╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Zac Efron

Distribuiti

Irene.
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Data de înscriere : 15/07/2011

Zac Efron

Mesaj Scris de Irene. la data de Vin 6 Sept 2013 - 12:38

Nume real: Zachary David Alexander Efron

· Locul naşterii: San Luis Obispo, California, USA

· Data naşterii: 18.10.1987 (25 ani)

· Ocupaţie: Actor

· Înălţime: 178 cm

· Culoarea ochilor: albastri

· Culoarea părului: saten

· Zodia: Balantă

· Ţara natală: SUA

Celebru în Statele Unite încă dinainte de a împlini 20 de ani, Zac Efron a apărut în mega-succesul Disney High School Musical, prima serie de filme pentru televiziune care a ajuns şi pe marele ecran. Aceasta i-a adus-o alături şi pe partenera lui de viaţă, aproape la fel de celebra Vanessa Hudgens.

Un rol important în cariera lui Efron l-a avut şi apariţia din probabil cel mai cunoscut muzical al anului 2007, Hairspray. Zac Efron nu numai că apare în muzicaluri, dar are şi o carieră muzicală de invidiat. Breaking Free, un cântec al său din High School Muzical a intrat în topul Billboard şi a urcat de pe locul 86 pe 4 în doar o săptămână.

Ascensiunea a fost întrecută ulterior doar de Beautiful Liar, al duo-ului Shakira-Beyonce. Idol al adolescenţilor, Zac Efron are acum o mulţime de proiecte de film, tânărul reuşind să evadeze de sub umbrela Disney.

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Sex : feminin

Data de înscriere : 18/04/2013

Re: Zac Efron

Mesaj Scris de Pasila la data de Sam 7 Sept 2013 - 13:46

Imi place de eeeeeeel, nici nu stiam cand ma uitam la High School Musical ca ala e Zac Efron! Eram mica si in imaginatia mea, Zac aparea ca un soi de Hercules Laugh Apoi cand am vazut ce mic si dragut si simpatic e mai ca nu mi-a venit sa cred. E chiar frumos pacatosul, sunt asa geloasa pe Vanessa [-( de ce sa fie ea sotia lui? Nu e drept. 
    Ah, si ochii aia albastri Love it :3

Acum este: Lun 23 Ian 2017 - 2:28