╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Detective Conan

Distribuiti

Ella ♣
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Data de înscriere : 16/04/2012

Detective Conan

Mesaj Scris de Ella ♣ la data de Mier 28 Aug 2013 - 10:13

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Gen: Politist, comedie, drama.

Descriere: Shinichi Kudo este un licean cu abilitati de detectiv care ajuta politia la rezolvarea cazurilor. In timpul unei investigatii, este atacat de doi dintre membrii care apartin unui sindicat cunosct ca si "Black Organization". Il forteaza pe acesta sa ingere un experiment otravit care ar trebui sa il omoare fara sa lase nicio urma. O reactie adversa al acestui experiment, il transforma pe acesta intr-un copil in loc sa il omoare. Adoptand pseundonimul Conan Edogawa si pastrandu-si abilitatile, Kudo isi ascunde identitatea pentru a investiga "Black Organization."

Mrs Anderson
    Membru
    Membru

Sex : feminin

Data de înscriere : 24/12/2012

Re: Detective Conan

Mesaj Scris de Mrs Anderson la data de Vin 13 Sept 2013 - 12:05

Ooooo, Conan Love it Ce imi placea inainte acest anime, era asa de dragut. Faptul ca lucra ca detectiv in criminalistica imi dadea fiori, mai ales cand arata cadavrele, eu ma speriam pe atunci. Eram mai mica cand ma uitam la el, totusi merita vazut Smile

Heaven's Calling
    Membru
    Membru

Sex : masculin

Data de înscriere : 22/07/2013

Re: Detective Conan

Mesaj Scris de Heaven's Calling la data de Sam 11 Ian 2014 - 11:06

Cat ador acest anime. Love it Kudo poate fi putin... am... idiot. (sry) Dar este foarte inteligent. Think Chiar daca pe Animax nu se difuzeaza decat pana la episodul 50 si ceva eu inca ma mai uit pe net. Smile Chit ca'i doar in engleza. Laugh Dar n'am eu nevoie de traduceri. Blush Sunt si 17 sau 18 filme. Think Mai am 2 de vazut Think De episoade...nu mai zic. Laugh Mai mult de 700. Laugh Cred ca'i cel mai lung anime din istoria anime'urilor. Think Dar tot preferatul meu ramane. Tongue

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine](creatie proprie Smile )

Acum este: Mier 7 Dec 2016 - 18:15