Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
RR
Administrator
Administrator
Sex : feminin

The Girl Who Leapt Through :X

la data de Joi 15 Dec 2011 - 15:26
Revin cu un nou film anime Laugh Care m-a facut sa plang la sfarsit-, plang cand nu-i cu Happy End Laugh si cand stiu ca nu mai arata daca ei raman impreuna

The Girl Who Leapt Through

Este vorba despre o fata, Makoto, care intr-o zi de scoala se impiedica si cade pe o "nuca" care ii da puterea de a calatorii prin timp, dar desigur cu limita Laugh Nu poate chiar toata viata. Se indragosteste de prietenul ei Chiaki, care a fost primul cu calatoritul prin timp. Eu mai multe nu va zic, dar ca mi s-a parut foarte frumos, si ce-i cu inima nu prea tare, ca mine, o sa planga Laugh :happy: 😢

Ultima editare efectuata de catre Rallu in Vin 28 Dec 2012 - 23:08, editata de 1 ori
^^~Yo~An&el~G!rl~^^
Nou venit
Nou venit

Re: The Girl Who Leapt Through :X

la data de Dum 29 Iul 2012 - 15:19
Ma-am uitat la tot si sincer , m-a intristat mai mult ca celalalt . Am plans mult de la despartirea lui Chiaki cu Makoto . Inca mai plang . Si eu sunt la fel ca tine : plang cand nu-i cu sfarsit fericit si cand ei doi nu raman impreuna .
Daca mai ai anime-uri frumoase la care te-ai uitat si ti-a placut , anunta-ma si pe mine , deoarece imi plac cele alese de tine si nu mai gasesc anime-uri mishto , care sa imi placa .
Irene.
Moderator
Moderator

la data de Sam 20 Iul 2013 - 16:53
 Este un film anime, deci il voi muta la categoria anime. ^^
Poate ma voi uita la el. *hmm* M-ati facut curioasa. :3
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum: