Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Bună! :)

Distribuiti
    Endorphin.
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Bună! :)

Mesaj Scris de Endorphin. la data de Mar 20 Aug 2013 - 15:59

Bună! Mă numesc Melania, sunt din Timișoara.
    Sunt fană anime de ceva timp, consider că am urmărit destule, dar Naruto va rămâne întodeauna printre favorite. Ca orice om citesc, mă uit la filme/seriale și cândva stăteam și pe tumblr. Sunt complicată, uneori nici măcar eu nu mă înțeleg și nu știu ce vreau cu adevărat.
    Am o slăbiciune pentru tot ce înseamnă artă și sunt fascinată de filmele alb-negru.
    Nu am nicio idee despre ce ar trebui să mai zic. Vă aștept curiozitățile, desigur, dacă aveți. Ne mai citim!

P.S: Am citit regulamentul.
    Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Re: Bună! :)

Mesaj Scris de Reeah la data de Mar 20 Aug 2013 - 16:31

Bună! Bine ai venit pe forum şi în marea noastră familie! Eu-s Andreea, încântată! Sper că te vei simţi bine aici şi că te vei distra. Acum să trecem la întrebări:
    Câţi ani ai?
    Cartea preferată?
    Serialul preferat?
    Melodia preferată?
    Ce ai schimba la tine?
    Ai vreo fobie?
    Citeşti ficuri?
    Ce anime-uri ai văzut până acum?
    Ai vrea să fim prietene?
    În caz că eşti în cosmote, eşti invitata mea la conversaţii lungi. : )) Cam atât. Să ai o zi bună. <3
    Endorphin.
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Endorphin. la data de Mar 20 Aug 2013 - 19:28

Bună, Andreea!

Câţi ani ai?
    Nouăsprezece.
    Cartea preferată?

Omul-Pasăre - Mo Hayder, Tăcerea mieilor - Thomas Harris, seria Harry Hole - Jo Nesbo, Fight Club - Chuck Palahniuk, Sînt o babă comunistă - Dan Lungu.
    Serialul preferat?
    Skins/House/Futurama. Chiar nu pot alege.
    Melodia preferată?

Lana del Rey - Monsters and Gods
    Ce ai schimba la tine?
    Nimic.
    Ai vreo fobie?

Nu.
    Citeşti ficuri?

Da.
    Ce anime-uri ai văzut până acum?

Chiar nu pot să-ți răspund la această întrebare o.o. Sincer, nu cred că mi le amintesc pe toate și oricum sunt 100+.
    Ai vrea să fim prietene?

De ce nu?

Din nefericire sunt pe vodafone. Mersi că ai trecut pe aici și ne mai citim!
    Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de Pasila la data de Sam 31 Aug 2013 - 23:20

Buna, Meli. ^^ Eu sunt Damaris, imi poti spune Liz daca e mai usor. Ma bucur foarte mult sa te cunosc. vad ca ai spus si tu si te-a intrebat si Reeah cate ceva, nu stiu ce as mai putea face eu. Ma bucur ca ai citit si regulamentul, sper sa-l respecti. Te-as intreba daca vrei sa fim prietene, dar nu m-ai refuza, nu? Mi-ar placea sa te vad si pe chat, sa mai vorbim. Sper ca te simti bine in micuta familie in care tocmai ai intrat. ^^
    ps: Iti ador avatarul.

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Dum 28 Mai 2017 - 11:29