Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
Irene.
Moderator
Moderator
Sex : feminin

The Wanted

la data de Lun 2 Sept 2013 - 20:52
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Minunată!

Ultima editare efectuata de catre Irene. in Dum 28 Aug 2016 - 21:26, editata de 1 ori
Irene.
Moderator
Moderator

The Wanted - Glad You Came

la data de Lun 2 Sept 2013 - 20:54
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Perfectă!
Ella ♣
Moderator
Moderator

Re: The Wanted

la data de Mier 4 Sept 2013 - 20:35
Am auzit-o de multe ori la televizor si pe la radio si imi palcea mult, dar nu stiam niciodata cine o canta sau cum se numeste,d ar datoriat lui Rose am aflat. ^^
Ella ♣
Moderator
Moderator

la data de Mier 4 Sept 2013 - 20:37
Melodia asta am auzit-o la ora de engleza cand s-au unit clasa mea cu inca una si am facut un fel de "joc". Pe atunci radeam cu colega mea de partea cu "o"-urile, dar ceva mai tarziu mi-am dat seama ca nu ma mai puteam desprinde de melodia asta. E prea faina! Love it
Rose
Moderator
Moderator

la data de Mier 4 Sept 2013 - 21:35
E mai mult decât perfectă. Vreau să spun că trupa e wow :x Îi ador şi melodia e divină.
Datorită lui Ale eu am dat de ei. Şi eu am auzit de multe ori melodia la TV şi radio, dar nu i-am dat importanţă şi uite cine o cânta. Îmi place la nebunie şi nu mă pot opri din a o asculta :x
Rose
Moderator
Moderator

la data de Mier 4 Sept 2013 - 21:42
Lui Clau îi place şi eu o ador Love it
E prea divină această melodie şi băieţii aceştia o fac şi mai şi. Pfoai o ascult mereu cu mare drag şi nu mă pot dezlipi de ea.
Pasila
Scriitor
Scriitor

la data de Mier 4 Sept 2013 - 22:12
Uuuuuu, si mie imi place melodia :3 E draguta, desi e singura care-mi place de la TW Think. Eh, cred ca e momentul s-o mai ascult.
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum