui personala nu mai sa nu se bage in viata mea s-a lui Andy, orcum el a fost ca un tata absent in familie acum inteleg de ce s-a despartit mama de el m-as fi desparti si eu de el.Dar nu le voi lasa pe Karin si pe mama ei sa profite de tata si banii lui.

Sper ca e destul de lung Laugh

RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Dum 24 Iul 2011 - 16:18

Buna Foarte frumos capitolul...firar tu sa-i fi de tata... :-w...hai mai repede cu nextul ca de nu vai de tine Spor la scris si multa imaginatie! >>NEXT<< (D)
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Zuzulici :) la data de Vin 29 Iul 2011 - 14:40

Capitolul 12

Statem in pat si ma uitam la televizor eram pe cale de a adormi…dar s-a gasit cineva sa sune la 01:10.Cine naiba s-o gandi sa sune la ora asta ?!?!Cand m-am uitat era tampita de Karin.
    -Mda…hai treci la subiect.spun eu obosita si plictisita.
    -Oke deci maine la 11:00 vreau sa ma duci pana la mall,ai inteles?spuse ea pe un ton superior.
    -1.Auzi nu-mi dai tu comanda mie.2.Deaia nu mai creste iarba ca nu te duc eu cu masina la mall.Mai termina cu tonu asta de sefa.Chiar daca mama ta si tata sunt casatoriti asta nu-I da dreptul sa vorbesti asa cu mine.spun eu furioasa si ii inchid telefonu-nas.Sper sa se invete minte.
    Dupa ce am mai stat o jumatate de ora la televizor,am adormit.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Dimineata veni repede iar razele soarelui imi mangaiau chipul meu angelic.Nici nu ma trezi bine si ma suna Naruto
    -Da Naruto ce e?
    -Poi…vreu si eu sa te rog sa stai cu sor`mea 2 ore am ceva de rezolvat,mai exact eu si Hin mergem undeva si mama m-a rugat sa am grija de ea.Te platesc sa stii!
    -Mda…poi…ok o sa-I zic lu` Karin ca fac pe dadaca sis cap de ea,dar tot trebe sa ma platesti.Oke?
    -Bine vin la tine pe la 11:00.
    -E perfect te astept!
    Ce bine ca nu ma mai duc cu tampita aia la mall imi manca sufletu.Mai bines tau cu o pitica de 10 ani decat cu ea.E perfecta mai am 1 ora pana sa vina.
    M-am dus la baie mi-am facut igena.Dar normal ca a durat ceva,dupa m-am schimbat intr-o pereche de coolant gri scurti si o bluza scurta de culoare neagra.
    Am dat comanda la sushi am luat niste suc si am asteptat sa vina s-o aduca Naru pe sor`sa.
    Dar eu nici nu stiam cum arta am auzit doar de ea.O fi mofturoasa ?Ce ma fac?Ce-I dau de mancare ?O fi energica?
    Aceste intrebari ma macinau, pana cand am dat drumu la televizor si am dat pe Utv am ascultat muzica am citit reviste .Doamne ce tampite sunt unele vedete .
    Sunt doar dependente de aparatu de fotografiat…cum sunt si eu.
    Nici nu terminai bine de citit reportaju ca batea cineva la usa….aolo e 11:00.Am uitat.Am deschis usa si atunci a trecut pe langa mine ca fulgerul o fetita mica blonda de vreo 11 ani cu ochii albastrii ca marea.
    -Hei Saku am Aduso me Amy sper sa nu fie o povara!spuse e cu gura pana la urehi.
    -Ehh…stai linistit o fa fie bine…spun eu putin uimita.Amy statea cu picioarele pe masuta de cafea.Imi venea sa urlu dar am lasat-o stiiu cu e sa ai 11 ani am trecut si eu prin asta.
