╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Aici vedeta :P

Distribuiti

Linkin Park
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Data de înscriere : 31/08/2013

Aici vedeta :P

Mesaj Scris de Linkin Park la data de Sam 31 Aug 2013 - 20:28

Salut lume, numele meu este Camy si am 13 ani. Ador melodiile rock, cred ca va dati seama si din profilul meu Big smile Imi mai place sa imi petrec timpul in natura si sa ma plimb. Cel mai mult iubesc sa privesc cerul instelat si sa admir noaptea si luna care o lumineaza Smile Pai, cam atat cred eu... daca vreti sa aflati chesti noi, intrebati Big smile !!!

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 18/04/2013

Re: Aici vedeta :P

Mesaj Scris de Pasila la data de Sam 31 Aug 2013 - 22:58

Hellaaaaau, trebuie sa-ti spun ca te ador. Asculti rock <3 Linkin park :3 Awesome, la naiba. Eu sunt Damaris, poti sa-mi spui Liz daca iti e mai usor asa. Acum o sa trecem la un interogatoriu care sigur nu seamana cu CIA.
    -Cum ai dat de forum?
    -Iti place aici?
    -Ai frati sau surori?
    -Ce carti iti plac?  Care e ultima citita?
    -Ce filme iti plac? Care e ultimul vizionat?
    -Ciocolata sau caramel?
    -O sa intri si pe chat sa mai vorbim?
    -As vrea sa te intreb daca vrei sa fim prietene, dar nu o sa ma refuzi, nu? 
    -Da-mi exemple de trupe pe care le asculti de rock :3  Nu ma supar daca scri multe <3
    -De ce la prezentare scrie ca ai 13 ani si la profil 14?
    -O sa scri un fic aici?
    -Ai citit Regulamentul?
    Cam atat, sper sa fi fost sincera cand mi-ai raspuns la intrebari. Imi place mult de tine ca asculti rock si pari super de treaba. Daca vrei, imi poti da pm cu id-ul tau ^^

Linkin Park
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Linkin Park la data de Dum 1 Sept 2013 - 20:40

Hei, cocktail ma bucur ca ai pus astfel de intrebari. Cam nimeni nu ma baga in seama pe acest forum Smile Pai, sa raspund acum...

1)Pai cea mai buna prietena a mea a avut aici cont si mi-a spus si mie de acest forum.
    2)Da, e dragut.
    3)Nu, dar este posibil sa am un frate mai mare daca mama se combina cu Andrei tat vitreg Big smile

4)Imi plac cele despre mister, necunoscut, vampiri si paranormal. Pai ultima citita ar fi Jurnalele vampirilor, vara trecuta pentru ca vara asta am fost extrem de ocupata si am facut mi de lucruri.
    5)Imi plac filmele horror, pot sa spun ca le ador Smile Pai ultimul vizionat ar fi Worm Bodies (horror, comedie)
    6)Alune  Big smile
    7)Nu prea imi place sa vorbesc pe chat dar poate voi intra odata si odata.
    8)Normal ca vreau, doar tu esti prima care ma bagat in seama Smile
    9)Pai, Linkin Park sigur, Three Days Grace, Skillet, Brecking Benjamin (daca am scris bine), Red, si altele...
    10)Pai uneori mai uit daca ia-m facut de curand Big smile o sa modific...
    11)Da, am deja un fic pe care as dori sa il postez dar trebuie sa mai lucrez la nume 
    12)Sincer, da...dar nu imi place sa ascult sau sa respect regulile, dar pe acestea le voi accepta pentru ca un ban nu imi doresc Big smile

Alex Florina
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 02/06/2013

Mesaj Scris de Alex Florina la data de Lun 2 Sept 2013 - 14:41

Hey, eu sunt Ada! Pai... voiam sa scriu aici inaintea lui Liz numai ca n-am putut! Ea este mereu cu-n pas intaintea mea! Imi placi, si eu ascult rock. Toti in afara de red, asta ascult eu. (cei scrisi de tine)
    Mai ascult si rapp si dupstep, hardstyle... muuuulte!

1)Daca o sa scrii un fic, o sa ma anunti si pe mine?
    2)Banii, viata, sau mustata?
    3)Vrei sa fim prietene?
    4)Unde locuiesti?

Si am citit raspunsurile... Regulile sunt stricte. si un pont, membrii staff-ului pot parea rai, dar de fapt sunt dulci si foarte de treaba. Ajungi sa-i cunosti daca stai pe chat mai mult! Nu ca eu as sta mult, sau i-as cunoaste! Laugh
    Cam atat!
    Scuzati greselile de tastare, dar nu vreau sa mi-o ia cineva iar inainte!
    Ada te pupa pana te albeste! Kiss

Ale-chan
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 26/06/2013

Mesaj Scris de Ale-chan la data de Lun 2 Sept 2013 - 15:35

Hwwwaa ! Încă o fană rock ! Înainte de toate vreau să îţi spun bine ai venit pe forum ! Să te distrezi pe aici. Avem multe în comun ceea ce îmi place . Nu am întrebări deloc. Dacă vrei să vorbim uite ID-ul meu : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Te a;tept să îmi dai un Buzz ! Have fun here ! Pupici Kiss

Miss Ignorance
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 30/03/2013

Mesaj Scris de Miss Ignorance la data de Lun 2 Sept 2013 - 17:16

Bine ai venit la noi pe forum, draga mea. Ma bucur sa te cunosc, eu sunt Flo. >.< Nu-mi mai pun numele pentru ca oricum nimeni nu ma striga asa deci nu prea are rost:))
    Sper sa te distrezi si sa iti faci multi prieteni noi. ! 

Linkin Park
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Linkin Park la data de Sam 7 Sept 2013 - 18:30

Ma bucur ca m-ati intampinat atat de funny...

Chokotoff....
    1)Normal dar inca nu am ideei, deci va trebui sa astepti o vreme... Big smile

2)Mustata Tongue
    3)da...
    4)Acasa Big smile

Mrs Anderson
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 24/12/2012

Mesaj Scris de Mrs Anderson la data de Mar 10 Sept 2013 - 15:41

Buna, Camy. Bine ai venit pe forum, draga mea rockerita! Sper sa te distrezi si sa ne intelegem bine Kiss Fa-ti multi prieteni si simte-te bine, caci, cu una cu alta, suntem o familie! Te pup <3 Incantata de cunostiinta Smile

Acum este: Vin 2 Dec 2016 - 19:57