Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

8 Mile

Distribuiti
    Ella ♣
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

8 Mile

Mesaj Scris de Ella ♣ la data de Sam 31 Aug 2013 - 11:54

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

"Every moment is a chance to turn it around."

Oriunde am trai, indiferent cine suntem, toti suntem marginiti de granite ... unele reale, altele imaginare. Multi accepta sa traiasca intre aceste granite. Altii sunt fortati sa o faca. Dar unii simt nevoia sa evadeze, chiar daca ceea ce se afla dincolo este si infricosator si necunoscut. 8 Mile reda povestea acestor limite care ne definesc vietile, precum si povestea unui tanar rapper alb pe nume Jimmy "B-Rabbit" Smith Jr. (interpretat de Eminem) care traieste in anul 1995 in orasul Detroit, Michigan incercand sa se lanseze intr-o cariera de cantaret rap, muzica dominată de negri si care lupta pentru a gasi taria si curajul pentru a depasi aceste granite.
    Katoka-chan
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Re: 8 Mile

Mesaj Scris de Katoka-chan la data de Dum 13 Oct 2013 - 21:06

Asta este filmul cu Eminem? Este bestial filmul. Imi place foarte mult. Eminem este rapperul meu preferat, il iubesc foarte mult. Cand am vazut filmul, m-a emotionat foarte tare Laugh  Oricum, l-am vazut pe la 16 ani si as vrea sa-l revad.

Acum este: Dum 26 Mar 2017 - 6:20