Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Vraji-gemenele [Twitches]

Distribuiti
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Vraji-gemenele [Twitches]

Mesaj Scris de Irene. la data de Mar 3 Sept 2013 - 13:38

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Gemene și vrăjitoare, tinerele interpretate Tia și Tamera Mowry sunt parcă desprinse dintr-o poveste a evului mediu. La naștere, fetele au fost luate din brațele mamei lor și ea o femeie cu puteri deloc obișnuite și despărțite. Adoptate de familii diferite, ele au ajuns acum la vîrsta majoratului, dar și a împlinirii capacităților supranaturale. La petrecerea organizată pentru sărbătorirea celor 21 de ani, tinerele vrăjitoare se întîlnesc pentru prima dată și se văd în fața unei sarcini extrem de dificile.
    Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Sex : feminin

Re: Vraji-gemenele [Twitches]

Mesaj Scris de Pasila la data de Sam 7 Sept 2013 - 13:49

Cat mi-a placut filmul asta! Chiar zilele trecute m-am uitat la el :3 A fost foarte frumos, ador povestea, ideea Love it Imi si imaginez cum e ca la 21 de ani, dupa ce ai avut o viata cam ciudata, stiind ca totusi nu esti normal, sa-ti apara asa puteri Laugh De-as sti ca la 21 de ani as avea si eu asa ceva, oo, ce frumoasa ar fi viata :3 Oricum, misto filmul, l-as putea vedea de zeci de ori fara sa ma plictisesc. 

Acum este: Dum 23 Apr 2017 - 18:51