Hellau there!Nice to meet you! :*

Distribuiti

Hellspawn
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Hellau there!Nice to meet you! :*

Mesaj Scris de Hellspawn la data de Mar 20 Aug 2013 - 14:22

Buna!Numele meu este Amanda Isabella Carter.Puteti sa imi spuneti Ami sau Bela(da,da, dupa tipa din Twilight)Am 14 ani, 56 kg si 1.70.M-am nascut la Londra iar parinti mei au vrut sa ne mutam aici.Imi place sa ascult muzica,in general dubstep,rock,metal si uneori pop dar cel mai mult ascult muzica de la radio deci imi plac mai multe tipuri de muzica.Ma uit la filme politiste si de psihologie si am dezvoltat o obsesie pentru Benedict Cumberbatch din Sherlock,mai précis pentru personajul pe care il joaca.Imi plac animeurile,sa ma bat cu fratele meu mai mare Stefan,sa ma distrez cu prietenii mei si sunt o fire pesimista dar si optimista.Sunt o ciudata mai pe scurt si ma bucur sa va cunosc!Hi! 

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Re: Hellau there!Nice to meet you! :*

Mesaj Scris de Reeah la data de Mar 20 Aug 2013 - 14:45

Bună! Bine ai venit pe forum! Eu-s Andreea, încântată. Sper că te vei simţi bine aici şi că te vei distra. Nu uita să treci pe la Regulament şi să-l respecţi. Acum am câteva întrebări:
    Eşti la liceu? Ce liceu? Ce profil?
    Ce ai schimba la tine?
    Cartea preferată?
    Melodia preferată?
    Scriitorul preferat?
    Ce sporturi practici?
    Vreo fobie?
    Îmi vrei id-ul? (goo)
    Cam atât. O zi bună. <3

Ale-chan
    Membru
    Membru

Re: Hellau there!Nice to meet you! :*

Mesaj Scris de Ale-chan la data de Mar 20 Aug 2013 - 14:56

Bine ai venit Izabella ! Ah , ce frumos e numele tau ! Imi place la nebunie. Avem multe in comun. Chiar prea multe. Si mie imi place dubstep , rock si pop , sunt si eu pasionata de romanele de pshihologie si sunt si eu inalta. Sunt presata de timp asa ca iti urez Have fun here ! Sa zambesti mereu Kiss

Acum este: Lun 27 Feb 2017 - 22:16