    -Amy sa o asculti pe Sakura sis a stai cuminte,dar sa nu cumva sa-I spui lu`mama ca te-m lasat cu alt cineva si da-ti picoarele jos dea`colo!se rasti Naruto la ea
    -Oke !spusea ea indiferenta.
    -Pa Naruto sa va distrati!spun eu cu zambetul pe buze
    -Cu siguranta si daca te supara imi dai decat un telefon si vin si o mananc!
    -Oke dar cred ca vomi fi prietene spun eu facand-ui cu ochiu.
    Dupa ce pleca eu m-am ajezat langa langa ea si am inceput sa conversez cu ea.
    -Deco…vrei sa mananci ceva?spun eu zambindu-i larg
    -Mda…cam ce ai??spuse ea indiferenta.
    -Sushi sau pizza?
    -Pizza.
    Ma duc si ii incalzesc pizza in cuptorul cu microunde .O las vreo 10 min.Ce cuminte era parca nici nu stiiai ca e un copil in casa.Dupa 10 min am chemat-o in bucatarie.Zici ca era masina de mancat,manca tot ce i-se dadea chiar nu aveai probleme.
    -Iti place pizza.
    -Da.spuse ea cu gura plina
    -Chiar daca e cumparata????!?!?!
    -Poi daia am zis ca imi place.spuse ea cu rautate.
    Defapt m-am inselat u seamana deloc cu el.Nici nu plec bine din bucatarie si suna cineva la usa.Cand am deschis usa era un baiat foarte dragut si sexy avea un abdomen bine lucrat si aolo avea niste ochii verzi superbi.
    -Scuze pe cine cauti sau cu cine vrei sa vorbesc?!?
    -Poi sunt Garra fratele geaman al lui Karin o cautam pe Karin mi-a zis ca o sa fie cu tine la mall.Esti Sakura nu?
    -Da eu sunt,si scuze nu am vazut-o pe soramea.
    -Cum sora`ta?spuse roscatul socat.
    -Poi…mama voastra si tata s-au logodit de o saptamana.
    Nici nu terminai bine de spus propozitia ca Amy statea si ne asculta conversatia.
    -Amy du-te si joacate pe P.C!spun eu cu autoritate
    Fata se du-se grabita la PC se pare ca-I placea sa stea pe PC.Iar eu stateam de vorba cu Garra.Cand el a vrut sa ma sarute tocmai atunci intra pe usa Sasuke socat de ce vazuse.Dar problema e ca de ce venise el asa de grabit la mine.
    -Ce se intampla aici?spuse brunetul confuz
    -Poi el este fratele geaman al lui Karin.spun eu putin rusinata.
    -A poi sit e saruti asa cu oricine.spuse el gelos.
    -Dar nu ne sarutam!tip eu la el.Te rog frumos sa iesi,plus ca nu trebe sa faci galagie Amy isi va da seama ca ne certam.
    Dup ace termin fraza intra Naruto
    -Ce se intampla?Am venit s-o iau pe Amy.
    -Da e la calculator.
    -Hai baieti iesti va rog afara.
    Doamne ce gelos era Saskue zici ca m-am culcat cu ala si el era sotu meu si ma tragea la raspundere.Doamne ce imi venea sa-I dau una .
    Dup ace pleaca Naruto si Amy ma asez pe canaapea si ma uit la TV…
    ~~~~~~~~~~~~~~~~SUSPANS~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Vin 29 Iul 2011 - 15:06

yey ai venit cu nextul...telefoanele astea Laugh...e foarte frumos capitolul, dar trebuie sa critic..sorry Sad ...deci: ai grabit actiunea :-w , puteai sa mai descrii umpic...cu sarutul ala, si aspectul lui Gaara, etc...+ greseli de scris, ti le voi corecta eu Wink ca rasplata ca ai pus nextul... Love it Kiss Big Hug ...app PUNE NEXTUL doamna Suspand direct LaughLaughing Te rog!

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Mar 23 Mai 2017 - 13:53