Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
●Emιℓy●
Ex Staff
Ex Staff
Sex : feminin

Little Mix

la data de Joi 29 Aug 2013 - 15:11
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Little Mix este o formaţie britanică formată din Jade Thirwall, Leigh-Anne Pinnock, Perrie Edwards şi Jesy Nelson. Trupa a fost formată în urma competiţiei X Factor din Marea Britanie, când juriul a decis să separat nu sunt destul de puternice ca să câştige competiţia şi le-a propus să formeze un grup numit la început Rhythmix. Acestea au ajuns până în marea finală şi au sfârşit câştigând-o, devenind prima formaţie de fete care a câştigat vreodată X Factor-ul. Cariera lor a continuat după ce au semnat cu casa de discuri a lui Simon Cowell şi au lansat prima lor melodie, un cover al piesei lui Damien Rice, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Acestea şi-au continuat cariera scoţând primul lor single [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], iar în luna Noiembrie a anului trecut, primul lor album pe nume DNA a ieşit pe piaţă. Acesta conţine melodii precum [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] sau [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], dar şi alte melodi secundare. 

Jade Amalia Thirwall s-a născut pe 26 Decembrie 1992 (20 de ani) în South Shields. Ea a mai audiţionat la X Factor înainte, în anul 2008, însă i s-a spus să revină după câţiva ani, juriul crezând că nu este destul de pregătită. În prezent, Jade este împreună cu dansatorul Sam Craske. 

Leigh-Anne Pinnock s-a născut pe 4 Octombrie 1991 (21 de ani) în High Wycombe, Buckinghamshire, mama ei fiind din Marea Britanie, iar tatăl din Jamaica. Înainte să facă parte din Little Mix, Leigh-Anne obişnuia să lucreze ca şi chelneriţă la Pizza Hut. În prezent, Leigh-Anne este împreună cu Jordan Kiffin. 

Perrie Louise Edwards s-a născut pe 10 Iulie 1993 (20 de ani) în South Shields. Cu mama ei profesoară de muzică, Perrie a început să cânte de la 6 ani în faţa bisericii. Perrie a spus că a audiţionat la X Factor doar pentru că mama ei îi promisese un IPhone pe care în final a ajuns să şi-l cumpere singură. În prezent, Perrie este logodită cu membru trupei One Direction, Zayn Malik de pe data de 18 August 2013. 

Jessica "Jesy" Louise Nelson s-a născut pe 14 Iunie 1991 (22 de ani) în Romford, Londra. În timpul X Factor-ului, Jesy a avut de aface cu mesaje jignitoare la adresa corpului său. Însă a spus că nu va încerca să slăbească din cauza asta din moment ce se simte bine în corpul ei. În prezent există zvonuri cum că aceasta ar fi împreună cu membrul formaţiei Union J, George Shelley după ce au fost surprinşi împreună la V Festival.

~Rose, ţi-am zis că voi deschide şi topic-ul acesta, pentru că le iubesc pe fetele astea. <3 Prima dată am aflat de ele când Zayn şi Perrie au început să iasă împreună, acum un an, şi de atunci sunt obsedată de ele. Sunt toate atât de frumoase şi au nişte voci divine - [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] e prea perfectă. *-* -. Kira, dacă vezi topic-ul, promite-mă că nu o omori pe Jesy pentru că s-ar putea să fie cu George. Laugh
Irene.
Moderator
Moderator

Re: Little Mix

la data de Joi 29 Aug 2013 - 15:51
Bună. ^^ Ele sunt dragute, au voci superbe si niște melodii foarte frumoase. Nu sunt obsedate de ele. Doar de băieți. Dar îmi plac melodiile lor. :3 DNA este melodia mea preferată. ^^ Si Jesy cu George? o.O Unde? Când? Cum? o.O Nuuuu! T.T Mi-ai distrus visele, speranțele, totul! o.O Mai întâi Jai și Ariana s-au despărțit și acum asta! o.O Universul mă urăște! -__-”
Rose
Moderator
Moderator

la data de Joi 29 Aug 2013 - 16:51
Daaaaaaa <3 Ai deschis!
De la tine ştiu de ele, logic Laugh  Altă manie Laugh
Prima dată mi-ai dat să ascult DNA, nu m-a încântat. Până nu am auzit la TV melodia Wings ce m-a cucerit cu totul. Din acea clipă m-am îndrăgostit de fete. Vara asta chiar mă uitam la prestaţia lor de la X-Factor şi pot să spun wow :x Superb.
Perrie cred că are cea mai puternică voce dintre toate şi cea mai frumoasă. Da, o ador pe tipă :x şi mă bucur că e cu Zayn, adevărul este că vad un cuplu super drăguţ. O să iasă un copil minunat :x Tipa e frumoasă şi cântă superb. Perrie apare şi la avatarul, respectiv semnatura mea :x :3.
Jesy e superbă şi cu acest corp, de fapt îmi place corpul ei :3. Aia care au vorbit sigur erau invidioşi. Mă bucur că fata nu i-a luat în seamă. Fieare cu viaţa lui. Nimeni nu e perfect.
Toate formează o trupă minunată şi se completează una pe alta. Mă bucur că au câştigat şi împreună sunt extrem de puternice.

Turn your face, zici? Am ascultat-o şi este wow :x O zi întreagă numai replay am dat Laugh  Nu mă satur de acea melodie perfectă :3 *_*  De fapt, trebuie să reformulez: nu mă satur de nici una din melodiile lor divine şi perfecte.

Little mix :3
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum