Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Echipa de căţei / Snow Buddies

Distribuiti
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Echipa de căţei / Snow Buddies

Mesaj Scris de Irene. la data de Mar 3 Sept 2013 - 13:34

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Cinci pui de Golden Retrevier, fraţi, locuiesc în acelaşi oraş, adoptaţi de familii diferite. In timpul cînd nu sunt cu stăpînii lor, se întîlnesc să se joace împreună. Părinţii lor la fel. Toţi adoptaţi de familii diferite, dar prietene. Fiecare avînd un caracter diferit de al celuilalt, adăptat stăpînului său: unul care iubeşte noroiul , altul tip răpper, o cochetă etc. În timpul jocului, opreşte un camion cu îngheţată în apropiere; căţeii intră în camion uşa fiind deschisă... Dar şoferul închide uşa…
    Rose
    Moderator
    Moderator

Re: Echipa de căţei / Snow Buddies

Mesaj Scris de Rose la data de Mar 3 Sept 2013 - 16:56

Ştiu filmul. E genial.
    Căţeii sunt atât de scumpi Love it  Ei ajung din greşeală în Alaska datorită acelui camion cu îngheţată şi de aici începe marea lor aventură. Acolo dau de un tânăr băiat ce doreşte să participe la cursele tradiţionale de sănii însă tatăl său nu îl lasă. El cere ca în noaptea de Crăciun să primească în dar încă cinci câini ca să poată participa, pentru că deja unul avea. Ce e drept, la început cei cinci căţei nu prea au dorit asta, însă au făcut-o într-un final şi au reşist să formeze o legătură puternică cu stăpânul lor. S-au antrenat din greu cu un câine bătrân şi au reuşit. Au intrat în cursă şi acolo unul din concurenţi le va pune piedici, va încerca să îi saboteze. De data asta nu îi mai iese figura şi bineînţeles că filmul are un final fericit.
    Mi-a plăcut extrem de mult şi mi se pare foarte amuzant, în special câinele acela ce le avea cu Rapp-u. Cică ar mai fi nişte filme cu aceşti căţei - nu am apucat să le văd. Oricum îmi plac. Sunt atât de mici şi de scumpei :x
    Oricum la final cei cinci căţei se întorc acasă, iar băiatul primeşte altă echipă de câini şi tatăl său este de acord să îl ajute. Fantastic :x
    Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Re: Echipa de căţei / Snow Buddies

Mesaj Scris de Pasila la data de Sam 7 Sept 2013 - 13:54

Ooo, trebuie sa revad filmul asta, il ador :3 Imi plac de fapt foarte mult cateii, sunt niste adorabili si aventura lor e asa misto Laugh Daca as sti ca as pati si eu asa din cauza inghetatei, numai pe langa mancare as sta. Ador filmele cu catei Think ar trebui sa caut mai multe pe net. Ooo, frumos finalul. Mi-a placut mai ales ca unul dintre ei, inainte sa se duca la stapanul lui - copilasul ala - s-a dus mai intai in noroi si face "Casa dulce casa" Laughing A fost maxim, am ras pana m-a durut burta. 

Acum este: Dum 26 Mar 2017 - 6:26