╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

The Girl Who Leapt Through :X

Distribuiti

RR
    Administrator
    Administrator

Sex : feminin

Data de înscriere : 09/01/2011

The Girl Who Leapt Through :X

Mesaj Scris de RR la data de Joi 15 Dec 2011 - 15:26

Revin cu un nou film anime Laugh Care m-a facut sa plang la sfarsit-, plang cand nu-i cu Happy End Laugh si cand stiu ca nu mai arata daca ei raman impreuna

The Girl Who Leapt Through

Este vorba despre o fata, Makoto, care intr-o zi de scoala se impiedica si cade pe o "nuca" care ii da puterea de a calatorii prin timp, dar desigur cu limita Laugh Nu poate chiar toata viata. Se indragosteste de prietenul ei Chiaki, care a fost primul cu calatoritul prin timp. Eu mai multe nu va zic, dar ca mi s-a parut foarte frumos, si ce-i cu inima nu prea tare, ca mine, o sa planga Laugh :happy: :cry:

Ultima editare efectuata de catre Rallu in Vin 28 Dec 2012 - 23:08, editata de 1 ori

^^~Yo~An&el~G!rl~^^
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 16/05/2012

Re: The Girl Who Leapt Through :X

Mesaj Scris de ^^~Yo~An&el~G!rl~^^ la data de Dum 29 Iul 2012 - 15:19

Ma-am uitat la tot si sincer , m-a intristat mai mult ca celalalt . Am plans mult de la despartirea lui Chiaki cu Makoto . Inca mai plang . Si eu sunt la fel ca tine : plang cand nu-i cu sfarsit fericit si cand ei doi nu raman impreuna .
    Daca mai ai anime-uri frumoase la care te-ai uitat si ti-a placut , anunta-ma si pe mine , deoarece imi plac cele alese de tine si nu mai gasesc anime-uri mishto , care sa imi placa .

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Re: The Girl Who Leapt Through :X

Mesaj Scris de Irene. la data de Sam 20 Iul 2013 - 16:53

Este un film anime, deci il voi muta la categoria anime. ^^
    Poate ma voi uita la el. *hmm* M-ati facut curioasa. :3

Acum este: Mier 7 Dec 2016 - 18:16