╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Salut la toata lumea! :)

Distribuiti

Andrada :*
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Data de înscriere : 22/08/2013

Salut la toata lumea! :)

Mesaj Scris de Andrada :* la data de Joi 22 Aug 2013 - 3:11

Buna!Smile 
     Ma numesc Andrada. Cred ca v-ati dat seama ca sunt putin anormala, ca la aceasta ora majoritatea persoanelor dorm, iar eu bantui internetul. Whistling Imi plac foarte mult cainii, sa ma plimb prin parc, sa ascult muzica (in special rock, dar prefer si alte genuri). Imi plac foarte mult animeurile, chiar daca nu am vazut prea multe pana acum.

Astept intrebari de la voi dragilor si sper sa imi fac foarte multi prieteni pe aici:two:

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 18/04/2013

Re: Salut la toata lumea! :)

Mesaj Scris de Pasila la data de Joi 22 Aug 2013 - 4:39

Buna ^^ Bine ai venit pe forum ^^ Sper sa te distrezi pe aici, te asteptam si pe chat si sa fi activa! Eu sunt Damaris, dar imi poti spune Liz (asa imi spun toti).
    Am cateva intrebari pentru tine:
    -Ai frati sau surori?
    -Ciocolata sau caramel?
    -Da-mi exemple de trupe rock pe care le asculti
    -La ce te referi prin alte genuri? Ce genuri?
    -ai animale de companie?
    -Ce carte imi recomanzi?
    -Care e ultimul film vizionat?
    -De ce nu dormeai la ora 3?
    -Stiai ca 3 e ora diavolului?
    Cam atat... acum. Nu mi-au mai venit altele pe moment. Din nou, distreaza-te pe aici si fii activa si mare, dar mare grija la Regulament! ^^ 
    ps: foarte misto avatar Love it

Rose
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 08/04/2011

Mesaj Scris de Rose la data de Joi 22 Aug 2013 - 10:58

Bună, Andrada!
    Bine ai venit pe forum! Sper că îţi place şi îţi urez distracţie faină. Sunt sigură că o să ne înţelegem bine şi o să formezi multe legături.
    Stai calmă, că nu eşti singura nebună care postează pe la trei dimineaţa. Cocktail e una din acele persoane - nu are somn, strigoi [ştiu eu Laugh]La capitolul anime-uri stăm bine amândouă. Şi mie îmi plac, dar nu am vizionat foarte multe din cauza timpului Laugh
    Nu uita să treci pe la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] şi să îl respecţi. De asemenea îţi poţi spune părerea despre forum în acest [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] şi dacă ai idei pentru forum atunci [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] este deschis mereu.

Eu întrebări nu îţi pun, las pe alte persoane să facă asta Laugh 
    Bine ai venit în familia noastră! *hug*

Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Andrada :* la data de Joi 22 Aug 2013 - 11:51

Buna!Hi!  As vrea sa va multumesc foarte mult pentru aceasta primire calduroasa. Acum sa va rasppund la intrebari:
    Liz Big Hug 
    -Ai frati sau surori?
    Am o sora mai mica decat mine cu un an.

-Ciocolata sau caramel?
    Hmmm,Think  grea alegere, as prefera sa le combin. Ce zici de ciocolata cu caramel?

-Da-mi exemple de trupe rock pe care le asculti.
    Shinedown, Three days grace, Evenescence, Linkin park, Breaking benjamin, etc...

-La ce te referi prin late genuri? Ce genuri?
    Cand am spus “alte genuri ” ma refeream la tot felul de muzica (inafara de populara si manele). La genuri, as vrea sa adaug K-pop. Sora mea asculta de ceva timp. La inceput m-a enervat dar acum mi se pare destul de fain, mai ales dansurile alea complicate.

-Ai animal de companie?
    Nu am, dar tare mult mi-as dori un catel mic, pufos si alb.

-Ce carte imi recomanzi?
    Nu stiu daca aceasta carte este pe placul tau: “Codul lui Da Vinci”, scrisa de Dan Brown. Daca aceasta carte iti place, atunci iti recomand si “Ingeri si Demoni”, “Simbolul pierdut”, “Fortareata digitala” si “conspiratia”. Mie mi-au placut foarte mult, sper sa iti placa si tie. A da si era sa uit de seria “Jurnalele Vampirilor” de L.J.Smith.

-Care e ultimul film vizionat?
    Asta nu mai stiu. In orice caz, e vreun film horror:D 

-De ce nu dormeai la ora 3?
    Pur si simplu, nu aveam somn. Toata ziua am stata afara asa ca doar noaptea am mai mult timp pentru internet.

-Stiai ca 3 e ora diavolului?

Da, din pacate stiam. Intr-o seara, tot asa, in jur de ora 3, a intrat mama la mine in camera sa vada daca dorm si cum birol pe care sta calcultoarul e langa usa, ea s-a speriat de mine se mi-a zis “Culca-te Satana!” Laughing 

Va multumesc inca o data pentru primirea calduroasa pe care mi-ati facut-o. Daca mai aveti intrebari, nu ezitati sa le puneti. Voi raspunde cu mare placere.

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 26/11/2011

Mesaj Scris de Reeah la data de Joi 22 Aug 2013 - 13:51

Bine ai venit pe forum, Andra! Eu sunt Andreea, încântată! Sper că te vei simţi bine pe aici şi că îţi vei face o părere bună despre comunitatea noastră. Nu uita să te distrezi şi să-ţi faci câţi mai mulţi prieteni. Acum să trecem la întrebări:
    Câţi ani ai?
    Cum e în vacanţă?
    Cum te descurci cu şcoala?
    La ce animeuri te-ai uitat până acum?
    Cartea preferată?
    Melodia preferată?
    Ce zici de dubstep?
    Scriitorul preferat?
    Îţi place numele tău?
    Ai vreo fobie?
    Ai vreo chestie mai ciudată despre tine?
    Serialul preferat?
    Dar filmul?
    Ce te inspiră?
    Ce ai schimba la tine?
    Cam atât. Să ai o zi bună. <3

Ale-chan
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 26/06/2013

Mesaj Scris de Ale-chan la data de Joi 22 Aug 2013 - 18:07

Bine ai venit Andrada ! Imi pace foarte mult numele tau. Waw , se pare ca fetele nu s-au abtinut si te-au bombardat cu intrebari. Eu nu o voi face , deci poti respira usurata Smile Nu stiu ce sa iti mai spun.... Sa te distrezi , sa iti faci prieteni multi , multi si sa zambesti ! Have fun here !!! Pupici Kiss 

Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Andrada :* la data de Joi 22 Aug 2013 - 19:36

buna Reeah. Big Hug  Am sa iti raspund la intrebari:

Câţi ani ai?
    Am 15 ani

Cum e în vacanţă?
    E foarte frumos. Nu vreau sa mai incepem scoala, daca se poate, pana in luna decembrie

Cum te descurci cu şcoala?
    Foarte bine. (mai rau la unele materii, dar nu am ce face)

La ce animeuri te-ai uitat până acum?
    Vampire Knight, Vampire  Knight Guittly, Naruto, Naruto Shippuden si Death Note. Stiu ca sunt putine, dar sin cauza internetului meu ci viteza de melc in reloare, trebuie sa astept foarte mult pana mi se incarca un episod.

Cartea preferată?
    As avea mai multe scrise de acelasi autor: "Codul lui Da Vinci", "Ingeri si demoni", "Simbolul pierdut". Toate scrise de Dan Brown

Melodia preferată?
    Break de la Three Days Grace (a fost prima melodie rock de care m-am indragostit)

Ce zici de dubstep?
    hmmm, e destul de interesant.

Scriitorul preferat?
    Dan Brown si L.J. Smith

Îţi place numele tău?
    Da.
    Ai vreo fobie?
    Imi e frica de paianjeni, asta se pune?

Ai vreo chestie mai ciudată despre tine?
    imi place foarte mult intunericul, iar uneori sunt cam sadica Evil 

Serialul preferat?
    The Vampire Diaries

Dar filmul?
    M-am uitat la multe filme, dar nici unul ni mi-a placut in mod special

Ce te inspiră?
    Muzica

Ce ai schimba la tine?
    Culoarea parului. Sunt satena, dar as vrea sa fiu bruneta

UchihaAlex
    Membru
    Membru

Sex : masculin

Data de înscriere : 31/07/2013

Mesaj Scris de UchihaAlex la data de Sam 24 Aug 2013 - 7:01

Buna,Andrada :DCe dragut,pana acum ne asemanam perfect,ti-am citit toata descrierea Smile Smile Deci trebuie neaparat sa discut cu tine,dar nu aici!
    Deci am niste intrebari pentru tine.
    1.Ce zodie esti?
    2.Care este anotimpul tau preferat?
    3.Iti plac filmele de actiune?gen Never Back Down,Blood and Bone,Undisputed..
    4.Stii sa inoti?
    5.Jeleuri.

Acum este: Mar 17 Ian 2017 - 4:41