╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Avalon High

Distribuiti

Irene.
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Data de înscriere : 15/07/2011

Avalon High

Mesaj Scris de Irene. la data de Mar 3 Sept 2013 - 13:43

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Ally este o fata dintr-o familie care se tot muta, parintii ei sunt profesori de istorie si discuta mereu despre regele Arthur. La noul liceu numit Avalon Ally primeste un proiect despre un ordin din antichitate. Ea si un prieten de – al ei Miles descopera ca regele Arthur avea sa se reincarneze in timpul cand va fi nevoie de el cel mai mult. Ally si Miles descopera cine ar putea fi Arthur si incearca sa il protejeze, acest lucru pana totul i-a o intorsatura neasteptata.

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Sex : feminin

Data de înscriere : 18/04/2013

Re: Avalon High

Mesaj Scris de Pasila la data de Sam 7 Sept 2013 - 13:44

Uuu, cat mi-a placut filmul asta :3 Tin minte si acum ce nerabdatoare eram sa-l vad, luasem pana si popcorn si nu mai incepea odata. Dar a fost... awesome. Prima data cand l-am vazut, maiculita. Nu ma asteptam ca Ally sa fie reincarnarea, si ala... uff, ala de ramane cu Ally, cu pupi-pupi.. i-am uitat numele Laugh Ala era foarte dragut, a devenit chiar si cavaler acolo, el si frate-su vitreg. 

Acum este: Lun 20 Feb 2017 - 17:26